راهنما – نحوه پرداخت با Google Pay? پرداخت موبایل: Google Pay – خدمات من – Boursorama ، و اگر زمان مناسب برای یادگیری پرداخت با موبایل خود بود? 09/12/2020 تا 11: 31 – Boursorama

و اگر زمان مناسبی برای یادگیری پرداخت با موبایل خود بود? اطلاعات ارائه شده توسط Boursorama Banque • 09/12/2020 تا 11: 31

2. چند ثانیه پشت تلفن خود را در مقابل صفحه ترمینال نگه دارید.

نحوه پرداخت با Google Pay ?

1. صفحه تلفن خود را روشن کنید ، سپس دومی را باز کنید. نیازی به باز کردن برنامه Google Pay نیست.

2. چند ثانیه پشت تلفن خود را در مقابل صفحه ترمینال نگه دارید.

3. هنگامی که پرداخت انجام می شود ، یک پرداخت آبی روی صفحه ظاهر می شود.

در غیر این صورت ، به شرح زیر ادامه دهید:

 • سعی کنید آن را متفاوت نگه دارید. آنتن NFC می تواند در بالا یا پایین دستگاه شما باشد
 • تلفن خود را به صفحه ترمینال نزدیک کنید
 • چند ثانیه دیگر تلفن خود را در مقابل صفحه ترمینال نگه دارید

اگر مبلغ پرداختی ظاهر شود ، اما صندوقدار به شما اطلاع می دهد که پرداخت کار نکرده است:

 • بررسی کنید که فروشگاه پرداخت های تلفن همراه را قبول می کند
 • بررسی کنید که کارت بانکی شما به درستی کار می کند

محدودیت خاصی برای پرداخت های انجام شده با Google Pay وجود ندارد. مبلغ مجاز برای پرداخت شما به سقف موجود در کارت بانکی شما بستگی دارد و برای کارتهای اولتیم و خوش آمدید ، مانده حساب شما.

با این حال ، ممکن است محدودیت خاصی در پرداخت های الکترونیکی خاص (TPE) ، به طور کلی 300 یورو وجود داشته باشد. در این حالت ، انجام عملیات خود در چندین بار ضروری است.

همچنین هیچ محدودیتی در معاملات روزانه وجود ندارد.

سوالات مشابه

 • در صورت بروز ناهنجاری با سرویس Google Pay می توانم با چه کسی تماس بگیرم ?
 • آیا برای استفاده از Google Pay قفل تلفن خود را برنامه ریزی می کنم ?
 • آیا در صورت تنظیم مجدد ، اطلاعات Google من در دستگاه من باقی می ماند ?
 • Google Pay چیست ?
 • اگر مخالف کارت پرداخت من در Google Pay بود و سپس کارت جایگزینی دریافت کردم چه کاری باید انجام دهم ?
 • اگر دستگاه من گم شود یا به سرقت رفته باشد برای جلوگیری از پرداخت Google ، چه کاری باید انجام دهم ?

و اگر زمان مناسبی برای یادگیری پرداخت با موبایل خود بود ?

ثبت نام کارت بانکی خود برای پرداخت با تلفن همراه خود ، با Boursorama Banque آسان است (اعتبار: سهام Adobe)

ناشر. با محاصره ، بسیاری از عادات زندگی روزمره اصلاح شده اند ، به خصوص برای خرید. در این زمینه جدید ، پرداخت بدون تماس توسط کارت بانکی در بسیاری از مشاغل ممتاز است ، اما این تنها راه پرداخت هزینه های خریدهای شما نیست. تلفن همراه شما می تواند به ابزاری برای انتخاب پرداخت در COVID-19 تبدیل شود. ما برای شما توضیح می دهیم چگونه.

شما لزوماً شاهد آن بوده اید زیرا فرانسه در محاصره است ، بسیاری از پوسترها به یاد می آورند که اکنون باید به حرکات سد احترام بگذارید: دستان خود را بشویید ، عطسه در آرنج خود و از یک دستمال یکبار استفاده کنید.

فروشگاه هایی که در این دوره باز مانده اند نیز باید با این زمینه جدید سازگار شوند: ورود مشتریان در گروه های کوچک ، احترام به فاصله حداقل یک متر ، اجرای موانع محافظتی بین جعبه های کارمندان و مشتریانی که خریدهای خود را تسویه می کنند.

اگر مقررات نقدی همیشه امکان پذیر باشد و فقط در شرایط خاص توسط یک بازرگان رد شود (1) ، “به طور مؤثر توصیه می شود که از پرداخت های بدون تماس استفاده کنید تا گسترش ویروس محدود شود. در فرانسه ، اکثریت قریب به اتفاق کارتهای پرداخت مجهز به این عملکرد هستند. “.

سقف ثبت شده با 50 یورو از 11 مه 2020

اجرای مهار اثر افزایش تعداد پرداخت با بدون تماس 4 ٪ طبق آخرین تجزیه و تحلیل گروه گروه بانکی CB (3) (3). تقریباً 47 میلیون کارت در گردش مجهز به بدون تماس است (4).

این کارتها با آرم به شکل موج رادیویی قابل تشخیص هستند که جلوی آنها را آراسته می کند. قبل از بحران Covvi-19 ، پرداخت بدون تماس به طور متوسط ​​هر ماه 40 ٪ افزایش یافته است (3). امضا کنید که صاحبان کارت کمتر و کمتری به استفاده از این روش پرداخت ندارند ، اما 30 یورو سقف آن (4) این فناوری را به خریدهای کوچک خریدهای کوچک محدود می کند.

با توجه به شرایط استثنایی ، اداره بانکی اروپا از افزایش این سقف با 50 یورو مطلوب بوده است. در فرانسه ، افزایش این سقف تقریباً باید از 11 مه ، تاریخ شروع تعمیم یابد.

اما پرداخت بدون تماس از طریق کارت بانکی تنها راه تنظیم معاملات شما با محدود کردن خطر انتقال ویروس نیست و به لطف تلفن تلفن نیز پرداخت بدون تماس وجود دارد.

یک جایگزین جالب تر با استخدام کارت بانکی

در واقع استفاده از تلفن همراه خود برای پرداخت خریدها در یک بازرگان ، با استفاده از عملکرد “کیف پول” SO (نمونه کارها به زبان انگلیسی) امکان پذیر است.

این یک نمونه کارها مجازی است که به افراد امکان می دهد از طریق تلفن همراه خود پرداخت ، دریافت یا ارسال کنند (5). این راه حل همچنین امکان ذخیره کارت های وفاداری ، کاهش کوپن ، قطار بلیط از طریق تلفن را فراهم می کند. برای ماندن در اخبار COVID-19 ، به عنوان مثال اکنون می توان گواهی سفر توهین آمیز را در تلفن هوشمند خود تولید و ذخیره کرد (6).

و برای بازگشت به وسایل پرداخت ، به همان روشی که یک نمونه کارها از نظر طبیعت است که در آن کارت اعتباری خود قرار می دهد ، کیف پول کاهش دیجیتالی آن را تشکیل می دهد و بنابراین به شما امکان می دهد کارت خود را به طور واقعی در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

به زبان بانک ها ، ما از ثبت نام “کارت بانکی” صحبت می کنیم. پس از اتمام مراحل ثبت نام ، می توانید با نزدیک شدن به تلفن خود از ترمینال تسویه حساب ، همانطور که با یک کارت معمولی می خواهید ، به طور مستقیم با یک بازرگان خریدهای خود را پرداخت کنید. بنابراین پرداخت بدون تماس باقی می ماند ، اما شما از سقف پرداخت مهمتر از پرداخت بدون کارت از طریق کارت بهره مند می شوید ، زیرا حد پرداخت از طریق کیف پول همان چیزی است که هنگام پرداخت خرید با تایپ کد پین خود ، برای کارت شما قابل استفاده است.

Boursorama Banque رویه های شما را ساده می کند

برای ثبت نام کارت خود اگر مشتری بانکی تعادل هستید ، بسیار ساده است ، فقط برنامه موبایل Boursorama را روی تلفن خود بارگیری کنید. این برنامه مارک دستگاه شما را تشخیص می دهد و در صورت داشتن آیفون ، Apple Pay را به شما پیشنهاد می دهد ، یا اگر Google Pay Pay در صورت کار با تلفن هوشمند شما در Android کار می کند.

سپس برنامه شما را به ادغام کارت بانکی خود در کیف پول خود دعوت می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای تأیید استخدام کارت ، شرایط کلی استفاده از تلفن خود را تأیید کنید.

بهتر است ، چه مشتری در حال حاضر مشتری باشید یا اگر کارت قرار داده اید اما هنوز آن را دریافت نکرده اید ، با این وجود می توانید پس از 3 روز حداکثر از آن در کیف پول استفاده کنید و از طریق تلفن خود از آن به عنوان روش پرداخت بدون تماس استفاده کنید. عملکردی که تمام علاقه خود را در دوره ای که خدمات پستی با حرکت آهسته کار می کنند پیدا می کند (7).

تا آنجا که شماره کارت و رمزنگاری آن در برنامه ظاهر نمی شود ، شما قادر نخواهید بود با کیف پول در سایتی که با Apple Pay یا با Google Pay سازگار نیست ، خریدی را در اینترنت انجام دهید.

اگر هنوز شیرجه را نگرفته اید ، وقت آن است که هرگز آن را انجام ندهید: پس از چند پرداخت انجام شده از این طریق ، شما به سرعت با سیالیت و سادگی رویه قانع خواهید شد. پرداخت با تلفن همراه خود به یک رفلکس تبدیل می شود و احتمالاً تعجب خواهید کرد که قبلاً چگونه کار می کردید !