نحوه بازی بازی های رایانه ای بر روی تلفن خود با GeForce اکنون | Steelseries ، GeForce Now: درک همه چیز در سرویس بازی Cloud Nvidia

GeForce Now: درک همه چیز در سرویس بازی Cloud Nvidia

ممکن است دم برای شروع بازی وجود داشته باشد (داشتن عضویت در ردیف بالاتر به شما امکان دسترسی به سرورهای Geforce Now را می دهد ، از جمله سایر قدرتها – حتماً صفحه نمایش بازی های ما را برای شانس کسب کنید تا یک GeForce 3 روزه را در اولویت قرار دهید!) ، اما در تجربه من ، زمان انتظار تقریباً تا زمانی که به نظر می رسد نیست. به زودی ، من در اولین بازی Fortnite خود را رها کردم (باور کنید یا نه!).

چگونه اکنون بازی های رایانه ای را با تلفن خود با GeForce انجام دهید

GeForce اکنون دروازه ای برای آینده بازی ارائه می دهد ، و در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

توسط لوک سیوتی 5 دقیقه خواندن

هر توله ای که بازی Steam مورد علاقه خود را در حال انجام است بسیار عالی خواهد بود? با کنترلر جدید Stratus+ ما ، این آسانتر از همیشه است.

تصور کنید که می توانید به فروشگاه Steam ، Epic Games ، GOG دسترسی پیدا کنید.com ، یا بازی های Ubisoft به هر حال. این که آیا این به معنای بازی Assassin’s Creed: Valhalla در قطار است ، یا با تسلط یک مسابقه دیگر در Fortnite ، Playfield با GeForce Now Cloud Gaming باز می شود. با بیش از 1600 بازی در دسترس (و هر پنجشنبه بیشتر) ، شما فقط برای یافتن چیزی برای بازی در حال حرکت هستید.

با راه اندازی کنترلر بازی جدید موبایل ما Stratus+، انجام این کار ساده تر از همیشه است. با داشتن یک باتری 90 ساعته باورنکردنی ، مطمئناً هر جلسه ای را که در ذهن دارید بیش از حد است (و شارژ سریع در صورت فراموش کردن ، پشت شما را دارد). پد بی سیم با استفاده از بلوتوث به راحتی با دستگاه تلفن همراه یا Chromebook خود به هم می پیوندد ، یا می تواند از یک اتصال سیمی برای رایانه شخصی شما استفاده کند. علاوه بر این ، این تلفن راحت است و به شما امکان می دهد از تلفن اندرویدی با سهولت استفاده کنید ، این همان چیزی است که من امتحان کردم.

بازی در تبلیغ با GeForce Now – کدهای آزمایشی رایگان برای مدت زمان محدود!

بازی nvidia روشن

Steelseries برای ارائه کدهای آزمایشی رایگان به شما با Nvidia همکاری می کند! ما کدهای 3 روزه GeForce را اکنون آزمایش می کنیم (کارت اعتباری لازم نیست!).

هر آخر هفته ، از طریق بازی ما در تبلیغات ، ما آزمایشات اضافی GeForce را ارائه خواهیم داد ، و همچنین چیزهای اضافی در بازی برای این عناوین که با سرویس سازگار هستند.

 1. طلسم
 2. تأثیر ژنشین
 3. بره
 4. در حال مرگ نور 2

حتماً هر هفته در صفحه Giveaway بازی ها را بررسی کنید!

چگونه اکنون GeForce را بدست آوریم

برای شروع پخش بازی های رایانه ای به دستگاه Android خود به چند مورد نیاز دارید. اول ، برای پیوستن به صفحه عضویت GeForce Now بروید – و نگران نباشید ، عضویت رایگان وجود دارد. من از Myyself عضویت در ردیف رایگان استفاده کردم ، اما عضویت های پرداخت شده گزینه های بیشتری را ارائه می دهند ، شامل گیم پلی 120fps در دستگاه های Select Android با عضویت نهایی.

پس از ایجاد یک حساب کاربری ، برنامه GeForce Now را از Google Playstore بارگیری کنید. با استفاده از اعتبارنامه NVIDIA خود وارد سیستم شوید ، و می توانید شروع به اتصال کتابخانه های بازی یا اضافه کردن بازی ها به کتابخانه Geforce Now خود کنید. پس از برقراری حساب های خود ، بازیهایی را که متعلق به آنها هستید ، چک های چک را مشاهده خواهید کرد. داشتن یک رایانه نزدیک به شما مفید است ، زیرا ممکن است در هنگام انجام این کار مجبور شوید چند کد تأیید اعتبار/2-STP را وارد کنید.

GeForce Now Look Mobile

همچنین به خاطر داشته باشید که GeForce اکنون با بیش از Android کار می کند. این سرویس می تواند به شما در دور زدن نیازهای فنی برای بسیاری از بازی ها در رایانه شخصی یا MAC کم و همچنین تلویزیون اندرویدی ، تلویزیون های هوشمند ، Chromebooks و حتی مرورگرهای اینترنتی کمک کند. برای شروع GeForce اکنون بارگیری کنید.

نحوه بازی کاربر Fortnite GeForce اکنون

دو مورد در اینجا: GeForce اکنون روی دستگاه خود فعال باشید و Fortnite “خود” را در فروشگاه Epic Games (حتی اگر این برنامه رایگان باشد ، از نظر فنی در کتابخانه فروشگاه بازی های حماسی شما بوده است ، بنابراین حتماً این کار را انجام دهید). پس از انجام این کار ، “بازی” را در منو انتخاب کنید و بازی راه اندازی می شود.

ممکن است دم برای شروع بازی وجود داشته باشد (داشتن عضویت در ردیف بالاتر به شما امکان دسترسی به سرورهای Geforce Now را می دهد ، از جمله سایر قدرتها – حتماً صفحه نمایش بازی های ما را برای شانس کسب کنید تا یک GeForce 3 روزه را در اولویت قرار دهید!) ، اما در تجربه من ، زمان انتظار تقریباً تا زمانی که به نظر می رسد نیست. به زودی ، من در اولین بازی Fortnite خود را رها کردم (باور کنید یا نه!).

پسران از کجا رها می کنیم؟

بازی این کار در Stratus+، با ضمیمه تلفن ، احساس خارق العاده ای کرد. تمام دکمه هایی که قبلاً برای من نقشه برداری کردیم (من بدون اینکه به گزینه ها نگاه کنم یا آموزش را پشت سر بگذارم ، پریدم). اگرچه شاید می توانستم حساسیت را در مورد انگشت شست افزایش دهم ، اما آنها هنوز هم به من دقت کردند ، به خصوص وقتی که یک تفنگ تیرانداز از خفا پیدا کردم. از مسابقه ، همه هم تیمی هایم درگذشت ، اما من موفق شدم 1v2 برخی از مخالفان. من با احتیاط بازی کردم و در پایان یک مبارزه چهار طرفه برنده شدم. وت من موفق شدم اولین بازی Fortnite را که تا به حال بازی کرده ام برنده شوم! اگر این شهادت به نفع Stratus+نیست ، من نمی دانم چیست.

اولین پیروزی من در Fortnite

بازی های دیگر در GeForce اکنون

Dawn Grim On GeForce اکنون

در حال حاضر در GeForce در انتظار شما است که در انتظار شما است. من انواع بازی ها را مرتب کردم. یکی از تجربیات مورد علاقه من در دو سال گذشته ، Dawn Grim ، ARPG به سبک دیابلو بوده است. بنابراین این در تلفن من بسیار عالی بود ، اما این یک تجربه عجیب و غریب است – نمادها برای تلفن من کمی کوچک هستند. در مورد عملکرد ، واقعاً خوب کار کرد. من تحت تأثیر قرار گرفتم – احساس می کرد که آن را در رایانه شخصی بازی می کند.

Brawlhalla در GeForce اکنون

صادق من یک طرفدار بازی بزرگ مبارز هستم ، دو عنوان دیگر را امتحان کردم: Brawlhalla و Guilty Gear -strive-. اگرچه Brawlhalhalla نسخه اندرویدی دارد ، اما من خیلی خانواده با آن Myyself نیستم. اکنون از طریق GeForce واقع شده است ، و من توانستم به یک مسابقه آنلاین بپیوندم (حتی در WiFi ، درست است!). من به سختی به هیچ وجه تأخیر احساس کردم ، و Stratus+ واقعاً راه را برای یک تجربه خوب موبایل هموار کرد. من به راحتی در اطراف نقشه مانور دادم و به پیروزی نزدیک شدم.

GEALTY GEAR -STRIVE- در GeForce اکنون

در مورد Guilty Gear -strive- ، یک بازی جنگی با درخواست سخت تر ، تجربه هنوز هم خوب بود. اگرچه من به بازی های آنلاین پیوستم ، حالت آموزش برای من کافی بود. اگر از بازی های جنگی برخوردار هستید ، داشتن توانایی “آزمایشگاه” (قطار) در هر مکانی می تواند یک امتیاز عالی باشد. من با سهولت ترکیبات را بیرون کشیدم. من تعجب می کنم که چقدر خوب کار کرده است. شاید خوب باشد که با دو بازیکن یک تجربه محلی ایجاد کنیم.

این که آیا شما در حال تلاش برای انجام یک بازی جنگی پیچیده هستید یا می خواهید برخی از افراد در Fortnite را ببندید ، Stratus+ و GeForce اکنون یک دسته کوچک موسیقی جاز عالی هستند. این بهترین راه برای انجام بازی های رایانه شخصی خود در حال حرکت است.

همچنین این را بررسی کنید:

 • اینجا استراتوس است+
 • برداشت در مورد قابلیت پخش در عرشه بخار
 • چگونه می توان غول آتش را در Elden Ring شکست داد

GeForce Now: درک همه چیز در سرویس بازی Cloud Nvidia

در حالی که به نظر می رسید که آنها چند سال پیش متعلق به حوزه داستان های علمی هستند ، سرانجام خدمات بازی های ابری بالغ می شوند. GeForce اکنون یکی از خدمات قابل دسترسی و مؤثر در آن لحظه است. عملکرد ، دستگاه های سازگار ، کاتالوگ و قیمت ها: در اینجا همه چیزهایی است که اکنون باید در مورد GeForce بدانید.

Nvidia نه تنها یک تولید کننده کارت گرافیک بیش از حد است. در سالهای اخیر ، او اکنون بازیگر مهمی در این بازی بوده است بازی ابری. با GeForce Now (تیم تحریریه که هنگام انتشار آن آزمایش را انجام داده بود) ، شرکت آمریکایی اکنون پیشنهاد بالغ دارد. نه تنها GeForce اکنون به شما امکان می دهد بازی های زیادی را تقریباً در همه پشتیبانی انجام دهید ، بلکه علاوه بر این ، به شما امکان می دهد از تخصص Nvidia در زمینه عملکرد و جلوه های بصری استفاده کنید. این تنها سرویس ارائه است ردیابی اشعه و DLSS 3.0 ، دو فناوری که فقط در رایانه های شخصی گران قیمت یافت می شوند ، با کارتهای گرافیکی NVIDIA از آخرین نسل ها.

از قیمت ها گرفته تا پشتیبانی های سازگار از طریق بازی های موجود ، همه چیزهایی را که باید در مورد GeForce اکنون بدانید ، کشف کنید بازی ابری به گفته Nvidia که می توانید با رفتن به بازی به صورت رایگان امتحان کنید.حوزه جغرافیایی.کم.

اکنون GeForce چیست ?

GeForce اکنون یک سرویس از بازی ابری. به طور مشخص ، این به شما امکان می دهد بازی های ویدیویی را از سیستم عامل های مختلف انجام دهید ، حتی اگر آنها قدرت محاسبه لازم را برای کار کردن ندارند. تمام این کار محاسبه روی سرورهای از راه دور انجام می شود ، که به لطف اتصال اینترنتی شما از طریق جریان ویدیویی در دستگاه های مختلف شما پخش می شود. این همان چیزی است که به عنوان مثال امکان راه اندازی را فراهم می کند سایبرپانک 2077 5 سال پیش با گزینه های گرافیکی بالا در تلفن هوشمند یا رایانه.

برای راه اندازی بازی ها در هر رسانه ، سرویس GeForce Now به شکل یک برنامه برای نصب یا وب سایت برای مشاوره می گیرد. بنابراین در رایانه های MacOS و Windows ، در تلفن های هوشمند و تبلت های Android یا iOS و همچنین در برخی از جعبه های تلویزیون Android و تلویزیون موجود است.

اکنون GeForce چقدر هزینه دارد ?

GeForce اکنون در قالب سه اشتراک در دسترس است. اولین مورد رایگان است و به جلسات بازی یک ساعته دسترسی پیدا می کند ، هر چند بار که می خواهید قابل تکرار است. دسترسی یک اولویت نیست ، به این معنی که وقتی سرویس به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، برای دسترسی به آن مجبور خواهید بود که به طور واقعی صف کنید ، که اغلب در عصر و آخر هفته اتفاق می افتد.

اشتراک دوم پرداخت ، با قیمت 49.99 یورو به مدت 6 ماه (یا 9.99 یورو به مدت یک ماه). با این اشتراک ، شما هرگز خیاطی نیستید و جلسات بازی 6 ساعت حداکثر ، قابل تکرار در وصیت نامه. این اشتراک همچنین به شما امکان می دهد از آن لذت ببرید ردیابی اشعه در بازی هایی که از آن پشتیبانی می کنند. این مورد ، به عنوان مثال ، از سایبرپانک 2077, کنترل یا تماشای سگها: لژیون, همه در سیستم عامل موجود است. حداکثر تعریف 1080p ، به 60 فریم در ثانیه است.

GeForce اکنون Ultimate: بهترین ها در بازی های ابری

آخرین اشتراک NVIDIA بسیار حق بیمه است ، زیرا به شما امکان می دهد از راه دور روی کارتهای گرافیکی قدرتمند NVIDIA RTX 4080 بازی کنید (در حال حاضر اینها هنوز RTX 3080 هستند ، اما مهاجرت در ماه فوریه با اجرای یک سرور فرانسوی مؤثر خواهد بود. ). اشتراک نهایی (که کارمندان سرمقاله فرصت آزمایش داشتند) موفق به اشتراک حق بیمه می شوند و قدرت بیشتری نیز ارائه می دهند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

بنابراین می توانید از بزرگترین عناوین در بالاترین خصوصیات استفاده کنید ، اما به خصوص با حداکثر تعریف 4K و حداکثر 120 تصویر در ثانیه در رایانه های شخصی ، مک و تلفن های هوشمند سازگار. برخی از بازی های رقابتی ، مانند لیگ برتر, افسانه های اوج یا پره حتی می تواند از 240 تصویر در ثانیه در تعریف 1080p استفاده کند.

سرانجام ، GeForce Now Ultimate با صفحه های Ultrawid نیز سازگار است ، زیرا این سرویس از تعاریف 3840 x 1600 ، 3440 x 1440 یا حتی 2560 x 1080 پیکسل پشتیبانی می کند.

تنظیم تعداد تصاویر در ثانیه به 240 امکان پذیر است

تنظیم تعداد تصاویر در ثانیه به 240 امکان پذیر است

وضوح همچنین می تواند در 4K بالا برود

وضوح همچنین می تواند در 4K بالا برود

این نسخه جدید اشتراک حق بیمه Nvidia همچنین باعث می شود از فناوری Nvidia Slrage استفاده کند و زمان تأخیر را کاهش می دهد تا از حداکثر روان بودن در بازی استفاده کند. به عنوان مثال ، در حالت رقابتی با SLR فعال ، تأخیر کمتر از 40 میلی ثانیه است.

این پیشنهاد به مدت 6 ماه با 99.99 یورو نمایش داده می شود ، اما اگر می خواهید آن را برای یک ماه آزمایش کنید ، برای شما 19.99 یورو هزینه خواهد کرد.

نحوه استفاده از GeForce اکنون با رایانه ویندوز ، MacOS یا Chromebook ?

GeForce اکنون به خصوص استفاده بسیار آسان و دسترسی آسان است. برای دسترسی به آن از رایانه ، به سادگی برنامه موجود در وب سایت NVIDIA را نصب کنید. از این برنامه است که ما بازی های سازگار او را پیدا می کنیم و آنها را راه اندازی می کنیم. این برنامه برای رایانه هایی با حداقل ویندوز 7 یا MACOS 10 در دسترس است.10. حداقل پیکربندی سخت افزار برای اطمینان از کارآمد بودن دستگاه برای رمزگشایی ویدیویی مورد نیاز است. می توان آن را در وب سایت NVIDIA مشاهده کرد ، اما مطمئن باشید: خیلی خواستار نیست.

در Chromebook ، این عملیات یکسان است ، اما دسترسی به GeForce اکنون به لطف یک برنامه وب موجود در آدرس پخش انجام می شود.حوزه جغرافیایی.کم.

اتصال اینترنتی حداقل 15 مگابایت در ثانیه برای بازی با تعریف 720p لازم است ، در حالی که اتصال حداقل 25 مگابایت در ثانیه به شما امکان می دهد در 1080p بازی کنید. برای استفاده کامل از تعریف 3840 x 2160 تا 120 تصویر/ثانیه از اشتراک نهایی ، اتصال حداقل 45 مگابایت در ثانیه انتظار می رود.

برای بهره مندی از بهترین تجربه بازی ، یک اتصال سیمی (اترنت) توصیه می شود ، زیرا پایدارترین است. اگر می خواهید از طریق یک شبکه Wi-Fi بروید ، بهتر است اگر دستگاه های شما سازگار هستند ، فرکانس 5 گیگاهرتز یا حتی فرکانس Wi-Fi 6 را طرفداری کنید.

نحوه استفاده از GeForce Now با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android یا iOS ?

GeForce اکنون با تلفن های هوشمند و رایانه های هوشمند Android یا iOS سازگار است ، اما این عملیات بین دو سیستم عامل کمی متفاوت است. در Android ، فقط به فروشگاه Google Play بروید و برنامه GeForce Now را بارگیری کنید. این فقط برای اتصال به حساب NVIDIA خود برای راه اندازی بازی های کتابخانه خود باقی مانده است.

اکنون GeForce

در iOS ، این توسط برنامه ای نیست که باید منتقل شود ، بلکه مستقیماً توسط مرورگر سافاری. با رفتن به آدرس.حوزه جغرافیایی.com ، nvidia به شما امکان می دهد یک نماد را مستقیماً در برنامه های خود اضافه کنید. این در واقع یک برنامه وب است که از نظر کاربر تقریباً عملی تر از Android است. پس از کلیک بر روی نماد ، می توانید تمام بازی های کتابخانه خود را مستقیماً از دستگاه iOS خود راه اندازی کنید.

در Android ، GeForce اکنون نیاز دارد حداقل یک تلفن هوشمند با Android 5 و 1 گیگابایت رم. شما حتی می توانید در 120 تصویر در ثانیه با پیشنهاد نهایی در تلفن های هوشمند زیر بازی کنید: سامسونگ Galaxy S20 Fe 5G ، S21 ، S21+، S21 Ultra و Note20 Ultra 5G.

با داشتن تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اپل ، IOS 14 ضروری است.3 ، در تمام آیفون از 6s موجود است.

در تلفن هوشمند ، استفاده از یک کنترلر (USB یا بلوتوث) ضروری است. GeForce اکنون نسخه های رایانه های شخصی بازی ها را نشان می دهد که به طور طبیعی با یک رابط لمسی سازگار نیستند. از نظر اتصال ، پیوندی در باند 5 گیگاهرتز یا Wi-Fi 6 به شما امکان می دهد عملکرد خوبی داشته باشید. 5G همچنین به لطف کاهش زمان تأخیر خود امیدوار کننده است ، اما اگر بسته نامحدودی ندارید از مصرف داده های تلفن همراه مراقب باشید.

نحوه استفاده از GeForce اکنون با سایر دستگاه های متصل (تلویزیون Android ، LG WebOS و غیره.) ?

این فقط تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی نیستند که اکنون با GeForce سازگار هستند. همه تلویزیون ها به لطف تلویزیون Nvidia Shield و Nvidia Shield TV Pro با Geforce سازگار می شوند. این جعبه هایی که در تلویزیون Android کار می کنند به شما امکان می دهند از GeForce اکنون مستقیماً در تلویزیون خود استفاده کنید. مهمتر از همه ، نسخه Pro به لطف فناوری بسیار کارآمد پیشنهاد می کند در 4K بازی کند مجلل که او به طور بومی سوار می شود.

برنامه GeForce Now اکنون در تلویزیون های LG منتشر شده در سال 2021 در دسترس است و تلویزیون هوشمند سامسونگ در سال 2021 و 2022 راه اندازی شد (فقط از طریق اشتراک نهایی). شما می توانید با اتصال فقط یک کنترلر ، بازی های کتابخانه خود را تا 4K در 60 تصویر در ثانیه به طور مستقیم در تلویزیون خود انجام دهید.

چه بازی هایی در GeForce اکنون در دسترس است

امروز ، بیش از 800 بازی اکنون در GeForce در دسترس است. نام های بزرگی مانند وجود دارد سایبرپانک 2077 یا Assassin’s Creed Valhalla, بلکه بسیاری از بازی های Indés. GeForce اکنون به شما امکان می دهد بیش از 80 بازی بازی کنید بازی رایگان, مانند افسانه های اوج, لیگ برتر, سرنوشت 2, پره, و غیره. همه بازی های سازگار با GeForce اکنون در این آدرس در دسترس هستند.

GeForce اکنون یک فروشگاه بازی نیست. این خدمتی است که به شما امکان می دهد بازی ها را راه اندازی کنید که گویی این یک رایانه شخصی یا یک کنسول قدرتمند است که در سرورها واقع شده است. GeForce اکنون می تواند با سیستم عامل های زیر همگام سازی کند:

 • بخار؛
 • فروشگاه بازی های حماسی ؛
 • Ubisoft Connect ؛
 • برنامه Origin و EA ؛
 • غوغا.

اگر قبلاً در یکی از این سیستم عامل ها بازی دارید و اکنون آنها با GeForce سازگار هستند ، می توانید بدون نیاز به پرداخت بار دوم ، آن را بازی کنید. نسخه پشتیبان تهیه شده نیز هماهنگ شده است ، که به شما امکان می دهد مکانی را به صورت محلی در رایانه شخصی خود شروع کرده و آن را با GeForce اکنون در رایانه لوحی خود به پایان برسانید.

سرانجام ، هر پنجشنبه ، Nvidia بازی های جدیدی را به خدمات خود اضافه می کند بازی ابری در طول GeForce اکنون پنج شنبه ها. در اینجا آخرین موارد اضافی وجود دارد: