دانلود ترجمه Google – CNET FRANCE ، ترجمه ترجمه Google به فرانسوی | فرهنگ لغت انگلیسی و فرانسوی | معکوس

ترجمه ترجمه Google | فرهنگ لغت انگلیسی و فرانسوی

ترجمه Google ترجمه رایگان ترجمه ارائه شده توسط Google EST است که به شما امکان می دهد هر جمله ای را از هر زبانی به شما ترجمه کنید و برعکس (108 زبان پشتیبانی می شود). نتیجه یک سطح دانشگاهی نیست ، اما درک آن بسیار کافی است و مهمتر از همه قابل درک است. شما می توانید از پسوند ترجمه Google برای مرورگر اینترنت خود استفاده کنید (پیوندهای ما برای Google Chrome است) یا برنامه ضروری تلفن همراه را از طریق تلفن هوشمند خود ، یا رایانه لوحی ، Android یا iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید.

مترجم گوگل

ترجمه Google ترجمه رایگان ترجمه ارائه شده توسط Google EST است که به شما امکان می دهد هر جمله ای را از هر زبانی به شما ترجمه کنید و برعکس (108 زبان پشتیبانی می شود). نتیجه یک سطح دانشگاهی نیست ، اما درک آن بسیار کافی است و مهمتر از همه قابل درک است. شما می توانید از پسوند ترجمه Google برای مرورگر اینترنت خود استفاده کنید (پیوندهای ما برای Google Chrome است) یا برنامه ضروری تلفن همراه را از طریق تلفن هوشمند خود ، یا رایانه لوحی ، Android یا iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید.

برای کار یا اوقات فراغت در سراسر جهان سفر می کنید ، تا زمانی که در کشورهایی که زبان آنها شناخته شده است ، بسیار خوشایند است. سد زبان در واقع یک مشکل اساسی است ، به خصوص وقتی در منطقه ای هستید که هیچ کس نه زبان شما و نه انگلیسی را نمی فهمد (زبانی که بیشتر افراد موفق به مدیریت آن می شوند).

ترجمه Google به شما بسیار مؤثر می آید. در واقع ، می توانید متن خود را در برنامه تایپ کنید و به آن بگویید که در کدام زبان می خواهید آن را ترجمه کنید. شما فقط باید همکار خود را بخواند متن را بخواند. و این همه چیز نیست ، در واقع این ویژگی حتی اگر به اینترنت متصل نباشید (برای همین ، باید فرهنگ لغت های لازم را از قبل بارگیری کرده باشید) !

با این حال ، در طی مکالمه ، دشوار و خسته کننده است که مجبور شوید هر بار جملات هر یک را تایپ کنید. Google به خوبی از این امر آگاه است و دستگاه تشخیص صوتی خود را در ترجمه Google پیاده سازی کرده است. بنابراین شما فقط باید به حالت مکالمه بروید و به نوبت خود صحبت کنید که همه رو به میکروفون هستند. برنامه نوشته شده روی صفحه متن اصلی همانطور که درک کرده است (به طور خودکار زبان را تشخیص می دهد ، 8 زبان پشتیبانی می شود) و متن ترجمه شده.

اما این همه چیز نیست. هنگامی که سفر می کنید باید یک بار در آنجا به آنجا بروید ، و برای این کار علائم ترافیکی می تواند یک کمک گرانبها باشد ، مگر اینکه آنها را درک نکنید ! مشکلی نیست ، ترجمه Google را باز کنید و به حالت عکس بروید. برای خواندن و هاپ از پانل عکس بگیرید ، ترجمه Google برای شما ترجمه شده است !

از ماه مه 2022 ، ترجمه Google به 24 زبان جدید پیوست. تمام ویژگی های جدید کنفرانس Google I/O 2022 را در مقاله ما پیدا کنید: Google I/O 2022: جستجو ، نقشه ها ، ترجمه ، ملاقات ، یوتیوب ، تمام ویژگی های جدید.

آموزش و ترفندهای ترجمه Google ما:

ترجمه ترجمه Google | فرهنگ لغت انگلیسی و فرانسوی

VT
(= جستجو را انجام دهید)

[+شخص ، موضوع] در Google جستجو کنید ، با Google نگاه کنید
→ دوست من هفته گذشته رفت و وقتی به خانه رسید ، مرد را گوگل کرد.
من “پروازهای ارزان به بمبئی” را گوگل کردم. من پروازهای ارزان به بمبئی را در Google انجام دادم.

  • Google v. در گوگل تایپ کنید. گوگل
  • Google Hit N. نتیجه گوگل
  • Google App N. درخواست گوگل
  • Google Application n. درخواست گوگل
  • ترجمه v. تبدیل (VT.)
  • ترجمه v. ترجمه (VT.)
  • Auto Translate v. به طور خودکار ترجمه کنید

نمونه ها و ترجمه ها در متن

هنگامی که وارد Google Translate می شود ، سریع ترجمه می شود: “رویکرد اشتباه”.
وقتی پیام را در ترجمه Google تایپ می کنید ، توسط: “رویکرد اشتباه” ترجمه می شود.
با عرض پوزش برای این پیام به زبان انگلیسی ترجمه شده از فرانسوی از Google Translate .
با عرض پوزش برای این پیام به زبان انگلیسی ترجمه شده از فرانسوی از ترجمه Google .
بعد از ترجمه گوگل ، او را درک می کنید ، اما او به زبان انگلیسی بهتر به نظر می رسد ، بنابراین به این ترتیب به آن روز پنجشنبه صدمه می زنید (آن ماهی قزل آلا چهارشنبه درست بود ، می دانید!)
بعد از ترجمه Google ، شما آن را درک می کنید ، اما به زبان انگلیسی بهتر به نظر می رسد ، بنابراین به این ترتیب شما این قطعه پنجشنبه را مجروح کردید (این چهارشنبه ماهی قزل آلا درست بود ، می دانید!)
برخی از افراد صرفاً از طریق Google Translate ارسال می کنند !!
برخی از افراد فقط به لطف ترجمه Google نمایش می دهند !
من از Google Translate برای درک بخش عادلانه آنچه در بالا نوشتید استفاده کردم.
من از ترجمه Google برای درک بخش خوبی از آنچه در بالا نوشتید استفاده کردم.
انتخاب یک ترجمه خوب Google از طریق صدا می تواند راحتی ما را به ارمغان بیاورد. فاز
انتخاب یک ترجمه خوب Google با صدا می تواند راحتی بیشتری را برای ما به ارمغان بیاورد. فاز

شاخص الفبایی

به فرهنگ لغت انگلیسی فرانسوی کالینز خوش آمدید (“فرهنگ لغت الکترونیکی فرانسوی انگلیسی کالینز © HarperCollins Publishers 2005”).

کلمه مورد نظر خود را در بالای صفحه تایپ کنید. فرهنگ لغت ما نزدیکترین ورودی و همچنین پیشنهادات ورودی های مشابه را به شما نشان می دهد.

© Softissimo Inc. 2006-2023

ترجمه رایگان Google برای iOS ، Android APK

دانلود مترجم گوگل در حال پیش رفت

در 30 ثانیه به طور خودکار به صفحه اصلی هدایت می شوید.

ترجمه Google در برنامه های کاربردی موبایل و سرویس آنلاین ، متن ها را به صورت رایگان به 108 زبان ، مکالمات دو زبانه در زمان واقعی و حتی متون مربوط به عکس ها ترجمه می کند. باید !

مترجم گوگل یک مترجم رایگان برای مدیر Android است صد زبان از جمله فرانسوی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، عربی ، چینی یا ژاپنی.

نسخه فعلی است 6.15 منتشر شده در 5 ژانویه 2021. استقرار آن بسته به دستگاه ها و نسخه های نصب شده اندروید می تواند متفاوت باشد. علی رغم تغییر در شماره ساخت او ، او در مقایسه با نسخه 6 خبرهای واقعی را به ارمغان نمی آورد.14. برای این سفر ، تیم های توسعه بر وضوح سنتی اشکال ، گسل ها و پیشرفت های ثبات متمرکز شده اند.

در مارس 2020 نسخه 6 را منتشر کرد.6 توسط ترجمه Google. رویدادی برای برنامه از آنجا که سرانجام افتتاح شد رونویسی آواز, عملکرد سالها در رقیب خود Microsoft Translator. امروز ، ترجمه Google می تواند مکالمات شفاهی دو زبانه را در حدود چهل زبان ترجمه کند.

ترجمه Google همچنین از تحولات عمیق در مورد فناوری یادگیری که بر اساس آن مبتنی بر است ، بهره مند شده است. علاوه بر کیفیت بهبود یافته ترجمه ها به لطف فراگیری ماشین, این درخواست به مبارزه با تعصبات و به ویژه تعصبات جنسیتی متعهد است. به خاطر شمول بودن ، ترجمه Google اکنون ضمایر خنثی ، عوامل تعیین کننده و اساسی را در صورت عدم وجود شاخص امکان شناسایی جنسیت موضوع یا موضوع ترجمه می کند.

ترجمه Google با جزئیات

ترجمه Google فرهنگ لغت زبان برای حمل و نقل در همه جا با شما است. این برنامه قادر به ترجمه بیش از صد اصطلاح شفاهی و کتبی ، یک توسعه فعال است که با تخصص تأیید شده غول گوگل انجام می شود.

اولین حرف ترجمه Google این است یک کلمه یا پاراگراف را ترجمه کنید نوشتن. رابط بصری آن در عملکرد آن شکی ندارد. پس از انتخاب زبان اصلی و زبان ترجمه ، کافی است یک اصطلاح یا یک عبارت در کادر ارائه شده برای این منظور را درک کنید. سپس برنامه در زمان واقعی مجموعه ای از پیشنهادات را نشان می دهد که می تواند با تحقیق مطابقت داشته باشد. در مورد جملات کامل ، هوش مصنوعی گوگل زمینه تولید ترجمه وفادار را به حس اولیه تحقیق می پردازد.

اما ترجمه Google محدود به یک فرهنگ لغت چند زبانه تعاملی نیست. با تشکر از او ماژول OCR (تشخیص شخصیت نوری) ، برنامه تصویر متن را علامت گذاری و ترجمه می کند. به عنوان مثال ، یک قابلیت ایده آل در موقعیت های مسافرتی به خارج از کشور ، به عنوان مثال ، هنگامی که شما باید خود را در خیابان یا مترو جهت یابی کنید. برای انجام این کار ، لازم است مجوز دسترسی به دوربین و گرفتن عکس از پانل ها یا برنامه های مختلف را به دست آورد تا ترجمه Google نشانه های شناسایی شده به هر زبانی پشتیبانی شده را رونویسی کند.

آنجا رونویسی آواز همچنین مهارت های ترجمه Google است. سازگار با چهل اصطلاحات ، برنامه در زمان واقعی محتوای محتوای را گوش می دهد و ترجمه می کند مکالمات دو زبانه. دارایی اصلی که به او اجازه می دهد با کمک به زندگی روزمره قادر به مدیریت همه شرایط ، حتی غیرقابل پیش بینی ترین ، خود را تنظیم کند.

به شرطی که فرهنگ لغت زبان کافی را بارگیری کرده باشید ، ترجمه Google کاملاً آفلاین کار می کند.