Google Pixel 7 Test: تلفن هوشمند با بهترین ارزش برای پول در بازار?, تست Google Pixel 7: نسخه 6.5 اما هنوز هم باید – CNET FRANCE

تست Google Pixel 7: نسخه 6.5 اما هنوز هم باید داشته باشد

با پیکسل 7 در 649 یورو, Google تا حد زیادی روی سه حوزه اصلی متمرکز شده است: پالایش طراحی ، گسترش ظرفیت های عکس خود و ادغام عملکردهای نرم افزاری منحصر به فرد در پیکسل. در پیکسل 7 طرفدار, گران تر ، 899 یورو هزینه دارد و یک لنز تله فوتو و همچنین صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی اضافه می کند.

Google Pixel 7 Test: تلفن هوشمند با بهترین ارزش برای پول در بازار?

پس از Pixel 7 Pro ، به نسخه “استاندارد” تلفن هوشمند High -end از Google قرار دهید. پیکسل 7 به دور از پدر و مادر فقیر ، مزایای بسیاری برای اثبات قیمت محکم تر دارد.

راه اندازی همزمان با Google Pixel 7 Pro, در پیکسل 7 خطوط اصلی را در حالی که برخی از امتیازات را برای کاهش قیمت از سر می گیرد ، از سر می گیرد.

با قیمت 649 یورو با قیمت شروع (برای 128 گیگابایت ذخیره سازی) ، 250 یورو ارزان تر از acolyte است که به طور خاص در عکس مجهز شده است. برخی از حداقل اختلافاتی که شایسته است نگاهی دقیق تر به برادر کوچک “استاندارد” داشته باشد ، اما با همان استعدادها یا تقریباً تیزهوش است.

پیکسل 7 نیرو

عکس سبک ، اما همیشه در بالا

پیکسل 7 تنها دو سنسور عکس در پشت دارد: زاویه بزرگی از 50 mpx و فوق زاویه ای از 12 mpx (125.8 درجه از میدان دید). اگر آرزو داشتید با تله فوتو بازی کنید و در کمال بزرگنمایی کنید ، باید به Pixel 7 Pro برگردید. حالت ماکرو غایب دیگر است. اما پیکسل 7 همچنین از استعدادهای هوش مصنوعی گوگل و قدرت تراشه خانه Google Tensor G2 برای انجام معجزه بهره می برد.

Google Pixel 7

از دست دادن عکس با پیکسل 7 ، روز و شب تقریبا غیرممکن است. هوش مصنوعی به لطف ابزارهای تصحیح آن تقریباً همه چیز را جلب می کند. آدامس جادویی به شما امکان می دهد عناصر ناخوشایند را پاک کنید (یا در صورت تمایل به افراد) ، گزینه ضد اسکان حرکات نادر را به خود جلب می کند و حتی می توان بعد از گرفتن عکس ، یک تار را در پس زمینه اضافه کرد.

علاوه بر این ، Google به طور سیستماتیک پیشرفت هایی را برای تزئین عکس های شما ، اعم از فیلترها یا روتوش روشنایی پیشنهاد می کند.

سمت چپ: عکس گرفته شده با پیکسل 7 - راست: عکس با توصیه Google AI روتوش شده است

بزرگنمایی خوب است ، حتی اگر در اپتیک های دیجیتال یا حتی X5 به X30 نرسد (شما باید از Optics X2 راضی باشید). در حداکثر زوم X8 ، از دست دادن کیفیت احساس می شود ، اما بیشتر از افتخار و بسیار بهتر از برخی رقبا باقی می ماند.

عکس گرفته شده با زاویه فوق العاده بزرگ Google Pixel 7عکس گرفته شده با زاویه بزرگ Google Pixel 7عکس گرفته شده با بزرگنمایی X2 Google Pixel 7عکس گرفته شده با حداکثر زوم x8 Google Pixel 7

در شب ، Pixel 7 نیز راحت است ، زیرا مارک تجاری Google برای چندین سال است. در جلو ، ما همان دوربین Pixel 7 Pro را پیدا می کنیم ، که قادر به گرفتن سلفی های گروهی به لطف زاویه فوق زاویه ای آن است. این فیلم می تواند در 4K/60 IPS فیلم کند و در نور کم بسیار خوب است.

یک طراحی حق بیمه

در مورد Pixel 7 Pro ، Google ظاهر تلفن های هوشمند خود را دوباره کار کرد. پیکسل 7 با لبه های آلومینیومی مت ظریف است و به خصوص در دست خوبی دارد تا اسلاید نشود (دارای مجوز IP68 برای تزئین غوطه وری و مقاومت در برابر گرد و غبار است). در رنگ سفید برفی ، آتشفشانی سیاه و سبز لیمو موجود است.

توجه داشته باشید که صفحه OLED 6.3 اینچی از صفحه Pixel 7 Pro کوچکتر است ، اما بسیار خوب است ، با نور عالی. از طرف دیگر ، شما باید از نرخ طراوت تصویر در 90 هرتز در برابر 120 هرتز راضی باشید. فقط با تجربه ترین بازیکنان واقعاً تفاوت را درک می کنند ، یا کسانی که قبلاً 120 هرتز را چشیدند.

Google Pixel 7

در پشت ، ماژول عکس در یک حباب سیاه ، در یک نوار فلزی که کل عرض را اشغال می کند ، دوباره جابجا شد. این به شما امکان می دهد با استفاده از دکمه های طرف (حجم ، آماده به کار) یا نگه داشتن آن خجالت بکشید. پشت شیشه در برابر انواع شوک ها ، کمتر در برابر اثر انگشت بسیار مقاوم است. در جلو ، شیشه Gorilla Glass Victus در مقابل خراش های احتمالی به خوبی نگه داشته می شود.

توابع نرم افزاری

مانند Pixel 7 Pro ، که ما شما را به آن دعوت می کنیم آزمایش را در این قسمت خاص دوباره انجام دهید, پیکسل 7 از توابع متمایز آن از سایر تلفن های هوشمند Android (Android 13 در اینجا) بهره می برد. Google به ویژه از ابزارهای ترجمه فوری و زیرنویس برای هر ویدئویی استفاده می کند ، اما همچنین امکان رونویسی از پیام صوتی.

پیکسل 7 ضعف

یک بار خیلی سریع نیست

گوگل اعلام کرده است که استقلال تلفن های هوشمند خود را بهبود بخشیده است و باید گفت که در سالهای اخیر کمی از نقطه سیاه است. پیکسل 7 کمی بهتر عمل می کند و به راحتی روز را نگه می دارد ، کمی بیشتر در استفاده استاندارد. اما انتظار معجزه ندارید. در بازی یا فیلم ، او حتی می تواند استقلال خود را به سرعت نزول کند. همچنین لازم است 40 دقیقه برای بازیابی 60 ٪ استقلال و تقریباً 1H40 برای بار کامل ، در زمانی که Oppo یا Xiaomi طی 20 دقیقه هستند ، حساب کنید.

گرما به راحتی

پیکسل 7 اگر در تلفن همراه ، فیلم هستید یا کمی با اطمینان حرکت می کنید ، به سرعت گرم می شود. به سرعت زیر انگشتان احساس می شود.

رنگهای مختلف Google Pixel 7

نتیجه

برای قیمت یک تلفن هوشمند پیشرفته Advanced -Range ، Google Pixel 7 یک مورد طلا است. این ویژگی های بسیاری دارد که در بالای محدوده (کیفیت عکس ، توابع خاص ، پردازنده سریع و کارآمد ، طراحی تصفیه شده) برای کمتر از 700 یورو یافت می شود ، اگر می خواهید 256 گیگابایت ذخیره سازی باشد ، کمی بیشتر. احتمالاً هیچ ارزش بهتری برای پول در بخش آن وجود ندارد.

اگر او در مقایسه با برادر بزرگ خود ، Pixel 7 Pro ، امتیازاتی کسب کند ، او چیزی را برای ایجاد فکر کردن دو بار کسانی که بین این دو مدل دریغ می کنند فکر می کند. اگر عکس با کیفیت اولویت شماست و زوم با وضوح بالا ضروری نیست ، به دنبال آن باشید!

تست Google Pixel 7: نسخه 6.5 اما هنوز هم باید داشته باشد

تست Google Pixel 7: نسخه 6.5 اما همیشه باید داشته باشد

Pixel 7 برای کسانی که می خواهند یک تلفن اندرویدی با صفحه نمایش با اندازه متوسط ​​و یک دوربین خوب با قیمت مناسب می خواهند یک انتخاب محکم است. با پیکسل 6 تفاوت چندانی ندارد, اما این یک نشانه خوب است زیرا نشان می دهد که گوگل در همان فرمول برنده ای که سال گذشته تأسیس کرده بود ، نگه داشته و این باعث ایجاد یک تلفن پرچمدار خوب و خوب اندرویدی شده است که از نظر قیمت همچنان به زیر مجموعه اپل و سامسونگ ادامه می دهد.

با پیکسل 7 در 649 یورو, Google تا حد زیادی روی سه حوزه اصلی متمرکز شده است: پالایش طراحی ، گسترش ظرفیت های عکس خود و ادغام عملکردهای نرم افزاری منحصر به فرد در پیکسل. در پیکسل 7 طرفدار, گران تر ، 899 یورو هزینه دارد و یک لنز تله فوتو و همچنین صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی اضافه می کند.

پیکسل 7 بر اساس بسیاری از عناصر ارائه شده برای اولین بار با پیکسل 6 ساخته شده است و آنها را به جلو سوق می دهد. این یک پردازنده Tensor G2 نسل دوم دارد که از ویژگی های جدید دوربین تغذیه می کند. طراحی شبیه به پیکسل 6 است ، اما لهجه بیشتر در نوار است که شامل تمام سنسورهای عکس در پشت است. و یک بار دیگر ، Google به ویژگی های نرم افزاری منحصر به فرد پیکسل نگاه می کند ، مانند گنجاندن سرویس VPN رایگان آن.

تلفن هوشمند جدید آن ترکیبی خوشمزه از ویژگی ها ، ابزارهای عکس و قیمت را ارائه می دهد. عمر باتری می تواند طولانی تر باشد ، و با مراجعه به سامسونگ ، نسل دیگری از پشتیبانی نرم افزار Android را دریافت خواهید کرد. اما Pixel 7 موفق به پیشبرد استدلال های زیادی برای قیمت آن 649 یورو است.

پیکسل 7 پیکسل زیبا تر است

پیکسل 7

پیکسل 7 از سال گذشته دارای اسکله های کوچکتر از پیکسل 6 است. جیمز مارتین/CNET

پیکسل 7 همان زبان طراحی جهانی را با پیکسل 6 دارد. بار دیگر ، قسمت عکس با یک نوار افقی برجسته می شود که به پشت تلفن امتداد دارد. اما آن پیکسل 7 از فلز به جای شیشه ساخته شده است.

Google از طراحی دو رنگ پیکسل 6 با پیکسل 7 دور شده است ، که در پشت یک رنگ پوشانده شده است. در برف ، آتشفشانی سیاه و لیمو سبز موجود است. به نظر می رسد دومی هیجان انگیزترین گزینه رنگ در گروه است.

پیکسل 7 همچنین در قسمت جلویی دارای چاله های کوچکتر است که به آن می دهد ظاهری کمی مدرن تر و پریمیوم از پیکسل 6. صفحه نمایش کمی کوچکتر است ، با 6.3 اینچ در برابر 6.4 اینچ. هنوز به اندازه کافی بزرگ است که فضای بیشتری را نسبت به دستگاه هایی مانند سامسونگ گلکسی S22, منآیفون 14 و پیکسل 6a, که همه نمایشگرهای 6.1 اینچی دارند.

Pixel 7 Pro در سمت چپ ، عکاسی در کنار پیکسل 7

Pixel 7 Pro (سمت چپ) دارای صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی در مقایسه با پیکسل 7 6.3 اینچی (سمت راست) است. جیمز مارتین/CNET

گوگل ادعا می کند که صفحه پیکسل 7 در حال رسیدن به اوج روشنایی است 1400 نیت, با اينكه ما هنوز در دیدن محتوای آن در آفتاب کامل در شرایط خاص مشکل داشتیم. از طرف دیگر ، محدوده Galaxy S22 ما را با روشنایی کاشی های آن تحت تأثیر قرار داد.

پیکسل 7

لبه های فلزی پیکسل 7. جیمز مارتین/CNET

مانند سلف خود ، صفحه پیکسل 7 a تعریفی از 1080 x 2400 پیکسل, Corning Gorilla Glass Protectus برای دوام و احتمال افزایش نرخ طراوت تا زمان 90 هرتز برای یک پیمایش و سرگرمی روانتر. موهای ناامیدکننده در این نکته آخر زیرا برای این قیمت ، چندین رقبای 120 هرتز ارائه می دهند.

پیکسل 7 دوربین در برابر آیفون 14 و Galaxy S22

پیکسل 7

دوربین پیکسل 7 در مقایسه با پیکسل 6 از سال گذشته پیشرفت های جزئی دارد. جیمز مارتین/CNET

پیکسل 7 دارد یک سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی و یک دوربین با زاویه فوق العاده گسترده از 12 مگاپیکسل, مثل پیکسل 6. اما گوگل ادعا می کند که در پشت صحنه تغییراتی ایجاد کرده است که باید کیفیت زوم پیکسل 7 را بهبود بخشد.

در طول بزرگنمایی در 2x ، سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی پیکسل 7 مگاپیکسلی اکنون در 12.5 مگاپیکسل در مرکز بریده شده است. طبق گفته گوگل ، نتیجه باید شبیه به یک هدف نوری 2x باشد. پیکسل 7 همچنین می تواند در دیجیتال به 8 برابر بزرگنمایی شود ، که نشان دهنده پیشرفت جزئی در مقایسه با بزرگنمایی 7x پیکسل 6 است.

بزرگنمایی 2x پیکسل 7 است به طور کلی واضح و دقیق, اگرچه در بسیاری از موارد ، تصویر پیکسل 7 به همان اندازه که در پیکسل 6 ، آیفون 14 و گلکسی S22 گرفته شده به نظر می رسید. عکس های زیر یک مثال است.

پیکسل 7 در مقابل پیکسل 6.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

اما در چند مورد که متوجه تفاوت شدیم ، نتایج چشمگیر بود. نگاهی به عکس های یک صفحه در پارک زیر ، که در حداکثر سطح بزرگنمایی دیجیتال هر تلفن گرفته شده است. پیکسل 7 ممکن است طولانی ترین زوم را نداشته باشد (این افتخار به بزرگنمایی دیجیتال 30x در کهکشان S22) ، اما او مطمئناً واضح ترین عکس را دارد. و این مطمئناً یک عکس فوری سخت تر از بزرگنمایی دیجیتال 5 برابر است که می توانید با آیفون 14 بدست آورید.

پیکسل 7 در مقابل پیکسل 6.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

خط افق رودخانه شرقی در این عکس ، که با یک بزرگنمایی 2 برابر گرفته شده است ، همچنین در عکس پیکسل 7 نسبت به آیفون 14 واضح به نظر می رسد.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

در سناریوهای دیگر ، پیکسل 7 به طور کلی رتبه خود را به دست آورد. بعضی اوقات او عکس بهتری نسبت به اپل یا سامسونگ تولید می کرد و بعضی اوقات خود را در پشت هر دو پیدا می کرد. پرتره داخلی زیر در زیر نور کوتاهی گرفته شده است و به عنوان مثال واضح یا مفصل نیست ، به عنوان مثال ، اگرچه با سامسونگ برابر است.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14

در نور روز ، پیکسل 7 اسیر شد یک عکس واضح و دقیق در حالت پرتره که به درستی موضوع را در پیش زمینه جدا می کند. با این حال ، ما عکس های اپل و سامسونگ را ترجیح می دهیم زیرا آنها سایه های کمتری را در مورد موضوع نشان می دهند.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22

اما پیکسل 7 برای عکس در حالت شب و عکسهای رنگارنگ گرفته شده در نور خورشید کارآمد است.

در عکس زیر ، که در یک اتاق تقریباً تاریک گرفته شده است ، پیکسل 7 و آیفون 14 هر دو تولید کردند تصاویر کاملاً روشن با برخی جزئیات. عکس آیفون بهترین و درخشان ترین است و همچنین جزئیات واضح تری را ارائه می دهد. اما عکس پیکسل 7 همیشه از سامسونگ واضح است و رنگهای دقیق تری را نشان می دهد. عکس گرفتن در حالت شب در پیکسل 7 نیز برای چند ثانیه سریعتر از انجام آن در پیکسل 6 است ، اگرچه در اصل با اپل و سامسونگ با توجه به سرعت تیراندازی برابر است.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14

ما همچنین این عکس از گلها را در پارک گرفته شده در پیکسل 7 دوست داشتیم. از میان این سه تلفن ، ما معتقدیم که اپل بهترین کار را برای تعادل رنگ و جزئیات در حالی که وفادار به صحنه باقی مانده است ، انجام داد. عکس گوگل با این وجود ارائه می دهد جزئیات بیشتر در گلبرگ ها که کهکشان S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

اما جالب تر یکی از ویژگی های جدید ویرایش است که Google به پیکسل 7 اضافه کرد. نام اوست عکس ابروور, و به نظر می رسد بسیار شبیه عملکرد Unburur Face است که سال گذشته اولین بازی خود را در پیکسل 6 انجام داد. ایده این است که به جای اینکه به سادگی عکس های جدید را که Aburur با آن روبرو است ، برجسته کنید ، می توانید کتابخانه عکس خود را مرور کرده و کوچکترین عکس های با کیفیت را که ممکن است با دوربین های قدیمی تر گرفته شده باشد ، تصحیح کنید.

ما نمی توانیم باور کنیم که Pixel 7 چقدر وضوح این عکس را که تقریباً 10 سال پیش گرفته شده است بهبود بخشید. برای دیدن تفاوت به عکس های زیر نگاهی بیندازید.

از تجربه ما ، این ابزار در عکسهایی که مبهم است بهتر کار می کند. اگر یک عکس خیلی دانه دار است ، زیرا در ابتدا تصویر به اندازه کافی نور کافی نبود ، چیزهای زیادی وجود ندارد که گوگل بتواند انجام دهد. خوب است که ببینیم این شرکت نه تنها در مورد به روزرسانی عکاسی به کیفیت تصویر فکر نمی کند.

با توجه به این ویدئو ، یکی از بزرگترین موارد اضافی در پیکسل 7 عملکردی است تار سینمایی. این باید برای کاربران اپل آشنا به نظر برسد ، زیرا آیفون دارای ویژگی بسیار مشابهی به نام حالت سینمایی است. پس زمینه یک تصویر را تار می کند تا موضوع را بیشتر بیان کند ، دقیقاً مانند حالت پرتره برای عکس ها.

تاری سینمایی پیکسل 7 به خوبی کار می کند و استفاده از آن سرگرم کننده است ، اما آیفون صحنه را طبیعی تر کرد. شما می توانید بررسی کنید که چگونه این کلیپ ها در Pixel 7 بررسی ویدیویی در این مقاله یکپارچه شده است.

لحن واقعی و قاب بندی هدایت شده

پیکسل 7 (سمت چپ) و پیکسل 7 Pro (راست). اندرو لانکسون/CNET

گوگل گفت که سیستم دوربین واقعی خود را بهبود بخشیده است با بیش از 10،000 پرتره از مردم برای تصحیح چگونگی ایجاد تلفن های پیکسل باعث ایجاد رنگ پوست. این شرکت گفت: لحن واقعی نیز باید در صورت کمبود نور بهتر کار کند.

برای آزمایش این آزمایش ، ما برخی از همکاران خود را با استفاده از Pixel 7 ، آیفون 14 و Galaxy S22 عکاسی کرده ایم و از آنها پرسیدیم که چه عکسی را ترجیح می دهند و چرا. با نشان دادن عکس ها ، ما فاش نکردیم که از کدام تلفن برای جلوگیری.

تئودور لیگیگیان ، همکار تولید کننده اجتماعی:

“در مقایسه با دیگران ، پیکسل 7 در همه زمینه ها خنثی ترین بود. در کم نور ، آنچه را که با چشمان خود می بینید ، حفظ می کند ، این همان کاری نیست که شما می خواهید تلفن شما در شرایط کم نور انجام دهد. در کم نور ، به نظر می رسد پیکسل 7 عکس های گرم تری برای تقویت رنگ یک موضوع می گیرد. در خارج ، او یک کار عالی برای نگه داشتن بلوزهای آسمان و جلوگیری از پس زمینه دمیده انجام می دهد. شعله ور لنز یک حواس پرتی است و در همان تصویر از گلکسی S22 ظاهر نمی شود ، بنابراین نمی دانم مشکلی ایجاد شده توسط تلفن یا کاربر است.

گلکسی S22 از نظر من بهترین بود. اگر نمی دانستید که این عکس ها در کم نور گرفته شده اند ، هرگز نمی دانید. در صورت قرار گرفتن در معرض زیاد ، مانند خارج ، Galaxy S22 موفق به کاهش روشنایی و نگه داشتن درخشش موضوع می شود. Galaxy S22 موفق به تعادل و اصلاح رنگ ها به کمال می شود.

آیفون 14 به جای تلاش برای اصلاح رنگ ها در روشنایی کم و قرار گرفتن در معرض قوی ، احساس افزایش اشباع می کند. در شرایط کم نور ، به نظر می رسد بین خیلی گرم و کسل کننده چرخانده شده است. در عکس های در فضای باز ، رنگ ها توسط نرم افزار عمیق و صاف به نظر می رسند – تقریباً مانند یک فیلتر اتوماتیک. »»

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

عماد خان ، گزارشگر ارشد:

“به طور کلی ، من عکس های پیکسل 7 را دوست دارم. در خارج ، او کار خوبی را برای گرفتن موضوع در مرکز انجام داد در حالی که کمی تاری در پس زمینه انجام می داد. ما هنوز هم به شعله ور لنز توجه می کنیم. در داخل و در شرایط کم نور ، رنگ ها و بافت های دقیقی را حفظ می کند. HDR نیز خوب است.

Galaxy S22 همچنین عکس های عالی تولید می کند. این هدف از فاصله کانونی کوتاه تری برخوردار است ، به این معنی که این مرکز را به قاب نزدیک می کند ، اما این همچنین نیویورک را نیز در پشت من نشان می دهد. هنوز هم در پایین شعله لنز وجود دارد و به نظر می رسد که پس از درمان بخشی از تی شرت من را صاف کرده است. بزرگترین فاصله کانونی کمی روی من نهفته است ، که ممکن است غیر طبیعی به نظر برسد. اما وضوح در نور کم خوب است. او همیشه قادر به ضبط بافت لباس من است.

به نظر می رسد آیفون 14 از همه دوربین ها درخشان ترین است. وقتی در آفتاب هستم ، تقریباً یک درخشش در اطراف سرم وجود دارد. با این حال ، فاصله کانونی اجازه می دهد تا یک قاب بندی خوب داشته باشد و پس زمینه دارای تاری طبیعی تری باشد. بازتاب هدف وجود دارد ، اما این بار بالای بدن من واقع شده است. عکسهای کم نور از دو مورد اول ضعیف تر هستند. من از دست دادن جزئیات و وضوح توجه می کنم. سر و صدای بیشتری وجود دارد. عکس های داخلی با نورپردازی خوب دقیق به نظر می رسد و تن پوست خوب است ، حتی اگر فکر می کنم حداقل صاف کننده پوست وجود دارد. »»

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

Lai Frances ، تولید کننده مدیریت اجتماعی:

“به نظر می رسد پیکسل 7 از نظر رنگ برای روشنایی مخلوط پایدارترین است. در واقع کمی خیلی واقعی است. رنگ هایی که بیرون می آیند شبیه به رنگهایی است که با چشمان خود می بینید. وقتی نوبت به روشنایی ضعیف می رسد ، می توان دید که چگونه او می تواند عکس را روشن کند و لحن را حفظ کند. از طرف دیگر ، نورپردازی داخلی این احساس را می دهد که با توجه به چهره پوست کمی اغراق آمیز است.

Galaxy S22 از نظر رنگ ها سازگارترین است. از این سه نفر ، او بهترین عکس ها را گرفت ، هر وضعیت روشنایی ، و کاملاً چشمگیر است. عکس ها واضح بودند ، نورپردازی کار می کرد ، موضوع (من) صحیح است. به عبارت دیگر ، این دستگاه یکی از مواردی است که باید توصیه کند.

عکسهای خارجی آیفون 14 کاملاً شبیه به دو گوشی اول بود. اما هنگامی که نور داخلی کم و مخلوط بود ، رنگ های رنگ تمایل به حرکت به سمت گرمتر یا سردتر دارند. عکس روشنایی مختلط این احساس از دست دادن کنتراست را به وجود آورد ، در حالی که عکس های داخلی و کم نور در مقایسه با سایر عکس های گرمتر به نظر می رسید. »»

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

پیکسل 7 در مقابل گلکسی S22.

پیکسل 7 در مقابل آیفون 14.

Pixel 7 و 7 Pro همچنین دارای یک ویژگی جدید به نام Guide Frame (Framing Guided), که از سرنخ های صوتی برای کمک به کور یا بینایی برای گرفتن سلفی استفاده می کند. به محض فعال کردن خواننده صفحه نمایش Google Talkback به طور خودکار کار می کند.

برای تست قاب راهنمای ، ما یک سلفی را روی مبل خود گرفتیم ، چشمان بسته بود. تلفن دقیقاً به ما گفت اگر در متن بودیم یا اینکه یکی از چهره های ما تا حدی پوشانده شده است.

پیکسل 7 عملکرد و استقلال

پیکسل 7

دوربین جلوی Pixel 7 اکنون قفل صورت را دارد. جیمز مارتین/CNET

پیکسل 7 با پردازنده جدید کار می کند Tensor G2 De Google ، که عمدتا برای تهیه برخی از ویژگی های جدید دوربین ذکر شده در بالا ، مانند عکس ابورور استفاده می شود. به نظر می رسد که این اجراها مطابق آنچه از تلفن هوشمند پرچمدار انتظار می رود ، باشد پیمایش رابط به طور کلی روان به نظر می رسد و برنامه ها به سرعت راه اندازی می شوند. سنسور اثر انگشت نیز سریعتر از Pixel 6 به نظر می رسد ، که این یک بهبود استقبال است. ما هیچ مشکلی مانند کسانی که قبلاً در زمان انتشار آن روی پیکسل 6 تأثیر گذاشته بودند ، متوجه نشده ایم.

برخلاف پیکسل 6 می توانید پیکسل 7 را با صورت خود باز کنید. اما گوگل هشدار می دهد که این ویژگی به اندازه استفاده از کد پین یا خواننده اثر انگشت ایمن نیست ، زیرا عمدتا بر اساس دوربین جلوی پیکسل 7 ساخته شده است. به همین ترتیب ، شرکت فقط به عنوان راهی برای باز کردن قفل تلفن شما به جای تأیید اعتبار خریدها قرار می دهد.

چهره شناسه ، در مقایسه ، هزاران نکته نامرئی را برای ایجاد کارت پروژه می کند ، صورت شماست (و می توان از آن برای اجازه دادن به Apple Pay استفاده کرد). خبر خوب این است که به نظر می رسد باز کردن صورت به سرعت روی پیکسل 7 عمل می کند. این به طور کلی صورت ما را تقریباً فوراً تشخیص می دهد.

استقلال باتری پیکسل 7 به اندازه کافی طولانی است که یک روز را با سمت خود بگذراند. اما اگر روز طولانی به نظر برسد ، ممکن است بخواهید شارژر مصرف کنید و قصد دارید اغلب از ویژگی های باتری لذیذ استفاده کنید. هنگامی که ما پارامتر با نرخ تازه سازی بالا را فعال کردیم ، که روشنایی تطبیقی ​​را غیرفعال کرده ایم ، که عملکرد تشخیص آهنگ در حال پخش در حال پخش فعال شده است و ما نمایشگر هنوز هم فعال را ترک کرده ایم, ما کمی بیش از 15 ساعت از پیکسل 7 به دست آورده ایم – که برای گذراندن یک روز کاری کامل و بیشتر کافی است.

غیرفعال کردن بسیاری از این ویژگی ها باعث افزایش استقلال حدود یک ساعت در یک روز به همان اندازه شلوغ شد. اما عمر باتری بسته به نحوه استفاده از دستگاه خود همیشه نوسان خواهد داشت. در روزهایی که ما کمتر فعال بودیم و بیشتر احساسات وقت خود را در خانه یا مطب ، حدود 30 تا 44 ٪ از ظرفیت باتری در هنگام خواب داشتیم.

نرم افزار پیکسل 7

Pixel-7-Pro-Watch-Lanxon-Promo-55

پیکسل 7 و پیکسل 7 Pro در Android 13 کار می کنند. اندرو لانکسون/CNET

پیکسل 7 در زیر کار می کند Android 13. Pixel 7 و 7 صاحبان Pro از Google دسترسی رایگان به شبکه خصوصی مجازی یا VPN دارند.

سایر پیشرفت های نرم افزاری ، اجازه دهید رونویسی از پیام های صوتی و امکان رونویسی بلافاصله منوهای خودکار هنگام تماس با شماره های رایگان ، بدون نیاز به انتظار.

گوگل نیز قول می دهد پنج سال به روزرسانی های امنیتی برای محدوده پیکسل 7 و حداقل سه سال ارتقاء به سیستم عامل Android. بد نیست ، اما سامسونگ در بیش از پنج سال به روزرسانی های امنیتی چهار نسل به روزرسانی در نسخه Android را قول می دهد.

پیکسل 7: ضروری

Pixel 7 Pro (سمت چپ) و پیکسل 7 (راست). اندرو لانکسون/CNET

پیکسل 7 ادامه پیکسل 6 است و ترکیبی خوب از ویژگی های مفید ، فناوری عکس جامد و قیمت صحیح را ارائه می دهد. این اتفاق می افتد پس از آن اتفاق می افتد که Google برخی از استراتژی های مختلف را برای ایجاد تلفن های پیکسل خود در سالهای اخیر امتحان کرده است.

در پیکسل 4, به عنوان مثال ، یک سیستم رادار تشخیص حرکتی برای اجازه باز کردن سریعتر و حرکات بدون تماس داشت. اما او هرگز نتوانست برنده شود. Google سپس پیکسل 5 با حذف این سیستم رادار و تمرکز بیشتر روی دوربین. با این حال ، به نظر می رسد پیکسل 6 با افزودن ویژگی هایی که از تراشه تنش خود استفاده می کند ، جهت گیری Google در آینده قابل پیش بینی را تنظیم کرده است.

گفته می شود ، پیشرفت هایی وجود دارد که ما دوست داریم در پیکسل 8 ، به خصوص در مورد استقلال ببینیم. سامسونگ همچنین با توجه به مدیریت نسل های نرم افزار Android ، روشنایی صفحه و سطح بزرگنمایی خالص و ساده بزرگنمایی در دوربین خود ، گوگل را ضرب و شتم می کند. با این حال ، بزرگنمایی پیکسل 7 در حداکثر سطح خود از وضوح چشمگیر است و ویژگی هایی مانند عکس Unburur به دوربین پیکسل کمک می کند تا همچنان به ایستادگی خود ادامه دهد.

به طور کلی ، پیکسل 7 استدلال های بسیاری دارد ، به خصوص با 649 یورو ، و این یک انتخاب محکم برای طرفداران Android که یک تلفن را طی دو یا سه سال به روز می کنند.

آزمون کامل را بخوانید

  • یادداشت نوشتن

The Parisian Tested: Google Pixel 7 ، تلفن هوشمند ایده آل Android ?

آیا تلفنی که توسط Mountain View Giant طراحی شده است ، سزاوار تمام ستایش های مورد انتقاد است که در پایان سال 2022 منتشر شد ? بعد از چند ماه استفاده روزانه ، نظر ما در اینجا است.

نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک: پیکسل 7 فرمت جذاب را اتخاذ می کند

پیکسل 7 (سمت چپ) در کنار سلف خود ، پیکسل 6

همیشه یک آس از عکس. گوگل در زمینه عکاسی ، به ویژه به لطف قدرت الگوریتم های آن ، که کلیشه ها را زیر پا می گذارد ، شهرت زیادی را حک کرده است. با کمال تعجب ، Pixel 7 یک نسخه تقریباً عالی را تهیه می کند. روز به روز ، عکسهای سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی بسیار موفق هستند. تلخ بسیار عالی است ، رنگ های درخشان و کار بر روی تضادها شبکیه را چاپ می کند ، در حالی که طبیعی است.

فوق زاویه ای مؤثر است ، حتی اگر به ناچار کمی جزئیات را از دست دهید عکس گرفته شده با سنسور اصلی. اصلا خوب

حتی زوم حداقل تا x5 از خود دفاع می کند. یک نرم افزار عالی از زمان پیکسل 7 ، برخلاف مدل فوقانی ، 7 Pro (899 یورو) ، بدون لنز تله فوتو است.

در X2 ، مانند اینجا ، و حتی تا X5 ، بزرگنمایی به کار خوبی می رسد بهتر است بزرگنمایی را به حداکثر (x8) فشار ندهید

اما به خصوص در شب است که پیکسل 7 تمام دارایی های خود را فاش می کند. این رندر در اکثر موارد با عکس های خوب ، به خوبی در معرض دید و روشن چشمگیر است. در این مرحله ، او به چشم تلفن های فروخته شده بسیار گرانتر مانند سامسونگ گلکسی S23 (959 یورو) و آیفون 14 Pro نگاه می کند.

فوق زاویه ای در محیط های شبانه کاملاً خوب عمل می کند به شرط آنکه هنوز کمی سبک باشد با سنسور اصلی ، عکس های شبانه از کیفیت عالی برخوردار هستند

سنسور سلفی 10.8 MP ، همچنین قانع کننده است: جزئیات صورت بیشمار و میخک پوست نسبتاً وفادار است. همچنین می توان زمینه دید ، ایده آل برای عکسهای گروهی را گسترش داد. بگذارید سرانجام نیروی بزرگ دیگر پیکسل ها را فراموش نکنیم: حالت پرتره. این یکی همیشه در صدر با اثر بوکه (تار پس زمینه) کنترل شده و برجسته ای از سوژه ها است.

حالت پرتره سس گوگل هنوز هم چشمگیر است

یک تجربه نرم افزاری منحصر به فرد. ما در پیکسل 7 همه ویژگی های نرم افزاری را که موفقیت پیکسل 6 را رقم زده است پیدا می کنیم. بگذارید از جمله موارد دیگر ، آدامس جادویی را ذکر کنیم ، که به شما امکان می دهد عناصر را به راحتی بر روی یک عکس پاک کنیم (به کلیشه های زیر مراجعه کنید), و اکنون در تمام تلفن های اندرویدی موجود است. حالت “گوش دادن” که به طور خودکار پخش موسیقی در این نزدیکی را مشخص می کند. یا رونویسی متنی واقعی ضبط کننده صوتی. پیکسل 7 همچنین عملکردهای خاص خود را شامل می شود ، مانند VPN که پس از فعال شدن ، اتصال شما را ایمن می کند. به عنوان مثال ، اگر از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید. ما همچنین باید به حالت عکس Unburur اشاره کنیم ، که می تواند یک عکس مبهم را بهبود بخشد (با موفقیت کم و بیش). بسیاری از ایده های خوب که “تجربه پیکسل” را بسیار دلپذیر می کند.

عکس اصلی قبل از استفاده از گزینه

عملکرد جامد. تراشه خانگی ، Tensor G2 ، همراه با 8 گیگابایت رم ، دستگاه را بدون مشکل تبدیل می کند. بدون کندی روزانه. علاوه بر این ، تجربه نرم افزار نسبت به سال گذشته با پیکسل 6 موفق تر است زیرا در این چهار ماه از استفاده هیچ گونه اشکال ، تاخیر یا تصادف ظاهر نشده است. مشکلی در مورد خواستار بازی های سه بعدی وجود ندارد ، حتی اگر برای برخی ، لازم باشد برخی از امتیازات گرافیکی را بپذیرید.

ما آن را کمتر دوست داشتیم

بار خیلی آهسته. این یک معلولیت است که پیکسل 6 از آن رنج می برد: شارژ مجدد پیکسل 7 آهسته ، بسیار کند است … حتی بیش از 1h35 طول می کشد تا 100 ٪ 4،355 میلی آمپر ساعت باتری را پر کند ، با شارژر رسمی – تأمین نشده و عرضه نشده است ، و 30 یورو فروخته شده است. ما دور از دلاوری Realme ، Oppo و Xiaomi هستیم که برخی از آنها تمام لحن خود را در 15/20 دقیقه می یابند. از طرف استقلال ، پیکسل 7 با آن دور می شود: در استفاده مختلط به راحتی یک روز و نیم را نگه می دارد.

یک صفحه زیبا … اما محدود به 90 هرتز. پیکسل 7 مجهز به یک دال 6.3 اینچ AMOLED ، یک تعریف کامل HD + (2،400 x 1،080 پیکسل) است. ما از صحت رنگ ها و حداکثر روشنایی ، بسیار بالا سلام می کنیم. اما می توانید از نرخ خنک کننده محدود به 90 هرتز استفاده کنید ، در حالی که برخی از رقبای مستقیم تا 120 هرتز می روند. گفته می شود ، این تفاوت به طور روزانه برای اکثر کاربران قابل درک خواهد بود.

صفحه نمایش روشن و خوب است اما محدود به 90 هرتز است. امتیازاتی که می تواند بیشترین خواستار را ترمز کند

فقط سه سال به روزرسانی های اندرویدی. Google قول پنج سال تکه های امنیتی را می دهد ، که در جهان اندرویدی بسیار زیاد است. اما پشیمان می شویم که غول فقط از سه سال به روزرسانی اندرویدی در انتهای تلفن راضی است ، جایی که به عنوان مثال سامسونگ تا چهار سال می گذرد. به ذکر اپل که شش سال بروزرسانی iOS ارائه می دهد. ناامید کننده است که بگوییم ، پس از اکتبر 2025 ، پیکسل 7 دیگر آخرین اخبار نرم افزاری را نخواهد داشت. واضح است که شرکت Mountain View باید در این مورد بهتر عمل کند.

حکم

با 649 یورو ، پیکسل 7 بدون شک یکی از بهترین تلفن های هوشمند اندرویدی لحظه ای است ، حتی چهار ماه پس از انتشار آن. با استعداد در عکس ، او در این نقطه با استفاده از دستگاه های گران قیمت در این نقطه قرار دارد. همچنین از ویژگی های نرم افزاری به خوبی فکر می کند ، که آن را از رقبای خود متمایز می کند. در جای دیگر متعادل ، از هیچ نقص بزرگی رنج نمی برد. با این حال ، Google در مورد مدت زمان به روزرسانی نرم افزار با اپل همگام بود.