Gmail: نحوه اضافه کردن آدرس ایمیل دیگر به حساب خود?, ارائه Gmail – برنامه های آموزش Google

پیام رسانی wwwgmail com

برای طرفداران موس ، هنوز هم می توانید به کتاب آدرس خود بروید ، مخاطب خود را پیدا کنید ، نام آن را بررسی کنید و روی دکمه کلیک کنید [ نوشتن بشر.

Gmail: نحوه اضافه کردن آدرس ایمیل دیگر به حساب خود ?

آیا می دانید که می توانید از یک آدرس شخص ثالث به Gmail خود مشورت و ارسال کنید ? در اینجا روشی برای اضافه کردن آدرس به حساب شما آورده شده است.

شما از تغییر جعبه پیام رسانی خود برای مشورت یا ارسال ایمیل مطابق با فعالیتهای شخصی یا حرفه ای خود خسته شده اید ? خوشبختانه ، اکثر پیام رسانی قادر به مدیریت چندین حساب به صورت متمرکز هستند ، حتی وقتی از یک سرویس دیگر آمده اند.

این البته مورد Gmail است که یک روش ساده برای اضافه کردن آدرس های دیگر ، اعم از Gmail ، سوم یا نام دامنه حرفه ای ، ارائه می دهد تا بتواند از آنها از یک پلتفرم واحد استفاده کند. این همچنین می تواند در صورت بسته شدن حساب کاربری مفید باشد ، زیرا Gmail گزینه ای برای وارد کردن نامه و مخاطبین برای یافتن تمام ایمیل های موجود در کادر ارائه می دهد ، سپس هماهنگ سازی روزانه را برای یک ماه انجام دهید.

نحوه اضافه کردن آدرس ایمیل اضافی به حساب Gmail ?

Gmail ابزاری بسیار عملی برای اضافه کردن آدرس ایمیل دیگری به حساب Google خود ، چه مشورت یا ارسال پیام از رابط Gmail. در اینجا مراحل دنبال شده است:

یک آدرس ایمیل به Gmail در رایانه اضافه کنید

 • جعبه Gmail خود را باز کنید.
 • بر روی دکمه تنظیم در بالا سمت راست و سپس روی کلیک کنید همه پارامترها را ببینید.
 • به برگه بروید حساب و واردات, سپس انتخاب کنید یک حساب پیام رسانی اضافه کنید در گروه با سایر حساب های پیام رسانی مشورت کنید.
 • یک پنجره پس زمینه زرد جدید باز خواهد شد. آدرس ایمیلی را که می خواهید استفاده کنید اضافه کنید.
 • سپس بین شما انتخاب می کنید حساب را از طریق Gmailify مرتبط کنیدیا ایمیل را از حساب دیگر من وارد کنید, فقط با پیام های حساب دیگر مشورت کنید.
 • یک پنجره جدید برای شما باز خواهد شد به حساب پیام رسانی دیگر خود وصل شوید با استفاده از آدرس و رمزعبور مرتبط با آن.
 • پس از آن نیاز خواهید داشت جیمیل را اجازه دهید برای دسترسی به اطلاعات خود در مورد این آدرس ایمیل.
 • پس از اتمام این مراحل ، می توانید با پیام های صندوق پستی دیگر در حساب Gmail خود مشورت و پاسخ دهید.

توجه داشته باشید که می توانید با بازگشت به تنظیمات ، بخش ، دسترسی به آدرس جدید در حساب Gmail خود را حذف یا جدا کنید حساب و واردات, سپس با حذف یا جدا کردن آدرس از طریق منوی مربوطه در کنار آن.

یک آدرس ایمیل به Gmail در Android و iOS اضافه کنید

 • برنامه Gmail را در دستگاه تلفن همراه خود باز کنید.
 • به آواتار Gmail خود بروید ، سپس “را انتخاب کنید” یک حساب دیگر اضافه کنید »».
 • برای افزودن سرویس پیام رسانی موجود را انتخاب کنید.
 • سپس با وارد کردن آدرس و رمز عبور به حساب نامه وصل شوید.
 • پس از افزودن حساب ، شما امکان انتخاب گزینه های مختلف ذکر شده در زیر را دارید.
 • پس از اتمام این مراحل ، می توانید با پیام های صندوق پستی دیگر در حساب Gmail خود مشورت و پاسخ دهید.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

پیام رسانی wwwgmail com

جیمیل چیست ?

گیمیل (جفاوج پست الکترونیک) یک سرویس پیام رسانی الکترونیکی رایگان است که بهترین عملکردهای پیام رسانی معمولی را با جستجوی موتور معروف Google Search ترکیب می کند.

مانند رقبای خود مانند گلخانه, نامه یاهو, بنابراین, اداره پست یا SFR, Google به شما ارائه می دهد تا آدرس رایگان از نوع را داشته باشید “این.این که.شما.می خواهم@gmail.کم“با داشتن یک فضای ذخیره سازی بیشتر از 2 گیگابایت از همه جا به لطف رابط کاربری وب خود ، از طریق یک مرورگر وب ساده قابل دسترسی تر است.پست الکترونیک

به عنوان بخشی از استفاده از برنامه های Google ، یک سرویس یکسان با Gmail ارائه می شود ، آدرس ایمیل سپس می شود این.این که.شما.می خواهید@utl-larochelle.ارگ خدمات یکسان هستند.

همچنین می توان از طریق نرم افزار پیام رسانی الکترونیکی کلاسیک شما ، از طریق پشتیبانی از پروتکل های POP & IMAP ، از آن استفاده کرد.

Gmail: رابط وب (ایمیل)

اتصال خدماتی

برای اتصال به ایمیل Gmail ، از طریق یک مرورگر وب ساده ، باید به آدرس زیر بروید:

رابط وب

با اولین اتصال به سرویس ، می توانید به سادگی ، سرعت و وضوح رابط توجه کنید.

شما امکان فعال کردن میانبرهای صفحه کلید را دارید. به عنوان مثال کلید “C” به شما امکان می دهد پیام جدیدی بنویسید (NDLA: C برای ترکیب = نوشتن).

پیام ها تقریباً از تمام سطح صفحه نمایش استفاده می کنند ، که یک مرور کلی ارائه می دهد. تمام عملکردهای اساسی از صفحه اصلی به طور مستقیم قابل دسترسی هستند:

پژوهش
در سمت چپ بالا ، منطقه ورود به جستجوی ایمیل های شما یا در وب است.

صندوق پستی
در سمت چپ ، نماهای مختلف برای دسترسی و سازماندهی پیام های شما ، ایمیل های دنبال شده ، ایمیل های ارسال شده ، پیش نویس ، سبد و غیره.

مخاطب
همیشه در سمت چپ ، دقیقاً زیر یک لینک دسترسی به کتاب آدرس خود ، با 2 بازدید ، یکی از خبرنگاران را که بیشتر آنها را می نویسید ، و دیگری همه خبرنگاران خود نشان می دهد.

برچسب ها
همیشه در سمت چپ ، کمی پایین تر این منظره های معروف به نام برچسب ها را پیدا می کنیم که برای استفاده بسیار انعطاف پذیر تر از پرونده های معمولی هستند.

تنظیمات
در بالا سمت راست ، دسترسی به تنظیمات کاربر خود ، به عنوان مثال می توانید رمز عبور ، امضای یا زبان خود را برای استفاده برای Gmail تغییر دهید.

کمک
در سمت راست ، توسط خدمات Gmail به شما کمک می کند ، توجه: برخی از سؤالات / پاسخ ها هنوز به زبان انگلیسی هستند.

Gmail: سیستم مکالمه

گفتگو

Gmail مانند یک مشتری پیام رسانی الکترونیکی واقعی ، ارائه می دهد گروه بندی در مکالمه. در نتیجه ، هر پاسخ دریافت شده یا ارسال شده با تمام پیام های قبلی همراه است. این گروه بندی پیام ها بدین ترتیب مکالمه واقعی را تشکیل می دهند.

هر خط با یک مکالمه کامل مطابقت دارد ، شکل در پرانتز تعداد پیام های موجود در آن را نشان می دهد. کد رنگی برای تشخیص پیام هایی که قبلاً از کسانی که هنوز خوانده نشده اند تنظیم شده است. بنابراین ، پس زمینه سفید با نوشتن جسورانه با یک مکالمه خوانده نشده مطابقت دارد ، در حالی که پس زمینه آبی روشن با نوشتن عادی با یک مکالمه از قبل خوانده شده مطابقت دارد.

هنگامی که یک پیام جدید متعلق به یک مکالمه موجود وارد می شود ، مکالمه مستقیماً در بالای لیست قرار می گیرد و تاریخ آخرین پیام دریافت شده برای کل مکالمه نمایش داده می شود.

هنگام خواندن مکالمه ، پیام بر روی یکدیگر جمع می شود ، از جمله پیام های ارسال شده ، از قدیمی ترین تا جدیدترین شروع می شود. مفید بودن این است که با کلیک بر روی پرچم باقی مانده ، به پیام های مکالمه قبلی دسترسی سریع داشته باشید.

پیام ها

پرونده ها کجا هستند ?

در واقع ، Gmail طبقه بندی کلاسیک را بر اساس پوشه ارائه نمی دهد بلکه از سیستم “استفاده می کند” برچسب ها “، که در واقع با” نمایش “یا” پرونده های مجازی “.
به طور مشخص ، این بدان معنی است که وقتی یک متن جدید برای طبقه بندی پیام های خاص با توجه به یک یا چند معیار ایجاد می شود ، دومی از نظر جسمی در آن جابجا نمی شوند.

مزیت این سیستم دیدگاه ها این است که می توانید پیام های خود را در کمتر از یک ثانیه طبقه بندی کنید.

اولین نکته ای که باید توجه داشته باشید ، همه پیام ها در جعبه پذیرش جمع می شوند. بنابراین این وظیفه شماست که پسران خود را کمی سازماندهی کنید.

وقتی مکالمه دیگر موضعی نیست ، یا اگر می خواهید در جعبه پذیرایی خود تمیز کنید ، می توانید تصمیم بگیرید بایگانی یک پیام. بنابراین ، پیام فقط در بخش قابل مشاهده خواهد بود ” تمام پیام ها “یا در طول تحقیق.

همچنین می توانید پیام های نسبتاً مهمی را که می خواهید در آن توجه داشته باشید علامت گذاری کنید. این پیام ها در جعبه پذیرایی با یک ستاره زرد کوچک ظاهر می شوند. همچنین می توانید آنها را بایگانی کنید زیرا این پیام ها به طور خودکار در بخش نمایش داده می شوند ” پیگیری “”.

سپس سودمندی “برچسب ها” را بیاورید. برچسب ها فایلهای کلاسیک را جایگزین می کنند ، به عنوان مثال می توانید یک متن “کار” ایجاد کنید و پیام هایی را به این متن اختصاص دهید. همانطور که می توانید تصور کنید ، یک کلیک ساده روی نام عبارت (در کادر سبز کوچک) به شما امکان می دهد تمام پیام های متعلق به این عبارت را فیلتر کنید ، هرچه شرایط آنها باشد (به دنبال ، بایگانی شده ، در کادر پذیرایی …)).

دیدگاه بسیار جالب این فرایند این است که می توان مکالمه را به چندین برچسب اختصاص داد.

تصفیه

Gmail به شما امکان می دهد حداکثر 20 قانون فیلتر را ایجاد کنید. این ویژگی بسیار جالب است ، و حتی در یک جعبه ایمیل توصیه می شود که می تواند بیش از 2 گیگابایت ایمیل را در خود جای دهد.

این قوانین به شما امکان می دهد تا Gmail را برنامه ریزی کنید تا به طور خودکار پیام های ما را طبقه بندی کنید. برای ایجاد یک فیلتر فقط روی کلیک کنید تنظیمات سپس فیلتر کنید:

در مثال زیر ، فیلتر تمام پیام ها را از “شناسایی می کند”AvertLabs.کم “، آنها را به عبارت اختصاص دهید” ویروس “و بایگانی (با انتقال آنها از” جعبه پذیرش “به” بایگانی “).

به طور مشخص ، همه پیام های AvertLabs.کم به طور خودکار به متن می رسد ” ویروس »بدون هیچ گونه مداخله ای از طرف ما. من بدیهی است که به لطف شماره در پرانتز نزدیک به نام عبارت که حاکی از تعداد پیام های نامربوط است ، از ورود پیام جدید مطلع خواهم شد.

ویژگی های فیلتر ارائه شده توسط Gmail نسبتاً کارآمد و متنوع است (به موارد فوق مراجعه کنید) برای مخاطبان هدف (افراد). در واقع ، هر زمینه تحقیق می تواند شامل چندین کلمه کلیدی باشد که توسط اپراتورهای منطقی – و (و) ، یا (یا) جدا شده اند -. بنابراین می توانیم قوانین بسیار دقیقی ایجاد کنیم.

در اینجا چند نمونه برای فرستنده “از:”: “:”

@fidule.کم
هر پیامی که فرستنده آن متعلق به دامنه @didule است.کم

گرگ خاکستری
هر پیامی که نام فرستنده آن شامل حداقل گرگ خاکستری است (این می تواند به عنوان مثال “بیدول گرگ خاکستری” باشد)

hotmail.com یا hotmail.خط
هر پیام از یک دامنه Hotmail ، چه باشد .fr یا .کم

“Doc” یا @Didule.کم
هر پیام از “Le Doc” یا از Domaine @Didule.کم

چند نمونه برای این زمینه “کلمات” دارد:

دامنه
هر پیام شامل کلمه “دامنه” (NDLA: شکستگی مهم نیست)

طلای دامنه
هر پیام با کلمه “دامنه” ، کلمه “کار” یا هر دو

(دامنه یا کار) و کار
هر پیام شامل کلمه “دامنه” یا “کار” و شامل کلمه “کار”.

یک پیام جدید بنویسید

برای نوشتن یک ایمیل جدید فقط روی پیوند کلیک کنید ” پیام جدید “واقع در بالا سمت چپ. توجه داشته باشید که پیام رسانی Gmail دارای دو ابزار جالب ، تکمیل خودکار هنگام ورود به آدرس ایمیل و اصلاح کننده املایی است.

منطقه مشخص شده 1 مطابق با آدرس گیرندگان شما است.

تکمیل خودکار آدرس های ایمیل از کتاب آدرس شما استفاده می کند. اگر اولین حروف گیرنده خود را تایپ کنید ، (به عنوان مثال “اجاق گاز”) Gmail به طور خودکار تمام نام های کتاب آدرس خود را با شروع “اجاق گاز” نمایش می دهد. فقط روی یکی از مواردی که می خواهید به خاطر بسپارید کلیک کنید. معکوس این مدال این است که دیگر امکان کلیک در لیستی روی گیرنده های پیام وجود ندارد.

برای طرفداران موس ، هنوز هم می توانید به کتاب آدرس خود بروید ، مخاطب خود را پیدا کنید ، نام آن را بررسی کنید و روی دکمه کلیک کنید [ نوشتن بشر.

اگر لیست های پخش را در کتاب آدرس خود ایجاد کرده اید ، این موارد با نامی که به آن داده اید ظاهر می شوند:

یک اصلاح کننده املای فرانسوی ، کاملاً موفق در Gmail ادغام شده است.

می توان با استفاده از پیوند فعال شد ” هجی کردن “که کاملاً در سمت راست قسمت مرکزی است. با کلیک بر روی فلش در سمت راست می توانید تأیید خودکار را با نمایش لیست Drop -down انتخاب کنید هجی کردن و با کلیک بر روی ماشین. برای اصلاح خطاها ، با دکمه سمت چپ روی کلمه ای که برجسته شده است کلیک کنید و تصحیح مناسب را انتخاب کنید ، همانطور که در زیر آمده است:

Gmail همچنین امکان شامل یک قالب بندی پیشرفته را ارائه می دهد. در واقع می توانید متن را به رنگ ، چربی ، ایتالیایی یا زیر خط اضافه کنید. بلکه کک ، نکات برجسته ، پیوندها و غیره. به طور خلاصه ، ما می توانیم زندگی کمی به ایمیل های خود داشته باشیم.

پس از نوشتن ایمیل خود ، 3 امکان به شما ارائه می شود:

جالب ترین گزینه در اینجا این است صرفه جویی که ایمیل را به صورت آنلاین ذخیره می کند تا احتمالاً بعداً و/یا از مکان دیگری به آن بازگردد. عملی ، به عنوان مثال شما یک ایمیل نوشتید ، و در زمانی که می خواهید آن را ارسال کنید ، به یاد می آورید که اطلاعاتی را که در جای دیگر دارید ، از دست داده اید ، خیلی جدی نیستید ، ایمیل خود را ذخیره می کنید تا آن را به پایان برسانید و از مکان دیگری ارسال کنید.

یکی دیگر از ابزارهای این عملکرد ، شما در حال تهیه یک ایمیل نسبتاً طولانی و گیاهان رایانه خود هستید (و بله هنوز هم اتفاق می افتد !) ، شما بسیار اذیت می شوید ! خوشبختانه یکی پشتیبان خودکار هر دقیقه در پس زمینه توسط Gmail ساخته می شود ، به این معنی که بخش بزرگی از ایمیل شما هنوز قابل بازیابی است.

جیمیل: اسپم و آنتی ویروس

Gmail دارای یک فیلتر ضد اسپم است. بنابراین ، هنگامی که او یک ایمیل را به عنوان هرزنامه تشخیص می دهد ، آن را مستقیماً در پوشه هرزنامه هدایت می کند. این ایمیل ها به مدت 30 روز در آنجا نگهداری می شوند ، سپس آنها به طور خودکار حذف می شوند. این زمان برای بررسی اینکه آیا این ایمیل ها واقعاً هرزنامه هستند یا خیر ، زمان می دهد.

علاوه بر این ، اگر یک ایمیل به اشتباه به صورت اسپم در نظر گرفته شود ، می توانید از دکمه استفاده کنید [ غیر صمیمی ] برای قرار دادن آن در جعبه پذیرایی. این همچنین به تیم Gmail گزارش می دهد که این نوع ایمیل هرزنامه نیست و بنابراین ، از نظر تئوری ، این نوع ایمیل دیگر نباید در آینده اسپم در نظر گرفته شود.

اگر برعکس ، یک اسپم وارد جعبه شما شود بدون اینکه به این ترتیب مشخص شود ، به جای حذف آن ، Gmail توصیه می کند ایمیل های متهم را انتخاب کرده و روی دکمه کلیک کنید [[ گزارش به عنوان هرزنامه بشر. بنابراین ، تیم Gmail قادر خواهد بود در آینده با این ایمیل بهتر رفتار کند.

علاوه بر الگوریتم های ضد اسپم تنظیم شده ، Gmail Mail همچنین از کمک های انسانی استفاده می کند ، که برای مبارزه با پوسیده گران است. به طور خلاصه ، به طور غیرمستقیم به Gmail کمک می کنید تا اسپم ایمیل های واقعی را بهتر شناسایی کند ، این هدف برای محدود کردن خطاها و در نتیجه کاهش مرتب سازی یا حذف دستی ایمیل های ناخواسته است.

Google حفاظت از آنتی ویروس را به سرویس اسکان ایمیل آنلاین خود ، Gmail اضافه کرد. با استفاده از این حفاظت از آنتی ویروس ، Gmail به طور خودکار اتصالات شناخته شده به عنوان ویروس یا. تجزیه و تحلیل ایمیل به لطف یک پایه آنتی ویروس که روی سرورهای Gmail قرار می گیرد ، انجام می شود ، که به طور مرتب به روز می شود. این حفاظت دیجیتالی مربوط به قطعات تعیین شده و ارسال شده از طریق Gmail است. در صورت تشخیص ، آنتی ویروس در ابتدا سعی می کند ویروس همسر را برکنار کند. در صورت خرابی ، صفحه وب قطعات تنظیم شده را مسدود می کند. بنابراین ، کاربران دیگر نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

انتقال

از نظر پارامترها ، ما همچنین از دو طریق امکان انتقال پیام های دریافت شده را داریم.

اولین مورد در ایجاد فیلتر است که طبق پیام دریافت شده ، آن را به آدرس ایمیل دیگری منتقل می کند و هرگونه اصلاح مورد نظر (بایگانی ، پاک کردن ، متن و غیره را اعمال می کند.).

روش دوم بازگشت بی قید و شرط هر پیامی است که آدرس ایمیل دیگری را وارد می کند. علاوه بر این ، کاربر می تواند پس از انتقال وی ، در جعبه پذیرش ، بایگانی یا حذف پیام را حفظ کند. این گزینه می تواند بسیار کاربردی باشد زیرا می تواند در هر زمان و بدون مدت انتظار فعال و غیرفعال شود.

سرویس POP و SMTP

اگر نمی خواهید از Webmail Gmail استفاده کنید ، می توانید پذیرش و ارسال پیام را از طریق پروتکل های POP و SMTP یا IMPA فعال کنید و از این رو از مشتری پیام رسانی معمول خود استفاده کنید (Outlook ، Eudora ، Tha Bat ، Thunderbird. ). به همین ترتیب ، پیامی که از طریق پاپ بارگیری می شود را می توان در جعبه پذیرش نگه داشت ، بایگانی یا حذف شد.

برای دسترسی به صندوق پستی از طریق پروتکل POP ، از رمزگذاری SSL استفاده می شود. برای ارسال ایمیل از طریق پروتکل SMTP ، از رمزگذاری TLS استفاده می شود (که از جمله موارد دیگر ، امکان تعیین کمیت آدرس های ایمیل خبرنگاران).

بنابراین رمزهای عبور و تمام پیام های شما قبل از گردش در شبکه رمزگذاری می شوند که تضمین محرمانه بودن عالی است.

با این حال مراقب باشید ، نامه فیلتر کردن آنتی ویروس قبل از ورود وی به مشتری پیام رسانی قادر به بررسی پیام های شما نخواهد بود ، در واقع آنها رمزگذاری شده اند.