آموزش ویدیویی Google Chrome: ایجاد یک پسوند | Grafikart ، به اتصال کاربران از پسوند Chrome ادامه دهید | سیستم عامل هویت مستندات | ابر گوگل

کاربران را از پسوند Chrome متصل کنید

ما می خواهیم یک برنامه افزودنی ایجاد کنیم که روی یک سیستم پاپ آپ کار کند. برای ایجاد دومی ، ما فقط باید یک صفحه HTML کلاسیک ایجاد کنیم. همانطور که در پرونده مانیفست پیکربندی شده است.json ما از یک فایل پنجره استفاده خواهیم کرد.HTML

آموزش Google Chrome: یک برنامه افزودنی ایجاد کنید

من از شما دعوت می کنم نحوه ایجاد یک برنامه افزودنی برای مرورگر وب Google Chrome را کشف کنید. ایجاد یک پسوند ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما ترسیده نشوید ! در واقع ، پسوندهای Google Chrome با زبانهایی که به خوبی می شناسیم ایجاد می شود: JS ، HTML و CSS.

پیش نیاز کوچک

ابتدا باید فعال کنید حالت توسعه دهنده در تنظیمات Chrome برای بارگیری پسوند خود. برای انجام این کار به تنظیمات> ابزارهای بیشتر> پسوندها می روید و کادر را بررسی می کنید حالت توسعه دهنده. سپس باید ببینید که سه دکمه جدید برای بارگیری پسوندها ظاهر می شوند.

پسوند خود را پیکربندی کنید

نقطه شروع برای ایجاد یک پسوند ، ایجاد یک فایل مانیفست است.json در ریشه پرونده شما. وی شامل تمام اطلاعات مربوط به پیکربندی برنامه افزودنی مانند نام ، توضیحات ، اسکریپت هایی که باید بارگیری شود.

< "manifest_version": 2, // Indique la version du manifest (toujours 2) "name": "Tutoriel créer une extension", // Le nom de votre extension "description": "Chaine YT Plati'Script", // La description "version": "1.0", // La version en en l'occurrence la première donc 1.0 "permissions": [ // Les permissions, on y reviendra plus bas "http://*/*", "https://*/*", ], "browser_action": < // Les paramètres "default_icon" : "img/icon.png", // L'icône qui s'affiche en haut à droite de votre navigateur "default_popup": "popup.html" // Le popup qui s'affichera quand vous cliquez sur l'îcone >, "نمادها": < // L'îcone qui s'affichera lorse que vous êtes sur la page extensions des paramètre "128" : "img/icon_128.png" // 128 = 128x128 la taille de votre image >>

تمام پارامترهای موجود برای این پرونده در اسناد شرح داده شده است.

مجوزها

به طور پیش فرض برنامه افزودنی شما به نوعی ماسهبازی خواهد بود و به چیزی دسترسی نخواهید داشت. در بعضی موارد ، ما می خواهیم پسوند ایجاد کنیم که بتوانند با صفحات وب یا با API های مرورگر خاصی ارتباط برقرار کنند. پس از آن لازم است که در پیکربندی ما مشخص شود که مجوزهایی که می خواهیم بدست آوریم (این مجوزها هنگام نصب پسوند درخواست می شود). این مجوزها می توانند دو شکل به دست آورند:

 • یک رشته کاراکتر که یک نوع خاص از مجوز را نشان می دهد ، به عنوان مثال دسترسی به زبانه های زبانه (لیست مجوزها)
 • دلیلی که یک قالب URL را نشان می دهد که به آن دسترسی خواهیم داشت (الگوهای مطابقت)
"مجوزها": [// مجوزها ، ما زیر "http: //*/*" ، "https: //*/*" ، "Tabs" // Tabs مجاز به ایجاد زبانه های جدید است],

برای “http: ///“و” https: ///“، ما به او می گوییم که پسوند می تواند در تمام صفحات HTTP یا HTTPS کار کند.

پاپ آپ ایجاد کنید

ما می خواهیم یک برنامه افزودنی ایجاد کنیم که روی یک سیستم پاپ آپ کار کند. برای ایجاد دومی ، ما فقط باید یک صفحه HTML کلاسیک ایجاد کنیم. همانطور که در پرونده مانیفست پیکربندی شده است.json ما از یک فایل پنجره استفاده خواهیم کرد.HTML

 H1 ، P 

صبح بخیر

سلام من یک پاپ آپ ساده هستم
که اتاق زیادی نمی گیرد

این تنها کاری است که ما باید برای لحظه ای انجام دهیم ، وقتی روی دکمه Chrome کلیک می کنیم با تغییر صفحه ای که اخیراً نوشتیم ، به طور خودکار بازشده را باز می کنیم.

پسوند آن را آزمایش کنید

اکنون می خواهیم برنامه افزودنی خود را آزمایش کنیم ، به همین دلیل باید از پانل پسوند عبور کنیم و روی دکمه TET Charge کلیک کنیم و سپس پوشه حاوی پسوند خود را انتخاب کنیم. به طور خودکار ، باید نماد برنامه افزودنی خود را ببینید.

فیلمنامه

لزوما پسوند که یک پاپ آپ را نشان می دهد ، نسبتاً محدود است ! خوشبختانه ، ما می توانیم از JavaScript برای اضافه کردن رفتارهای مختلف به پسوند خود استفاده کنیم. روش های مختلفی برای بارگیری JavaScript بسته به آنچه می خواهید انجام دهید وجود دارد.

جاوا اسکریپت در پاپ آپ

اول از همه ممکن است جاوا اسکریپت را مستقیماً در پاپ آپ بارگیری کنید. در واقع ، این یک صفحه وب کلاسیک است که در آن می توانیم هر فایل JavaScript را با برچسب بارگذاری کنیم .

 // ما اسکریپت خود را در محتوای HTML H1 ، P بارگیری می کنیم 

صبح بخیر

سلام من یک پاپ آپ ساده هستم
که اتاق زیادی نمی گیرد

گفته می شود ، پرونده JavaScript فقط در باز شدن پاپ آپ بارگیری می شود ، ناگهان اگر کاربر هرگز از دکمه پشتیبانی نمی کند ، JavaScript شما هرگز اجرا نمی شود

جاوا اسکریپت در “پیش زمینه”

همچنین می توان JavaScript را در پس زمینه اجرا کرد تا کد شما حتی در صورت عدم استقرار پاپ آپ ، فعال شود. برای انجام این کار ، آنها باید پرونده مانیفست را تغییر دهند.JSON مسیر پرونده JavaScript را که می خواهیم بارگذاری کنیم شامل می شود.

اسکریپت های محتوا

در اسکریپت های مبارک پرونده های JavaScript هستند که در متن صفحه وب اجرا می شوند و می توانند با استفاده از DOM با آن ارتباط برقرار کنند. بر خلاف اسکریپت هایی که از پس زمینه راه اندازی شده اند ، این اسکریپت ها به API های Chrome دسترسی ندارند.*. علاوه بر این ، آنها نسبتاً منزوی کار می کنند و به توابع JavaScript دسترسی ندارند که در صفحه وب که در آن تزریق می شود تعریف می شود.

از این نوع بار هنگامی که می خواهید مستقیم با صفحه وب تعامل داشته باشید برای تغییر اندازه قلم یا دستکاری موارد خاص استفاده می شود.

اعلان های کروم

سرانجام ، پاداش کوچک در مورد اعلان ها. در Google Chrome می توان یک سیستم اعلان را که در دسک تاپ کاربر نمایش داده می شود ، مدیریت کرد. اگر می خواهید از این API استفاده کنید ، باید از قبل در پرونده مانیفست مجوز بپرسید.json .

"مجوزها": [// مجوزها ، ما به زیر "http: //*/*" ، "https: //*/*" ، "زبانه ها" ، // زبانه ها اجازه ایجاد زبانه های جدید "اعلان ها" می دهیم. // اعلان ها را فعال می کند],

پس از اتمام این کار ، می توانیم از کلاس استفاده کنیم که اجازه مدیریت اعلان ها را می دهد.

اعلان var = اعلان جدید (عنوان Notive !', < icon: 'votreicon.jpg', body: "Votre petite description de la notification", >) ؛

این کلاس برای Google Chrome منحصر به فرد نیست ، اما یک API جدید در چندین مرورگر دارای بلوک است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد آن داشته باشید ، من از شما دعوت می کنم اسناد را تماشا کنید. مزیت در مورد پسوند این است که کاربر قبلاً مجوزهایی را پذیرفته است که اجازه می دهد تا اعلان ها مستقیماً شروع به کار کنند.

کاربران را از پسوند Chrome متصل کنید

این سند نحوه استفاده از پلت فرم هویت را برای اتصال کاربران از یک پسوند Chrome توضیح می دهد.

مهم : پلت فرم هویت فقط با پسوندهایی که از مانیفست V2 استفاده می کنند سازگار است. مانیفست V3 سازگار نیست زیرا عملیات پاپ آپ را ارائه نمی دهد. مهم: استفاده از تلفن یا احراز هویت چند عاملی از پسوند کروم در دسترس نیست.

قبل از اینکه تو شروع کنی

 • پلت فرم هویت را فعال کنید و یک ارائه دهنده هویت را پیکربندی کنید. برای پیدا کردن چگونگی ، شروع سریع شروع -up.
 • URL های زیر را به لیست مجوزهای Content_Securance_Policy از پسوند خود اضافه کنید:
  • https: // apis.گوگل.کم
  • https: // www.وابسته به زبانه.کم
  • https: // www.گوگلوپ.کم
  • https: // securetoken.گوگلوپ.کم

  برای اطلاعات بیشتر ، به مستندات CSP مراجعه کنید.

  شناسه پسوند خود را ذخیره کنید

  برای اتصال کاربران از یک پسوند Chrome ، باید شناسه پسوند را به عنوان یک دامنه مجاز ذخیره کنید:

  1. به صفحه دسترسی پیدا کنید تنظیمات پلت فرم هویت در کنسول Google Cloud. به صفحه تنظیمات دسترسی پیدا کنید
  2. روی برگه کلیک کنید امنیت.
  3. در بخش دامنه های مجاز (مناطق مجاز) ، روی کلیک کنید دامنه را اضافه کنید (یک دامنه اضافه کنید).
  4. URI پسوند خود را وارد کنید. این پسوند به طور معمول شبیه این است: Chrome-Expension: // Chrome_extension_id .
  5. روی کلیک کنید اضافه کردن.

  به اتصال کاربران ادامه دهید

  اتصال کاربر از یک پسوند Chrome شبیه به یک برنامه وب است ، با چند تفاوت:

  • احراز هویت تلفن و چند عامل پشتیبانی نمی شود.
  • برنامه های افزودنی Chrome نمی توانند از تغییر مسیر HTTP استفاده کنند. بنابراین برای اتصال کاربران باید از عملیات پاپ آپ (SignInwithPopup () و LinkWithPopup ()) استفاده کنید.
  • فراخوان روش های احراز هویت از یک عمل مرورگر عمل مرورگر را لغو می کند. بنابراین باید ترجیح دهید آنها را از یک فیلمنامه در پس زمینه صدا کنید.
  • روشهای پاپ آپ فقط در برنامه های افزودنی که از مانیفست V2 استفاده می کنند قابل استفاده است.

  مثال زیر ارتباط کاربر با Google را نشان می دهد:

  جاذب

  بازشو.js

  // مراجعه به صفحه پس زمینه. const bgage = Chrome.افزونه.GetBackgroundPage () ؛ // وارد سیستم شوید ، به طور معمول روی دکمه کلیک کنید. BGPage.SignInwithPopup () ؛ 

  زمینه.js

  برنامه const = Firebase.InitializeApp (پیکربندی) ؛ const auth = برنامه.نویسنده ()؛ const signinwithpopup = () => < const provider = new firebase.auth.GoogleAuthProvider(); return auth.signInWithPopup(provider).catch((error) =>< console.log(error); >) ؛ > ؛ 

  مراحل زیر

  • کاربران را با ارائه دهندگان هویت مختلف متصل کنید.
  • درباره کاربران سیستم عامل هویت بیشتر بدانید.

  اظهار نظر

  مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

  آخرین به روزرسانی در 2023/06/17 (UTC).

  RingCentral برای پسوند Google Chrome

  با جدیدترین ویژگی ها ، پیشرفت ها و اصلاح اشکال از RingCentral برای Google Chrome پسوند به روز باشید.

  نسخه 21.3.30 (RC)

  تاریخ انتشار : 09/29/2021

  • امکان مخفی کردن مشخصات کاربر در فهرست شرکت

  اصلاحات باتلاق

  • نمایش آرم RC در یک پنجره شناور
  • نماد مزاحم نیست

  تاریخ انتشار : 07/28/2021

  • امکان اضافه کردن جزئیات فیلم ویدیوی کانکتور اتاق RingCentral در دعوت های شما به یک جلسه

  تاریخ انتشار : 01/22/2021

  • ویدیوی RingCentral:
   • فعال سازی اتاق انتظار
   • شماره های دسترسی جهانی
   • ترکیب خودکار رمز عبور از دعوت نامه توسط ایمیل
   • کاربرد خودکار رمز عبور برای جلسات غیر PMI
   • رعایت مقادیر پارامترهای قفل سرویس وب
   • ویدیوی RingCentral
    • به روزرسانی برچسب “قبل از میزبان” با جایگزین کردن آن با “شرکت کنندگان فقط می توانند پس از من به جلسه بپیوندند”
    • بهبود رمز عبور UX

    تاریخ انتشار : 23/09/2020

    • صفحه اطلاعات تماس اکنون شامل یک زمینه برای سایت است
    • شماره پسوند اکنون با کدهای سایت فعال نمایش داده می شود
    • امکان جستجوی تماس با شماره پسوند کوتاه
    • ترکیب یک عدد پسوند کوتاه
    • تلفیقی از 3 گزینه تماس حلقه در یک گزینه حلقه ای واحد

    تاریخ انتشار : 07/31/2020

    • امکان مجاز بودن فقط کاربران معتبر برای پیوستن به جلسات
    • گزینه اشتراک گذاری صفحه فقط برای میزبان و مجری ها رزرو شده است
    • دسته گزینه های امنیتی اضافی
    • دریافت اعلان ها برای تغییرات پسوند در تهیه کننده ویدیو
    • استفاده از برنامه RingCentral به عنوان خاتمه تماس

    اصلاحات باتلاق

    • برقراری تماس اضطراری امکان پذیر نیست

    تاریخ انتشار : 05/18/2020

    • تعریف حلقه از شناسه تماس گیرنده وب به عنوان شناسه پیش فرض شناسه

    اصلاحات باتلاق

    • نمایش اعداد منتقل شده به لیست تماس های تماس گیرندگان

    تاریخ انتشار : 04/22/2020

    • اضافه کردن رمز عبور جلسه برای جلسات برنامه ریزی شده
    • غیرفعال کردن عملکرد “قبل از میزبان” بپیوندید

    تاریخ انتشار : 04/09/2020

    اصلاحات باتلاق

    • گزینه های دو برابر جلسه در منوی Drop -down کنفرانس در دستور کار Google.

    تاریخ انتشار : 02/04/2020

    اصلاحات باتلاق

    • حل مشکل انقضاء جلسات پس از 24 ساعت.
    • تصحیح تعداد تعداد برای تهیه جلسات حلقه ای

    تاریخ انتشار : 28/10/2019

    • گزینه ای برای پنهان کردن افشای انطباق برای استفاده محدود برای رعایت سیاست Google
    • حذف برگه Gmail در فعالیت های اخیر (برای بررسی موفقیت آمیز Google ، با Gmail API تماس نگیرید)
    • افزودن افشای انطباق برای استفاده محدود برای رعایت خط مشی Google
    • مدیریت لیست سیاه C2D/SMS
    • حرکت گزینه اضافه کردن یک جلسه در لیست افت “کنفرانس”
    • برنامه Google Agenda در صورت نصب RingCentral برای Google نیز اولویت است.
    • تزریق C2D با ناشران HTML/متن ، به ویژه با Radederor تداخل دارد
    • نمایش نادرست نماد کلیک برای تماس با برنامه Google
    • اصلاح API تماس با Google برای مجوز پسوند جدید
    • بهبود مانیتور تماس از راه دور در صفحه همه تماس ها
    • در صورت عدم اتصال کاربر ، گزینه ای برای ماسک جلسه
    • حذف شماره نسخه در صفحه خبر

    اصلاحات باتلاق

    • تحقیق در صفحه تماس گاهی اوقات می تواند باعث استفاده از برنامه شود
    • با تماس با Google امکان پذیر نیست
    • غیرفعال کردن دکمه برای ارسال به صفحه مکالمه پس از عدم ارسال پیام
    • نمی توان وضعیت حضور را به درستی به روز کرد
    • در هنگام ورود پیام از مکان نما در انتهای متن تأخیر و پرش می کند
    • کولاژ شماره تلفن در یک قسمت محتوای قابل اصلاح می تواند باعث تزریق C2D شود
    • آرم قدیمی RingCentral در صفحات جدید
    • گزینه Reunion RingCentral از دست رفته در لیست “افزودن کنفرانس ها” در لیست برنامه های Google
    • نمایش جدیدترین اطلاعات در مورد کنفرانس پس از بروزرسانی/اصلاح
    • افزودن صفحه اصلی برای محصولات جدید
    • با کلیک برای تماس/ارسال پیام کوتاه ، گاهی اوقات در موقعیت مناسب ظاهر نمی شود.
    • گزینه ها برای تماس با آنها کلیک کنید و برای ارسال پیامک اساسی در هر صفحه وب کلیک کنید
    • همه کنترل های تماس (به جز خواستار تماس و تماس با ما)
    • دسترسی به پسوند RingCentral در هر صفحه وب Chrome
    • رابط کاربری جدید
    • پیامک های حرفه ای و پیام کوتاه داخلی
    • هماهنگ سازی دایرکتوری های Google و RingCentral
    • دسترسی به فهرست از پیام کوتاه
    • دسترسی به دایرکتوری از شماره گذاری
    • فعال سازی عملکرد پیام رسانی صوتی/نمابر
    • فعال سازی عملکرد ارتباط از راه دور
    • کارت ویزیت دقیق
    • ادغام دستور کار Google
    • امکان قرار دادن نمونه اولیه کاربردی در لیست سیاه/سفید (برای جلوگیری از نمایش برخی وب سایت ها رابط کاربری RingCentral و C2D)
    • ارسال درخواست برای پیام رسانی آواز
    • انتقال تماس ورودی
    • پاسخ توسط پیام کوتاه به یک تماس ورودی
    • اصلاح وضعیت حضور
    • حمایت از جلسات RingCentral پشتیبانی
    • با فرم ما تماس بگیرید
    • اخبار
    • پشتیبانی حلقه در
    • Google HO برای کنفرانس های RingCentral
    • نشان خطای Webrtc (نمایش یک اعلان خطا در صورت بروز مشکل در تماس WEBRTC)
    • اعلان تماس با ورود به نشان RingCentral هنگام کاهش برنامه (علاوه بر اعلان مرورگر)