چرا باید (دوباره) Google Chrome را در اسرع وقت به روز کنید ، برنامه های Chrome Dev – در Google Play

کروم دیو

اگرچه به روزرسانی ها اغلب اتوماتیک هستند ، اما می توان از مرورگر کروم شما به خوبی محافظت کرد. برای انجام این کار ، شما باید با کلیک روی سه نقطه در سمت راست بالای پنجره به تنظیمات نرم افزار بروید.

چرا (دوباره) Google Chrome را در اسرع وقت به روز کرده اید

Google نقص امنیتی مرورگر را شناسایی کرده است. بنابراین کاربران Chrome به شدت تشویق می شوند تا نرم افزار را به سرعت به روز کنند تا از خود محافظت کنند.

این سومین بار امسال است. گوگل بار دیگر نقص روز صفر را در مرورگر Chrome خود کشف کرده است. این بدان معنی است که از زمان شناسایی نرم افزار ، نقض ایمنی هرگز مورد توجه قرار نگرفته است. این شرکت قبلاً به لطف بروزرسانی که کاربران باید در اسرع وقت انجام دهند ، ابزار خود را اصلاح کرده است ، به سایت تخصصی 01NET اشاره می کند.

همانطور که در ماه آوریل ، جایی که دو استراحت امنیتی در یک ضربه به روز شد ، این کشف توسط Clément Lecigne انجام شد. مهندس بخشی از گروه تجزیه و تحلیل تهدید Google است.

نسخه نسخه Chrome را بررسی کنید

به نظر می رسد نقص امنیتی جدید شبیه یکی از موارد قبلی است. هنوز صحبت از سردرگمی در موتور JavaScript V8 وجود دارد. مجدداً ، هکرهای رایانه می توانند از این نقض برای تزریق کد مخرب با دستکاری حافظه یک برنامه JavaScript استفاده کنند. همیشه با نتیجه به خطر انداختن داده ها ، کنترل یک کامپیوتر از راه دور یا در حال اجرا بدافزار.

اگرچه به روزرسانی ها اغلب اتوماتیک هستند ، اما می توان از مرورگر کروم شما به خوبی محافظت کرد. برای انجام این کار ، شما باید با کلیک روی سه نقطه در سمت راست بالای پنجره به تنظیمات نرم افزار بروید.

با مراجعه به برگه “درباره Chrome” ، نسخه فعلی نرم افزار خود را کشف خواهید کرد. تعداد نسخه اصلاح شده توسط Google 114 است.0.5735.110 در ویندوز و لینوکس. برای مک ها ، این نسخه 114 است.0.5735.106.

کروم دیو

• در لبه خونریزی زندگی کنید: آخرین ویژگی های ما را امتحان کنید. (آنها در لبه ها سخت خواهند بود!)
• بازخورد سریع ارائه دهید: به ما اطلاع دهید که چه فکر می کنید و کمک می کنید تا Chrome برای Android یک مرورگر بهتر شود.

شما می توانید Chrome Dev را در کنار سایر کانال های Chrome برای Android نصب کنید.

اخرین بروزرسانی :

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. محرمانه بودن و شیوه های امنیت داده ممکن است با توجه به استفاده شما ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داده است و می تواند آن را با گذشت زمان به روز کند.

هیچ داده ای با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود
اطلاعات بیشتری در مورد نحوه اعلام توسعه دهندگان به اشتراک گذاری کسب کنید
این برنامه می تواند این نوع داده ها را جمع کند
مکان ، اطلاعات شخصی و 7 نفر دیگر
داده ها در حمل و نقل رمزگذاری می شوند
شما می توانید حذف داده ها را درخواست کنید
معاینه امنیتی مستقل
جزئیات را نشان دهید

یادداشت ها و نظرات

یادداشت ها و نظرات تأیید می شود info_outline
یادداشت ها و نظرات تأیید می شود info_outline
تلفن_دروئید تلفن
tablet_android قرص
لپ تاپ کروم بوک

  • یک نظر نامناسب گزارش دهید

این برنامه سریعتر از کروم کوتاه است! از ویژگی های بهتری برخوردار است
122 نفر این نظر را مفید دانستند
آیا این اطلاعات برای شما مفید است?
یک کاربر Google

  • یک نظر نامناسب گزارش دهید
  • نمایش تاریخچه بررسی

Dev Advantage: قادر به دسترسی به میانبرها در پایین صفحه باشید. درست است که انگشتان ما در انتهای تلفن هوشمند قرار دارند. فوق العاده تمرین کنید تا بتوانید به منوها دسترسی پیدا کنید. برای Dev بعدی: یکی از ویژگی های بتا را اضافه کنید. با کلیک بر روی نماد برگه به ​​عنوان مثال ، قادر به دسترسی به میانبرهای زبانه ها در پایین صفحه است. و از پایین صفحه قادر به حرکت بین زبانه ها یا بستن آن باشید.