نحوه یافتن یک تلفن هوشمند اندرویدی گمشده یا سرقت شده با Google?, نحوه یافتن تلفن هوشمند خود با Google Maps – Geeko

چگونه تلفن هوشمند خود را با Google Maps پیدا کنید

شما خود را به دلیل ضرر یا پرواز از تلفن هوشمند اندرویدی عزیز خود رها می کنید ? می توان آن را پیدا کرد تا در صورت از دست دادن راحت تر آن را پیدا کند ، یا در صورت سرقت از داده ها از تلفن هوشمند خود محافظت کنید.

نحوه یافتن یک تلفن هوشمند اندرویدی گمشده یا سرقت شده با Google ?

شما خود را به دلیل ضرر یا پرواز از تلفن هوشمند اندرویدی عزیز خود رها می کنید ? می توان آن را پیدا کرد تا در صورت از دست دادن راحت تر آن را پیدا کند ، یا در صورت سرقت از داده ها از تلفن هوشمند خود محافظت کنید.

محل تلفن هوشمند اندرویدی گمشده یا دزدیده شده یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید بدانید ، به خصوص وقتی می خواهید بدانید که چگونه می توانید تمام ویژگی های تلفن هوشمند Android خود را تسلط دهید.

تلفن هوشمند اندرویدی خود را در صورت از دست دادن یا پرواز آماده کنید

اول از همه ، در اینجا اقدامات لازم در صورت سرقت یا ضرر احتمالی در صورت وجود دستگاه خود وجود دارد. توجه داشته باشید که بدون این اقدامات احتیاطی ، شما قادر به یافتن دستگاه گمشده خود نخواهید بود:

گزینه را فعال کنید دستگاه من را پیدا کنید Google در تلفن هوشمند Android شما

  1. به تنظیمات تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کنید.

چگونه تلفن هوشمند خود را با Google Maps پیدا کنید

اگر صاحب تلفن هوشمند اندرویدی هستید ، آن را گم کرده اید یا آن را به سرقت برده اید ، خبر خوب. می توان آن را در Google Maps زمین زدایی کرد. توجه داشته باشید که فقط دستگاه های Android 8.0 یا نسخه بالاتر می تواند از این قابلیت استفاده کند.

عملکرد “پیدا کردن دستگاه من” ، “پیدا کردن دستگاه من” به زبان فرانسوی ، به طور پیش فرض در سیستم عامل ادغام می شود. اول از همه ، شما باید به تنظیمات تلفن خود بروید ، سپس “امنیت” را انتخاب کنید و “دستگاه من را پیدا کنید”. مرحله بعدی: سوئیچ را فعال کنید تا موقعیت مکانی داشته باشد. انجام این روش در برنامه وب امکان پذیر است. اگر عملکرد موقعیت مکانی فعال نباشد ، Google Maps آخرین مکانی را که در طول تحقیق دیده می شود نشان می دهد. پس از راه اندازی برنامه Find My Device ، باید با حساب Google خود ارتباط برقرار کنید و به کلیه مجوزهای درخواست شده توسط برنامه اعطا کنید. توجه داشته باشید که تلفن گمشده باید یک اتصال اینترنتی فعال داشته باشد تا مکان آن امکان پذیر باشد.

سپس ، در صورت از دست دادن یا سرقت دستگاه ، فقط به این موارد ادامه می یابد:

  • به حساب Google خود متصل شوید
  • به Android بروید.com/یافتن
  • تلفن از دست رفته در Google Maps را پیدا کنید ، که با یک نماد سبز مشخص شده است

اگر عملکرد جغرافیایی کار نکند ، می توان تلفن را زنگ زد ، آن را قفل کرد یا آن را به طور دائم حذف کرد.

_
Geeko را در Facebook ، YouTube و Instagram دنبال کنید تا هیچ خبری ، آزمایش و معاملات خوب را از دست ندهید.

  • 5 موردی که در مورد بیل گیتس نمی دانید
  • صفحه کلیدهای اصلی برای اطلاع از YouTube
  • اولین سرور Google … در آجر لگو بود