اتصال به Google Cloud Console | بسته پلتفرم ممتاز Google Maps | Google برای توسعه دهندگان ، Logitech G Cloud Test (2022): نظر کامل ما – کنسول ها – جمع آوری کمک مالی

Logitech G Cloud Test: کنسول به سمت بازی ابر چیست؟

سطح قیمت 349 دلار آمریکا HT است. امروزه هنوز به 299 دلار یا 50 دلار کاهش می یابد. در اروپا امیدواریم که قیمت بیش از 350 یورو نباشد.

به کنسول Google Cloud متصل شوید

بسته پلتفرم Premium Google Maps شما شامل دسترسی به API هایی است که شما در کنسول ابر مدیریت می کنید. برای شروع ، شما باید بتوانید با استفاده از یک حساب Google به کنسول ابر متصل شوید.

ما توصیه نمی کنیم از یک حساب Gmail شخصی با بسته پلت فرم Premium Google Maps استفاده کنید. در عوض ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است ، از آدرس ایمیل حرفه ای خود استفاده کنید.

بررسی کنید که آیا حساب Google دارید

اگر قبلاً از آدرس ایمیل حرفه ای خود برای اتصال به سایر خدمات Google مانند G Suite یا Google Analytics استفاده کرده اید ، احتمالاً قبلاً یک حساب Google دارید. سعی کنید به کنسول ابر متصل شوید.

اگر رمز ورود Google خود را به خاطر نمی آورید ، به سادگی آدرس ایمیل خود را در صفحه کمک برای رمزهای عبور وارد کنید و “من رمز عبور خود را نمی دانم” را انتخاب کنید “.

یک حساب Google ایجاد کنید

می توانید با استفاده از آدرس ایمیل حرفه ای خود یک حساب Google ایجاد کنید:

مهم : پس از ایجاد حساب ، ما یک ایمیل به آدرس شما وارد کرده ایم تا تأیید کنیم که متعلق به شما است و شما در شرکت مورد نظر خوب کار می کنید. برای اثبات اینکه شما صاحب آدرس هستید ، روی پیوند موجود در این ایمیل کلیک کنید. ما نمی توانیم بسته حق بیمه شما را تا زمانی که اعتبار آن تأیید نشود ، ارائه دهیم.

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

آخرین به روزرسانی در 2023/09/14 (UTC).

Logitech G Cloud Test: کنسول به سمت بازی ابر چیست؟ ?

پس از اعلامیه خرد کننده Cloud Logitech G ، Fruit of the Logitech با Tencent ، دو غول بازی ویدیویی ، ما در نهایت توانستیم دست خود را در این دستگاه بگیریم. آیا سوئیچ نینتندو و عرشه بخار از بودن نگران هستند ? پاسخ در این آزمون کامل.

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

از کجا بخریم
Logitech G Cloud (2022) با بهترین قیمت ?
359 € پیشنهاد را کشف کنید
359 € پیشنهاد را کشف کنید
359 € پیشنهاد را کشف کنید
445 € پیشنهاد را کشف کنید

به اختصار
Logitech G Cloud (2022)

خوب اما کامل

  • کار بسیار خوب
  • آسان برای استفاده
  • قالب صفحه نمایش بازی ابری
  • بسیار ماندگار
  • قیمت آن با توجه به پیکربندی آن
  • بدون صفحه نمایش OLED
  • نه تراشه Wi-Fi 6 و 5G
  • هنوز چک های کامل

نظر کامل ما
Logitech G Cloud (2022)

16 مه 2023 05/16/2023 • 08:00

پس از اعلام غافلگیرانه از ورود جدید به بازار در کامل کنسول های قابل حمل ، Logitech G Cloud امروز یک واقعیت است. این دستگاه میوه همکاری بین دو غول بازی است: Logitech و Tencent. جاه طلبی بسیار زیاد است: ساخت بازی Cloud Gaming the آینده بازی های ویدیویی سنتی. برای تحقق هدف خود ، Logitech خود را با دو بازی ویدیویی Behemoths احاطه کرد: مایکروسافت باعث ایجاد سرویس Cloud Gaming Xbox و Nvidia با سرویس Geforce Now خود شد. این دو بازیکن اصلی امروز Cloud Gaming در جهان و به ویژه در فرانسه هستند. Stadia ، خدمات Google ، قطعاً در 19 ژانویه بسته شده است و لونا ، پلت فرم آمازون ، در حال حاضر در اروپا در اروپا در دسترس نیست.

بازار بازی های ابری فقط در مراحل ابتدایی خود است. فروش بازی های مواد مخدر در سالهای اخیر منفجر شده و 80 ٪ از فروش بازی های PS4 و PS5 را در سونی در سال 2021 به عنوان مثال نشان می دهد. با این سرعت ، ناپدید شدن بازی های فیزیکی فقط موضوع زمان است و بازی ابری ادامه منطقی این تحول است.

بازی ابر چیست ? Cloud Gaming قادر به بازی در جریان است ، بدون اینکه بازی قبلاً روی دستگاه خود نصب شده باشد. تنها پیش نیاز داشتن اتصال به اینترنت و ترجیحاً از کیفیت است. این شرط جلوگیری از تمام اثرات نامطلوب این فناوری هنوز هم کامل است: یخ, تأخیر یا بی ثباتی کیفیت گرافیکی و فریم. و حتی با یک جریان خوب ، بازیکن وابسته به خرابی احتمالی خدماتی است که از آن استفاده می کند.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

برگه فنی

کنسول آزمایش شده نسخه ای است که در کانادا خریداری شده است. این فقط در آمریکای شمالی در دسترس است. یک سفر در اروپا در سال 2023 برنامه ریزی شده است ، اما Logitech یک تاریخ خاص به ما ارتباط نداد. برنامه Xbox Cloud Gaming (BETA) ، که به طور پیش فرض روی کنسول نصب شده است ، هنوز به زبان فرانسوی در دسترس نیست. ما بدیهی است که آن را در برابر آن نگه نخواهیم داشت ، به خصوص که برنامه Xbox Game Pass بهتر است و به زبان فرانسه در دسترس است.

مدل Logitech G Cloud (2022)
ابعاد 25.684 cm x 11.721 cm x 3.295 cm
بي سيم Wi-Fi 5 (AC)
بلوتوث آره
قیمت 359 €
برگه محصول

سطح قیمت 349 دلار آمریکا HT است. امروزه هنوز به 299 دلار یا 50 دلار کاهش می یابد. در اروپا امیدواریم که قیمت بیش از 350 یورو نباشد.

طراحی: ارگونومی و راحتی کلمات کلیدی هستند

ارگونومیک ، سبک و راحت ! این واکنشی است که بیشتر آزمایش کنندگان آمریکایی با مسئولیت این کنسول برای اولین بار به اشتراک گذاشته اند و درست هستند. کاملاً در دست است ، از عرشه بخار شیر جمع و جور تر است و وزن کمتری دارد: 463 گرم در برابر 669 گرم برای عرشه بخار.

البته از سوئیچ نینتندو سنگین تر است ، اما به لطف طراحی ارگونومیک آن ، تفاوت بسیار قابل توجه نیست و حتی پس از جلسات طولانی بازی ، خستگی از اهمیت کمتری نسبت به سوئیچ کلاسیک نینتندو مهم است.

کیفیت تولید آنجاست. به نظر می رسد که در دست است ، پایان ها به آنچه از شرکتی مانند Logitech انتظار داریم بستگی دارد. تن های زرد دو چوب و دکمه g بازی Logitech باعث لمس رنگی به ابر G می شود بدون اینکه به طعم و مزه بد برسد ، همانطور که گاهی اوقات برای گیمرهای گیمرها وجود دارد.

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

Logitech G Cloud عاری از نقص نیست. چوب ها فاقد سفتی در لمس هستند و با افراد حاضر در عرشه بخار رقابت نمی کنند. آنها از دست دادن نسبت به سوئیچ دلپذیر تر هستند ، اما در استفاده کمتر دقیق هستند. صلیب جهت دار اولویت Logitech در این کنسول نبود. خیلی نرم و مهمتر از همه ، مورب به دو جهت مربوطه نیاز به پشتیبانی بیش از حد پرانرژی دارد. در یک بازی جنگی قدیمی و قدیمی ، بنابراین توالی ها برای انجام پیچیده خواهند بود. خوشبختانه ، بازی های فعلی به ندرت به استفاده از صلیب جهت دار برای بهره مندی از چوب ها نیاز دارند.

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

جوش های Abxy به همان روشی که در یک کنترلر Xbox تنظیم شده اند. Logitech حتی فراتر رفت: ارگونومی عمومی تقریباً با کنترلر Xbox یکسان است. از دکمه رنگ زرد رنگ در برنامه Xbox Cloud Gaming مانند دکمه Xbox Xbox استفاده می شود ، یعنی می گویند !

مزیت این گزینه های گرفته شده توسط Logitech این است که این ابر G است ” پلاگین و بازی »برای سرویس Xbox Cloud Gaming. بنابراین هیچ تعدیل قبلی لازم نخواهد بود. با این حال تأسف آور است که جوش های Abxy از بازگشت بهتر هاپتیک سود نمی برند. آنها با کنترلر واقعی Xbox بسیار نرم و غیرقابل مقایسه هستند.

Triggers L1 ، R1 ، L2 و R2 دوباره به مواردی که در یک کنترلر Xbox یافت می شود بسیار نزدیک هستند. تنها توبیخ ما ، به خصوص در محرک های L2 و R2 این است که آنها از گسترده تر بودن بهره مند می شوند. آنها باریک هستند و به طور کلی ، از نظر دستگیره این کنسول فاقد فضا هستند. Logitech مجبور به سازش شد تا این ابر G اندازه معقولی را حفظ کند. ما مرزهای کوتاه تری را در اطراف صفحه ترجیح می دادیم تا فضا را بدست آوریم.

دکمه های شروع و گزینه در هر دو طرف صفحه نمایش وجود دارد و دوباره ، مانند یک کنترلر Xbox ، دوباره کار می کنند. آنها در حین پشتیبانی خیلی راحت به سلیقه ما در شاسی کنسول غرق می شوند ، اما در عوض یک کلیک قدرتمند را منتشر می کنند.

یک دکمه خانه نیز بخشی است. بر خلاف دکمه G زیر چوب سمت راست است.

بالاتر از کنسول ، دکمه های تنظیم حجم وجود دارند. یک دکمه نیز وجود دارد قدرت که از سمت راست به سمت چپ می لغزد. برای روشن یا خاموش کردن کنسول ، باید برای چند ثانیه این دکمه را در سمت چپ حفظ کنید. دریچه ای در سمت راست بالای کنسول قرار دارد که محل کارت میکرو SD را پنهان می کند.

در زیر کنسول ، دو شیار به عنوان بلندگو استریو عمل می کنند. قرارگیری با کاربر برای غوطه وری بهتر ترجیح می داد. خوشبختانه ، صدای تولید شده توسط این دو بلندگو نسبتاً کیفی و قدرتمند است. برای پیروان کلاه ایمنی و کسانی که از اختلاف بین صدا و تصویر پشتیبانی نمی کنند ، یک جک 3.5 میلی متری در بازی است. سرانجام ، یک درگاه USB-C 3.1 امکان شارژ و انتقال داده ها را فراهم می کند.

ما از عدم وجود یک فیلمبرداری بر خلاف Deck Steam یا Nintendo Switch پشیمان هستیم. بنابراین نمایش بازی خود بر روی صفحه خارجی غیرممکن است و برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، دیگر نیازی به تکیه بر یک حوض احتمالی نخواهید داشت. حداقل برای یک لحظه.

صفحه: OLED به مشترکان غایب

در یک کنسول قابل حمل Cloud Gaming ، سه ویژگی برای بازی در بهترین شرایط ممکن ضروری است: ارگونومی ، اتصال و صفحه نمایش. خصوصیات فنی مانند پردازنده ، کارت گرافیک و حتی ذخیره سازی ثانویه است.

Razer بهتر است … خوب تقریباً

ناامیدی از بازی صفحه LCD است. در 350 دلار به استثنای. ناامیدی در اینجا متوقف نمی شود. تعریف این صفحه LCD 1080p است. این بهتر از Nintendo Switch و Deck Steam است. با این حال ، اشتراک “نهایی” Geforce اکنون مجاز به تعریف بالاتری از کاربران این ابر G قادر به بهره مندی نخواهد بود. آخرین دوش سرد نرخ خنک کننده است. 60 فریم در ثانیه ، این حداقل اتحادیه است. باز هم ، سرویس GeForce Now به شما امکان می دهد با 120 تصویر در ثانیه برای اشتراک آن بیشتر بروید ” نهایی وقتی بازی آن را ارائه می دهد.

همه چیز منفی نیست. صفحه نمایش LCD این Logitech G Cloud رضایت بخش و حتی دلپذیر برای بازی های ابری است. تست های ما نتایج مثبتی به دست آورد. تضادها با نسبت 1519: 1 عالی هستند و کنسول کل طیف رنگ سنجی SRGB را پوشش می دهد. صفحه روشن است. در برگه فنی ، Logitech 450 نیت را اعلام کرد. ما 470 نیت را در کنار خود اندازه گیری کرده ایم که حتی بهتر از حد انتظار است. فقط دقت رنگ ها با یک دلتا متوسط ​​6.58 تنظیم می شود. دور و حتی خیلی دور از دانش آموزان خوب که نمره ای کمتر از یا برابر با 3 کسب می کنند.

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

منبع: آنتونی ووننر - Frandroid

منبع: آنتونی ووننر – Frandroid

مورب هفت اینچی راحت است و به شما امکان می دهد بدون نیاز به تاشو چشمان خود ، انواع بازی ها را انجام دهید.

سرانجام ، و این مهمترین مزیت این صفحه است ، قالب آن برای بازی های ابری ایده آل است. با فرمت 16/9 ، همه بازی ها در تمام صفحه ظاهر می شوند ، هرچه سرویس استفاده شده باشد. هیچ میله سیاه در طرفین برخلاف Razer Edge ، رقیب اصلی آن ، که قالب آن با یک تلفن هوشمند یکسان است. فقط سایه روی صفحه ، مرزهای اطراف صفحه خوب به دست می آمد.

اجرا و رابط: یک تبلت اندرویدی بد

تست Logitech G Cloud به عنوان یک کنسول بازی یا تبلت Android یک خطا است. ما با Logitech و ادغام Android در یادداشت های G Cloud ، آنچه را که می فهمیم ، از یک انتخاب پیش فرض رد و بدل کرده ایم. Android منبع باز است که هزینه های توسعه و خرید مجوزها را محدود می کند و برنامه های خدمات بازی Cloud همه به صورت رایگان در فروشگاه Play در دسترس هستند.

عملکردهای پس انداز برای قیمت آن

Logitech G Cloud مجهز به تراشه Snapdragon 720g و 4 گیگابایت رم است. Snapdragon 720G یک SOC میانی است که نمره ANTUTU را تقریباً 310،000 امتیاز کسب می کند. برای مقایسه ، Snapdragon G3x Gen 1 که لبه Razer را مجهز می کند ، تقریباً سه برابر قدرتمندتر است. با 4 گیگابایت رم ، Logitech G Cloud برای اجرای بازی های لذیذ در Android بهینه نشده است. اکثر کتابخانه اسباب بازی ها به راحتی اجرا می شوند ، اما برای بازی های خواستار تر مانند تأثیر ژنشین یا حتی پره, لازم است امتیازات مهمی در قسمت گرافیکی کسب کنید تا امیدوار باشند بدون کندی بازی کنند.

با مقایسه عملکرد این Cloud Logitech G با Samsung Galaxy A72 مجهز به یک تراشه معادل ، نمرات بسیار نزدیک را بدست می آوریم. Galaxy A72 کمی بهتر عمل می کند ، اما مجهز به 6 تا 8 گیگابایت رم است.

رابط کاربری که برای بازی طراحی شده است

با توجه به سیستم عامل به طور دقیق ، Android 11 با یک پوشش روکش امضا شده Logitech است. دو رابط به کاربر ارائه می شود. Tablet Mode یک رابط کلاسیک Android با صفحه اصلی ، نوار اعلان و یک منوی قطره ای برای نمایش تمام برنامه های نصب شده است. حالت دوم ، که توسط Logitech اجرا شده است ، حالت قابل حمل با استفاده از کنترل های فیزیکی کنسول و ارائه خود به عنوان یک رابط بازی گرا است. به نظر می رسد رابط پلی استیشن با برنامه های در معرض کاشی ، در کنار یکدیگر تراز شده است. آخرین کاشی در سمت راست منوی قطره ای است که تمام برنامه های نصب شده را لیست می کند.

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

بعد از چند هفته آزمایش ، ما از رابط تبلت که عملکردی و کارآمد است طرفداری می کنیم. Logitech امضا شده رابط کاربری روی کاغذ جالب است ، اما بسیار مناسب است. نوار اعلان با این حالت غیرقابل دسترسی است. ما باید از منو عبور کنیم ” پیام ها “قرار گرفتن در سمت چپ بالای صفحه اصلی و که خود را به عنوان قطب اعلان ها معرفی می کند. این ایده قابل ستایش است ، اما در عمل ، نوار اعلان اندرویدی از هر برنامه کاربردی قابل دسترسی است وقتی که این مرکز فقط از پذیرش باشد. خوشبختانه ، نگه داشتن دکمه صفحه اصلی ، یک منوی سریع به شکل کرکره در سمت چپ صفحه ظاهر می شود. از طریق این منو ، می توان به حالت هواپیما تغییر داد ، روشنایی و حجم را تنظیم کرد. این در حال حاضر است !

تعجب ناخوشایند دیگر کل دنباله لازم برای عبور در حالت تبلت از حالت قابل حمل است. شما باید به تنظیمات بروید ، “اطلاعات موجود در دستگاه” را انتخاب کنید و سپس روی “Go To Tablet Mode” کلیک کنید. چرا فقط از دکمه G فیزیکی برای تغییر از یک حالت به حالت دیگر استفاده نمی کنید ?

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

یک عنصر گمشده در این ابر G ، حتی اگر ضروری نباشد ، پیشخوان تعداد تصاویر در ثانیه است. Deck Deck این ویژگی را ارائه می دهد و علاوه بر این ، دسترسی بسیار آسان است.

نکته آخر برای یادآوری این رابط این است که Cloud Logitech G در Android 11 اجرا می شود. در حالی که Android 13 در تلفن های هوشمند Android مستقر است ، G Cloud دو نسخه تأخیر را متهم می کند. Logitech ما را در مورد نظارت نرم افزار این کنسول به ما اطمینان داد زیرا به زودی به روزرسانی ها برنامه ریزی شده است ، به ویژه برای بهبود حالت قابل حمل. با این حال ، در حال حاضر ، هیچ به روزرسانی در Android 12 یا 13 برنامه ریزی نشده است.

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche - Frandroid

منبع: Jérémy Benaiche – Frandroid

Cloud Gaming: بهترین ها

برای بازی های ابری ، قسمت اتصال دستگاه باید بالا باشد. در این ابر G ، مشاهده نیمه فیگ ، نیمی از انگور است. ابر G مجهز به تراشه Wi-Fi 5 است (802.11 ac). رقیب آن ، Razer Edge مجهز به Wi-Fi 6th ، آخرین استاندارد Wi-Fi است. ابر G در مواجهه با رقیب خود به تأخیر می افتد ، اما از MIMO 2 × 2 بهره می برد ، یعنی می گویند دو آنتن پذیرایی و دو آنتن در پخش. در حقیقت ، این فناوری منجر به ثبات عالی در جریان می شود. پایداری برای قطعات بازی ابر بسیار مهم است ، زیرا این اتصال است که کیفیت نمایش و سیالیت را تعیین می کند. با یک اتصال خوب ، Xbox Cloud Gaming یا GeForce اکنون بدون هیچ گونه کندی یا تغییر کیفیت گرافیکی کار می کند. تأخیر از نظر کنترل وجود دارد ، اما حداقل باقی مانده است. برای قطعات چند نفره ، مشتاق ترین از Deck Steam ، PC یا Xbox برای بازی محلی و کاهش تأخیر تا حد ممکن استفاده می کند.

Logitech همچنین می توانست اتصال 5G را اضافه کند تا بتواند در واقع در هر جایی بازی کند. بنابراین تولید کننده از استفاده داخلی حمایت می کند. Razer Edge حق نسخه 5G را خواهد داشت که کنسول را واقعاً عشایری می کند به شرط آنکه در قلمرو پوشیده از 5 گرم باشد.

آیا ما هنوز هم نیاز به نصب بازی شما داریم ?

پس از چند هفته بازی ابری با Xbox Cloud ، GeForce Now و یک گلدان Google Stadia ، نتیجه گیری نهایی است: این یک بستر قابل حمل عالی از بازی های ابری است. Xbox Cloud به دلیل سهولت در استفاده از آن ، به ویژه مؤثر است. با راه اندازی Game Game Pass of the Play Store یا برنامه Xbox Cloud Gaming (BETA) که روی این کنسول نصب شده است ، ما به کل کتابخانه بازی موجود در Cloud on the Game Pass دسترسی پیدا می کنیم. سپس برای راه اندازی بازی کافی خواهد بود. قبل از شروع بازی ، زمان بارگذاری کوتاه لازم خواهد بود. دومی بسته به اتصال اینترنت پخش کننده و سرورهای Xbox کم و بیش طول می کشد. بستنی روی کیک ، پشتیبان گیری اتوماتیک است و روی ابر ضبط شده است ، بنابراین ما بازی آن را از سر می گیریم که در آنجا آن را ترک کردیم.

راحتی بازی در آنجا وجود دارد ، صفحه نمایش به لطف مورب بزرگ آن به غوطه وری بازیکن کمک می کند. دسترسی به کنترل ها آسان است و کاملاً به بازیکن پاسخ می دهد. تجربه بازی Xbox Cloud Gaming بیش از حد رضایت بخش است ، به خصوص در بازی های انفرادی. نقص اصلی این سرویس تعریف آن است که قرار است به 1080p برسد ، اما تمایل به کاهش کوچکترین حرکات یا مرحله عمل دارد. سپس تصویر پیکسری شده و رندر بسیار کمتر قانع کننده است. با استفاده از سرویس GeForce Now ، نتیجه از نظر کیفیت تصویر بسیار کیفی تر است ، اما استفاده از آن نسبت به بازی های Xbox Cloud کمتر بصری است. و مهمتر از همه ، شما باید بر خلاف Xbox Cloud که بازی ها را به صورت رایگان با اشتراک نهایی ارائه می دهد ، بازی ها را خریداری کنید.

بر خلاف Razer Edge که از یک رایانه لوحی اندرویدی کوچک و یک کنترلر Razer Kichi V2 Pro طراحی شده است ، Logitech G Cloud یک کنسول بازی واقعی مانند Nintendo Switch Lite است. هدف آن ارائه بهترین تجربه ممکن از بازی های ابری است. در این مرحله ، ابر G موفقیت آمیز است و به دو دلیل از رقیب خود از Razer پیشی می گیرد. اولین مورد بهترین ارگونومی آن از کنترلر Razer Kichi V2 است که لبه Razer را مجهز می کند. دلیل دوم قالب صفحه نمایش بسیار مناسب تر برای بازی های ابری است.

بنابراین Logitech موفق شده است یک کنسول قابل حمل بازی Cloud Cloud را ارائه دهد که تجربه بازی بیش از حد رضایت بخش را ارائه می دهد ، با دسترسی به یک کاتالوگ بازی بسیار تأمین شده برای امور مالی و ارگونومی و نه به طور متوسط ​​در بازار بالا. به این امر یک استقامت عالی اضافه می شود که بخش هایی از چند ساعت را بدون شارژ کنسول مجاز می کند.

استقلال: شارژر برای چیست ?

این واقعاً نقطه قوت دیگر این ابر logitech g است. در داخل این کنسول ، یک باتری 6000 میلی آمپر ساعتی با کلید ، بسیاری از قسمت ها در چشم انداز همان بار. Logitech دوازده ساعت استقلال را اعلام کرد. با بازی عمدتا در Xbox Cloud و سرویس GeForce Now ، ما بیش از نه ساعت استقلال دریافت می کنیم و هنوز باتری وجود دارد. استقلال اعلام شده توسط Logitech از این رو بسیار نزدیک به استقلال واقعی است که ما به آن اشاره کردیم.

در مقایسه با عرشه بخار و حتی با سوئیچ نینتندو ، بسیار عالی است. تراشه موبایل مورد استفاده به طور کارآمد صحبت می کند و معدود منابع مورد نیاز برای بازی های ابری این عملکرد را توضیح می دهد. اگر از آن به عنوان یک کنسول بازی Android استفاده شود ، کنسول ماندگار خواهد بود ، اما توصیه ما برای این استفاده برای ما دشوار است.

ابر G با شارژ سریع 3.0 تا 18 W. بنابراین برای بارگیری کامل کنسول ، دو سی دقیقه طول خواهد کشید. ما سریعتر دیده ایم ، اما با توجه به استقامت باتری بیش از حد کافی است.

قیمت و در دسترس بودن

Logitech G Cloud در 17 اکتبر 2022 در ایالات متحده و کانادا با قیمت 349 دلار آمریکا راه اندازی شد. در پیش از این ، کاهش 50 دلار آمریکا با افزایش قیمت به 299 دلار آمریکا اعمال شد. این کاهش در زمانی که ما این مقاله را می نویسیم هنوز در حال اجرا است. فقط یک پیکربندی وجود دارد. این کنسول به رنگ سفید با رنگ های زرد رنگ است ، مجهز به 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی با امکان گسترش حافظه به لطف موقعیت مکانی آن برای کارت میکرو SD است. هیچ تاریخ دقیقی برای لحظه ای برای آزادی در اروپا و بنابراین در فرانسه وجود ندارد ، اما امسال به طور معمول برنامه ریزی شده است.

از کجا بخریم
Logitech G Cloud (2022) با بهترین قیمت ?
359 € پیشنهاد را کشف کنید
359 € پیشنهاد را کشف کنید
359 € پیشنهاد را کشف کنید
445 € پیشنهاد را کشف کنید

قیمت موضوعی است که در این ابر logitech g تقسیم می شود. این تنها کنسول بازی ابری است که حداقل به این ترتیب نمایش داده می شود. بنابراین هیچ رقیبی ندارد ، اما با نگاهی به سمت بازار تلفن های هوشمند ، مقایسه پیکربندی آن با یک تلفن هوشمند با قیمت های معادل دشوار است. 350 دلار برای این پیکربندی بیش از حد است. اگر فقط به برگه فنی آن مراجعه می کنید ، Logitech G Cloud ارزش ضعیفی برای پول است – قیمت. تراشه Snapdragon 720G در سال 2019 ، سه سال قبل از انتشار G Cloud منتشر شد. با قیمت معادل ، سامسونگ Galaxy A33 با نمره بیش از 400000 امتیاز در Antutu یا 100000 امتیاز بیشتر از این ابر G کارآمدتر است. فراتر از این اجراها ، A33 به یک دوربین مجهز است ، یک صفحه نمایش AMOLED سامسونگ را بسیار بهتر از این G Cloud و 5G امضا کرد.

Razer Edge ، رقیب مستقیم G ابر ، که خیلی زود به آمریکای شمالی می رسد ، با 399 دلار آمریکا یا 50 دلار دیگر ارائه می شود. اما ، با این قیمت ، Razer Edge با Snapdragon G3X Gen 1 و 8 گیگابایت رم ، یک صفحه نمایش OLED با نرخ خنک کننده 144 تصویر در ثانیه و یک تراشه Wi-Fi 6 پیکربندی عضلانی تری دارد.

از طرف دیگر ، Cloud Logitech G ، به جز انتخاب فن آوری صفحه نمایش آن ، برای بازی های ابری بسیار سازگارتر از Razer Edge است. این به لطف بهترین ارگونومی و فرمت صفحه نمایش بسیار راحت تر از Razer Edge برای این استفاده بسیار مناسب تر خواهد بود. برای نظارت ، به ویژه اگر سایر رقبا با انتشار آن در فرانسه با انتشار آن اتفاق بیفتد.