چگونه شماره تلفن خود را مخفی کنید تا یک تماس ناشناس برقرار کنید – Geeko ، چگونه شماره خود را مخفی کنید تا با نامعلوم تماس بگیرید?

چگونه شماره تلفن خود را مخفی کنیم تا در ناشناخته تماس بگیرید

مگر اینکه یک مدل بسیار قدیمی داشته باشید ، تمام آیفون به طور معمول تحت آخرین نسخه سیستم عامل iOS اجرا می شود. این بدان معنی است که روشی که در بالا توضیح داده شد باید برای اکثریت قریب به اتفاق تلفن های هوشمند اپل در گردش کار داشته باشد.

چگونه شماره تلفن خود را مخفی کنیم تا یک تماس ناشناس برقرار شود

این که آیا این است که از شماره تلفن شما در لیستی از مشتریان برای تماس با پیشنهادات تبلیغاتی یا به سادگی برای حفظ ناشناس بودن خود جلوگیری کنید ، پنهان کردن شماره تلفن شما گاهی می تواند مفید باشد. ما نحوه انجام کار را توضیح می دهیم.

با گذشت سالها ، تلفن های همراه بیشتر و پیچیده تر شده اند. آنقدر که ما چند نکته را بر اساس اتصالات و ستاره های روی صفحه کلید فراموش کردیم. با این حال ، یک میانبر صفحه کلید به شما امکان می دهد هنگام جذابیت شماره تلفن خود را پنهان کنید.

راه حل شماره 1

فقط # 31 # ردیابی شماره تلفن برای تماس و VOILA را تایپ کنید. تماس شما شماره تلفن شما را نمی بیند.

راه حل شماره 2

گزینه دیگر در تنظیمات تلفن ها پنهان است. به تنظیمات تلفن خود بروید ، سپس با تنظیمات اپل و تنظیمات اضافی یا معادل آن تماس بگیرید. هنگامی که در این صفحه قرار دارید ، باید یک برگه “شناسه شناسه” یا یک معادل آن را مشاهده کنید ، آن را انتخاب کرده و سپس “پنهان کردن شماره” را فشار دهید. هنگام برقراری تماس تلفنی ، شماره تلفن شما دیگر نمایش داده نمی شود.

در بعضی از تلفن ها ، این گزینه ظاهر نمی شود. بنابراین شما باید این کار را به صورت دستی و برای هر تماس به لطف کد # 31 # قبل از شماره تلفن شخصی که می خواهید به آن برسید ، انجام دهید.

_
Geeko را در Facebook ، YouTube و Instagram دنبال کنید تا هیچ خبری ، آزمایش و معاملات خوب را از دست ندهید.

 • 5 موردی که در مورد بیل گیتس نمی دانید
 • صفحه کلیدهای اصلی برای اطلاع از YouTube
 • اولین سرور Google … در آجر لگو بود

چگونه شماره تلفن خود را مخفی کنیم تا در ناشناخته تماس بگیرید ?

تماس با ناشناخته

برای جلوگیری از شناسایی در هنگام تماس برای تماس با یک تجارت یا یک فرد ، می توان با ناشناخته تماس گرفت و شماره خود را در هر تلفن مخفی کرد. این روند به شما امکان می دهد شماره تلفن تلفن همراه یا ثابت خود را مخفی کنید ، به طور دقیق برای یک تماس واحد یا برای همه تماس های خود دائمی.

برای تماس با ناشناخته و پنهان کردن شماره خود ، چندین گزینه:

 • برای فعال کردن گزینه “شماره من پنهان” به تنظیمات تلفن Android بروید
 • برای غیرفعال کردن گزینه “نمایش شماره من” به تنظیمات آیفون بروید
 • شماره 31 # + شماره مورد نظر را برای تماس با این گیرنده در ناشناخته تهیه کنید
 • 2 راه حل برای پنهان کردن شماره تلفن شما چیست ?
 • راه حل n ° 1: با ماسک موقتاً شماره خود را ناشناخته تماس بگیرید
 • Solution n ° 2: تمام تماس ها را به طور خودکار ناشناخته باشید
 • نحوه تماس با تلفن اندرویدی ناشناخته ?
 • نحوه تماس با شماره ماسک با آیفون ?
 • نحوه برقراری تماس با تلفن ثابت با تلفن ثابت ?
 • شماره تلفن ثابت خود را با تماس مخفی کنید
 • تلفن ثابت خود را تا زمانی که دوباره فعال شوید مخفی کنید

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 02/10/2023

برای برقراری تماس های خود به طور ناشناس ، مصرف کنندگان فرانسوی می توانند شماره تلفن خود را پنهان کنند. برای این کار ، تکنیک های مختلفی هم برای خطوط ثابت و هم برای خطوط تلفن همراه در دسترس است. پنهان کردن شماره شما به دلایل مختلف می تواند سودمند باشد. به عنوان مثال ، تماس با مشتری یک شرکت ماسک شده می تواند به جلوگیری از حضور در لیست تماس کمک کند. توجه داشته باشید که می توان شماره خود را به طور موقت یا تا زمانی که دوباره فعال شود مخفی کنید. چگونه شماره تلفن تلفن همراه یا ثابت خود را مخفی کنیم ? خطرات و مسائل این قابلیت چیست ?

2 راه حل برای پنهان کردن شماره تلفن شما چیست ?

مخفی کردن شماره تلفن شما بسیار مفید است. وقتی می خواهید یک دلیل حرفه ای فراخوانی کنید ، یا می خواهید بدون ارائه شماره خود به افراد کاملاً ناشناخته ، با یک تبلیغ مشورت کنید, این گزینه به سرعت ضروری است. مدتی وجود داشته است و به شما امکان می دهد واقعاً ناشناس بودن را بدست آورید. به عنوان یک قاعده ، فقط ارائه دهندگان و اپراتورها می توانند اطلاعات تماس را که نقاب شده است داشته باشند.

شماره خود را پنهان کنید

چگونه با تلفن خود ناشناخته تماس بگیرید ?

دو روش برای پنهان کردن شماره تلفن همراه شما وجود دارد. تفاوت های زیادی بین این روش های فراخوانی در ناشناخته وجود دارد. در میان آنها ، می توان شماره خود را به طور موقت ، برای یک تماس واحد یا به روش طولانی تر پنهان کرد. بنابراین ، تا زمانی که دوباره فعال شود ، شماره تلفن می تواند پنهان شود. چگونه بدانیم از کدام روش استفاده می شود و در کدام موارد مرتبط است ?

راه حل n ° 1: با ماسک موقتاً شماره خود را ناشناخته تماس بگیرید

در مواردی که لازم باشد شماره خود را فقط برای یک تماس مخفی کنید, هیچ چیز بسیار پیچیده ای وجود ندارد. روشی وجود دارد که با همه تلفن ها و همه اپراتورها کار می کند. این روش ، ساده و سریع برای قرار دادن ، در دسترس همه است.

برای پنهان کردن شماره خود ، به سادگی روی صفحه کلید خود دستور شماره 31 # + شماره تلفن را تایپ کنید.

بنابراین لازم است که این کد را تهیه کنید و به صورت دستی برای شماره گیری شماره ای که در ناشناخته خوانده می شود ، به عنوان مثال #31 #0601020304 تماس بگیرید. به این ترتیب ، گیرنده دریافت می کند با ذکر “شماره خصوصی” یا “ناشناخته” تماس بگیرید.

مزیت بزرگ این روش این است که بسیار ساده است. فقط به این دستکاری ساده نیاز دارد و برگشت ناپذیر نیست. علاوه بر این ، برخلاف برخی از برنامه های کلاهبرداری که می تواند باعث هک کردن تلفن شما شود ، هیچ خطری برای تلفن ندارد. استفاده از آن رایگان و جهانی است, با انواع تلفن های همراه کار می کند و همه شبکه ها. تنها افرادی که ممکن است با این روش به شماره ای که از این روش ناشناس شده اند دسترسی پیدا کنند ، پلیس در زمینه تحقیقات و همچنین ارائه دهندگان دسترسی هستند.

چه مزایایی مشخص برای پنهان کردن شماره شما?

هال کردن شماره شما یک روش جایگزین بسیار مناسب برای پنهان کردن شماره شما است مبارزه با بوم توهین آمیز. علاوه بر این ، این یک راه خوب برای تماس با یک همکار است بدون اینکه از ترس از تماس با وی استفاده کنید. این یک روش خوب برای جلوگیری از تغییر شماره تلفن شما است.

Solution n ° 2: تمام تماس ها را به طور خودکار ناشناخته باشید

برای افرادی که نیاز منظم تری برای پنهان کردن شماره شما دارند ، یک روش ساده تر از این است که ترکیب در بالا توضیح داده شود. در واقع ، برای صرفه جویی در وقت برای یک نتیجه مشابه, تولید کنندگان تلفن های هوشمند وسیله ای برای پنهان کردن تعداد خود را درج کرده اند. این فرآیندها در طی یک دوره طولانی ، تا زمان فعال سازی مجدد کار می کنند. این روش ها با توجه به سیستم عامل تلفن متفاوت است ، بنابراین یک آیفون و یک تلفن هوشمند اندرویدی مجبور نیستند همان مسیر را طی کنند.

نحوه تماس با تلفن اندرویدی ناشناخته ?

مصرف کنندگان با تلفن همراه Android می توانند به راحتی شماره خود را به طور دائم پنهان کنند ، تا زمان فعال سازی مجدد. پس از انجام این مراحل ، دیگر گیرنده شماره تلفن را مشاهده نمی کند که با آنها تماس می گیرد. با انتخاب این روش ، مصرف کنندگان مایل به تماس با ناشناخته صرفه جویی در یک زمان قابل توجه ، زیرا دیگر نیازی به ورود به شماره 31 #ندارند. به خصوص که اجازه می دهداز بازپرداخت دستی اعدادی که می خواهید هر بار به آن برسید ، خودداری کنید.

برای پنهان کردن شماره خود با تلفن اندرویدی ، این رویکرد است:

 1. به تنظیمات بیشتر در زیرنویس “پارامترهای بیشتر” بروید (نام بسته به مدل می تواند تغییر کند)
 2. انتخاب دسته “هویت تماس گیرنده” (این همچنین می تواند بسته به مدل “شناسه تماس گیرنده من” را نمایش دهد)
 3. گزینه “شماره خود را پنهان کنید” را انتخاب کنید.

همه چیز در مورد مبادله سیم کارت

همچنین بخوانید که مبادله سیم کشی چیست و چگونه از خود محافظت کنید

نحوه تماس با شماره ماسک با آیفون ?

با توجه به تلفن های هوشمند iOS ، آیفون ، همچنین می توان شماره تلفن خود را تا زمان فعال سازی مجدد پنهان کرد. این روش نسخه iOS است سریعتر و کمتر مستعد نامگذاری تغییرات زیردنوهای مختلف. تلفن های اندرویدی در واقع می توانند پوشش سازنده ای را ارائه دهند که نام منوها را به تعویق انداخته است. در آیفون ، روش مخفی کردن شماره شما چند ثانیه طول می کشد.

روش تماس با ناشناخته با آیفون:

 1. به تنظیمات تلفن بروید
 2. گزینه “تلفن” را فشار دهید
 3. گزینه “نمایش شماره من” را غیرفعال کنید.

آیفون شماره خود را پنهان کنید

چگونه شماره خود را از آیفون پنهان کنیم ?

یک روش مشابه برای همه آیفون ?

مگر اینکه یک مدل بسیار قدیمی داشته باشید ، تمام آیفون به طور معمول تحت آخرین نسخه سیستم عامل iOS اجرا می شود. این بدان معنی است که روشی که در بالا توضیح داده شد باید برای اکثریت قریب به اتفاق تلفن های هوشمند اپل در گردش کار داشته باشد.

نحوه برقراری تماس با تلفن ثابت با تلفن ثابت ?

در مواردی که شخص مایل به برقراری تماس ناشناخته از تلفن ثابت خود باشد ، می توان شماره تلفن خود را از طریق همکار خود پنهان کرد. با استفاده از پیشنهادات جعبه اینترنت با تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و خارج از کشور ، احتمال حضور در این مورد بسیار زیاد است. بنابراین ، پنهان کردن شماره خود هنگام برقراری تماس در خارج از کشور با جعبه خود مفید است. از آن استفاده می شود تا همکار او را نترساند که نشانگر دیگری را می بیند.

شماره تلفن ثابت خود را با تماس مخفی کنید

وقت آن است که به قلب موضوع برسیم: چگونه شماره تلفن ثابت خود را قبل از تماس مخفی کنیم ? یک روش موقت وجود دارد که برای یک تماس واحد کار می کند ، که مطابق با اپراتور که خط تلفن با آن وصل شده است متفاوت است. این امر می تواند بسیار مفید باشد وقتی فقط به این قابلیت نیاز دارید. با همکاری ایده ها ، اگر این نیاز فقط دقیق باشد, بنابراین این روش نباید پیچیده باشد ؛ این خوب است ، زیرا فقط ترکیبی از کلیدها را قبل از ترکیب شماره تلفن برای رسیدن به.

از زمان رفع آن با ناشناخته تماس بگیرید

بدیهی است که با تلفن ثابت خود ناشناخته می توانید تماس بگیرید.

برای پنهان کردن شماره تلفن ثابت خود به طور دقیق:

 • اگر جعبه مشتری نارنجی یا SFR هستید: شما باید قبل از تهیه شماره تلفن خود با 3651 در گوشی آن برخورد کنید
 • افرادی که در Bouygues Telecom مشترک شده اند باید ترکیب 3651 را قبل از شماره خبرنگار بسازد
 • سرانجام ، مشتری های رایگان باید ترکیب * 31 * را در مقابل شماره گیرنده بسازد.

از 2 شماره از طریق تلفن استفاده کنید

همچنین نحوه داشتن دو شماره تلفن را بخوانید ?

تلفن تلفن ثابت خود را تا زمان فعال سازی مجدد مخفی کنید

برای افرادی که باید مدت زمان طولانی شماره تلفن ثابت خود را پنهان کنند ، راهی برای صرفه جویی در وقت و تلاش وجود دارد.

برای پنهان کردن شماره خود به طور دائم تا زمانی که صفحه نمایش دوباره فعال شود ، به سادگی شماره *31# را شماره گیری کنید.

بنابراین ، تا پایان نیاز به پنهان کردن شماره خود, همه تماس ها غیر قابل شناسایی هستند. برای بازیابی دسترسی به نمایش شماره تلفن خود ، به سادگی شماره 31 #را شماره گیری کنید.

توجه داشته باشید که با پوشیدن شماره تلفن ثابت خود ، ممکن است موضوعات مختلفی بوجود بیاید. ابتدا باید بدانید که بسیاری از کاربران صرفاً و به سادگی به شماره های نقاب دار پاسخ نمی دهند. در این حالت ، بنابراین لازم خواهد بود حالت تماس ناشناس را برای پیوستن به مخاطب مورد نظر حذف کنید. علاوه بر این ، برخی از افراد مسدود کردن خودکار اعداد ناشناخته را تمرین می کنند. اگر یک تماس ماسک هرگز کمک نمی کند ، باید سعی کنید با شماره کشف شده خود تماس بگیرید.

هزینه مخفی کردن شماره تلفن او چقدر است ?

گزینه های مختلف برای پنهان کردن شماره تلفن شما کاملاً رایگان هستند. چه در شماره تلفن همراه ، چه به شماره تلفن همراه ، یا حتی از یک ثابت. این یک چیز است که باید بدانیم در صورت لزوم دریغ نکنید.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب در حال حاضر

بسته B و شما

بسته های تبلیغاتی تبلیغاتی

نحوه بهینه سازی تماس های خود ?

آداپتور چند سیما: نحوه انتخاب ?

آداپتورهای چند سیم

در صورت کلاهبرداری بسته موبایل چه کاری باید انجام شود ?

کلاهبرداری از بسته های تلفن همراه

بسته بند ب و شما 40 بروید

ب و شما 40 بروید

بسته ها – عزیز