پرداخت Google همان چیزی است که پرداخت Google چیست

پرداخت گوگل همان است

برای استفاده از Google Pay ، شما باید (1) شرایط استفاده از Google و (2) این شرایط اضافی استفاده از Google Pay/Google را بپذیرید (“شرایط اضافی”).

پرداخت گوگل همان است

قوانین محرمانه بودن Google نحوه پردازش اطلاعات شخصی شما را هنگام استفاده از محصولات و خدمات Google توصیف می کند. اگر کاربر زیر 18 سال هستید ، منابع دیگری را در راهنمای حریم خصوصی برای نوجوانان Google پیدا خواهید کرد. Google Payments محصولی است که به دارندگان یک حساب Google ارائه می شود و استفاده شما از این محصول منوط به قوانین حفظ حریم خصوصی Google است. علاوه بر این ، این اعلامیه حریم خصوصی شیوه های محرمانه بودن Google را خاص برای پرداخت Google توصیف می کند.

استفاده شما از پرداخت های Google با شرایط استفاده از پرداخت های Google اداره می شود ، که جزئیات بیشتری در مورد خدمات تحت پوشش این اعلامیه حریم خصوصی دارد. شرایط موجود در حروف بزرگ که در این اطلاعیه محرمانه بودن پرداخت های گوگل تعریف نشده است ، معنایی را که به آنها داده می شود تحت شرایط استفاده از پرداخت های گوگل می گیرد.

اخطار حریم خصوصی Google Payments مربوط به خدمات ارائه شده توسط Google LLC یا 100 ٪ شرکت های تابعه متعلق به Google LLC ، از جمله Google Payment Corp است. (“GPC”). لطفاً برای دانستن شرکت تابعه ای که برای شما فراهم می کند ، با شرایط استفاده از پرداخت های Google که به شما بخشی از خدمات ارائه شده است ، مشورت کنید. Google Ireland Limited کنترلر مسئول اطلاعات کاربر مستقر در منطقه اقتصادی اروپا (انگلیس استثناء) است ، به استثنای کاربرانی که در یک بازار Google Market می فروشند. Google LLC کنترل کننده مسئول اطلاعات کاربر مستقر در انگلستان است ، به استثنای کاربرانی که در یک بازار Google Market می فروشند. Google Payment Ireland Limited مسئول پردازش مسئول اطلاعات کاربران مستقر در منطقه اقتصادی اروپا (به استثنای انگلستان) است که در یک بازار Google Market می فروشند. Google Payment Limited کنترلر مسئول اطلاعات کاربر مستقر در انگلستان است که در یک بازار Google Market می فروشد. Google LLC مسئول پردازش اطلاعات کاربران مستقر در برزیل است. اگر قانون برزیل به آن احتیاج داشته باشد ، کنترل کننده می تواند Google Brasil Pagamentos Ltda باشد.

اطلاعاتی که جمع می کنیم

علاوه بر اطلاعات ذکر شده در قوانین محرمانه بودن Google ، ممکن است اطلاعات زیر را نیز جمع آوری کنیم:

 • ثبت : هنگامی که برای پرداخت های Google ثبت نام می کنید ، یک حساب پرداخت Google در ارتباط با حساب Google خود ایجاد می کنید. بسته به خدمات پرداخت Google که شما استفاده می کنید ، علاوه بر اطلاعاتی که در قوانین محرمانه بودن Google ظاهر می شود ، ممکن است مجبور شوید اطلاعات زیر را ارائه دهید: کارت اعتباری یا بدهی و تاریخ انقضا کارت ، شماره حساب بانکی و تاریخ انقضا ، آدرس ، شماره تلفن ، تاریخ تولد ، شماره تأمین اجتماعی یا شماره شناسایی مالیاتی (یا هر شماره شناسایی دیگر صادر شده توسط دولت) ، و برای فروشندگان یا مؤسسات به طور خاص ، دسته فعالیت شما و اطلاعات خاصی در مورد حجم فروش و معاملات شما. در بعضی موارد ، ما همچنین ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات بیشتری را برای ما ارسال کنید یا به سؤالات پاسخ دهید تا به ما در بررسی اطلاعات شما کمک کند. سرانجام ، اگر یک حساب صورتحساب توسط اپراتور ثبت کنید ، ما از شما می خواهیم که اطلاعات خاصی را در مورد این حساب در اختیار ما قرار دهید.
 • اطلاعات به دست آمده از اشخاص ثالث : ما ممکن است مجبور شویم از اشخاص ثالث ، از جمله خدمات اعتبار سنجی شخص ثالث ، اطلاعاتی در مورد شما کسب کنیم. این شامل اطلاعات ناشی از معاملات پرداخت Google شما با بازرگانان ، اطلاعات مربوط به استفاده شما از روش های پرداخت و حساب های شما صادر شده توسط اشخاص ثالث و مرتبط با پرداخت های Google ، هویت صادرکننده کارت یا موسسه مالی شما ، اطلاعات مربوط به دسترسی شما به فروش حساب Google Payments ، اطلاعات مربوط به اپراتور مرتبط با صورتحساب توسط اپراتور و “گزارش های مصرف کننده” ، همانطور که توسط قانون گزارشگری اعتبار عادلانه ایالات متحده تعریف شده است. علاوه بر این ، با توجه به فروشندگان ، ما ممکن است مجبور شویم اطلاعات مربوط به خود یا تجارت شما را از یک آژانس اطلاعات تجاری یا یک سرویس اطلاعاتی در مورد شرکت ها بازیابی کنیم.
 • اطلاعات معاملات : هنگامی که از پرداختهای Google برای انجام معامله استفاده می کنید ، ممکن است ما مجبور شویم اطلاعات مربوط به آن را جمع آوری کنیم ، از جمله تاریخ ، زمان و میزان معامله ، آدرس و توضیحات بازرگان ، پیشرفت و خدمات توضیحات و خدمات خریداری شده توسط فروشنده ، هر یک عکسی که شما انتخاب کرده اید که با معامله ، نام و آدرس ایمیل فروشنده و خریدار (یا فرستنده و گیرنده) ، روش پرداخت استفاده شده ، توضیحات شما در مورد دلیل معامله و پیشنهاد مرتبط با معامله ، ارتباط برقرار کنید. ، در صورت لزوم.

استفاده از اطلاعاتی که جمع می کنیم

علاوه بر استفاده های ذکر شده در قوانین محرمانه بودن Google ، ما از اطلاعاتی که شما به ما ارائه می دهید و شما را به GPC یا سایر شرکتهای تابعه ما و همچنین اطلاعات مربوط به شما از اشخاص ثالث ارائه می دهیم ، برای ارائه خدمات به مشتری Google استفاده می کنیم. پرداخت ، و خود را در برابر کلاهبرداری ، فیشینگ و سایر افراد بد انجام شده محافظت کنید. این اطلاعات همچنین می تواند برای کمک به اشخاص ثالث برای شما در ارائه محصولات یا خدماتی که از آنها می پرسید استفاده شود. ما همچنین از این اطلاعات برای بررسی حساب پرداخت Google خود استفاده می کنیم تا مشخص کنید که آیا شما به شرایط حساب احترام می گذارید ، تصمیم می گیرید در مورد معاملات آینده Google خود تصمیم گیری کنید و برای هر نیاز تجاری قانونی دیگر که مربوط به معاملات پرداخت Google است که شما آغاز کرده اید.

اطلاعات ثبت نام شما با حساب Google شما ذخیره می شود و روش پرداختی که ذخیره می کنید در سرورهای Google ذخیره می شود. علاوه بر این ، برخی از عناصر داده نیز می توانند در دستگاه تلفن همراه شما ذخیره شوند. ما به احتمال زیاد اطلاعات ارائه شده برای دوره های طولانی را برای رعایت اقدامات رویه ای و تعهدات نظارتی حفظ خواهیم کرد.

اطلاعاتی که ما به اشتراک می گذاریم

ما فقط اطلاعات شخصی شما را با سایر شرکت ها یا افراد خارج از Google به اشتراک می گذاریم تا در شرایط زیر:

 • مطابق با قوانین حریم خصوصی Google
 • در صورت لزوم ، برای پردازش معامله خود و اطمینان از عملکرد حساب خود ، از جمله بهبود ایمنی آن و محافظت از آن در برابر کلاهبرداری
 • برای نهایی کردن ثبت نام خود با خدمات ارائه شده توسط شخص ثالث
 • برای اطلاع رسانی به یک بازرگان شخص سوم ، که سایت شما با آن مشورت کرده اید یا از این واقعیت استفاده کرده اید که آیا شما یک حساب پرداخت Google دارید که می تواند برای پرداخت هزینه آن از طریق سایت یا برنامه آن استفاده شود
 • با استفاده از شبکه فرستنده و پرداخت برای کارت یا روش پرداخت دیگر و همچنین با شرکت های پردازش پرداخت و سایر سازمان هایی که به نمایندگی از حساب خود کار می کنند ، به منظور تضمین ایمنی و اعتبار روش پرداخت و معاملات درخواست شده

به عنوان مثال ، هنگامی که شما با پرداخت Google خرید یا معامله انجام می دهید ، ما اطلاعات شخصی خاصی راجع به شما به شرکت یا شخصی که از آن خریداری کرده اید یا معامله را انجام داده اید ، ارتباط برقرار می کنیم. این شامل به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی شما با توسعه دهنده ای است که هنگام استفاده از Google در Google Play از آنها خرید می کنید. ما همچنین می توانیم کد پستی شما و همچنین اطلاعاتی را در مورد روش پرداختی که استفاده می کنید به وب سایت ارسال کنیم یا هنگام شروع پرداخت با استفاده از “خرید با دکمه Google” استفاده کنید تا به بازرگان اجازه دهد تا یک بازرگان را محاسبه کند – برای تعیین قیمت فروش (از جمله مالیات ، هزینه های تحویل و سایر اطلاعات مربوط به قیمت) مربوط به خرید شما ، برای تعیین اینکه آیا بازرگان می تواند این روش پرداخت را بپذیرد و هرگونه مزایا یا مضرات برخی روش های پرداخت را برای پرداخت شما شناسایی کند خریدها. هنگامی که یک روش پرداخت شخص ثالث را به حساب پرداخت Google خود اضافه می کنید ، ممکن است ما مجبور شویم برخی از اطلاعات شخصی خود را برای ارائه دهنده خدمات شخصی خود که برای سرویس خدمات لازم است ، از جمله: نام شما ، تصویر پروفایل شما ، به ارائه دهنده خدمات پرداخت حزب سوم ارتباط دهیم. آدرس ایمیل ، آدرس IP ، آدرس صورتحساب شما ، شماره تلفن ، اطلاعات مربوط به دستگاه ، موقعیت شما در زمان انجام عملیات و اطلاعات مربوط به فعالیت حساب Google خود.

هنگامی که با سایت یا استفاده از بازرگان رعایت سرویس مشورت می کنید ، ممکن است وی بررسی کند که آیا شما یک حساب پرداخت Google با یک روش پرداخت قابل قبول دارید که می تواند برای پرداخت هزینه آن از طریق سایت یا برنامه خود استفاده کند. هدف از این تأیید ، کاهش احتمال اینکه ویژگی هایی را که نمی توانید در سایت ها یا برنامه ها استفاده کنید ، کاهش می دهد.

هرگونه اطلاعاتی که مستقیماً به یک بازرگان ارائه می دهید ، یک برنامه یا وب سایت شخص ثالث تحت پوشش این اعلامیه حریم خصوصی قرار نمی گیرد. ما مسئول محرمانه بودن یا شیوه های امنیتی بازرگانان و سایر اشخاص ثالث نیستیم که تصمیم می گیرید اطلاعات شخصی خود را مستقیماً به اشتراک بگذارید. ما شما را تشویق می کنیم تا با قوانین محرمانه بودن شخص ثالثی که تصمیم می گیرید اطلاعات شخصی خود را مستقیماً به اشتراک بگذارید ، مشورت کنید.

اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم ، از جمله اطلاعات به دست آمده از طریق اشخاص ثالث ، با شرکت های وابسته ما به اشتراک گذاشته می شود ، یعنی می گویند سایر شرکت ها توسط Google LLC نگهداری و کنترل می شوند. شرکت های وابسته ما ، که می توانند اشخاص مالی باشند یا نه ، می توانند از این اطلاعات به عنوان بخشی از فعالیت های تجاری روزانه خود استفاده کنند.

شما می توانید سهام خاصی را بین GPC و شرکت های وابسته آن غیرفعال کنید. به طور خاص ، می توانید غیرفعال کردن را انتخاب کنید:

 • اشتراک ، بین GPC و شرکت های وابسته به آن ، اطلاعات مربوط به پرداخت بدهی شما برای اهداف تجاری روزانه
 • ارتقاء شما از محصولات یا خدمات شرکتهای وابسته ما ، مطابق با اطلاعات شخصی که جمع می کنیم و با آنها به اشتراک می گذاریم هدف قرار گرفته است. این اطلاعات شامل تاریخچه حساب Google شما است.

همچنین می توانید انتخاب کنید که Google LLC یا شرکت های وابسته آن به بازرگانان شخص ثالث ، سایت یا برنامه کاربردی که بازدید کرده اید ، اطلاع ندهید ، خواه یک حساب پرداخت Google داشته باشید یا خیر که می تواند برای پرداخت آنها از طریق سایت یا برنامه خود استفاده کند.

اگر تصمیم دارید این گزینه ها را غیرفعال کنید ، انتخاب شما تا زمانی که تصمیم به اصلاح آن بگیرید ، مؤثر خواهد بود.

اگر نمی خواهید ما اطلاعات شخصی خود را در مورد پرداخت بدهی خود بین GPC و شرکت های وابسته به آن به اشتراک بگذاریم ، یا اگر نمی خواهید شرکت های وابسته ما از اطلاعات شخصی که ما جمع آوری کرده ایم و با آنها به اشتراک گذاشته ایم استفاده کنند تا محصولات خود را با شما تبلیغ کنند ، یا اگر نمی خواهید Google LLC یا شرکت های وابسته آن به بازرگانان شخص ثالث ، که سایت یا برنامه کاربردی آنها را بازدید کرده اید ، اطلاع دهید ، خواه یک حساب پرداخت Google داشته باشید یا خیر ، لطفاً ترجیحات خود را از طریق حساب خود نشان دهید. برای انجام این کار ، اتصال ، سپس به صفحه تنظیمات حریم خصوصی Google Payments دسترسی پیدا کنید.

ما اطلاعات شخصی شما را با هیچ نهاد خارجی در GPC یا شرکت های وابسته خود در خارج از چارچوب شرح داده شده در این توصیه محرمانه بودن یا قوانین محرمانه بودن Google به اشتراک نمی گذاریم. همانطور که در بالا ذکر شد ، پرداخت Google محصولی است که به دارندگان حساب Google ارائه می شود. داده هایی که برای ایجاد یک حساب Google به Google LLC ارائه می دهید تحت تأثیر گزینه های غیرفعال سازی ذکر شده در این اعلامیه حریم خصوصی قرار نمی گیرد.

امنیت اطلاعات

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های ایمنی ما ، لطفاً با قوانین محرمانه بودن Google General مشورت کنید.

امنیت حساب پرداخت Google شما به توانایی شما در نگه داشتن رمزهای عبور حساب ها ، کدها و سایر دسترسی ها به سرویس بستگی دارد. اگر اطلاعات حساب خود را با شخص ثالث به اشتراک بگذارید ، به حساب و اطلاعات شخصی شما دسترسی خواهد داشت.

این وظیفه شماست که دسترسی به دستگاه تلفن همراه و برنامه پرداخت Google را در دستگاه خود کنترل کنید ، رمزهای عبور و یا کدهای خود را نگه دارید و آنها را با هر کسی به اشتراک نگذارید. همچنین اگر فکر می کنید امنیت اطلاعات در برنامه پرداخت Google به خطر افتاده است ، هشدار دادن به Google یا شریک مربوط به شما است.

پرداخت گوگل همان است

مهم : اگر در آن زندگی می کنید هندوستان, برای خواندن شرایط استفاده از Google Pay که در این کشور اعمال می شود ، با این صفحه مشورت کنید.

شرایط اضافی استفاده از پرداخت Google/Google

آخرین اصلاح: 17 مه 2022

1. معرفی

پرداخت های Google (یا “Google Pay”) خدماتی است که توسط Google Ireland Limited (“Google” یا “We”) ارائه شده است که آدرس آن Gordon House ، خیابان Barrow ، Dublin 4 ، Ireland است.

برای استفاده از Google Pay ، شما باید (1) شرایط استفاده از Google و (2) این شرایط اضافی استفاده از Google Pay/Google را بپذیرید (“شرایط اضافی”).

لطفاً هر یک از این اسناد را با دقت بخوانید. با هم ، آنها “شرایط استفاده” را تشکیل می دهند ، که هنگام استفاده از خدمات ما ، چه چیزی را می توانید از ما انتظار داشته باشید و آنچه را از شما انتظار داریم. به عنوان مثال ، شرایط استفاده از گوگل شامل شرایطی مانند حق برداشت و ضمانت قانونی انطباق است. ما همچنین توضیح می دهیم که چرا خدمات خود را اصلاح می کنیم و در مورد اعلامیه قبلی ارسال شده در صورت اصلاح ، اطلاعاتی را ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که شرایط استفاده از Google برای ذخیره و استفاده از عناصری مانند کارت های وفاداری (به عنوان بخشی از یک برنامه یا خیر) ، عناوین حمل و نقل ، کارت های شبانه روزی و سایر عناصر مربوط به پرداخت ها اعمال می شود.

در صورت درگیری بین این شرایط اضافی استفاده و شرایط استفاده از گوگل ، این شرایط اضافی استفاده برای Google Pay حاکم است.

اگرچه بخشی از این شرایط استفاده نیست ، اما اعلامیه حریم خصوصی Google Payments نحوه پردازش Google اطلاعات پرداخت شما را توصیف می کند. ما به شما توصیه می کنیم که آن را بخوانید تا بهتر درک کنیم که چگونه داده های شما را مدیریت می کنیم.

برخی از ویژگی های Google Pay قبلاً با نام تجاری “Android Pay” همراه بود. اگرچه شما می توانید به مراجع قدیمی به پرداخت Android در فروشگاه ها ، برنامه ها یا وب سایت ها ادامه دهید ، این ویژگی ها مشمول این شرایط استفاده هستند.

برخی از محصولات و ویژگی های خاص ممکن است در همه کشورها در دسترس نباشد. برای اطلاعات بیشتر ، به مرکز راهنمای Google Pay مراجعه کنید.

شما می توانید با تماس با تیم پرداخت Google یا با دنبال کردن این مراحل ، سرویس Google Pay خود را در هر زمان به پایان برسانید.

2. نیازهای اساسی

برای استفاده از Google Pay ، شما باید:

 • سن لازم را در اینجا نشان دهید
 • از نظر قانونی قادر به نتیجه گیری توافق نامه ای است که شما را از دیدگاه قانونی به گوگل متصل می کند.

شما همچنین باید از نظر پیکربندی سیستم و سازگاری (که گاهی اوقات می تواند اصلاح شود) ، دسترسی به اینترنت عملیاتی و نرم افزار سازگار ، یک حساب Google ، دستگاهی مطابق با نیازهای سرویس داشته باشید (که گاهی اوقات قابل تغییر است) ، دسترسی به اینترنت عملیاتی. این عوامل مختلف می تواند بر توانایی شما در استفاده از Google Pay و همچنین عملکرد خدمات تأثیر بگذارد. الزامات پیکربندی سیستم مسئولیت شما است.

3. توضیحات کلی Google Pay

با Google Pay ، می توانید موارد زیر را در حساب Google خود ذخیره کنید ، آنها را در یک و یک مکان مدیریت کنید و از آنها برای انجام معاملات از Google و اشخاص ثالث استفاده کنید:

 • کارت اعتباری
 • کارت های بدهی
 • انواع دیگر روش های پرداخت که می توانید برای پرداخت خریدهای خود در فروشگاه ها ، برنامه ها ، وب و روش های دیگر استفاده کنید

4. روش های پرداخت

(الف) انواع روشهای پرداخت

با Google Pay ، می توانید روشهای مختلف پرداخت را در حساب Google خود ضبط و مدیریت کنید (که به طور جمعی تحت اصطلاح “روش های پرداخت” تعیین شده است) ، از جمله موارد زیر:

 • کارتهای پرداخت مانند کارتهای اعتباری ، بدهی و پیش پرداخت (“کارتهای پرداخت”)
 • شماره حساب مجازی یا شماره کارتهای مجازی که توسط یک بانک صادر شده و کارتهای پرداخت شما (“شماره کارت مجازی” یا “شماره حساب مجازی”)
 • حساب های بانکی
 • حساب های صورتحساب اپراتور
 • کارت هدیه
 • اوراق بهادار یا حساب های دیجیتالی شما با شرکت های غیر از Google (“حساب های سوم مرتبط با آن”)

در دسترس بودن یک روش پرداخت یا سازگاری آن با Google Pay ممکن است به کشور محل زندگی شما و سایر عوامل بستگی داشته باشد. انواع روش های پرداخت سازگار و همچنین استفاده از روش های پرداخت و ویژگی های Google Pay که در زیر شرح داده شده است ، ممکن است در همه جا در دسترس نباشد و احتمالاً در هر زمان تغییر خواهد کرد (ما در صورت لزوم به شما اطلاع خواهیم داد ، مطابق با “توسعه ، بخش خدمات Google را بهبود و به روز کنید “شرایط استفاده Google).

(ب) یک روش پرداخت را ذخیره کنید

شما می توانید یک روش پرداخت را در حساب Google خود از طریق چندین رابط کاربر ، از جمله وب سایت Google Pay ، مرورگر Google Chrome ، وب سایت یا استفاده از روش پرداخت یا از طریق یک محصول یا خدمات گوگل مانند Google Play Store ذخیره کنید. برای ثبت یک روش پرداخت ، باید تمام اطلاعات مورد نیاز در فرم های ثبت نام ارائه شده به شما را ارائه دهید. اطلاعاتی که ارائه می دهید باید به روز ، کامل و دقیق باشد و باید اطمینان حاصل کنید که باقی مانده است. ممکن است ما مجبور شویم اطلاعات بیشتری از شما بخواهیم تا به شما امکان استفاده از Google Pay را بدهد ، یا به ما در تعیین اینکه آیا شما باید به شما اجازه دهد یا خیر.

هنگامی که یک روش پرداخت را ضبط می کنید ، Google می تواند اطلاعات خاصی در مورد آن مانند نام و آدرس صورتحساب شما را ذخیره کند. Google Pay همچنین به شما امکان می دهد از حساب Google خود استفاده کنید تا اطلاعات دیگری را که احتمالاً برای سرعت بخشیدن به معاملات ، مانند آدرس تحویل ، ضبط می کنند ، ثبت کنید.

شما به ما اجازه می دهید تأیید کنیم که روش پرداخت شما به ترتیب با تأمین کننده آن ، از جمله ، اما بدون محدود کردن خود ، با ارائه درخواست مجوز پرداخت ، و/یا اعتبار و/یا بدهی با ارزش پایین ، با استفاده از روش پرداخت ، مطابق با قوانین شبکه یا سایر شرایط قابل استفاده در روش پرداخت.

شما تأیید می کنید که Google Pay برای استفاده شخصی شما با روش های پرداخت شخصی شما در نظر گرفته شده است. اگر از Google Pay با کارت ویزیت واجد شرایط استفاده می کنید ، اعلام می کنید که توسط کارفرمای خود مجاز هستید و توانایی پیوند آن را به این شرایط استفاده دارید.

(ج) نقش گوگل

به استثنای زمانی که Google یا شرکت های وابسته آن روش پرداخت را صادر می کنند ، نه Google و نه شرکت های وابسته آن ذینفعان در قراردادها ، قوانین محرمانه بودن یا سایر شرایط استفاده در ارتباط با روش های پرداخت شما نیستند. هیچ شرط این شرایط استفاده شرایط فرستنده را تغییر نمی دهد. در صورت عدم تناقض بین این شرایط استفاده و شرایط استفاده از فرستنده روش پرداخت شما یا قوانین محرمانه بودن آن ، این شرایط استفاده حاکم بر رابطه بین Google و شما در مورد Google Pay و موارد فرستنده تعیین کننده رابطه است بین او و شما. Google تضمین نمی کند و بررسی نمی کند که روش های پرداخت شما به ترتیب است یا اینکه فرستنده روش پرداخت شما هنگام استفاده از Google Pay برای این معامله ، معامله را با یک بازرگان مجاز یا تصویب می کند.

به استثنای زمانی که Google یا شرکت های وابسته آن روش پرداخت را صادر می کنند ، نه Google و نه شرکت های وابسته آن در مسئله اعتبار یا تعیین صلاحیت شما برای اعتبار شرکت نمی کنند. علاوه بر این ، Google و شرکت های وابسته آن کنترل نمی کنند: در دسترس بودن یا صحت روش های پرداخت یا صندوق های مرتبط. عرضه (یا علاوه بر این) روشهای پرداخت در Google Pay ؛ افزودن وجوه به روشهای پرداخت. برای هر گونه سؤال در مورد موارد فوق ، لطفاً با فرستنده روش پرداخت خود تماس بگیرید.

(د) شماره کارت مجازی یا حساب شخص ثالث مرتبط را ذخیره کنید

شرایط اضافی زیر هنگام استفاده از Google Pay برای ذخیره شماره کارت مجازی یا یک حساب سوم مربوطه در حساب Google خود اعمال می شود.

هنگامی که شما شروع به اضافه کردن یک روش پرداخت به Google Pay کردید و اطلاعات درخواست شده توسط Google و/یا فرستنده روش پرداخت خود را ارائه دادید ، Google Pay در صورت استفاده از روش پرداخت با Google Pay بررسی می کند. روشهای پرداخت فرستنده شرکت کننده لزوماً واجد شرایط نیستند. اگر فرستنده روش پرداخت شما Google Pay را قبول می کند و روش پرداخت شما واجد شرایط است ، ممکن است قبل از افزودن روش پرداخت خود ، شرایط استفاده از فرستنده را بپذیرید. هنگامی که روش پرداخت را اضافه کردید ، Google Pay یک شماره کارت مجازی را به نمایش می گذارد که تعداد واقعی کارت پرداخت شما را نشان می دهد یا حساب شخص ثالث خود را در ارتباط با حساب Google خود برای استفاده در بخش 5 در زیر الزامی می کند.

شماره کارت های مجازی که با استفاده از Google Pay ضبط می کنید با کارتهای پرداخت مرتبط ثبت شده در حساب Google شما متفاوت است. برخلاف شماره کارت مجازی ، کارت پرداخت به طور کلی به صورت تصویر شبیه به کارت فیزیکی مرتبط نمایش داده نمی شود. علاوه بر این ، نمی توان از آن برای انجام معاملات فروشگاه با استفاده از فناوری “NFC” (نزدیک ارتباطات میدانی) استفاده کرد. با این حال ، هنگامی که شماره کارت مجازی را اضافه می کنید ، Google Pay همچنین می تواند کارت پرداخت مرتبط را در حساب Google شما ثبت کند.

شما تأیید می کنید که Google Pay احتمالاً از فرستنده روش پرداخت شما ، اطلاعات مربوط به معاملات ، به منظور نمایش جزئیات معاملات در قالب غنی شده و همچنین سابقه معاملات اخیر در Google Pay ، دریافت می کند.

(ه) روشهای پرداخت را حذف کنید

اگر: (i) روش پرداخت Google Pay را حذف می کنید ، می توان یک روش پرداخت Google Pay را در یک دستگاه معین حذف کرده و آن را به عنوان بخشی از سرویس غیر قابل استفاده کرد. (ب) روش پرداخت حساب Google خود را حذف می کنید. (iii) شما محتویات دستگاه تلفن همراه خود را با استفاده از مدیر دستگاه های Android پاک می کنید. (IV) حساب Google خود را حذف می کنید. (v) دستگاه تلفن همراه شما برای 90 روز متوالی به هیچ محصول یا سرویس Google متصل نمی شود. (vi) شما 12 ماه متوالی از Google Pay در دستگاه خود استفاده نمی کنید. و/یا (vii) فرستنده روش پرداخت شما یا شبکه پرداخت شما از Google می خواهد روش پرداخت Google Pay را حذف کند.

5. معاملات با استفاده از روش های پرداخت

(الف) در Google Properties

Google Pay می تواند به شما امکان دهد معامله پرداخت را با “فروشنده” انجام دهید ، که به عنوان (i) یک شرکت وابسته از Google یا (ii) هر فروشنده دیگری که در یک یا چند مکان Google Market شرکت می کند ، تعریف شده است (به این لیست مراجعه کنید) که کدام یک از آنها را ببینید پیشنهاد می دهد محصولات یا خدمات شما را بفروشد ، و از Google یا شرکت های وابسته آن می خواهد معاملات پرداخت را به نام خود پردازش کنند.

شما تأیید می کنید و می پذیرید که معامله شما با یک فروشنده (“معامله گوگل”) منحصراً بین شما و فروشنده نتیجه گیری می شود. Google و شرکت های وابسته آن در Google و خریدهای مرتبط با شما ذینفع نیستند ، و نه خریداران و نه فروشندگان در زمینه معامله Google ، به جز تعیین اکسپرس در این راستا (به عنوان مثال ، در پرونده یا توضیحات کالا ، محصول یا خدمات مورد نظر در یک وب سایت یا رابط کاربری توسط Google).

هنگامی که معامله Google را انجام می دهید ، Google می تواند روش های پرداخت موجود شما را ارائه دهد. پس از انتخاب روش پرداختی که می خواهید از آن استفاده کنید ، Google می تواند مبلغ را از روش پرداخت دریافت کند یا اطلاعات مربوط به روش پرداخت را به یکی از شرکت های وابسته خود منتقل کند ، که سپس معامله را در فروشنده نامگذاری می کند. به عنوان بخشی از پردازش معامله گوگل ، شما می توانید صورتحساب مبلغ مربوطه (یا جریان آن) را در روش پرداخت خود و همچنین اعتبارات احتمالی که در صورت فسخ یک معامله گوگل به آن آورده شده است ، بازپرداخت کنید. یا تنظیم.

برای به دست آوردن اطلاعات اضافی یا اطلاع از شرایط قابل استفاده در یک معامله خاص Google ، از جمله قوانین بازپرداخت یا حل و فصل اختلافات ، لطفاً به شرایط استفاده ، مرکز کمک یا سایر پشتیبانی های ارائه شده توسط فروشنده ای که از آن ساخته اید مراجعه کنید. خرید.

در صورت بروز مشکل در هنگام بدهی مبلغی در روش پرداخت انتخاب شده ، گوگل می تواند آن را از هر روش پرداخت معتبر دیگر ثبت شده در Google Pay بدهد. برای مدیریت گزینه های پرداخت خود به وب سایت Google Pay ، برنامه Google Pay یا تنظیمات Google در دستگاه Android خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، شما می پذیرید که یک فروشنده می تواند چندین بار معامله Google را به شبکه پرداخت ارسال کند ، هنگامی که این معامله قبلاً رد شده یا توسط شبکه پرداخت بازگردانده شده است. Google می تواند درمان معاملات مشکوک یا معاملات را که احتمالاً شامل کلاهبرداری ، تقصیر یا نقض قانون قابل اجرا ، شرایط استفاده یا سایر قوانین گوگل است ، تأخیر ، تعلیق یا لغو کند ، مانند Google آن را با اختیار کامل خود تعیین می کند.

اگر یک فروشنده به شما پیشنهاد خرید اشتراک را می دهد ، اشتراک شما با کلیک بر روی “پذیرش و خرید” (یا هر گزینه معادل) شروع می شود. این معامله به طور مکرر صورتحساب است. مگر در مواردی که در غیر این صورت مشخص شده باشد ، مجوز صدور صورتحساب مربوطه و مجوز صورتحساب به طور نامحدود تا سال شما معتبر است. هنگامی که روی “پذیرش و خرید” (یا گزینه معادل آن) کلیک می کنید ، به فروشنده اجازه می دهید روش پرداخت مورد نظر خود را برای هر دوره اشتراک فاکتور کند. میزان معامله Google احتمالاً در طول اعتبار اشتراک توسط فروشنده اصلاح می شود. لغو اشتراک فقط در پایان دوره صورتحساب فعلی مؤثر است. شما برای دوره صورتحساب فعلی بازپرداخت نمی شوید و می توانید تا پایان این دوره به اشتراک خود ادامه دهید. در صورت درگیری بین این شرایط اشتراک و شرایط اشتراک فروشنده ، شرایط فروشنده مربوط به اشتراک مربوطه است.

(ب) با اشخاص ثالث

هنگامی که با استفاده از Google Pay با بخش دیگری نسبت به فروشنده پرداخت می کنید (چنین بخشی که “شخص ثالث” خوانده می شود و چنین معامله ای که “معامله با شخص ثالث” نامیده می شود) ، Google می تواند به جزئیات شخص ثالث روش پرداخت شما منتقل شود و همچنین اطلاعات مربوط به آن به گونه ای که بتواند از روش پرداخت شما استفاده کند. بسته به ماهیت شخص ثالث ، معامله با شخص ثالث می تواند برای خرید محصولات یا خدمات یا برای اهداف دیگر مانند خیریه یا هدایا استفاده شود. معامله با شخص ثالث می تواند انجام شود که شما: بدون تماس در فروشگاه ها (NFC ، بارکد یا سایر فناوری های بدون تماس) پرداخت کنید. “Google Pay” یا “خرید با Google Pay” را به عنوان گزینه پرداخت برای معامله آنلاین در وب سایت یا در برنامه شخص ثالث انتخاب کنید. با شخص ثالث از طریق یک رابط آنلاین دیگر ، مانند دستیار Google ، با شخص ثالث معامله کنید. هنگامی که یک معامله آنلاین انجام می دهید ، Google Pay همچنین می تواند در صورت لزوم برای انجام معامله ، اطلاعات دیگری مانند صورتحساب ، تحویل یا آدرس ایمیل را در حساب Google خود به اشتراک بگذارد.

در مورد معامله با شخص ثالث ، پس از انتقال اطلاعات مربوط به روش پرداخت به شخص ثالث ، گوگل دیگر در معامله مداخله نخواهد کرد و شما تأیید می کنید و می پذیرید که گفته می شود معامله منحصراً بین شما و سوم نتیجه گرفته می شود مهمانی ، و نه با Google یا شرکت های وابسته آن. برای هر مشکلی که مربوط به معاملات با شخص ثالث است ، از جمله درخواست بازپرداخت و اختلافات ، باید با شخص ثالث مربوطه یا تأمین کننده روش پرداخت تماس بگیرید (به عنوان مثال فرستنده کارت پرداخت شما).

هنگام دسترسی به وب سایت یا استفاده از شخص ثالث شرکت کننده ، Google ممکن است در صورت نصب Google Pay روی دستگاه شما به این شخص ثالث نشان دهد تا بتواند بداند آیا می تواند این گزینه را به شما ارائه دهد. شما می توانید با غیرفعال کردن گزینه مربوطه در Google Pay Pay از افشای این اطلاعات جلوگیری کنید. این عمل می تواند بر توانایی شما در استفاده از Google Pay با بازرگانان خاص تأثیر بگذارد.

(ج) به عنوان بخشی از ورودی اتوماتیک Chrome یا Android

اگر ویژگی ورود خودکار را در مرورگر Google Chrome یا در دستگاه Android خود فعال کرده اید ، Google Pay نیز ممکن است به صورت پرداخت به شما پیشنهاد دهد تا به طور خودکار زمینه های پرداخت و آدرس را با اطلاعات ثبت شده پر کنید. این ویژگی در وب سایت های شخص سوم در مرورگر Chrome و در برنامه های حزبی سوم در دستگاه های Android در دسترس است. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد ورود خودکار با Google Pay ، به مرکز راهنمای Chrome مراجعه کنید.) هنگامی که از این ویژگی استفاده می کنید ، Google با وب سایت یا کاربرد شخص ثالث در تعامل نیست ، بلکه فقط به درخواست شما پاسخ می دهد تا به طور خودکار زمینه های خاصی از فرم شخص ثالث را پر کند. Google در معاملات شما با استفاده از ورودی اتوماتیک Chrome یا Android شرکت نمی کند. شما تأیید می کنید و می پذیرید که معامله گفته شده منحصراً بین شما و شخص ثالث نتیجه گرفته شده است ، و نه با Google یا شرکت های وابسته آن. در صورت بروز مشکلی مربوط به معامله ای که برای آن از ورودی اتوماتیک Chrome یا Android استفاده کرده اید ، باید با شخص ثالث مربوطه یا فرستنده روش پرداخت خود تماس بگیرید.