Geotraceur ، شماره 1 ردیاب GPS ، برچسب GPS ، Trakmy | ردیاب GPS | طیف وسیعی از ردیاب های GPS

ردیاب جی پی اس

Contents

Geotraceur موفق به متقاعد کردن بزرگترین شرکت ها و معتبرترین دولت ها برای انتخاب راه حل های جغرافیایی خود شده است و بیش از هر زمان دیگری Geotracur همچنان شماره 1 ردیاب GPS و مستقل است.

Geotracur: شماره 1 ردیاب GPS.

رابط جغرافیایی MyGeo.Live

از سال 2008 ، Geanative موفق به متقاعد کردن بزرگترین شرکت ها و معتبرترین دولت ها برای انتخاب راه حل های ردیابی GPS و بیش از هر زمان دیگری برند پرچمدار آن شده است: Geotracur همچنان شماره 1 ردیاب و جغرافیایی GPS است.

ما به تمام درخواست های شما گوش می دهیم و نیازهای خود را با در نظر گرفتن محدودیت ها و مشکلات خود جمع می کنیم. ما نه تنها ردیاب می فروشیم بلکه رابط ها و برنامه های تلفن همراه را نیز توسعه می دهیم. ما حتی می توانیم برچسب های GPS خود را با سیستم های خود (CRM ، ERP ، رابط های اختصاصی) وصل کنیم تا جغرافیایی را در سیستم عامل های خود ادغام کنیم.

همراه با ردیاب های GPS با عملکرد بالا ، رابط های آنلاین و برنامه های تلفن همراه که توسط Geotraceur ساخته شده است ، کارآیی و ارگونومی را ترکیب می کند تا بتوانید کالاهای خود را پیدا کنید ، هشدارهای خود را پیکربندی کرده و در نتیجه بهره وری خود را بهینه کنید یا از امنیت کالاهای خود اطمینان حاصل کنید.

تیم ما مستقر در لیل ، در Hauts-de-France و منطقه پاریس قادر خواهد بود محصول مناسب را به شما ارائه دهد یا راه حل ساخته شده متناسب با نیازها و بودجه شما. علاوه بر این ، تکنسین های ما برای هرگونه سؤال مربوط به استفاده و نصب محصولات ما در اختیار شما هستند.

بهترین فروش در سال 2023

ردیاب GPS سیگار CL100

Tracer GPS ضد آب LTEM GEO402 OFFROAD

ردیاب GPS OBDII GEO501

GNSS-LTEM GEO401 ردیاب GPS

GNSS-GPRS GPS GPS101

GPS Tag GPS Tag Locbox Expert مغناطیسی

برچسب GPS خودمختار Locbox Expert LT

برچسب GPS NANO NANO NANO

ردیاب ها و برچسب ها و راه حل های جغرافیایی ما به طور مستقیم در سایت ما در دسترس هستند و این سایت فروشگاه ما را به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید درخواست های نقل قول خود را از طریق فرم تماس ، از طریق ایمیل به ما ارسال کنید با@geonative تماس بگیرید.خط و از طریق تلفن در 09 72 46 33 10.

خرید مستقیم آنلاین

… در وب سایت ما www.ژئوتراسور.خط

درخواست نقل قول

از طریق خدمات ما به متخصصان اختصاص داده شده است

اجاره کوتاه مدت

… ایده آل برای مأموریت های جغرافیایی موقت

شما می خواهید از امنیت کالاهای خود اطمینان حاصل کنید ، عملکرد تیم های خود را کنترل کنید ، از کارگران جدا شده خود محافظت کنید ، ناوگان وسایل نقلیه خود را مدیریت کنید یا حتی بهره وری لجستیک خود را بهینه کنید ?

شما به خوبی فکر می کنید در مورد جغرافیایی ، این راه حل تکنولوژیکی ، قابل اعتماد و سودآور است که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

با ترکیب ردیاب های GPS و فن آوری های ارتباطی جدید ، راه حل های جغرافیایی امکان بازده سریع سرمایه گذاری ، امنیت و سازمان را فراهم می آورد.

بنابراین آنها به طور فزاینده ای توسط گروه های بزرگ مانند VSES / SME تحسین می شوند.

از سال 2008 ، Geotraceur راه حل های جغرافیایی حرفه ای را برای شرکت ها و افراد خواستار افراد توسعه داده ، طراحی و توزیع کرده است.

با یک قدم جلوتر از رقبای بین المللی ما ، ما محدوده Locbox را طراحی کرده ایم: چراغهای خودمختار حرفه ای که عملکرد ، دقت و استقلال قابل توجه را ترکیب می کنند. اعتماد به نفس در کیفیت برچسب های GPS ما که کاملاً در فرانسه ساخته شده است, ما تصمیم گرفتیم که آنها را برای زندگی تضمین کنیم به طوری که شما ، کاربران ، برای مدت طولانی کاملاً راضی باشید.

برچسب GPS Locbox به ما این امکان را داده است تا شهرت خود را به عنوان یک تکمیل کنیم متخصص جغرافیایی خودمختار.

ما نه تنها ردیاب می فروشیم بلکه توسعه می دهیم رابط ها و برنامه های کاربردی. ما حتی می توانیم برچسب های GPS خود را با سیستم های خود (CRM ، ERP ، رابط های اختصاصی) وصل کنیم تا جغرافیایی را در سیستم عامل های خود ادغام کنیم. همراه با ردیاب های GPS با عملکرد بالا ، رابط های آنلاین و برنامه های تلفن همراه که توسط Geotraceur ساخته شده است ، کارآیی و ارگونومی را ترکیب می کند تا بتوانید کالاهای خود را پیدا کنید ، هشدارهای خود را پیکربندی کرده و در نتیجه بهره وری خود را بهینه کنید یا از امنیت کالاهای خود اطمینان حاصل کنید.

Geotraceur موفق به متقاعد کردن بزرگترین شرکت ها و معتبرترین دولت ها برای انتخاب راه حل های جغرافیایی خود شده است و بیش از هر زمان دیگری Geotracur همچنان شماره 1 ردیاب GPS و مستقل است.

ما به تمام درخواست های شما گوش می دهیم و نیازهای خود را با در نظر گرفتن محدودیت ها و مشکلات خود جمع می کنیم.

تیم ما مستقر در لیل ، در Hauts-de-France و منطقه پاریس قادر خواهد بود محصول مناسب را به شما ارائه دهد یا راه حل ساخته شده متناسب با نیازها و بودجه شما. به همین ترتیب ، تکنسین های ما برای هرگونه سؤال مربوط به استفاده و نصب محصولات ما در اختیار شما هستند.

ردیاب های GPS و راه حل های جغرافیایی ما به طور مستقیم در سایت ما خرید آنلاین در دسترس هستند. همچنین می توانید درخواست های نقل قول خود را از طریق فرم تماس ، از طریق ایمیل و از طریق تلفن از طریق 09 72 46 33 10 به ما ارسال کنید.

بزرگترین شرکت ها و ادارات به ما اعتماد دارند

آرم های مشتریان ژئیوتیو

… و همچنین بیش از 2000 SME های فرانسوی و اروپایی.

محصول با کیفیت و استفاده از رابط کاربری آسان.

من واقعاً توصیه می کنم این تجارت همیشه مفید و پاسخگو باشد که ردیاب های آنها بسیار قابل اعتماد و دقیق هستند

تجربه خوب با Geanative ، مشتریان کوچک را می پذیرد ، یک زمان مناسب .استقلال بسیار کارآمد و طولانی و تجهیزات مناسب مکان .در منطقه کوهستانی و منطقه سفید آزمایش شده ، تعداد کمی از “سفیده ها” در محل .من این محصولات را توصیه می کنم .

محصول عالی برای دنبال کردن سگهای شما

Super Product ، ما 3 وسیله نقلیه شرکت داریم که 2 مورد از آنها مجهز به برچسب ها و سوم در پایان ماه اوت است.من مجبور شدم مدیر فروش را انجام دهم ، او یک فرد بسیار انسانی است ، توضیحات بسیار واضح.من آن را به شدت توصیه می کنم.

تجربه بسیار خوبی با برچسب های ژئیوتیو ، ابتدا برای ماشین من (اتصال OBD) و سپس برای یک کانتینر (Locbox). محصولات خوب ، نظارت بسیار فنی و تجاری بسیار خوب.

محصول بسیار خوبی.تمام وسایل نقلیه من مجهز به آن هستند و به لطف این که توانستم یکی از آنها را پیدا کنم که به سرقت رفته بود.توصیه می کنم!

سلام من به مدت 2 سال کاربر برچسب های ژئیوتیکی در وانتهای خود هستم و واقعاً از سیستم جغرافیایی و هشدارهای قابل برنامه ریزی بسیار راضی هستم تا بتوانم بر روی استفاده سوءاستفاده از وسایل نقلیه خود توسط کارمندان خود نظارت کنم.من این سیستم جغرافیایی را در روز به شدت توصیه می کنم

مشتری طرفدار از سال 2018 در 3 وسیله نقلیه شرکت – ما خوشحالیم – بدون مشکل / رابط کاربری و ساده / مکان و زمان و زمان و زمان بسیار دقیق ، وسیله نقلیه جدیدی را مجهز کرده و بدون تردید Geoflotte را انتخاب کردیم !

Super Service ، یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد در 48 ساعت (در فرانسه) سریع و پذیرایی از بسته را ارسال می کند (در فرانسه) Super از فنی پشتیبانی می کند اگر مشکل یا به تنهایی با کمک به عنوان ممکن آخر هفته در هفته ، هفته آخر هفته را بپردازد ، اما من 100 ٪ استفاده را در چارچوب حرفه ای در یک رویداد توصیه می کنم !

بسیار موثر !وسیله نقلیه به سرقت رفته در شبی که روز بعد توسط پلیس بازیابی شد ، یک روز سرمایه گذاری سریع و واکنش پذیر تیم

شرکت در صنعت ساخت و ساز ، ما وسایل نقلیه و وسایل نقلیه Geotraceur خود را مجهز کرده ایم.آسان برای استفاده ، ساده و کارآمد ، پس از خدمات فروش و تجاری و پاسخگو.ما از نصب یک برچسب که فقط 5 دقیقه پس از نصب آن کار می کرد ، نگرانی داشتیم اما سرویس فنی و تجاری لازم را انجام داد.به ما توصیه شد ، ما نیز توصیه می کنیم.

چگونه ردیاب GPS خود را انتخاب کنیم ?

2 خانواده وجود دارد: برچسب GPS “مستقل” که برای برقراری موقعیت از طرف شما اقدام می کند و برای ایجاد موقعیت های مداوم قابل تنظیم است.

ردیاب GPS مستقل (یا خودمختار) با شما به طور انحصاری با پیامک ارتباط برقرار می کند. برای به دست آوردن موقعیت خود ، فقط یک سفارش را به شماره سیم کارت که در آن وارد کرده اید ارسال کنید. این استفاده کاملاً مناسب برای یافتن یک خاصیت خوب در یک لحظه دقیق است.

ردیاب GPS که به یک رابط مرتبط است به لطف شبکه GPRS با آن ارتباط برقرار می کند. در این رابط ، می توانید با پیگیری موقعیت های برچسب خود مشورت کنید. فرکانس موقعیت ها قابل تنظیم است ، و همچنین تعریف مناطق و هشدارهای مرتبط با ورودی ها و خروج در این مناطق. هشدارهای متحرک و هشدارهای ضد سرقت نیز موجود است. علاوه بر رابط و برنامه موبایل ، برچسب می تواند هشدارهای خود را با پیامک به شما ابلاغ کند.

یک ردیاب وسیله نقلیه یک سیستم کنترل خودرو است که استفاده از موقعیت یابی اتوماتیک خودرو را در میان چندین مورد دیگر از طریق نرم افزاری که اطلاعات این ناوگان را به عنوان یک ضبط داده جمع آوری می کند ، برای به دست آوردن تصویر کاملی از وسیله نقلیه بومی سازی شده است.

چراغهای کنترل فعلی وسیله نقلیه به طور کلی روی فرآیندهای ردیابی ماهواره GPS برای یافتن وسایل نقلیه کار می کنند و باید یک فرستنده رادیویی/GSM/WiFi یا ماهواره را حمل کنند ، اما انواع دیگر فناوری کنترل خودکار وسیله نقلیه نیز می تواند استفاده شود. منبع تغذیه آنها توسط وسیله نقلیه تأمین می شود ، اما برخی از آنها می توانند از باتری استفاده کنند.

اطلاعات وسیله نقلیه را می توان از طریق اینترنت یا نرم افزار ویژه روی کارت الکترونیکی مشاهده کرد. از این سیستم ها می توان به عنوان ضبط کننده داده های تصادف استفاده کرد. سیستم های نظارت بر وسیله نقلیه به طور فزاینده ای توسط شرکت های حمل و نقل شهری ، به ویژه در شهرهای بزرگ ، یا سیستم های تله ای قبلاً مورد استفاده قرار می گرفتند اما هنوز هم مورد استفاده قرار می گرفتند.

علاوه بر پیشگیری از سرقت ، کنترل وسیله نقلیه رایج ترین استفاده در حمل و نقل لجستیکی است. این سیستم ها از فناوری GPS و GSM استفاده می کنند تا از راه دور مکان های دقیق و منسجم به مدیران ناوگان جداگانه بپردازند.

این سیستم ها اغلب امکان نظارت بر آمار مانند: مصرف سوخت ، سرعت متوسط ​​، زمان رانندگی فعلی و مکان را ارائه می دهند. تقاضا برای این فناوری به طور فزاینده ای در حال تحول است ، زیرا مقررات اروپایی به طور فزاینده ای تعداد ساعات رانندگی مجاز هر روز را محدود می کند. در حال حاضر به 9 ساعت در روز محدود می شود. شرکت ها طبق قانون برای نصب دوربین های داشبورد بر روی هر وسیله نقلیه که می تواند کالاها را حمل کند ، نگهداری می شود. این تعهد باعث شده است تا به جای ایجاد مزیت ، این تعهد بالقوه گران قیمت را سوزاند. سیستم مدیریت ناوگان از فناوری GPS و GSM استفاده می کند. بسیار شبیه به انواع دیگر ردیاب ها ، اگرچه به دلیل ماهیت آنها ، آنها در ظرفیت های تشخیص عمق بیشتری دارند. سایر موارد استفاده مانند نظارت بر تریلر ، نظارت بر سوخت ، محاسبه از راه دور ، دارایی ها و فروش میدانی همه می توانند در راه حل های مدیریت ناوگان ادغام شوند.

از روی

سیستم های نظارت بر OBD وسیله نقلیه از یک ردیاب GPS OBD که به بندر تشخیصی حمل و نقل (خودرو) (OBD) یک وسیله نقلیه سبک یا متوسط ​​متصل می شود ، استفاده کنید. ردیاب GPS GPS GPS داده ها را مستقیماً با دور سلول به اشتراک می گذارد تا مکان و سایر داده های عملکرد وسیله نقلیه و سرور را در یک شبکه بی سیم سلول انتقال دهد. به عنوان یک قاعده کلی ، دستگاه کنترل از POS OBD خود حاوی یک آنتن یکپارچه و همچنین یک ماژول GPS برای دریافت سیگنال های GPS است.

علاوه بر این ، Tracker OBD برای دریافت اطلاعات مربوط به تشخیص وسایل نقلیه و مصرف سوخت با زیر سیستم های مختلف وسیله نقلیه ارتباط برقرار می کند. کاربران می توانند اطلاعات را با استفاده از نرم افزار خودمختار یا مرورگر وب در رایانه رومیزی/لپ تاپ یا با یک برنامه تلفن هوشمند نمایش دهند.

استفاده کنید

سیستم های نظارت بر وسیله نقلیه معمولاً توسط صنایع مورد استفاده قرار نمی گرفتند (شرکت های تدارکاتی و حمل و نقل برای پیوستن به سیستم های ردیابی وسایل نقلیه در عملیات خود استفاده می شوند) برای بهبود فرایندها یا فعالیتهای خود ، ابتکاری در نظر گرفته می شوند.

انتقال داده ها می تواند از دو طریق انجام شود:

با پیام متنی

می توانید محل GPS ماشین خود را مستقیماً با پیامک دریافت کنید. بعضی اوقات ردیاب ها برای ارسال خودکار (هر 5 دقیقه ، تشخیص حرکت و غیره پیکربندی می شوند.). اما ، در صورت لزوم می توانید درخواست خود را با پیامک ارسال کنید. بنابراین اگر ماشین شما به سرقت رفته است ، فقط برای یافتن وسیله نقلیه باید این کار را انجام دهید. فقط یک شرط: تلفن شما باید به هم وصل شود ، زیرا اطلاعات در قالب پیوند Google Maps برای شما ارسال می شود.

بنابراین ، شما برای دسترسی به محل وسیله نقلیه خود به اینترنت هدایت خواهید شد.

از طریق اینترنت

علاوه بر این ، یک سیم کارت کارآمدتر ، یک ردیاب GPS برای اتصال به چندین شبکه موجود است. داده ها در زمان واقعی از طریق سرور از طریق جغرافیایی منتقل می شوند. به روزرسانی دائماً و در کمترین تاکتیک به منظور اطمینان از صحت اطلاعات. برای یافتن ماشین خود ، کوچکترین چیز برای اتصال شما به سایت ما است.

مانیتورینگ به طور مداوم انجام می شود تا ایده ای در مورد ماشین خود بدست آورید تا در سفر دنبال کنید.

چگونه ردیاب خود را انتخاب کنیم ?

در عصر دیجیتال ، ردیاب ها مجهز تر و روان تر هستند. بنابراین ، نوآوری ها با هدف بهبود تجربیات ارائه شده به طور دائم در اختیار کاربران قرار می گیرند. امروزه ردیاب های GPS بازارهای جغرافیایی سیل با نرخ مشخص و مشخص از یکدیگر. ما لیستی از معیارها را برای در نظر گرفتن در نظر گرفته ایم تا به شما در انتخاب برچسب GPS خود به طور خاص کمک کنیم:

استقلال آن

انتخاب باید بین یک ردیاب خودمختار یا یک ردیاب با اتصال انجام شود. یک باتری یکپارچه دستگاه شما را به طور مستقل کار می کند. بنابراین شارژ دائمی دیگر مرتبط نیست اما از طرف دیگر عاقلانه است که هر از گاهی به سوخت گیری وصل شود. همچنین مدل هایی با استقلال طولانی تر از سایر موارد وجود دارد. هنگام از دست دادن وسیله نقلیه خود ضروری است ، زیرا اگر نیاز به یافتن آن دارید و باتری مسطح است ، نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید. با توجه به دنبال کننده با اتصال ، یک منبع تغذیه ثابت برای برچسب GPS شما لازم است. فقط به سیستم الکتریکی وسیله نقلیه یا موتور سیکلت خود وصل شوید.

حالت انتقال داده آن

همانطور که قبلاً مشاهده شد ، یاب GPS شما از طریق پیام کوتاه یا از طریق اینترنت ، انتقال داده ها را در موقعیت از طریق پیام کوتاه تضمین می کند. با توجه به ارسال پیام کوتاه ، بدون اشتراک است و با این وجود نیاز به اشتراک در یک بسته پیام دارد. انتقال از طریق اینترنت از طرف دیگر نیاز به اشتراک دارد. برای داشتن داده های دقیق تر و دقیق تر ، دسترسی به سایت جغرافیایی برای شما صورتحساب می شود. بنابراین شما باید مطابق نیاز خود انتخاب را انجام دهید.

ردیاب جی پی اس

متخصص فرانسوی
امنیت و ردیابی کالاها.

آرم تسکین

مورد استفاده شما چیست ?

trakmy برای متخصصان

در Trakmy ، ما به یک چیز متقاعد شده ایم ، سیستم های جغرافیایی و ردیابی راه حل هایی برای پاسخگویی به موضوعات مختلفی هستند که متخصصان ممکن است با آنها روبرو شوند.

برای انجام این کار ، ما یک راه حل ساده و ارگونومیک از جمله ردیاب های GPS خودمختار و یک رابط وب مرتبط ارائه می دهیم که به شما امکان دسترسی به نشانه های کلیدی در فعالیت شما را می دهد.

موانع متصل

موانع Trakmy دستگاه های ضد حمله ای هستند که در برابر وسایل نقلیه خصمانه محافظت می کنند.

ردیاب های GPS

شما می خواهید ردیابی ، نظارت کنید ? در زمان واقعی یا تأخیر ? با استقلال طولانی یا سیمی ?

سنسورهای متصل

شما می خواهید دما ، رطوبت یا دهانه درب را کنترل کنید ?

آزمایشگاه نوآوری

Trakmy همچنین یک ناشر یکپارچه ساز و IoT Solutions است و به مشاغل کمک می کند تا دگرگون شوند.

بستر وب و برنامه

شما می خواهید از طریق رابط وب و موبایل به بسیاری از ویژگی ها دسترسی پیدا کنید ?

تجهیزات جانبی

طیف کاملی از قلاب ها ، برای اطمینان از استقرار مؤثر و ساده.

6 دلیل خوب برای انتخاب Trakmy

یک دامنه کامل

ردیاب سازگار با استفاده خود را انتخاب کنید.

یک برنامه منحصر به فرد

یک برنامه منحصر به فرد برای همه ردیاب های شما.

پشتیبانی مشتری در فرانسه

پشتیبانی مشتری در Nîmes واقع شده است.

یک نصب ساده

به هیچ وجه یک حرفه ای نیست.

قیمت منحصر به فرد 129 یورو

ردیاب متناسب با شما را انتخاب کنید.

اشتراک شامل یک سال.

سال اول اشتراک ارائه شده.

ردیاب GPS متناسب با شما را انتخاب کنید !

  • ردیاب های واقعی
  • ردیاب های زمان تأخیر
  • لوازم جانبی مرتبط
  • برچسب های پیشگیری

GPS ردیاب Trakmy

ترویج !

GPS React Tracer (کارت اشتراک سیم و 1 ساله شامل)

GPS ردیاب Trakmy

ترویج !

Tracer Miniobd GPS (کارت اشتراک سیم و 1 ساله شامل)

GPS ردیاب Trakmy

OBD GPS Tracker (کارت اشتراک سیم و 1 ساله شامل)

GPS ردیاب Trakmy

ترویج !

ردیاب سبکتر GPS (کارت سیم و اشتراک 1 سال شامل)

سؤالاتی که دوست داریم از خودمان بپرسیم

GPS ردیاب Trakmy

دامنه ردیاب های GPS ما از شبکه های ارتباطی مختلف (SIGFOX و 2G) استفاده می کنند ، به طوری که هنگام دریافت ردیاب خود ، تعجب ناخوشایندی نداشته باشید ، با کلیک بر روی پیوند زیر ، از شما دعوت می کنیم تا در دسترس بودن شبکه را بررسی کنید:

هنگامی که اشتراک شما مهم است ، مستقیماً در صندوق پستی یا درخواست خود دریافت خواهید کرد ، پیامی که از شما خواسته می شود اشتراک خود را از 3.90 یورو از جمله مالیات/ماه تمدید کنید.

بسیاری از ردیاب های GPS در بازار نیاز به استفاده از سیم کارت دارند که در زمان خرید مستقیماً یا نه ارائه می شود.

در Trakmy ، نیازی به پرسیدن سوال نیست. همه چیز گنجانده شده است.

برای استفاده از ردیاب های 2G ما ، ما یک سیم کارت را مستقیماً در مورد ارائه می دهیم.

برای ردیاب های GPS خودمختار ، آنها از فناوری اتصال اختصاص داده شده به اشیاء متصل به نام SIGFOX استفاده می کنند.

در Trakmy ما از طریق یک برنامه قابل بارگیری در تلفن هوشمند خود به موقعیت ردیاب خود دسترسی داریم.

برای انتخاب ردیاب مناسب ، ما از شما دعوت می کنیم با کلیک روی زیر دامنه ما را کشف کنید:

ردیاب های ما نصب آن آسان است. این که آیا شما دستی هستید یا نه ، می توانید به راحتی تمام ردیاب های ما را نصب کنید ، بدون اینکه یک حرفه ای را طی کنید.