بارگیری Google Drive – Office ، بهره وری – دیجیتال ، Google Drive: چرا و چگونه از آن استفاده کنید? دیجیتال اقیانوس اطلس

Google Drive: چرا و چگونه می توان از آن استفاده کرد

در واقع این به همان اندازه عالی است. این فوق العاده عملی ، ساده ، سریع ، کارآمد ، آسان برای رسیدگی و کاملاً مناسب است. در ابتدا ممکن است چند مرکز هماهنگ سازی در کلمه ، اکسل یا فایلهای پاورپوینت به دنبال دستکاری ضعیف از طرف شما داشته باشید … اما بسیار نادر است ، استفاده از این ابزار بسیار آسان است.
شما حق دارید 15 گیگابایت ذخیره رایگان را داشته باشید ، به همان اندازه که می گویند اگر تصاویر و فیلم های کمی قرار ندهید ، هرگز نیازی به پرداخت آن نخواهید داشت (در صورت لزوم ، 100 گیگابایت فقط 2 یورو در هر ماه هزینه خواهد کرد). در این راستا ، ما به شما توصیه می کنیم به جای استفاده از Google Drive Storage از Google Photos استفاده کنید. مراقب باشید برای جلوگیری از شمارش عکسهای خود در درایو خود ، باید یک کار ساده ساده انجام دهید.

درایو گوگل

Google Drive سرویس ذخیره سازی ابری Google است ، اما همچنین یک مجموعه کامل دفتر آنلاین با یک پردازنده Word (که دارای ابزار تصحیح املا و دستور زبان بسیار مؤثر) ، صفحه گسترده و غیره است.

از جانب 69.00 یورو در سال

چرا از Google Drive استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Google Drive چیست ?

که با آن Google Drive Bones سازگار است ?

بهترین گزینه های Google Drive چیست ?

شرح

Google Drive سرویس ذخیره سازی Google’s Cloud (پشتیبان گیری آنلاین) برای پرونده های شما است که به طور رایگان به همه افراد مبتلا به حساب Gmail ارائه می شود (افتتاح رایگان). این به لطف برنامه هایی که می توانید برای Android ، iOS (iPhone ، iPad) ، Windows و Mac بارگیری کنید ، مستقیماً در دسترس است و از هر دستگاهی با مرورگر وب.

اگر به دنبال جایگزینی کلید USB یا هارد دیسک خارجی خود (برای حمل و نقل پرونده های خود) با فضای ذخیره سازی ابری هستید ، Google Drive یک راه حل خوب است. به محض اتصال اینترنت می توانید به تمام محتوای خود دسترسی پیدا کنید و در صورت لزوم آنها را بارگیری کنید. اما این همه چیز نیست !

برای متخصصان ، Google Drive در اشتراک Google Workspace (Ex G Suite) گنجانده شده است که فضای ذخیره سازی اضافی را توسط کاربران اضافه می کند و به شما امکان می دهد اسناد جدید را به راحتی بسازید و آنها را از Gmail و Google Chat به اشتراک بگذارید.

Google Drive (و پیشنهاد Google One) را در پوشه ما پیدا کنید: ذخیره سازی داده ها و پشتیبان گیری: آنچه ابر می تواند برای شما انجام دهد

چرا از Google Drive استفاده کنید ?

Google Drive یک سرویس ذخیره سازی ابری است که توسط Google ارائه شده است تا تمام پرونده های آنلاین خود را ذخیره کند. اگر یک حساب Google دارید ، یعنی یک آدرس Gmail ، به ویژه اگر دستگاه Android دارید ، به طور خودکار به این سرویس دسترسی دارید. شما می توانید هر سندی را که می خواهید از آن نگه دارید ذخیره کنید و از هر دستگاهی به آن دسترسی پیدا کنید ، اما این سرویس برای حفاظت از عکس ها مناسب نیست. برای عکس ها ، Google یک برنامه مناسب تر ارائه می دهد: Google Photos.

اما Google Drive فقط راهی برای ایجاد نسخه پشتیبان از پرونده های شما نیست ، بلکه بسیار بیشتر از این است. در واقع ، این سرویس دارای یک سیستم اداری کامل با چندین ابزار است: یک پردازنده کلمه (DOCS) ، صفحه گسترده (ورق) ، یک برنامه ارائه (اسلایدها) ، فرم ها (فرم ها) ، یک برنامه طرح (نقشه ها) و حتی به آن متصل است Google Maps برای ایجاد کارت های شخصی. بنابراین می توانید پرونده ها را ایجاد و یا اصلاح کرده و آنها را با تمام دستگاه های خود همگام سازی کنید.

با توجه به مدیریت پرونده های خود ، می توانید پوشه ای را که می خواهید آنها را سازماندهی کنید ایجاد کنید. همچنین می توانید زیر بندها ایجاد کنید. برای یافتن بهتر اسناد خود ، می توانید پوشه پرونده های رایانه خود را بازآفرینی کنید. رابط بصری است و به فرانسوی ترجمه شده است ، و سیستم از Drag and Drop برای وارد کردن پرونده ها پشتیبانی می کند.

این سرویس اجازه می دهد تا کار با همکاری از A تا Z. شما می توانید پرونده های خود را ایجاد کنید ، یا آنها را تصویب کنید و با ارائه سه نوع حقوق ، آنها را با هر کسی که می خواهید به اشتراک بگذارید: خواندن ، پیشنهاد یا اصلاح ، بسته به آنچه شما نیاز دارید. توجه داشته باشید که می توانید یک پرونده کامل را نیز به اشتراک بگذارید ، به همان روشی که می توانید حقوق خاص را برای به اشتراک گذاری پرونده ها مدیریت کنید.

با حقوق اصلاح ، همه افراد می توانند در تهیه سند (ها) شرکت کنند. لازم به ذکر است که ، به ویژه در اسناد نوع موسیقی متن فیلم ، می توانید از مناطق (خطوط ، ستون ها یا سلول ها) محافظت کنید که سایر شرکت کنندگان را می خواهید (عناوین ، کل و سایر محاسبات و غیره.). تاریخ تجدید نظر همیشه با نام مشارکت کنندگان و تاریخ ها در دسترس است و در هر زمان ممکن است به عقب برگردد (30 روز). افرادی که پرونده ها را با آنها به اشتراک می گذارید ، می توانند آنها را در رایانه خود بارگیری کنند ، آنها را مستقیماً یا از طریق برنامه تلفن همراه خود پردازش کنند.

توجه داشته باشید که درایو به شما امکان می دهد آفلاین کار کنید (فقط در نسخه موبایل آن). به طور واضح ، این بدان معنی است که شما مجبور نیستید هر بار که آن را روی دستگاه خود باز کنید ، پرونده ای را که مورد علاقه شما است به روز کنید. این باعث صرفه جویی در پهنای باند یا کار در منطقه ای بدون پوشش شبکه یا اتصال به اینترنت ضعیف می شود. از طرف دیگر ، می توانید به Google Drive بگویید که نسخه ای که روی آن کار می کنید با نسخه Cloud هماهنگ شده است. با این حال مراقب باشید ، این می تواند ترفندهایی را برای شما بازی کند ، به خصوص اگر این یک فایل مشترک است که در آن چندین نفر برای همکاری دارید ، زیرا اگر هماهنگ سازی را حذف کنید ، ممکن است کارمندان شما روی بررسی بد کار کنند.

Google Drive همچنین با امکان ذخیره پیوست های ایمیل های دریافت شده به طور مستقیم در درایو شما به Gmail وصل شده است یا پرونده های درایو را به ایمیل های خروجی خود وصل می کند.

به طور پیش فرض ، شما به صورت رایگان به 15 گیگابایت ذخیره سازی دسترسی دارید. این می تواند در هنگام عضویت برای پرداخت پیشنهادات برای افراد یا اشتراک در فضای کاری Google برای متخصصان ، به 30 سل افزایش یابد. رابط آن از مشاهده بسیاری از فرمت های پرونده پشتیبانی می کند: تصویر ، صدا ، فیلم ، متن ، کلمه ، اکسل ، پاورپوینت ، PDF ، بایگانی فشرده شده و حتی پرونده های اتوکد و فتوشاپ !

خبر آخرین نسخه Google Drive چیست ?

با Google Drive برای Android اکنون می توانید اسناد خود را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود اسکن کنید. برای انجام این کار ، به سادگی آن را با برنامه یک عکس بگیرید. سپس تصاویر به طور خودکار بریده و پراکنده می شوند و مستقیماً در قالب PDF ذخیره می شوند.

و این همه چیز نیست ، زیرا این عملکرد جدید به OCR ، یک ابزار تشخیص شخصیت نوری متصل شده است ، که به شما امکان می دهد متن PDF خود را مستقیماً در Google Docs ادغام کنید.

در ویژگی های جدید Google Drive به طور کلی ، لازم به ذکر است که سرویس Office اکنون بدون نیاز به تبدیل آنها از 100 ٪ پرونده های Microsoft Office پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید مستقیماً پرونده های Docx ، Doc ، Doc ، Dot ، XLS را کار کنید XLSX ، XLSM ، XLT ، PPT ، PPTX ، PPS و گلدان.

فیلترهای جستجوی جدید در دسترس هستند. هنگامی که عنوان پرونده یا پوشه مورد نظر را وارد می کنید ، Google Drive 6 پارامتر جستجوی جدید را به شما ارائه می دهد: مکان ، نوع پرونده ، مخاطب ، آخرین تاریخ اصلاح ، تحقیق فقط در عنوان یا “برای انجام” (مصوبات ، پیگیری یا نقل و انتقالات مالکیت).

تجربه موبایل در ابتدای سال 2023 و همچنین رابط ابزارهای اداری که اکنون از طراحی مواد 3 نگاه می کنند بهبود یافته است.

که با آن Google Drive Bones سازگار است ?

Google Drive برای بارگیری نرم افزار رایانه ای ، سازگار با Windows و Mac (MacOS) که همگام سازی پرونده های موجود در ابر شما را خودکار می کند ، ارائه می دهد.

همچنین نسخه اندرویدی و نسخه iOS نیز وجود دارد (از 11.0 برای iPhone ، iPad ، iPod touch). پیوندهای ما شما را مستقیماً به فروشگاه Play و فروشگاه App راهنمایی می کنند.

و البته ، Google Drive از طریق سرویس آنلاین خود که از هر مرورگر وب تحت هر سیستم قابل دسترسی است ، در هر سیستم عامل موجود است (ویندوز ، مک ، لینوکس).

بهترین گزینه های Google Drive چیست ?

بسیاری از گزینه های ذخیره سازی ابری برای تهیه نسخه پشتیبان و هماهنگ سازی پرونده های شما وجود دارد ، که اغلب از طریق برنامه ها یا مرورگر وب قابل دسترسی است. برخی اجازه کار را با همکاری می دهند ، برخی دیگر نه. اینجا چندتایی هستند.

اگر یک حساب مایکروسافت دارید (به عنوان مثال آدرس Hotmail یا Outlook) ، در حال حاضر به ذخیره ابری ویرایشگر دسترسی دارید: OneDrive. اگر یکی ندارید ، ایجاد این حساب رایگان است. می توانید پرونده ها و عکس های خود را در آنجا ذخیره کنید. علاقه OneDrive ، مانند Google Drive در جای دیگر ، این است که به یک سیستم اصلاح پرونده متصل شوید ، در واقع OneDrive به شما امکان می دهد از Microsoft Office Online استفاده کنید (نسخه سبک Microsoft Office ، که نیازی به مجوز برای کار ندارد). OneDrive همچنین ذخیره سازی سبک را ارائه می دهد (بدون اشتراک می توانید 3 پرونده را ذخیره کنید). مانند Google Drive ، OneDrive برای یک فضای محدود به صورت رایگان در دسترس است و اشتراک حق بیمه (Microsoft Office 365) را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به 1 سل بروید و تمام ویژگی های سرویس را گسترش می دهد. OneDrive برای بارگیری برای iOS ، Android و Windows ، اما همچنین در قالب سرویس آنلاین در دسترس است. برنامه امکان همکاری در پرونده ها و مدیریت پرونده را فراهم می کند.

اگر یک حساب iCloud دارید ، یعنی شما صاحب یک آیفون یا آی پد هستید ، می توانید از iCloud استفاده کنید. با iCloud ، می توانید تمام پرونده های خود را با حساب اپل خود همگام سازی کنید تا از هر کجا به آن دسترسی پیدا کنید. iCloud برای ویندوز نیز در دسترس است.

مطابق با برنامه های ذخیره سازی آنلاین ، Dropbox مشهور نیز وجود دارد. این نرم افزار و برنامه های کاربردی را برای همه سیستم ها از جمله موبایل فراهم می کند و از طریق یک سرویس آنلاین نیز قابل دسترسی است. شخصاً قابل استفاده برای داشتن یک کپی از پرونده های خود یا با همکاری تجاری است. می توانید هر نوع پرونده را ذخیره کرده و با افراد دیگر همکاری کنید (با یک ابزار نظر). فضای ذخیره سازی و امکانات همکاری را می توان با اشتراک (چندین مورد در دسترس با توجه به نیازهای شما) گسترش داد. Dropbox همچنین یک ویرایشگر پرونده و مدیریت پرونده را ارائه می دهد.

کاربران قادر خواهند بود داده های خود را در Box ، Kdrive یا PCloud ذخیره کنند. همه آنها گیگای رایگان ارائه می دهند ، و سپس اشتراک ها را برای افزایش فضای شما ارائه می دهند. آنها در دفتر کار ندارند اما امکان پیش نمایش اسناد موجود در آنها را فراهم می کنند.

اگر به دنبال یک فضای ذخیره سازی با ابزارهای اداری هستید ، می توانید به لویا ، یک محصول فرانسوی با مسئولیت محیط زیست مراجعه کنید که با پرداخت کمک های مالی به سازمان های جنگل زدایی ، همه این انتشار گازهای گلخانه ای CO2 را جبران می کند. Leviia کار مشترک را مجاز می کند و فرمول های اشتراک از 100 گیگابایت تا 1000to را با توجه به نیازهای کاربر ارائه می دهد. در سرویس آنلاین و برنامه های تلفن همراه موجود است.

Proton Drive یک راه حل کاملاً جدید است که به شما امکان می دهد با ارائه ابزارهای همکاری و اشتراک بسیار ایمن ، داده های خود را در ابر ذخیره کنید. در واقع ، Proton Drive Creed و ادامه راه حل های نرم افزاری پروتون امنیت و محرمانه بودن است. آنها توسط یک شرکت سوئیسی توسعه یافته ، رمزگذاری مبادلات ، رمزگذاری داده ها و مدیریت پرونده ساده را برجسته می کنند. گزینه های مختلف ایمنی برای محافظت ، به اشتراک گذاری و دسترسی به پرونده ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

Google Drive: چرا و چگونه می توان از آن استفاده کرد ?

آموزش

Google Drive: چرا و چگونه می توان از آن استفاده کرد ?

این چیه ?

Google Drive یک ابر (ابر به زبان انگلیسی) است ، به این معنی که می تواند تمام اسناد شما را در مکانی (به نام سرور) در اینترنت ضبط کند. این به شما امکان می دهد تا آنها را بازیابی ، اصلاح و استفاده در همه زمان ها ، در هر نقطه از کره زمین. این تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی شما است: همه اسناد ، تصاویر یا فیلم ها هنگام اتصال به اینترنت همگام می شوند.

ابری

بنابراین پرونده های شما در اینجا ، در یک ابر ذخیره می شوند ..

چرا از آن استفاده کنید ?

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، تمام اسناد ذخیره شده شما را می توان به راحتی و به سرعت پیدا کرد. شما مطمئن هستید که دیگر پرونده های خود را در یک کلید USB متأسفانه گمشده یا در هارد دیسک رایانه خود که سوخته یا دیگری است از دست نمی دهید … شما به این پرونده ها در تلفن هوشمند خود دسترسی دارید (در صورت نیاز به فاکتور ، از یک هویت ، عملی هستید. یا قطعه دیگر و این که ما هیچ یک از رایانه های خود را در اختیار شما قرار نمی دهیم (عملی برای نشان دادن عکس های تعطیلات ، حتی اگر عکس های برنامه Google را برای این کار توصیه کنیم).

Google Doc ، Sheets ، Slides ، Drive

Google Drive با Google Tools حتی بهتر کار می کند: اسناد ، برگه ها و اسلایدها.

همچنین می توانید چندین کاربر را به پرونده ها یا پوشه هایی که انتخاب می کنید اضافه کنید. برای کار مشترک بسیار کاربردی است. شما می توانید انتخاب کنید که کاربر دسترسی کامل (اصلاح ، افزودن ، مشاوره) یا بخشی از دسترسی داشته باشد. خبر خوب: Google برنامه های ساده و رایگان را برای جایگزینی کلمه ، اکسل یا پاورپوینت شما ایجاد کرده است ؛). با کلیک روی پیوندها می توانید در مورد Google Doc ، Google Sheets و Google اطلاعات بیشتری کسب کنید (بیمار ، این اتفاق می افتد …).

چگونه کار می کند ?

این بسیار ساده است (مانند همه آنچه Google توسعه می دهد شما به من می گویید): شما فقط باید وارد صفحه Google Drive شوید و اگر قبلاً انجام نشده است یک حساب Google ایجاد کنید. 2 امکان در دسترس شما قرار دارد: می توانید از Google Drive در اینترنت استفاده کنید (گویی که در حال رفتن به موتور جستجوی Google یا Facebook هستید) یا مستقیماً در رایانه خود !

درایو پاسخگو گوگل

تمام پرونده های خود را در هر کجا که هستید پیدا کنید.

در واقع Google امکان بارگیری نرم افزار Google Drive را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک پوشه را در هارد دیسک خود ایجاد کنید و پرونده های خود را به عنوان اگر در رایانه شخصی خود اضافه کنید ! جادویی نه ? یک پوشه ویژه Google Drive سپس در میانبرهای شما ایجاد می شود و می توانید آن را مانند هر پوشه روی رایانه خود مدیریت کنید.

آموزش: نحوه استفاده از Google Drive ?

همانطور که فهمیدید ، Google Drive یک برنامه به اشتراک گذاری سندی است. این بدان معنی است که می توانید اسناد خود را در پوشه “درایو من” در منوی برنامه وب قرار دهید. این موارد به طور طبیعی این پرونده ها خواهند بود که در صورت تصمیم به بارگیری نرم افزار Google Drive ، در رایانه شما همگام می شوند. پوشه “به اشتراک گذاشته شده با من” تمام پرونده هایی را که در آدرس ایمیل خود به اشتراک گذاشته شده است با استفاده از حساب Google Drive به اشتراک می گذارد.

منوی gdrive

برای افزودن یک پرونده به یک پوشه ، به سادگی این پرونده را در پوشه انتخاب شده بکشید یا مستقیماً با کلیک راست آن را ایجاد کنید و نوع پرونده ای را که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید. این دقیقاً همان عملکردی است که از رایانه استفاده می کند.

مشاوره و نکته : اگر می خواهید چندین پرونده را در اطراف یک پروژه یا یک فعالیت به اشتراک بگذارید ، برای وارد کردن پرونده های مختلف ، یک پرونده به نمایندگی از پروژه ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد فقط یک پروژه را به اشتراک بگذارید و چند مورد نیست.

روی کاغذ عالی به نظر می رسد ، اما در واقع ?

در واقع این به همان اندازه عالی است. این فوق العاده عملی ، ساده ، سریع ، کارآمد ، آسان برای رسیدگی و کاملاً مناسب است. در ابتدا ممکن است چند مرکز هماهنگ سازی در کلمه ، اکسل یا فایلهای پاورپوینت به دنبال دستکاری ضعیف از طرف شما داشته باشید … اما بسیار نادر است ، استفاده از این ابزار بسیار آسان است.
شما حق دارید 15 گیگابایت ذخیره رایگان را داشته باشید ، به همان اندازه که می گویند اگر تصاویر و فیلم های کمی قرار ندهید ، هرگز نیازی به پرداخت آن نخواهید داشت (در صورت لزوم ، 100 گیگابایت فقط 2 یورو در هر ماه هزینه خواهد کرد). در این راستا ، ما به شما توصیه می کنیم به جای استفاده از Google Drive Storage از Google Photos استفاده کنید. مراقب باشید برای جلوگیری از شمارش عکسهای خود در درایو خود ، باید یک کار ساده ساده انجام دهید.

آیا واقعاً امن است ?

“Google من را می ترساند ، آنها تمام داده های من را بازیابی می کنند” “من نمی خواهم که آنها همه پرونده های من را داشته باشند” “و اگر Google هک شد ، آنها همه پوشه های من را داشتند ??»
وحشت نکنید: مجموعه داده های Google فوق العاده ایمن و حساب Google شما نیز هستند: می توانید از Google بخواهید هر بار که وارد حساب خود می شوید ، پیامکی اعتبارسنجی را برای شما ارسال کند. بنابراین هکر برای دسترسی به حساب شما باید رمز عبور و تلفن خود را در دست داشته باشد … ماموریت غیرممکن است.