Google Chrome for Android در نهایت به شما امکان می دهد در حالت ناوبری خصوصی عکس بگیرید ، Chrome: Google قفل بیومتریک حالت ناوبری خصوصی را ، هنگام حضور در Safari ، تعمیم می دهد? | بیداری

Chrome: Google قفل بیومتریک حالت ناوبری خصوصی را در هنگام حضور در Safari تعمیم می دهد

اما این بار باید به زودی تمام شود زیرا این ویژگی در Chrome Canary ، نسخه برای توسعه دهندگان Chrome اضافه شده است. بنابراین در لیست اصلاحات Chrome که از API جدید معرفی شده در Android 13 استفاده می کند ، “SetRecentscreenshotShotabled” را پیدا می کنیم که به شما امکان می دهد تا با توجه به متن ، تصاویر را غیرفعال یا فعال کنید.

Google Chrome برای Android در نهایت به شما امکان می دهد در حالت ناوبری خصوصی عکس بگیرید

ایزابل دمونتیل

به اشتراک گذاری اطلاعات داغ یا تصویر اغلب از یک تصویر عبور می کند. اما تاکنون کاربران Chrome در Android در حالت ناوبری خصوصی این امکان را ندارند.

Google Chrome Android

حالت “ناوبری خصوصی” حتی اگر آنقدر خصوصی نباشد که طبق گفته کارمندان سابق Google در تئوری اجازه می دهد تا هیچ اثری در تاریخ ناوبری خود باقی نگذارند ، از کوکی ها و ضبط اطلاعات وارد شده به فرم ها خودداری کنند. در رایانه شخصی ، محدودیت ها در آنجا متوقف شده است. با این حال ، در Android ، ساخت تصویر امکان پذیر نبود. شما یا پیامی دریافت می کنید که می توان تصویر را تهیه کرد ، یا یک صفحه خالی.

اما این بار باید به زودی تمام شود زیرا این ویژگی در Chrome Canary ، نسخه برای توسعه دهندگان Chrome اضافه شده است. بنابراین در لیست اصلاحات Chrome که از API جدید معرفی شده در Android 13 استفاده می کند ، “SetRecentscreenshotShotabled” را پیدا می کنیم که به شما امکان می دهد تا با توجه به متن ، تصاویر را غیرفعال یا فعال کنید.

هیچ تاریخی برای ورود رسمی تصاویر در حالت خصوصی وجود ندارد

هیچ تاریخ برای لحظه ای برای معرفی پیش فرض یا فعال سازی این ویژگی در Chrome on Android اعلام نشده است ، اما از این امر مستثنی نیست که انتظار می رود منتظر اندروید 14 برای آن باشد.

اما اگر این ویژگی به شما علاقه مند است ، می توانید با نصب Google Chrome Canary بر روی تلفن Android خود از فروشگاه Google Play آن را امتحان کنید. پس از اتمام نصب ، کروم را تایپ کنید: // در نوار آدرس برای دسترسی به عملکرد هنوز در آزمایش و جستجوی گزینه “بهبود یافته تصاویر ناشناس” ، تایپ کنید. این پرچم را فعال کنید ، Google Chrome را مجدداً راه اندازی کنید و از تصاویر در حالت ناشناس لذت ببرید.

با همان روحیه یکی دیگر از ویژگی های مخفی Google Chrome وجود دارد ، که در حالت براق می خواند تا در مرورگر خود متن تمیز شده از همه frills را نشان دهد.

به یاد بیاورید که Google Chrome تا حد زیادی مورد هدف هکرها قرار گرفته است و اگر می خواهید از شر بدافزار و سایر پسوندهای مشکوک خلاص شوید ، به روزرسانی های منظم ضروری است.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

Chrome: Google قفل بیومتریک حالت ناوبری خصوصی را در هنگام حضور در Safari تعمیم می دهد ?

با رویکرد روز حفاظت از داده 1 که در تاریخ 28 ژانویه به طور رسمی برگزار می شود ، Google گزینه محرمانه بودن در Chrome را از طریق تلفن همراه در موبایل تعمیم می دهد. کاربران تلفن های هوشمند Android بالاخره قادر خواهند بود با احراز هویت بیومتریک از جلسه ناشناس (حالت ناوبری خصوصی) خود محافظت کنند. این تازگی در سیستم Google مستقر شده است (ما هنوز آن را در پیکسل 6 خود نداریم).

این عملکرد از سال 2021 در نسخه iOS Chrome وجود داشته است. برای فعال کردن آن ، به تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > زبانه های ناوبری خصوصی را هنگام بستن Chrome قفل کنید. به محض اینکه کروم را ترک کردید و سپس مرورگر را مجدداً مجدداً مجدداً مجدداً با شناسه صورت یا شناسه لمس برای نمایش زبانه های خصوصی لازم است. تمرین کنید تا مطمئن شوید که تحقیقات شرم آور شما توسط عزیزانتان کشف نشده است. Firefox Focus ، مرورگر موزیلا روی حریم خصوصی متمرکز شده است ، عملکرد مشابهی دارد.

ممکن است اپل در نهایت گزینه یکسان را در سافاری ارائه دهد. از iOS 16 و MacOS Ventura ، محافظت از شناسه چهره/لمس آلبوم های “نقاب شده” و “اخیراً حذف شده” از برنامه عکس ها ، چیزی که Google و سایر تولید کنندگان Android قبلاً برای مدتی خود اجازه داده اند ، بسیار امکان پذیر است. گالری های تصویر.

  1. بدیهی است که با روز جهانی حفاظت ، 31 مارس اشتباه نگیرید. ↩︎