دانلود ترجمه Google برای Android (رایگان) – Clubic ، Google Translator for Firefox – این برنامه افزودنی را برای �� Firefox (FR) اتخاذ کنید

مترجم Google for Firefox توسط Nobzol

گزینه ها:
می توانید گزینه های این پسوند را به شرح زیر بیابید:
– کلیک راست بر روی Red T (برای FF3.5 و 3.6) یا روی فلش کنار این T (برای FF4+) کلیک کرده و روی “گزینه ها” کلیک کنید
– به منوی ماژول های مکمل بروید و برای این برنامه افزودنی روی دکمه Configuraion کلیک کنید
می توانید تعریف کنید:
– زبانی که می خواهید ترجمه کنید
– اگر می خواهید نماد وضعیت را ببینید یا نه (فقط برای FF3.5 و 3.6)
– چه چیزی را ترجمه کنید و چگونه وقتی روی Red T کلیک می کنید یا کلید میانبر را فشار می دهید
– کلید میانبر
زبانهای هدف موجود: می توانید به تمام لباس های swaddling که در صفحه ترجمه Google پیدا می کنید ترجمه کنید (http: // ترجمه.گوگل.com/). اگر در لیست این پسوند یک زبان گمشده پیدا کردید ، لطفاً در زیر نظر دهید.

ترجمه Google برای Android

ترجمه Google بدون شک بهترین برنامه ترجمه رایگان برای Android است. با بیش از 100 زبان در دسترس ، ترجمه های صوتی فوری و ترجمه از دوربین ، این برنامه در طول سفر و جلسات کامل ، کارآمد و بسیار کاربردی است.

با پرونده ما مشورت کنید:
بهترین برنامه های ترجمه در Android

  • چرا از ترجمه Google استفاده کنید ?
  • ترجمه خودکار مکالمات صوتی
  • دوربین برای ترجمه همه چیز
  • ترجمه گوگل در عمل
  • چه گزینه هایی برای ترجمه Google ?

چرا از ترجمه Google استفاده کنید ?

از سال 2005 راه اندازی شد ، ترجمه Google (GG Trad برای کسانی که وقت ندارند ^^) یک سرویس رایگان است که امکان ترجمه متن ، عکس و صدا و این را در حالت آفلاین برای 59 زبان فراهم می کند.

در طول به روزرسانی ها ، برنامه غنی شده است و به لطف ورود متن ، ترجمه 103 زبان را ارائه می دهد. اگر ورود متن مناسب نباشد ، می توان به جای استفاده از صفحه کلید و ترجمه دست نویس به 93 زبان ، شخصیت ها را ترسیم کرد.
ترجمه نیز به لطف عملکرد در برنامه های دیگر موجود است برای ترجمه فشار دهید برای انتخاب متن در یک برنامه و ترجمه را در گزینه ها انتخاب کنید.

ترجمه خودکار مکالمات صوتی

ترجمه Google مترجمان را به لطف ترجمه اتوماتیک با تشخیص صوتی در هر دو جهت و در 32 زبان به دوره جدیدی منتقل می کند. بنابراین می توان در مورد هر نوبت به زبان خود بحث کرد یا حالت خودکار را برای تشخیص و ترجمه هر یک از همبستگی ها ترک کرد.

بنابراین هر شخص می تواند با ترجمه آواز دیگری در متن یا به لطف سنتز آواز مشورت کند.
این برنامه همچنین به لطف تشخیص صدا ، ترجمه فردی را ارائه می دهد ، کافی است که به زبان اول خود صحبت کنید تا ترجمه را بخواند یا به سنتز آواز گوش دهید مطابق زبان. حتی اگر برنامه گاهی اوقات برای ترجمه چند ثانیه طول بکشد ، مشخص است که تشخیص صدا بسیار عالی است.

دوربین برای ترجمه همه چیز

این که آیا این یک صفحه اطلاعاتی ، یک اطلاعیه یا مقاله در یک روزنامه است ، ترجمه Google باعث می شود که به لطف دوربین و این به 38 زبان ، فوراً متن را ترجمه کنید. برای انجام این کار ، 3 حالت وجود دارد: فوری به شما امکان می دهد دوربین را به متن مورد نظر هدایت کرده و آن را روی صفحه جایگزین کنید, برای اسکن برای گرفتن عکس ، متن را انتخاب کرده و سپس آن را ترجمه کنید وارد كردن برای انتخاب یک تصویر در گالری.

ترجمه گوگل در عمل

ترجمه Google مطمئناً پرکاربردترین سرویس است. بنابراین تعجب آور نیست که گوگل طی سالها آن را تصفیه کرده است. بیش از فقط ابزاری برای به دست آوردن یک کلمه به زبان خارجی ، این امکان را به شما می دهد تا خیلی بیشتر پیش بروید و نتایج چندرسانه ای کسب کنید.

آیا به عنوان مثال می دانید که ترجمه یک عکس یا حتی مکالمه در زمان واقعی امکان پذیر است ? وقتی به خارج از کشور می روید بسیار عملی است ! علاوه بر این ، در هنگام عبور ، بدانید که می توان درخواست مستقیم با پیامک را انجام داد و نیاز به اتصال به اینترنت نیست.

چه گزینه هایی برای ترجمه Google ?

کاربران به طور فزاینده ای به خدمات ترجمه خودکار علاقه دارند. اگر ترجمه Google بسیار تحسین شده باشد ، سایر نرم افزارهای کارآمد وجود دارد. در اینجا گزینه های اصلی ترجمه Google آورده شده است.

متن

امکان ترجمه در حدود پانزده زبان ، از جمله فرانسوی ، زمینه Reverso کاملاً کامل به عنوان برنامه ترجمه روشن است. در نسخه رایگان یا پرداخت شده در دسترس است. متن Reverso به عنوان یک فرهنگ لغت کار می کند و به همه ابزارها برای ترجمه انواع جملات یا عبارات به کاربر می دهد. این ابزار می تواند به صورت آفلاین استفاده شود: برای آن ، فرهنگ لغت لازم را از قبل بارگیری کنید. آموزشی ، شامل بسیاری از بازی ها ، مناسب برای انواع سطح ، برای تشویق کاربران برای بهبود. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید: متن Reverso می تواند متن موجود در یک تصویر را ترجمه کند (از طریق دوربین تلفن هوشمند یا در گالری یک دستگاه). نتایج موجود را می توان با صدای بلند توسط نرم افزار خوانده شد ، که به شما امکان می دهد تلفظ صحیح کلمات را بدانید.

هوش مصنوعی عمیق

برنامه Deepl Translator (یا AI Deep) برای ترجمه متون و نه در مبادلات صوتی ، تخصص دارد. از ظاهری نسبتاً هوشیار ، این ابزار بر اساس بانک اطلاعاتی Linguee ساخته شده است و باعث می شود تا 26 زبان ترجمه شود. این ابزار به دلیل عملکرد و کیفیت ترجمه های آن شناخته شده است. از اهمیت ویژه ای به متن برخوردار است. این ابزار نسخه ای کاملاً روان و کارآمد دارد. نسخه پرداخت شده امکان پردازش اسناد بزرگتر را فراهم می کند و محافظت از داده های شخصی را تضمین می کند.

مترجم مایکروسافت

ابزار مترجم مایکروسافت بیش از 70 زبان را تضمین می کند و از ویژگی های بسیار مفیدی برخوردار است. این مبادلات بین المللی را به صورت شفاهی به صورت کتبی تسهیل می کند. ترجمه همزمان مکالمات دارایی اصلی آن است. فقط ابزار را راه اندازی کنید ، زبانهای درگیر را به او بگویید تا دومی نوازندگان ، آواز را بازی کند ، بلکه نوشته شده است. در صورت لزوم جریان گفتار قابل تنظیم است. مکالمات گروهی نیز پشتیبانی می شود. با توجه به نوشتن ، مترجم مایکروسافت نیز به خصوص برای تصاویر بسیار کارآمد است. خوب فکر می شود ، این نرم افزار همچنین یک کتاب عبارت را ارائه می دهد ، که با موقعیت های روزمره سازگار است (ماندن ، حرکت و غیره.) و تاریخ ترجمه هایی را که انجام داده است حفظ کنید.

زبانی

Dictionary Pluringue Par Excellence ، ابزار ترجمه Linguee به دلیل سادگی شناخته شده است. در سال 2010 در وب راه اندازی شده است ، همچنین به صورت برنامه Android یا iOS در دسترس است. Linguee برادر بزرگ ابزار مترجم Deepl است و با او به روشی مکمل کار می کند. برای هر تحقیق ، این سرویس برای ارائه یک پاسخ منحصر به فرد راضی نیست: این پیشنهادات صادر شده توسط واژگان حرفه ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین می توان به کلماتی گوش داد تا تلفظ آنها را بشناسید. با ویکی پدیا مرتبط است ، رابط کاربری هوشیار و آسان است. حتی اگر زبانهای دیگر در دسترس باشند ، ترجمه انگلیسی نقطه قوت آن است.

مترجم Google for Firefox توسط Nobzol

نمای کلی از مترجم Google برای Firefox

با این برنامه افزودنی ، می توانید با یک کلیک یا پشتیبانی از یک کلید ، متن را به زبان خود ترجمه کنید. می توانید متن انتخاب شده را ترجمه کرده و آن را با ترجمه آن جایگزین کنید یا کل صفحه را ترجمه کنید.

برای استفاده از این پسوند به Firefox احتیاج دارید

ابرداده پسوند

استفاده شده توسط

258،111 کاربر 1،166 بررسی

ترجمه یک متن انتخاب شده: انتخاب کنید ، راست کلیک کنید ، روی ترجمه کل صفحه: بر روی صفحه کلیک راست کنید ، روی پنجره گزینه هامحل پیش فرض دکمه در نوار ابزار در نسخه های Firefox 4 و Upper

در مورد این پسوند

به طور پیش فرض ، پسوند سعی خواهد کرد زبان شما را تشخیص دهد تا آن را به عنوان زبان هدف پیش فرض تعریف کند. اگر این امر غیرممکن باشد ، انگلیسی به عنوان یک زبان هدف پیش فرض تعریف می شود.

توصیه می شود متن کوچک را انتخاب کنید تا از کند شدن ترجمه جلوگیری کنید. می توانید در انتخاب کنید حداکثر 38000 کاراکتر, اگر بیشتر انتخاب کنید ، ما در بعضی موارد به شما اطلاع خواهیم داد. شما نباید نه تصاویر و نه جداول را انتخاب کنید ، زیرا متن از بین می رود تا جای خود را به ویژگی های غیرقابل درک بدهد.

حالا ببینیم چگونه کار می کند. ابتدا به دنبال چیزی باشید که نمی فهمید زیرا به زبانی که نمی دانید نوشته شده است. سپس این قسمت یا جمله را انتخاب نکنید. سپس بین سه فرصت انتخاب خواهید کرد:
– با ماوس راست کلیک کرده و روی “ترجمه این متن با ترجمه Google” کلیک کنید.
– روی نماد ابزار/وضعیت کلیک کنید.
– کلید میانبر را فشار دهید.
به محض شروع روند ترجمه ، قرمز T سبز می شود و پس از اتمام ترجمه ، دوباره دوباره قرمز می شود. بعد از یک یا دو ثانیه ، مشاهده می کنید که انتخاب ناپدید می شود و با متن ترجمه شده به زبان شما جایگزین می شود. این همه چیز است.

اگر می خواهید کل صفحه را ترجمه کنید ، می توانید به همان روش ادامه دهید.

گزینه ها:
می توانید گزینه های این پسوند را به شرح زیر بیابید:
– کلیک راست بر روی Red T (برای FF3.5 و 3.6) یا روی فلش کنار این T (برای FF4+) کلیک کرده و روی “گزینه ها” کلیک کنید
– به منوی ماژول های مکمل بروید و برای این برنامه افزودنی روی دکمه Configuraion کلیک کنید
می توانید تعریف کنید:
– زبانی که می خواهید ترجمه کنید
– اگر می خواهید نماد وضعیت را ببینید یا نه (فقط برای FF3.5 و 3.6)
– چه چیزی را ترجمه کنید و چگونه وقتی روی Red T کلیک می کنید یا کلید میانبر را فشار می دهید
– کلید میانبر
زبانهای هدف موجود: می توانید به تمام لباس های swaddling که در صفحه ترجمه Google پیدا می کنید ترجمه کنید (http: // ترجمه.گوگل.com/). اگر در لیست این پسوند یک زبان گمشده پیدا کردید ، لطفاً در زیر نظر دهید.

زبان متن اصلی به طور خودکار شناسایی می شود.

زبانهای موجود برای رابط: فرانسوی ، BG ، CS ، DA ، EN-US ، ES-ES ، DE ، HU ، JA ، KO-KR ، LV-LV ، NL ، PL ، PT-BR ، RU ، SL- SI ، SR ، TR ، ZH-CN

ترجمه ها توسط Google ترجمه انجام می شود ، برنامه افزودنی از برنامه ترجمه آنها استفاده می کند.

تجربه خود را ارزیابی کنید

گزارش این ماژول

اگر فکر می کنید که این ماژول بر خلاف سیاست Mozilla در ماژول های اضافی پیش می رود ، یا اگر فکر می کنید که این ماژول می تواند مشکلات امنیتی را ایجاد کند یا به حریم خصوصی آسیب برساند ، لطفاً این مشکلات را در موزیلا در استفاده از این فرم گزارش دهید.

لطفاً از این فرم برای گزارش مشکلات یا درخواست افزودن ویژگی ها به این ماژول استفاده نکنید. این فرم به موزیلا ارسال می شود و نه به توسعه دهنده ماژول.