Google Photos پرداخت می شود: از کجا می توانید عکس های خود را با هزینه کمتری ذخیره کنید?, Google Photos: ذخیره نامحدود برگشته است ، اما برای همه نیست

قیمت عکس گوگل

چند ماه است که Google به عکس های نامحدود از عکس ها در Google Photos پایان داده بود ، ویژگی ای که توسط انجمن اندرویدی بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این یکی بازگشت امروز خود را انجام می دهد ، اما برای همه نیست.

Google Photos پرداخت می شود: از کجا می توانید عکس های خود را با هزینه کمتری ذخیره کنید ?

Google به تازگی پایان برنامه رایگان عکس خود را از اول ژوئن 2021 اعلام کرده است ، اما گزینه های دیگری برای نگه داشتن تصاویر شما بدون پرداخت زیاد وجود دارد.

ارسال شده در تاریخ 12/13/2020 در 4:52 بعد از ظهر

درست بودن خیلی خوب بود. غول آمریکایی Google ، که یک سرویس ذخیره آنلاین آنلاین قدرتمند و رایگان ارائه می دهد ، بادبان را از ژوئن 2021 کاهش می دهد. قابلیت پشتیبان گیری نامحدود دیگر وجود ندارد ، کاربران به زودی مجبورند برای ادامه استفاده از این سرویس ، در یک پیشنهاد پرداخت شده از Google One مشترک شوند. برای کاربران اینترنت ، این همچنین فرصتی است برای بررسی آنچه در جای دیگر انجام می شود.

حتی اگر Google تصمیم گرفته است برنامه “عکس” خود را پرداخت کند ، دومی یکی از دسترسی های موجود در بازار است. شرکت Silicon Valley همچنان دسترسی رایگان برای کاربران اینترنت که کمتر از 15 گیگابایت داده صرفه جویی می کنند ، ارائه می دهد. فراتر از آن ، برای بهره مندی از ذخیره سازی تا 100 گیگابایت ، در یک پیشنهاد با قیمت 1.99 یورو در هر ماه ضروری است. بیشترین لذیذ در فضا نیز دو اشتراک اقتباس شده با مصرف آنها را پیدا می کند: 200 گیگابایت برای 2.99 یورو در هر ماه و 2 TERA برای 9.99 یورو در هر ماه.

در مورد همه این پیشنهادات ، Google تخفیف 16 ٪ برای هرگونه پرداخت سالانه یا 19.99 یورو در سال برای پیشنهاد 100 گیگابایتی و 29.99 یورو در سال برای پیشنهاد 200 گیگابایتی ارائه می دهد. با این سرعت ، برنامه در هر زمان به همان روش از Mac ، رایانه شخصی ، یک دستگاه Android یا iOS در دسترس است. در میان نکات منفی ، اندازه یک عکس قادر به تجاوز بیش از 16 مگابایت نخواهد بود ، فراتر از آن ، به طور خودکار تغییر اندازه می شود و کیفیت را از دست می دهد. این قالب برای بیشتر صید های گرفته شده با تلفن هوشمند کافی خواهد بود ، اما می تواند کمی برای کار حرفه ای باشد. نزولی دیگر: رایانه های گوگل تصاویر شما را برای جمع آوری داده ها تجزیه و تحلیل می کنند و تبلیغات هدفمند را به شما ارائه می دهند. بنابراین دوستداران خصوصی راه خود را طی می کنند.

عکس آمازون: ذخیره سازی نامحدود عکس با حق بیمه

در رقابت با Google در چندین زمینه ، آمازون همچنین یک سرویس ذخیره سازی را ارائه می دهد که مهمترین مزیت آن حفظ وضوح و کیفیت تصاویر است. پلت فرم عکس آمازون 5 گیگابایت ذخیره رایگان را ارائه می دهد ، سپس پیشنهاد پرداخت شده خود را با قیمت 1.99 یورو در هر ماه در هر 100 گیگابایت شروع می کند. فراتر از آن ، لازم است اشتراک 9.99 یورو در هر ماه برای 1 قطعه داده (یا حدود 500.000 عکس با 2 مگابایت). برنامه خوب: برای مشترکین آمازون نخست (سرویس تحویل نامحدود غول تجارت آنلاین ، که حدود 50 یورو در سال هزینه دارد) ، ذخیره سازی برای عکس ها نامحدود است و برای فیلم ها با 5 گیگابایت پوشش داده می شود.

Flickr Pro برای به اشتراک گذاری تصاویر

سایت اشتراک گذاری Flickr با گزینه خاصی ذخیره می کند که به عزیزانتان اجازه می دهد تا به شما در ذخیره عکس های خود کمک کنند. شما فقط باید به دوستان یا خانواده خود اجازه دهید در یک آلبوم مداخله کنند تا آنها تصاویر را طبقه بندی کنند ، نظرات یا اطلاعات اضافه کنند. نسخه رایگان محدود به 1 است.000 عکس یا فیلم. اگر به ذخیره نامحدود نیاز دارید ، می توانید در نسخه Flickr Pro ، با نرخ 7.49 یورو در هر ماه مشترک شوید ، در صورت انتخاب قیمت سالانه به 5.49 یورو در ماه کاهش می یابد.

جومئو ، سکوی فرانسوی

اگر می ترسید که عکسهای شما در هر جای دنیا ذخیره شود ، پلت فرم Joomeo متعهد می شود تصاویر شما را در سرورهای فرانسه نگه دارد. این راه اندازی فرانسوی 5 گیگابایت ذخیره رایگان بدون تبلیغات یا تعهد ارائه می دهد. فراتر از آن ، این پیشنهاد 2.40 یورو در هر ماه برای 50 گیگابایت ، 4.50 یورو در هر ماه در هر 100 گیگابایت و 8.90 یورو برای 1 tera است. ایده آل برای علاقه مندان به عکاسی ، این سرویس همچنین داده ها و تصاویر EXIF ​​را تا 200 مگابایت مدیریت می کند.

iCloud ، برای متعصبان اپل ، اما نه فقط

iCloud ، پلت فرم اپل ، که برای کاربران اپل برند اپل مشهور است ، همچنین با رایانه های شخصی سازگار است. او 5 گیگابایت ذخیره رایگان را به مشترکان خود ارائه می دهد. متأسفانه ، این سرویس با تلفن های Android سازگار نیست ، اما از رایانه شخصی در دسترس است. از نظر قیمت ، یک بار سفارشی نیست اما اپل جزء ارزان ترین بازار است. فاکتورهای غول پیکر کالیفرنیا 0.99 یورو در هر ماه برای 50 گیگابایت ذخیره سازی ، سپس 2.99 یورو در هر ماه برای 200 گیگابایت و سرانجام 9.99 یورو در ماه برای 2 TERA.

Microsoft OneDrive ، Dropbox ، Idrive … ابرهای کمتری مناسب

ارزان تر از سیستم عامل های متخصص در عکس ها ، خدمات عمومی ابری نیز برای ذخیره سازی تصاویر کمتر است. به عنوان مثال ، پرونده ها یک مرور کلی ارائه نمی دهند ، که تحقیقات را تسهیل نمی کند ، و اغلب لازم است تصاویر را بارگیری کنید تا بتوانید آنها را باز کنید ، که دستگاه ها را با ظرفیت ذخیره پایین مجازات می کند. با این حال ، سطح قیمت ، این سیستم عامل ها بی نظیر هستند: Idrive به ویژه 5 tera را فقط با 3.70 یورو در ماه با اشتراک سالانه ارائه می دهد. به نوبه خود ، OneDrive از فاکتورهای مایکروسافت 2 یورو در هر ماه با 100 گیگابایت. فقط Dropbox تعرفه های مشابه Google و Apple را با 2 داده داده برای 9.99 یورو حفظ می کند.

Google Photos: ذخیره نامحدود برگشته است ، اما برای همه نیست

چند ماه است که Google به عکس های نامحدود از عکس ها در Google Photos پایان داده بود ، ویژگی ای که توسط انجمن اندرویدی بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این یکی بازگشت امروز خود را انجام می دهد ، اما برای همه نیست.

عکسهای گوگل

از اول ژوئن سال 2021 رها شده ، ذخیره نامحدود در Google Photos به کاربران تلفن های هوشمند اندرویدی اجازه داد که نگران پشتیبان گیری خود نباشند ، زیرا همه چیز در ابر نامحدود ذخیره شده است. با این حال ، از آن تاریخ, کاربران برای ذخیره عکسهای خود مجبور بودند به گزینه های دیگر روی آورند, از جمله Google One. به تازگی ، واتس اپ همچنین سیستم ذخیره سازی نامحدود خود را برای تهیه نسخه پشتیبان رها کرده است.

Google One به شما فضای ذخیره سازی ابری را با نرخ نسبتاً رقابتی ارائه می دهد, از آنجا که 200 گیگابایت برای 2.99 یورو در هر ماه ، 2 تن برای 9.99 یورو ، 10 تن برای 99.99 یورو و 20 سل برای 199.99 یورو ارائه می دهد. برای خوشحال کردن برخی از کاربران ، Google به تازگی تصمیم گرفته است اشتراک ذخیره سازی خود را در بسته های یک اپراتور تلفن همراه درج کند.

T-Mobile اولین کسی است که ذخیره نامحدود در Google Photos ارائه می دهد

از 26 آوریل, مشتریان اپراتور آمریکایی T-Mobile قادر به عضویت در گزینه ای از جمله هستند دو Teraoctes از فضای ذخیره سازی Google One و ذخیره نامحدود در وضوح اصلی در Google Photos با قیمت 15 دلار در هر ماه. برنامه موجود Google One از دو Teraoctet ، که برای همه باز است ، 10 دلار در هر ماه هزینه دارد ، این بدان معنی است که ذخیره نامحدود عکس های بیشتر برای شما هزینه نخواهد کرد آن پنج دلار اضافی.

در حالی که بسیاری از افراد با 2 سل بیش از نشستن برای عکس ها و فیلم های خود خواهند داشت ، ممکن است برخی از علاقه مندان به تعداد بیشتری نیاز داشته باشند ، به خصوص اگر عکس ها یا فیلم های زیادی را در محدوده تلفن های هوشمند Android بگیرند. در واقع, فیلم 8K برای 108 عکس MP می تواند به سرعت فضای ذخیره شما را اشباع کند.

در حال حاضر ، ما دقیقاً نمی دانیم که این گزینه جدید روی بسته های T-Mobile مستقر خواهد شد ، اما طبق گفته اپراتور باید به زودی “به زودی” برسد. ما امیدواریم که Google از همکاری خود با T-Mobile راضی نباشد و همچنین اجازه می دهد سایر اپراتورها برای استفاده از آن.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست