دانلود پادکست های Google – Loisirs – Les Numériques ، نظرات | مدیر پادکست های Google

آماری برای تقویت پادکست شما

همچنین امکان دسترسی به سرویس با CarPlay (Apple) یا Android Auto یا دستیار صوتی شما امکان پذیر است.

پادکست های گوگل

Google Podcasts در تلفن های هوشمند و تبلت ها ، اما همچنین سرویس آنلاین ، از شما دعوت می کند تا به راحتی و سریع تمام پادکست های خود را از یک رابط واحد پیدا کنید.

  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad
  • سرویس آنلاین

چرا از پادکست های Google استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه پادکست های Google چیست ?

استخوانهای Google Podcasts با آن سازگار است ?

بهترین گزینه برای پادکست های Google چیست ?

شرح

Google Podcasts یک برنامه موبایل رایگان است که در همان رابط کاربری عملی و به زبان فرانسوی ، همه برنامه ها در پادکست به منظور دسترسی سریعتر به آن جمع می شود. نیازی به بارگیری و نصب برنامه های رادیویی که دوست دارید به آنها گوش دهید ، Google Podcasts آنها را مستقیماً نمایش می دهد.

این برنامه ، همچنین به نام Directory Podcasts ، به شما امکان می دهد نه تنها به پادکست ها گوش دهید ، بلکه در جریان های خاصی نیز مشترک شوید تا قسمت جدیدی را از دست ندهید ، آنها را بارگیری کنید تا آنها را به صورت آفلاین گوش دهید و با تاریخ پادکست هایی که قبلاً دارید مشورت کنید گوش داده به.

چرا از پادکست های Google استفاده کنید ?

با پادکست های Google ، به راحتی می توانید پادکست های جدید را از یک رابط واحد ، ساده و عملی کشف و گوش دهید. این که آیا شما در تلفن هوشمند خود یا در حالت ثابت در مرورگر وب خود در حالت عشایری قرار دارید ، می توانید انتشار رادیویی یا پادکست های ارائه شده توسط هر ویرایشگر.

نحوه گوش دادن به پادکست ها با پادکست های Google ?

برای گوش دادن به پادکست ، ابتدا باید یک حساب Google داشته باشید ، مانند هر برنامه Google (اگر از دستگاه تلفن همراه در Android استفاده می کنید ، یک حساب Google دارید). پس از ایجاد یا اتصال حساب شما ، می توانید عنوان پادکست را در قسمت موتور جستجو وارد کنید تا به سرعت آن را پیدا کنید ، یا اگر الهام ندارید ، می توانید توصیه های سرویس را کشف کنید.

در واقع ، پادکست ها در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند: محبوب و مرسوم ، فرهنگ و جامعه ، کمدی ، اخبار و سیاست ، ورزش و اوقات فراغت ، تدریس ، اقتصاد ، فناوری و غیره. بسته به گوش دادن های قبلی خود ، Google Podcasts با توجه به سلیقه شما قادر به توصیه محتوای صوتی خاصی است.

رابط سرویس آنلاین پادکست های Google

وقتی روی پادکست کلیک می کنید ، می توانید تمام قسمت ها را به صورت آنلاین با مدت زمان آنها مشاهده کنید ، چه مدت قسمت ارسال شده است ، عنوان آنها و خلاصه ای از مطالب. برنامه یا سرویس آنلاین به شما پیشنهاد می دهد تا با این محتوا مشترک شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای شروع گوش دادن روی نماد خواندن کلیک کنید. هنگامی که یک قسمت به آن گوش داده شده است به طور خودکار “تمام شده” را نشان می دهد تا به راحتی پادکست های خوانده شده و ثبت نشده را مدیریت کند.

با دستورات خواننده صوتی یکپارچه ، می توانید به راحتی پادکست را در یک استراحت قرار دهید ، پیش بروید یا به عقب برگردید ، یا حتی خواندن را سرعت بخشید.

نحوه مدیریت پادکست های خود در پادکست های Google ?

با استفاده از برنامه تلفن های هوشمند ، Google Podcasts همچنین به شما امکان می دهد پادکست های خود را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین بارگیری کنید. توجه داشته باشید که سرویس آنلاین این گزینه را مجاز نمی کند.

با رفتن به منو “اضافه کردن پادکست از طریق فید RSS آن” ، می توان مستقیماً در پادکست مشترک شد. در واقع ، Google Podcasts فقط پادکست هایی را که ناشران ارائه می دهند لیست می کند و بنابراین ممکن است تمام پادکست های مستقل که به آنها گوش می دهید در آنجا نباشند. شما هنوز هم می توانید این پادکست را اضافه کرده و با تهیه کپی و چسباندن URL جریان پادکست مشترک شوید. سپس در منوی اشتراک کلیک کنید تا تمام پادکست های مورد علاقه خود را پیدا کنید.

حرف

یکی دیگر از ویژگی های مدیریت جالب Google Podcasts: این برنامه دارای سابقه گوش دادن شما است و همچنین به شما امکان می دهد گوش دادن به پادکست را از سر بگیرید که در آن از رابط کاربری آن متوقف شده اید. و به لطف حساب Google خود ، می توانید گوش دادن به دستگاه دیگری را از سر بگیرید.

خبر آخرین نسخه پادکست های Google چیست ?

آخرین به روزرسانی ها عمدتاً حاوی اصلاحات اشکال و بهبود عملکرد هستند. از نظر ویژگی ها ، آخرین به روزرسانی جالب از دسامبر 2020 است و به شما امکان می دهد با ورود مستقیم به URL از خوراک RSS آن ، پادکست را اضافه و مشترک کنید.

استخوانهای Google Podcasts با آن سازگار است ?

می توانید پادکست های Google را به صورت رایگان در Android یا iPhone ، iPad خود بارگیری و نصب کنید (iOS 12 Smartwhe و رایانه لوحی (iOS 12.0 یا بالاتر).

همچنین امکان دسترسی به سرویس با CarPlay (Apple) یا Android Auto یا دستیار صوتی شما امکان پذیر است.

با استفاده از سرویس آنلاین ، می توانید از پادکست های Google به طور مستقیم در رایانه خود استفاده کنید ، هرچه سیستم عامل آن (ویندوز ، مک یا لینوکس) باشد ، به سادگی از طریق مرورگر وب خود عبور کنید. اتصال به اینترنت برای گوش دادن به پادکست ها در جریان لازم است ، زیرا ضبط پادکست ها با سرویس آنلاین امکان پذیر نیست.

بهترین گزینه برای پادکست های Google چیست ?

معتاد همچنین یک بستر برای گوش دادن به پادکست ها است که بیش از 750،000 پادکست را گرد هم می آورد: کتاب صوتی ، نمایش های رادیویی ، کانال های یوتیوب ، Twitch و غیره. او همچنین برای همه شنوندگان به ایستگاه های رادیویی فرانسوی و بین المللی گوش می دهد. فقط برای اندروید ، بسیاری از زبان ها و کشورها در دسترس هستند.

هنوز هم در برنامه های اختصاصی حضور داشته باشید صندوقچه که به شما امکان می دهد به رادیوها گوش دهید بلکه تعداد بسیار زیادی پادکست ها نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که کاربران می توانند در پادکست ها یادداشت و اظهار نظر کنند. در چندین زبان برای Android ، iOS و سرویس آنلاین موجود است.

سیستم عامل های گوش دادن به موسیقی فراتر از این نیستند زیرا می توانید تعداد زیادی پادکست را در آن پیدا کنید دره یا با لکه بینی کردن.

کتیبه برای کتابهای صوتی خود بهتر شناخته شده است ، اما همچنین به کاربران خود کاتالوگ پادکست های نسبتاً غنی را ارائه می دهد. این سرویس رایگان نیست ، اما شما به محتوای صوتی و کتابهای دیجیتالی بیشتری دسترسی دارید. چند سیستم عامل 2 قالب گوش دادن و خواندن را ارائه می دهند.

اگر می خواهید نسخه Amazon Podcasts را گوش دهید ، می توانید برنامه تلفن همراه را بارگیری و نصب کنید قابل شنیدن, که در ویندوز 10 نیز موجود است. برنامه رایگان است ، اما دسترسی به محتوا در حال پرداخت است. از بارگیری پادکست ها و کتابهای صوتی پشتیبانی می کند و هر ماه محتوای اصلی را ارائه می دهد.

برای به پایان رساندن این انتخاب کوچک از گزینه های Google Podcasts, YouBoox, بستر ایجاد شده در فرانسه ، از کتاب های صوتی ، کتاب های دیجیتال و پادکست ها پشتیبانی می کند. می توانید از این سیستم عامل در دستگاه های تلفن همراه یا رایانه خود استفاده کنید. یک نسخه رایگان به شما امکان دسترسی به چند محتوا را می دهد ، در حالی که پرداخت اشتراک کل کاتالوگ را به شما ارائه می دهد.

آماری برای تقویت پادکست شما

طراحی یک انیماتور پادکست و دو شنونده

مخاطبان خود را بهتر بشناسید و شنوندگان جدید را با Manager Google Podcasts لمس کنید.

عملکردهای خود را ، نزدیک دوم تجزیه و تحلیل کنید

هر قسمت را با جزئیات بررسی کنید تا دریابید که شنوندگان شما در حال خواندن پادکست شما یا قطع آن هستند.

طرح منحنی های آماری

یک زن با انجام یوگا به پادکست ها گوش می دهد

روندهای جدید گوش دادن را کشف کنید

عادات گوش دادن مخاطبان خود را در دستگاه های مختلف تجزیه و تحلیل کنید (بلندگوهای هوشمند ، تلفن های هوشمند ، رایانه ها و غیره.) و دریابید که چگونه کاربران اینترنت محتوای شما را با جستجوی Google پیدا می کنند.

شنوندگان خود را در تمام خدمات Google لمس کنید

پادکست خود را ادعا کنید و از طریق جستجوی Google ، دستیار Google ، برنامه Google Podcasts و موارد دیگر آن را در دسترس میلیون ها شنونده قرار دهید.

به پادکست ها در چندین سطح Google گوش دهید

طراحی یک انیماتور پادکست

پادکست خود را شروع کنید