Google در حال راه اندازی یک پلت فرم بازی رایگان برای همه دستگاه ها ، Google Play Games – بازی های رایگان برای بازی در Android شما | بازی های G5

بازی در Google Play

با جاستین پرش کنید که در آن یک Beaver کوچک به منظور انتخاب بیشترین سکه ها منجمد می شود.

Google یک بستر بازی رایگان برای همه دستگاه ها راه اندازی می کند

Google از راه اندازی یک پلت فرم بازی آنلاین جدید به نام GamesNacks خبر داده است. هر دو در رایانه ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند موجود است ، GamesNacks بازی های رایگان را با فرمت HTML5 ارائه می دهد.

مهم نیست که در کجا قدم می زنیم ، اغلب افرادی را می بینیم که در تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی خود بازی های موبایل می کنند.

با این حال ، برخی از این بازی ها گاهی اوقات به اتصال به اینترنت نیاز دارند و به آرامی برای باز کردن ، زیرا شما باید به سرور بازی متصل شوید.

با بیش از 2 میلیارد بازیکن تلفن همراه ، گوگل می خواست با ارائه یک پلت فرم بازی کاملاً رایگان کاملاً رایگان که در چشمک زدن به چشم باز می شود ، از فرصت استفاده کند.

GamesNacks Google Games

پلت فرم جدید GamesNacks بازی های سریع موبایل را ارائه می دهد.

بازی هایی که در کمتر از 3 ثانیه باز می شوند

GamesNacks همانطور که از نام آن پیداست ، یک بستر بازی است که می تواند به عنوان میان وعده مصرف شود ، یعنی سریع.

به همان اندازه که در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن ما موجود است ، ما فقط باید با سایت GamesNacks مشورت کنیم تا به بازی های ساده ، سریع و رایگان دسترسی پیدا کنیم.

این بازی ها با فرمت HTML5 در کمتر از 3 ثانیه باز می شوند و با انگشت ما یا با کلیک ماوس بازی می شوند.

Google Mobile Games بازی های بازی

GamesNacks بازی های مختلف و سریع را ارائه می دهد.

برای لحظه ای ما 6 بازی کوچک را در بازی های بازی پیدا می کنیم.

Bridge of Doom که در آن شخص باید به یک جنگجو کوتوله کمک کند تا بیشترین کاشی ها را بدون اصابت و یا گرفتن قله های روی زمین از آن عبور دهد.

اسکی شیار که در آن با جمع آوری ستارگان ممکن است از دامنه های اسکی فرود می آییم.

جنگل های حباب که در آن شما باید توپ هایی با رنگ های مختلف را برای ایجاد ترکیب و کاهش ساختاری که به سمت ما کاهش می یابد ، طراحی کنید.

با جاستین پرش کنید که در آن یک Beaver کوچک به منظور انتخاب بیشترین سکه ها منجمد می شود.

جاده خشم جایی که ما باید در حالی که ماشین ها را در مسیر خود تخریب می کنیم از طولانی ترین فاصله عبور کنیم.

و سرانجام جواهرات Blitz ، یک بازی کوچک مانند Candy Crush که در آن ما باید کریستال های مناسب را تراز کنیم تا آنها را از بین ببریم و نقاط را جمع کنیم.

بازی در Google Play

شرلوک ・ اشیاء پنهان ・ رمز و راز

برای بازی های Android و Google Play به کتابخانه اسباب بازی موبایل ما خوش آمدید ! این که آیا شما به دنبال یک بازی پازل جدید ، یک داستان عاشقانه یا یک بازی هستید ، ما آخرین برنامه ها را برای شما داریم.

برنامه های ژانر را مرور کنید

آسان ما بر اساس جنسیت به شما امکان می دهد برنامه ای را که مناسب شما باشد به راحتی پیدا کنید. ما برای بازیکنان در تمام سطوح بازی داریم. کتابخانه رایگان ما را مرور کنید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید – آنها را بارگیری کنید و همه را با استفاده از هر یک از دستگاه های Android خود از طریق فروشگاه Google بازی کنید.

به روزرسانی های رایگان !

تجربه بازی شما به طور مرتب به روز می شود تا بهترین ویژگی ها و یک محتوای جدید هیجان انگیز را به شما ارائه دهد.

بازی های اندرویدی رایگان را در هر کجا که هستید بازی کنید

از بازی های موبایل از راحتی خانه خود یا در حال حرکت لذت ببرید ! بازی های ما در هر زمان و هر کجا که باشید ، با یا بدون سرویس در دسترس هستند.

قیمت ، پاداش و رویدادهای محدود !

بازی های خود را به لطف سینه های پر از قیمت های باورنکردنی در بازی ، به سطح بالایی منتقل کنید. فراموش نکنید که برنامه های خود را در فروشگاه Google به روز کنید تا از آخرین ویژگی ها بهره مند شوید !

به دوستان خود بپیوندید یا به تنهایی بازی کنید

بهترین مهمانی از تجربه بازی موبایل خود را برگزار کنید. بازی را به تنهایی انتخاب کنید یا به جامعه G5 بپیوندید و بازیکنان را در سراسر جهان به چالش بکشید !

امروز در Android بارگیری کنید !

یک ماجراجویی جدید جذاب در دسترس است. وارد دنیای آرام بازی و معماها شوید. برنامه های رایگان Google Play امروز را برای دستگاه های Android بارگیری کنید !

بازی ها و تبلیغات جدید را با خبرنامه G5 دریافت کنید

شبکه های ما را دنبال کنید

G5 Entertainment ® © 2023 G5 Entertainment AB

با عرض پوزش از اینکه شما را قطع کردم ، اما ما یک ارتباط مهم برای ارسال شما داریم.

ما منشور محرمانه بودن و شرایط استفاده خود را مطابق با تغییرات قانون مورد نظر اصلاح کرده ایم. با کلیک بر روی دکمه “پذیرش” یا ادامه استفاده از سایت ، به G5 اجازه می دهید از کوکی ها استفاده کند و منشور محرمانه بودن و شرایط استفاده ما را بپذیرید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

این وب سایت از کوکی ها برای بهینه سازی تجربه کاربری شما استفاده می کند و به ما در درک چگونگی بهبود آن کمک می کند. کوکی ها فایلهای متنی هستند که حاوی مقدار کمی از داده ها هستند که هنگام دسترسی به یک وب سایت به رایانه شما (یا از سایر دستگاه ها) بارگیری می شوند. کوکی ها به ما اجازه می دهند تا رایانه خود را بشناسیم و تجربه خود را در وب سایت ما بهبود بخشیم. برخی از کوکی ها برای عملکرد مناسب سایت نیز لازم هستند. ما از شما دعوت می کنیم منشور محرمانه بودن و شرایط خدمات ما را بخوانید ، که شما را در مورد نوع کوکی که ما استفاده می کنیم ، نحوه استفاده از آنها و چگونگی حذف آنها به شما اطلاع می دهد. حذف کوکی ها با این وجود می توانند مرور شما را در وب سایت ما اختصاص دهند. كاهش دادن.