Google Discover: این چیست و برای چیست?, ظاهر شده در کشف | Google Search Central | مستندات | Google برای توسعه دهندگان

کشف و وب سایت خود

منبرنامه کشف Google قبلاً خوانده می شد خوراک گوگل یک ویژگی است که از سال 2018 فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا نمایش دهید اخبار در بسیاری از موضوعات مانند ورزش ، سیاست ، فرهنگ ، موسیقی ، دیجیتال ، رسانه و غیره. این سیم های خبری اطلاعات مربوط به منافع کاربر بر اساس سابقه استفاده از برنامه ها ،سابقه ناوبری و همچنین عادات تحقیق در اینترنت. برای رفتن به جریان اخبار ، فقط باید روی تلفن همراه خود بکشید ، یعنی می گویند بسته به مدل تلفن هوشمند خود ، انگشت خود را به سمت راست یا سمت چپ بکشید.

برنامه یا عملکرد Google Discover چیست ?

صفحه اصلی “اخبار وب” برنامه یا عملکرد Google Discover چیست ?

پیشنهادات جدید کار دیجیتال / IT را کشف کنید

ما دیگر Google را به شما ارائه نمی دهیم ، موتور جستجوی شماره 1 که هدف اصلی آن است و هر آنچه را که در زمان ضبط به دنبال آن است به کاربر می دهد. اما آیا می دانید که غول آمریکایی برنامه های بسیاری را برای آسانتر کردن زندگی روزمره ایجاد کرده است ? امروز ما Google Discover را ارائه می دهیم ، خدماتی که برای ارائه محتوای جذاب به کاربران تلفن همراه ارائه شده است.

منبرنامه کشف Google قبلاً خوانده می شد خوراک گوگل یک ویژگی است که از سال 2018 فقط در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا نمایش دهید اخبار در بسیاری از موضوعات مانند ورزش ، سیاست ، فرهنگ ، موسیقی ، دیجیتال ، رسانه و غیره. این سیم های خبری اطلاعات مربوط به منافع کاربر بر اساس سابقه استفاده از برنامه ها ،سابقه ناوبری و همچنین عادات تحقیق در اینترنت. برای رفتن به جریان اخبار ، فقط باید روی تلفن همراه خود بکشید ، یعنی می گویند بسته به مدل تلفن هوشمند خود ، انگشت خود را به سمت راست یا سمت چپ بکشید.

تفاوت بین Google و Google Discover Research چیست ?

با Google کشف کنید, کاربران اینترنت دیگر نیازی ندارند درخواست در حالی که در Google Research ، کاربران باید یک یا چند کلمه تحقیقاتی را وارد کنند تا در پاسخ به درخواست آنها نتایج مربوطه را بدست آورند. از آنجا که محتوای جدید توسط کاربران بازدید می شود ، برنامه متعاقباً محتوا را به صورت a نمایش می دهد جریان شخصی و به روز شده. این فرآیند مبتنی بر است رفتار ناوبری از هر کاربر و علایق آنها به منظور ارائه بهترین تجربه آنها.

در فراگیری ماشین در نحوه نمایش نتایج برای هر کاربر نقش مهمی ایفا می کند. در واقع ، Google Discover مبتنی بر ظرفیت یادگیری آن است الگوریتم به منظور. واسه اینکه. برای اینکه محتوای سازگار با نیازهای همه را ارائه دهید. بیشتر محتوای موجود در برنامه Google Discover عمدتا از آن است Google News جریان, با این حال ، مقالات AMP یا محتوای غنی نیز در سایت های دیگر نوشته شده است.

تفاوت بین Google Discover و Google News چیست ?

اخبار گوگل, همچنین تحت نام Google News نامیده می شود خدمات آنلاین رایگان نمایش محتوا و مقالات فعلی. Google Actus دارای همان ویژگی های A است موتور جستجو. در واقع ، او همچنین محتوای موضعی را که در مرکز ناشر آگاه شده است فهرست می کند. این کافی است که کاربر برای دریافت آخرین اخبار مربوط به آنها درخواست کند. Google News همچنین اعلامیه های فوری از آخرین اطلاعات در Time T را ارائه می دهد و انتخاب اخبار از منابع مختلف را انتخاب می کند گوگل قاضی.

منبرنامه اخبار Google از برنامه Play Store قابل دسترسی و قابل بارگیری است ، شما همچنین از طریق جستجوی کلاسیک برای آن پیدا خواهید کرد جستجوی گوگل از طریق بلوکی به نام “یک” ، که در آن مقالات با توجه به محتوای و دسته آنها ارجاع می شوند. به طور خلاصه ، تفاوت بین Google News و Google Discover این است که وقتی یک درخواست تحقیق وارد می کنید ، الف ربات نمایه اخبار مربوطه را فوراً نشان می دهد و داده های کاربر را در نظر می گیرد تا آنها را از طریق الگوریتم نمایش محتوا نمایش دهد.

چگونه محتوای خود را در Google Discover آشکار کنیم ?

اگر می خواهید محتوا را در Google Discover فاش کنید ، فقط یک حالت عملیاتی خاص را دنبال کنید. شما باید اعمال کنید پایگاههای سئو و شیوه های خوبی را که Google در دستورالعمل های خود برای Webmaster در معرض دید قرار می دهد ، دنبال کنید بهینه سازی محتوا. برای بهینه سازی عالی فرصت ها ، توصیه می شود برخی از پیش نیازهای فنی را دنبال کنید:

 • برای ایجاد سایت اینترنتی 100 ٪ مناسب برای موبایل (دوستانه موبایل) ، لازم به ذکر است که Google Discover فقط در تلفن های همراه و تبلت ها در دسترس است
 • داشتن یک سایت بارگیری سریع در صورت اولویت بندی آمپر اگر یک سایت خبری هستید
 • محتوای خود را با ارائه آخرین مقاله های مربوط به اخبار با استفاده از ابزارهایی مانند Google Trends برای الهام بخشیدن به شما از روند تحقیق
 • مطالب مربوط به موضوع تحقیق را بنویسید و نه کلمات کلیدی.

بنابراین برای تهیه محتوای خود در Google Discover ، باید با تهیه محتوای مفید و جالب روی محتوای کیفی تمرکز کنید. محتویات کاملاً متمرکز بر خوانندگان شما است. با ارائه محتوای جالب ، تعامل و تعهد خود را با کاربران وب سایت با به اشتراک گذاشتن مقالات در کمپین های پست الکترونیکی و شبکه های اجتماعی مختلف.

برخی از نکات برای بهینه سازی محتوای آن:

 • برای خواندن ، مطابق با استانداردهای تحمیل شده توسط Google E ، به روشی مناسب ، جذاب و قابل اعتماد بنویسید.داشتن.حرف,
 • مطالب را در شبکه های اجتماعی و سایر سیستم عامل های چندرسانه ای به اشتراک بگذارید (صوتی ، تصاویر ، فیلم و غیره.),
 • برای ایجاد تعامل ، دکمه تماس را نصب کنید.
 • به روزرسانی های منظم.

از توسعه محتوای خود که می تواند برای کاربران شما در هنگام ایجاد متون مرسوم ، مد روز و موضعی مفید باشد ، دریغ نکنید.

مقالاتی که نباید از دست ندهند:

 1. نوشتن مشترک: 8 سرویس آنلاین برای نوشتن متن به چند
 2. لیست محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان در سال 2020
 3. ارقام اینترنتی فرانسه و جهان 2021: ترافیک ، دستگاه ، موبایل ، آمار ..
 4. مصاحبه با Clément Toulemonde ، کارمند و استراتژیست حساب در Google Dublin

کشف و وب سایت خود

Google Discover بسته به فعالیت آنها در وب و برنامه ها ، محتوای مربوط به محتوای مربوط به مراکز مورد علاقه خود را ارائه می دهد.

ظاهر احتمالی کشف در تلفن

چگونه کشف با تحقیقات Google متفاوت است ?

با تحقیقات Google ، کاربران اینترنت برای یافتن اطلاعات مفید در مورد درخواست خود ، یک اصطلاح جستجو را وارد می کنند. کشف رویکرد متفاوتی اتخاذ می کند. به جای نمایش نتایج در پاسخ به یک پرس و جو ، کشف کنید که عمدتا محتوا را با توجه به آنچه سیستم های خودکار Google به نظر می رسد بیشتر مربوط به مراکز کاربر کاربران است ، نمایش می دهد.

به عنوان یک جریان بسیار شخصی ، Discover با ارائه محتوای مربوط به مراکز مورد علاقه خود به طور فعال با کاربران سازگار می شود. با انتشار محتوای جدید ، محتوای کشف به طور خودکار به روز می شوند. با این حال ، Discover برای نمایش همه انواع مفید محتوای موجود در وب طراحی شده است ، نه فقط محتوای اخیراً منتشر شده.

ما دائماً در حال بهبود هستیم تا بتوانیم کاربران اینترنت را تا حد امکان شخصی و مفید ارائه دهیم. با توجه به ماهیت خطرناک کشف ، ترافیک از این پلتفرم کمتر از آنچه در مورد تحقیقات Google قابل پیش بینی یا قابل اعتماد است ، و باید مکمل ترافیک ایجاد شده توسط Google Research در نظر گرفته شود. با توجه به تلاش های مداوم ما برای بهبود تجربه کاربر کشف ، سایت ها می توانند تغییر در ترافیک خود را با کیفیت یا فرکانس انتشار محتوای خود مشاهده کنند.

ظاهر محتوا در کشف

اگر توسط Google فهرست بندی شود و مطابق با آیین نامه محتوای Discover باشد ، می تواند به طور خودکار در کشف ظاهر شود. هیچ برچسب خاصی یا داده های ساختاری لازم نیست. توجه داشته باشید که هیچ چیز نمایش سایت شما را در کشف تضمین نمی کند.

اگر سایت شما یک یا چند قانون کشف را نقض کند ، ممکن است اقدامات دستی در کنسول جستجو تحت “اقدامات ایمنی و دستی” نمایش داده شود. درباره عدم رعایت قوانین و نحوه حل آنها بیشتر بدانید

به عنوان بخشی از تحقیقات Google ، Discover از بسیاری از سیگنال ها و سیستم های مورد استفاده در تحقیقات برای تعیین محتوای مفید و افراد مهم استفاده می کند. با توجه به این اطلاعات ، ما به کسانی که به دنبال استفاده از Discover هستند برای خواندن توصیه های ما برای ایجاد محتوای مفید ، قابل اعتماد و چربی مردم توصیه می کنیم.

برای افزایش احتمال اینکه محتوای شما در کشف ظاهر شود ، توصیه می کنیم این دستورالعمل ها را رعایت کنید:

 • بدون تلاش برای رسیدگی به نرخ کلیک ، از عناوین صفحه استفاده کنید که بیشتر مطالب را ترجمه می کنند.
 • تصاویر جذاب و با کیفیت را به محتوای خود اضافه کنید ، از جمله تصاویر بزرگی که احتمالاً با Discover بازدید می کنند. تصاویر بزرگ باید حداقل 1200 پیکسل را اندازه گیری کرده و از طریق تنظیم حداکثر تصویر-پیش نمایش فعال شود: بزرگ یا با استفاده از فرمت AMP. از استفاده از آرم سایت به عنوان تصویر خودداری کنید.
 • از تاکتیک ها برای افزایش مصنوعی تعهد خودداری کنید. به عنوان مثال ، مطمئن باشید که اطلاعات گمراه کننده یا اغراق آمیز را در محتوای نمای کلی (عنوان ، عصاره ، تصاویر) با هدف ساده جلب توجه ارائه نمی دهید و مطمئن نمی شوید که جزئیات ضروری لازم برای درک محتوا را نادیده نگیرید.
 • از تاکتیک هایی با هدف جذب هرچه بیشتر کاربران اینترنت با محتوای نوار-l’oeil ، تحریک آمیز یا رسوایی خودداری کنید.
 • از محتوای سازگار با مراکز فعلی مورد علاقه استفاده کنید. او باید یک داستان را بگوید یا اطلاعات منحصر به فرد ارائه دهد.

به منظور بهینه سازی تجربه کاربر ، Discover با هدف ارائه محتوای سازگار با جریان توسط مراکز مورد علاقه مانند مقاله و فیلم ، و حذف محتوای ناخواسته یا احتمالاً گیج کردن خوانندگان. به عنوان مثال ، Discover ممکن است برنامه ها ، دادخواستها ، فرم ها ، استانداردهای کد یا محتوای طنز را بدون هیچ زمینه ای توصیه نکند. Discover از SafeSearch استفاده می کند ، اما همچنین محتوا را فیلتر می کند که می تواند تکان دهنده یا غیر منتظره تلقی شود.

عملکرد و وب سایت خود را دنبال کنید

عملکرد زیر به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا اخبار یک وب سایت را در برگه دنبال کنند پیگیری برای کشف در کروم. دکمه “دنبال” در حال حاضر برای کاربران متصل در آفریقای جنوبی ، استرالیا ، کانادا ، ایالات متحده ، نیوزیلند و انگلستان که از Android Chrome به زبان انگلیسی استفاده می کنند در دسترس است. همچنین برای کاربران متصل به ایالات متحده که از Chrome iOS به زبان انگلیسی استفاده می کنند نیز در دسترس است.

دکمه

به طور پیش فرض ، عملکرد زیر از جریان RSS یا اتم وب سایت شما استفاده می کند. اگر در سایت خود RSS یا جریان اتم ندارید ، Google بسته به نحوه مشاهده سایت شما ، به طور خودکار برای کل دامنه شما جریان ایجاد می کند. اگر یک یا چند جریان در وب سایت خود دارید ، می توانید با نشان دادن به Google ، جریان مورد نظر خود را که می خواهید کاربران اینترنت را برای هر صفحه از سایت خود دنبال کنند ، ردیابی را بهینه کنید.

صفحات وب خود را برای عملکرد زیر بهینه کنید

برای کمک به Google درک کنید که کدام جریان را می خواهید کاربران اینترنت برای یک صفحه معین دنبال کنند ، RSS یا جریان اتم خود را در بخش صفحات توپی و صفحات اطلاعاتی دقیق خود ارجاع دهید:

RSS

اتم

به عنوان مثال ، این عنصر در صفحه مقصد وبلاگ مرکزی Google Search ظاهر می شودصفحه توپی) و در هر صفحه مقاله وبلاگ (صفحه اطلاعات دقیق).

صفحه توپی

  

وبلاگ مرکزی جستجوی Google

صفحه اطلاعات دقیق

  

یک روش جدید برای فعال کردن لحظات کلید ویدیویی در جستجو

دستورالعمل جریان

برای اطمینان از اینکه گوگل RSS یا جریان اتم شما را تشخیص داده و شامل می شود ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 • جریان خود را با یک فایل ربات مسدود نکنید.txt.
 • اطمینان حاصل کنید که جریان به روز است ، مانند پرونده های نقشه سایت.
 • مهمترین محتوای عملکرد ردیابی عنصر جریان و عناصر شما توسط Element است. اطمینان حاصل کنید که جریان شما شامل این عناصر است.
 • همانطور که برای یک صفحه وب می خواهید از یک عنوان توضیحات کوتاه برای فید RSS خود استفاده کنید.
  توصیه شده : وبلاگ مرکزی جستجوی Google
  توصیه نمیشود : خوراک RSS یا وبلاگ مرکزی
 • شما می توانید جریان را در منطقه ای غیر از زمینه خود میزبانی کنید. Google اجازه می دهد.
 • اگر جریان خود را تغییر مسیر دهید ، از کد وضعیت 3xx HTTP (Redirects) استفاده کنید تا Google بتواند آن را دنبال کند.

چندین جریان را مشخص کنید

اگر وب سایت شما دارای چندین جریان است (به عنوان مثال ، یک سایت خبری با فید RSS برای صفحه اصلی ، بخش “اقتصاد” و فناوری) ، توصیه می کنیم برای این صفحه یک عنصر مرتبط واحد اضافه کنید. یک جریان منحصر به فرد آسانتر است و وقتی کاربران اینترنت در محتوای شما مشترک هستند ، تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر مقاله با فن آوری های بالا سروکار دارد ، جریان مربوطه را در عنصر مشخص کنید .

  

در سال 2022 چه چیزی برای فناوری وجود دارد

همچنین می توانید چندین جریان به ترتیب اولویت اضافه کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است ترجیح دهید کاربران اینترنت از جریان صفحه اصلی ، سپس بخش تجاری و در نهایت فن آوری های بالا به این ترتیب پیروی کنند. Google از این اطلاعات برای درک دقیق تر چگونگی استفاده از جریان های مختلف در سایت شما استفاده می کند.

   

چه چیزی برای تجارت و فناوری در سال 2022 وجود دارد

عملکرد خود را در مورد کشف دنبال کنید

اگر محتوا را کشف کرده اید ، می توانید عملکرد خود را با استفاده از گزارش عملکرد برای کشف دنبال کنید. اگر داده های شما به حداقل آستانه چاپ رسیده است ، این گزارش اطلاعاتی در مورد این موارد و همچنین بر روی کلیک و CTR از تمام مطالب شما منتشر شده در Discover در 16 ماه گذشته ارائه می دهد. گزارش عملکرد Discover شامل ترافیک از Chrome است و نظارت کامل ترافیک کشف در یک سایت را در تمام سیستم عامل هایی که کاربران با آن در تعامل هستند ، انجام می دهد. از جمله موارد دیگر ، چاپ ها و کلیک های ذخیره شده از برگه “برای شما” حساب می شود.

اظهار نظر

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

آخرین بروزرسانی در 2023/06/27 (UTC).