Google Cloud Console | Google Cloud Console – مدیر وب UI ، بهره برداری از کنسول جستجو | Google Search Central | مستندات | Google برای توسعه دهندگان

اولین مراحل با کنسول جستجو

برای انجام اولین قدم های خود ، به شرح زیر ادامه دهید:

کنسول ابر گوگل

همه عناصری را که همراه با برنامه ابر خود هستند مدیریت کنید: برنامه های وب ، تجزیه و تحلیل داده ها ، ماشین های مجازی ، داده ها ، پایگاه داده ها ، شبکه سازی ، خدمات برای توسعه دهندگان و به دست آوردن بینش در مورد همه این عناصر. کنسول Google Cloud به شما کمک می کند تا راه حل ها و همچنین تشخیص مشکلات تولید را در یک رابط وب ساده مستقر و توسعه دهید. تحقیق کنید تا منابع را به سرعت پیدا کنید و از طریق SSH از مرورگر خود به مواردی متصل شوید. به لطف برنامه های قدرتمند بومی iOS و Android ، گردش کار DevOps را در هر کجا که هستید نظارت کنید. تسلط بر پیچیده ترین وظایف توسعه با پوسته ابر ، دستگاه مدیریت ابر شما.

منابع خود را به سرعت پیدا و مدیریت کنید

بدانید که با منابع ابری خود کجا هستید. آنها را پیدا کنید ، وضعیت آنها را بررسی کنید ، آنها را به طور کامل کنترل کنید و بودجه ها را برای کنترل هزینه های مرتبط با خود تعریف کنید ، همه به راحتی.

Devops سیار

همیشه به لطف برنامه های بومی iOS و Android ، حتی در حال حرکت در دسترس باشید. برنامه های تلفن همراه ما به شما امکان می دهد هشدارها را دریافت کنید ، از سیستم برای ارزیابی شدت یک مشکل و اقدامات اساسی استفاده کنید (یک سرور را مجدداً راه اندازی کنید ، بازگرداندن یک نسخه و غیره را انجام دهید.).

یک رابط مدیر امن تر

پارامترها را در مقیاس تجارت خود مدیریت کنید. مدیریت دسترسی را برای کل سازمان خود پیکربندی کنید. از تغییرات در پیکربندی و دسترسی به منابع حسابرسی کنید. بودجه هزینه های خود را برای کنترل هزینه های خود تعریف کنید.

از داده های خود بینش بگیرید

این که آیا شما یک تحلیلگر تأیید شده هستید یا در این زمینه شروع می کنید ، از ویژگی های پیشرفته مدیریت ، ذخیره و پردازش داده ها در کنسول بهره مند شوید.

آرم بهینه سازی بهره وری توسعه دهنده

بهره وری توسعه دهندگان را بهینه کنید

تعداد توسعه دهندگان در تیم شما هر چه باشد ، کنسول بهره وری آنها را بهینه می کند. توسعه دهندگان می توانند سیستم های پیچیده ای را با خیال راحت مستقر کنند ، به سرعت مشکلات تولید را منزوی کرده و کل سیستم خود را از کنسول مدیریت کنند.

امکانات

مدیریت منابع

منابع ابری خود را به سرعت پیدا کنید ، از جمله ماشین های مجازی ، تنظیمات شبکه و ذخیره داده ها ، و وضعیت آنها را از یک رابط واحد بررسی کنید.

مدیریت داده مؤثر

موارد کوچک و حجم زیادی از داده ها را ذخیره کنید ، سؤال کنید و درمان کنید.

صورتحساب

معاملات را یک به یک در فاکتورهای اخیر خود بررسی کنید. بودجه های هزینه را برای جلوگیری از شگفتی ها تعریف کنید.

SSH در مرورگر شما

به سرعت و ایمن تر به موارد ماشین مجازی خود از طریق SSH ، مستقیماً از مرورگر وصل شوید.

جریان فعالیت

تمام فعالیت های برنامه های ابری خود را در همان مکان بررسی کنید. برای شناسایی مشکلات و انجام حسابرسی دسترسی ، با تغییرات ایجاد شده توسط همکاران خود در یک پروژه مشورت کنید.

برنامه های موبایل

مدیریت وظایف DevOps هر کجا که به لطف برنامه های موبایل بومی کنسول (iOS و Android) هستید.

پوسته ابری

پوسته ابر دستگاه مدیریت ابر شماست. به سرعت کارهای پیچیده را در این دستگاه فعال سازی فوری لینوکس مدیریت کنید و کاملاً مجهز به تمام ابزارهای مورد علاقه خود مانند Cloud SDK (از پیش تنظیم شده ، تأیید شده و آماده استفاده).

تشخیص

به سرعت مشکلات تولید را پیدا کنید. بیننده روزنامه به شما امکان می دهد تا در زمان واقعی روزنامه ها را از تمام بدن خود جستجو و فیلتر کنید. Cloud Trace گزارش های تفصیلی را به شما ارائه می دهد تا به شما در تسریع در برنامه خود کمک کند و از منابع کمتری استفاده کنید.

مدیریت

مدیریت و حسابرسی از همکاران دسترسی به منابع پروژه.

بازار

فقط با چند کلیک راه حل ها را کاوش ، راه اندازی و مدیریت کنید ، خواه یک زیرساخت ، استخوان ، یک پایگاه داده ، یک وبلاگ ، یک CMS ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، CRM ، ابزار برای توسعه دهندگان یا سایر راه حل های آسان -برای.

رابط موضعی

رابط موجود در آلمانی ، انگلیسی ، چینی سنتی ، کره ای ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ژاپنی و پرتغالی.

اولین مراحل با کنسول جستجو

کنسول جستجو ابزاری Google است که به همه وب سایت ها کمک می کند تا عملکرد محتوای خود را در Google Research بهتر درک کنند ، و همچنین پیشرفت های بالقوه ای که می توانند در ظاهر سایت خود به منظور افزایش ترافیک مربوطه انجام دهند.

کنسول جستجو اطلاعاتی در مورد نحوه کاوش ، فهرست بندی و نمایش وب سایت ها ارائه می دهد. این داده ها به وب سایت ها اجازه می دهند تا عملکرد خود را در جستجوی Google نظارت و بهینه سازی کنند.

نیازی به اتصال روزانه به ابزار نیست. اگر Google مشکلات موجود در سایت شما را تشخیص دهد ، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم تقریباً یک بار در ماه یا وقتی محتوای سایت خود را تغییر می دهید با حساب خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که داده ها پایدار است. در مورد مدیریت سایت خود با کنسول جستجو بیشتر بدانید

برای انجام اولین قدم های خود ، به شرح زیر ادامه دهید:

  1. دارایی سایت را تأیید کنید. به تمام اطلاعات موجود در کنسول جستجو دسترسی پیدا کنید. نحوه اعتبار سنجی خاصیت سایت خود را پیدا کنید.
  2. اطمینان حاصل کنید که Google می تواند صفحات شما را تشخیص داده و بخواند. گزارش پوشش فهرست ، مروری بر کلیه صفحات وب سایت شما که ما فهرست بندی کرده ایم یا سعی در فهرست بندی کرده ایم. لیست موجود را مرور کنید ، سپس سعی کنید خطاها و هشدارهای بالقوه را اصلاح کنید.
  3. خطاهای خطای موبایل شناسایی شده توسط Google را در سایت خود بررسی کنید. گزارش ارگونومی موبایل نشان می دهد مشکلاتی که احتمالاً ناوبری در سایت شما را با یک دستگاه تلفن همراه اختصاص می دهد.
  4. به یاد داشته باشید که یک نقشه سایت را به کنسول جستجو ارسال کنید. Google قادر است بدون این مرحله صفحات سایت شما را تشخیص دهد. با این حال ، ارسال یک نقشه سایت از طریق کنسول جستجو می تواند تشخیص سایت شما را تسریع کند. اگر تصمیم دارید آن را از طریق ابزار ارسال کنید ، می توانید اطلاعات مرتبط را کنترل کنید. درباره گزارش در مورد نقشه های سایت بیشتر بدانید
  5. عملکرد سایت خود را بررسی کنید. گزارش تحقیق در مورد تحقیقات نشان دهنده حجم ترافیک حاصل از تحقیقات Google ، از جمله توزیع توسط درخواست ، صفحه و کشور است. برای هر یک از این دسته ها می توانید با روند چاپ ، کلیک و سایر معیارها مشورت کنید.

در مورد گزارش ها بیشتر بدانید

اظهار نظر

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

آخرین به روزرسانی در 2023/03/30 (UTC).