چگونه تلفن هوشمند خود را در Google One ذخیره کنیم?, Google One: پشتیبان گیری از پیام کوتاه ، MMS و مخاطبین در فرانسه در دسترس است

Google One: پشتیبان گیری از پیام کوتاه ، MMS و مخاطبین در فرانسه در دسترس است

با این حال ، شما می توانید آنها را در وضوح کامل در Google One ذخیره کنید. فضای اشغال شده توسط این عناصر از پاکت ذخیره شما کسر می شود.

چگونه تلفن هوشمند خود را در Google One ذخیره کنیم ?

سرویس Google Storage اکنون محتویات تلفن هوشمند شما را به صورت رایگان ذخیره می کند. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است.

گوگل چند روز پیش اعلام کرد که سرویس ذخیره سازی Google One ، که ذخیره همه خدمات Google را گرد هم می آورد ، به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای تلفن هوشمند خود را به صورت رایگان ذخیره کنند ، حتی برای کاربرانی که دارای حساب پولی نیستند.

اگر برنامه هنوز در iOS موجود نیست ، آخرین بروزرسانی Google One به تازگی روی Android فرود آمده است. علاوه بر صرفه جویی در محتوای دستگاه خود ، به شما امکان می دهد عناصر را که به طور غیر ضروری ذخیره سازی Google Drive یا Gmail خود را اشغال می کنند ، مرور کنید تا به شما در آزاد کردن فضای کمک کند.

1. دانلود Google One

اگر قبلاً انجام نشده است ، با بارگیری برنامه Google One در تلفن هوشمند خود شروع کنید. در حال حاضر در Android موجود است ، باید خیلی زود در iOS فرود بیاید. این برنامه به عنوان یک برج کنترل برای مدیریت کل ذخیره سازی خدمات Google: Google Drive ، Gmail ، Google Photos خدمت می کند.

اگر برنامه قبلاً روی تلفن هوشمند شما نصب شده است ، حتماً به روز باشد. دستکاری زیر با Google One در نسخه 1 انجام می شود.73.324410959. این بروزرسانی هنوز در حال استقرار است و ممکن است از طرف همه کاربران در دسترس نباشد.

2. در ذخیره سازی تمیز کنید

اگر کمی از ذخیره سازی کوتاه هستید ، به خصوص اگر فقط از 15 گیگابایت استفاده کنید که یک حساب رایگان ارائه می دهد ، ممکن است قبل از ذخیره محتوای تلفن هوشمند خود ، تمیز کردن انجام دهید.

این برنامه ابزاری را برای مدیریت موثر فضای ذخیره سازی و انتشار محتوای شما با حذف عناصری که فضای غیر ضروری را به طور غیر ضروری اشغال می کنند ، شامل می شود.

برای انجام این کار ، برنامه را باز کرده و خود را روی برگه قرار دهید فضای ذخیره سازی. سپس دکمه را فشار دهید فضای ذخیره حساب را آزاد کنید. ماژول سپس به شما پیشنهاد می کند که هرزنامه و عناصر موجود در سبد Gmail یا حتی سبد Google Drive را حذف کنید.

همچنین می توانید موارد حجیم دریافت شده در پیوست های ایمیل یا ذخیره شده در درایو خود را مرور کنید. پس از تمیز شدن این عناصر ، بدون شک چندین گیگابایت ذخیره سازی را در حساب Google One خود بازیابی کرده اید.

3. محتوای دستگاه خود را ذخیره کنید

به طور بومی ، تلفن هوشمند اندرویدی شما از قبل می داند که چگونه محتوای خود را بصورت آنلاین در Google Drive ذخیره کنید. گزینه در است تنظیمات Android ، در منو سیستم گزینه ای برای کجا است پشتیبان گیری.

سپس فقط گزینه را فعال کنید ذخیره در Google Drive. اگر خودکار باشد ، می توانید با فشار دادن دکمه مناسب ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. این شامل داده ها و برنامه های کاربردی ، پیام کوتاه ، تنظیمات دستگاه ، تاریخچه تماس و همچنین مخاطبین خواهد بود.

برای کشف در فیلم:

برای عکس ها و فیلم ها ، با این حال ، شما باید به Google Photos مراجعه کنید. اگر سرویس محتوای شما را به صورت رایگان ذخیره می کند ، وضوح پرونده های شما را محدود می کند. عکس های بیشتر از 16 مگاپیکسلی و فیلم با وضوح بیش از 1080p به طور خودکار برای احترام به این محدودیت ها فشرده می شوند.

با این حال ، شما می توانید آنها را در وضوح کامل در Google One ذخیره کنید. فضای اشغال شده توسط این عناصر از پاکت ذخیره شما کسر می شود.

برای ذخیره محتوای خود از طریق Google One ، برنامه را باز کرده و گزینه های نمایش داده شده در صفحه اصلی را تا رسیدن به بخش پیمایش کنید داده های دستگاه را ذخیره کنید. سپس فشار دهید تهیه نسخه پشتیبان از داده ها.

صرفه جویی در داده های دستگاه در اصل از قبل فعال شده است. شما می توانید آنها را انتخاب کنید MMS, بلکه ، و مهمتر از همه ، برای ذخیره خود عکس ها و فیلم ها در وضوح کامل در Google One.

سپس می توانید ذخیره موجود موجود در برگه فضای ذخیره سازی را کنترل کنید. همچنین از این بخش است که می توانید محتوای محتوای دستگاه خود را تغییر داده و به صورت دستی فعال کنید.

Google One: پشتیبان گیری از پیام کوتاه ، MMS و مخاطبین در فرانسه در دسترس است

Google سرویس Google One خود را برای ذخیره داده های تلفن های هوشمند Android در ابر به روز کرده است.

Google بیش از یک سال پیش Google One را راه اندازی کرد. این یک سرویس برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی بیشتر در حساب Google شما است ، بلکه حق داشتن مزایای خاص را نیز دارد.

این شرکت نسخه اصلی جدید برنامه را منتشر کرده است که اکنون به شما امکان می دهد بهتر نسخه پشتیبان از تلفن هوشمند خود را تحت Android مدیریت کنید.

پشتیبان گیری MMS

از این پس ، برنامه Google One سه عنصر را برای تهیه نسخه پشتیبان از Cloud ارائه می دهد: داده های دستگاه ، MMS و عکس ها و فیلم ها با Google Photos.

Google One Backup (2)

Google One Backup (1)

بخش اول در واقع موارد بسیاری را گرد هم می آورد ، این مسئله برای ذخیره داده ها از برنامه ها ، تاریخچه تماس ، مخاطبین ، تنظیمات تلفن و پیام کوتاه است.

در حال حاضر امکان صرفه جویی در MMS ، پیام های ارسال شده توسط شبکه تلفن همراه و ممکن است حاوی پیوست ها باشد.

Google One Backup (3)

Google One Backup (4)

با گذشت سالها ، نسخه پشتیبان تهیه شده تحت اندروید بهبود یافته است ، و بدون از دست دادن داده های خود ، می توانید از یک تلفن هوشمند به تلفن هوشمند دیگر بروید.

گوگل یکی

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.