Google Farm Stadia ، سرویس بازی ابری آن ، Project Stadia

پروژه Stadia

راه اندازی یک بازی در Chrome یا Chromescast یک جنبه جادویی داشت ، اما تأخیر Stadia هرگز از زمان راه اندازی آن به طور کامل برطرف نشده است. مشکل کاتالوگ محدود و وعده های عملکردی بود که تحقق نیافته است.

Google Ferme Stadia ، سرویس بازی ابری آن

Google پایان سرویس پخش ویدیویی خود را اعلام کرد استادیا و آن را ببندد 18 ژانویه 2023.

در یک پیام وبلاگ جدید ، شرکت موتور جستجو فاش کرد که Stadia “با کاربرانی که انتظار داشتیم” کشش را به دست نیاورد ، و بنابراین ، این شرکت تصمیم “دشوار” را برای شروع کاهش سرویس گرفت. Google کاربرانی را که تجهیزات یا بازی های Google و Stadia خریداری کرده اند ، بازپرداخت می کند.

“ما از بازیکنان اختصاصی Stadia که از ابتدا ما را همراهی کرده اند سپاسگزاریم. ما تمام خریدهای تجهیزات Stadia ساخته شده از طریق فروشگاه Google و همچنین کلیه خریدهای بازی ها و محتوای اضافی که از طریق فروشگاه Stadia انجام می شود ، بازپرداخت خواهیم کرد. »»

Stadia سرویس Google’s Cloud Gaming است که به کاربران امکان می دهد بازی های ویدیویی از جمله عناوین AAA مانند Assassin’s Creed Odyssey یا Cyberpunk 2077 را مستقیماً از طریق سرویس Google Cloud پخش کنند. این بدان معنی است که خرید تجهیزات فیزیکی تا زمانی که بازیکن به Google Chrome دسترسی داشته باشد ، لازم نیست. با این حال ، یک کنترلر اختصاصی وجود دارد که بازیکنان می توانند آن را خریداری کنند.

گوگل توضیح می دهد که Technoglogy در پشت Stadia قدرت خود را اثبات کرده است ، و Google قبلاً شروع به ارائه Stadia به عنوان یک محصول خنثی کرده است ، این بدان معنی است که شرکت های دیگر می توانند بدون اینکه بخشی از اکوسیستم Stadia باشند از آن استفاده کنند.

به عنوان مثال AT&T از Stadia در ایالات متحده برای ارائه Batman: Arkham Knight به صورت رایگان به مشتریان خود استفاده می کند ، و Google مشخص می کند که می توان از آن توسط سایر شاخه های Google مانند YouTube ، Google Play یا پروژه های واقعیت افزوده خود استفاده کرد.

بنابراین بسته شدن Stadia ، مرگ پخش بازی های ویدیویی در Google یا جاهای دیگر را امضا نمی کند. Xbox و Nvidia همچنین به ترتیب از طریق Xbox Game Pass Ultimate و GeForce راه حل های محکم ارائه می دهند. و LogitGech دستگاه تلفن همراه خود را که به بازی های ابری به نام logitech g اختصاص داده شده است ، آماده می کند.

راه اندازی یک بازی در Chrome یا Chromescast یک جنبه جادویی داشت ، اما تأخیر Stadia هرگز از زمان راه اندازی آن به طور کامل برطرف نشده است. مشکل کاتالوگ محدود و وعده های عملکردی بود که تحقق نیافته است.

Erwan Lafleuriel ویراستار است -در -CHIEF IGN FRANCE. برده بازی ویدیویی به مدت 40 سال ، او فقط به طور دقیق از آن فرار می کند تا شکست های خود را در توییتر گریه کند.

پروژه Stadia

ایجاد یک مرکز تعالی از نظر امنیت در طی رویدادهای مهم بین المللی.

مهمترین رویدادهای بین المللی ورزشی ، مانند بازی های المپیک و جام جهانی فیفا ، منبع بسیاری از چالش های پلیس و مشکلات امنیتی برای کشورهای میزبان است.

علاوه بر این که رویدادهای مهم ورزشی در مکانهای وسیع ، پیچیده و پراکنده اتفاق می افتد ، آنها می توانند صحنه فعالیت های جنایی مانند شورش و اعمال خشونت ، حملات سایبری ، حتی اقدامات تروریستی باشند.

کشورهای میزبان و برگزارکنندگان باید بتوانند ضمن اطمینان از ایمنی شرکت کنندگان و تماشاگران ، یک رویداد خوب و موفق را ارائه دهند.

در راه حدود سال 2022

پروژه Stadia با هدف ایجاد یک مرکز تعالی برای کمک به کشورهای عضو در برنامه ریزی و اجرای سیستم های امنیتی و سیستم های امنیتی لازم در طول سازمان رویدادهای مهم بین المللی کمک می کند.

این یک پروژه ده ساله است که هدف آن هماهنگی پلیس و دستگاه های امنیتی جام جهانی فیفا 2022 در قطر است که میراث پایدار برای جامعه جهانی اجرای قانون را ایجاد می کند.

Interpol با داشتن شبکه جهانی کارشناسان خود ، به طور طبیعی به عنوان یک مرکز تحقیق ، طراحی ، برنامه ریزی ، هماهنگی و آموزش در این زمینه فعالیت می کند ، در یک ساختار تضمین می کند استانداردهای دقیق و کیفیت بالا.

پروژه Stadia با تکیه بر شیوه های خوب ، موفقیت ها و درس های آموخته شده از کشورهای عضو که دارای رویدادهای مهم بین المللی هستند ، می تواند به کشورهای میزبان آینده کمک کند تا با به اشتراک گذاشتن با آخرین دانش و مهارت های موجود در مطالب ، بهینه آماده شوند.

فعالیت ها

پروژه استادیا

پروژه فعالیت های پروژه Stadia

ما متخصصان را جمع می کنیم تا آنها در مسابقات ورزشی شیوه های امنیتی خوبی به اشتراک بگذارند.

پروژه استادیا

پروژه خبری پروژه Stadia

آخرین اخبار پروژه Stadia.

تخصص رویدادهای مهم و بهداشت عمومی

از امنیت تظاهرات عمده در طول بیماری همه اطمینان حاصل کنید