Google Pixel Watch: بهترین قیمت ، تست و اخبار – Numériques ، ساعت پیکسل: تاریخ خروج ، قیمت ، برگه فنی ، همه چیز در مورد Watch Connected Google

Watch Connected Google

با تشکر از به روزرسانی نرم افزار مارس 2023 ، Pixel Watch برخی از ویژگی های اضافی مانند Fally Down Detection را دریافت کرد ، ابزاری که از سال 2018 توسط Apple Watch ارائه شده است.

Google Pixel Watch

یادداشت نوشتن: 3 از 5

ساعت پیکسل ساعت متصل Google است. با سیستم عامل سیستم عامل Google Wear کار می کند.

برگه / ویژگی های فنی

قد 12.3 میلی متر
عرض 41 میلی متر
طول 41 میلی متر
ابعاد – ضخامت 12.3 میلی متر
قطر 41 میلی متر
وزن 36 گرم
دستبند قابل تعویض آره
فواصل قلبی آره
الکتروکاردوگرام آره
GPS آره
NFC آره
ساعت مچی هیچ
نمایش اعلان ها آره
راه حل پرداخت آره
انباره موسیقی آره
سیم کارت آره
سازگار Android ، iOS
لمسی آره
اندازه صفحه نمایش 1.2 اینچ
تراشه متحرک SOC Exynos 9110 + Corprocessor Cortex M33
حافظه داخلی 32 گیگابایت
رم 2 گیگابایت
باتری 294 ماه
بارگذاری صاحب
ارتباط صاحب

ویژگی های بیشتر را ببینید

خلاصه آزمون

تاریخچه یادداشت

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

یادداشت نوشتن: 1 در 5

انتظار می رود برای چندین سال ، ساعت Google Pixel Watch Connected اکنون واقعیت است. جمع و جور و همه در منحنی ها ، سیستم خانه Wear Os House و خدمات Fitbit خود را برجسته می کند ، نه بدون نادرست.

یادداشت نوشتن

یادداشت نوشتن: 3 از 5

به روز شده در 08/11/23
توجه داشته باشید کاربر (2)

توجه: 2 از 5

یادداشت نوشتن: 5 از 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 1 در 5

یادداشت نوشتن: 4 از 5

یادداشت نوشتن: 3 از 5

بررسی کاربر (2)

توجه: 4 از 5

توجه: 2 از 5

توجه: 2 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 3 از 5

توجه: 2 از 5

همه بررسی های کاربر (2)

14 روز استفاده
14 روز استفاده

توجه: 2 از 5

یک ساعت هوشمند بسیار قابل قبول ، اما امیدوار کننده برای نسخه آینده است

در تاریخ 7 فوریه 2023 این ساعت من را ناامید کرد ، با این حال من مشتاقانه منتظر آن بودم ، که علاقه ای به ساعت متصل داشتم و کمی آزمایش کردم ، از Bip U Amazfit U Pro گرفته تا Apple Watch Ultra از طریق Galaxy Watch 5 Pro ، و این ساعت بدون شک بدترین چیزی است که من آزمایش کردم. خوشحالم که آن را به صورت رایگان انجام داده ام.نقاط قوت: بسیار زیبا ، من طراحی سنگریزه را با لبه های خمیده دوست دارم. -کل کاملاً روان است ، انیمیشن ها دوستانه هستند -سمت نسبتاً مینیمالیستی شماره گیری هایی که از صفحه نمایش های نسبتاً ضخیم از امور برای پوشیدن نقاط ضعف استفاده می کنند: -PA های اندازه گیری SPO2 ، در هر صورت نه برای لحظه ای ، حتی اگر این کار باشد. قرار است با بروزرسانی فعال شود که هرگز نمی تواند با توجه به این ساعت که باعث عدم تجزیه و تحلیل استرس شده است ، تقریباً همه ساعت ها این کار را انجام دهند ، و برای قیمتی که منتظر همه ویژگی های “کلاسیک” یک وبستگی هوشمند هستیم ، مطمئناً ، اما برای دسترسی به ویژگی هایی که سایر ساعت ها به صورت رایگان انجام می دهند ، یک اشتراک ماهانه را پرداخت کنید ، فقط رسوایی است ، به خصوص وقتی که در حال حاضر بین 380 تا 430 € ساعت مچی هشدار را پرداخت می کنید وقتی که ضربان قلب بیش از آن است یا از ساحل خاصی عبور می کند برای یک صفحه زمانی خاص و ساعت به طور کلی بسیار کوچک است ،حتی اگر همانطور که در بالا گفتم ، به طرز ماهرانه ای پوشانده شده است ، شماره گیری های مینیمالیستی-L’Antonomie بدترین چیزی است که من تاکنون دیده ام ، من خیلی اسپرت نیستم ، بنابراین استفاده از GPS و ویژگی های ورزشی ، جدا از پیاده روی یا دوچرخه سواری از هر زمان زمان. من آن را 100 ٪ صبح حدود 9-10 ساعت بار می کنم. بررسی کامل را بخوانید

ساعت پیکسل: تاریخ انتشار ، قیمت ، برگه فنی ، همه چیز در مورد ساعت متصل Google

ساعت پیکسل

Google به تازگی اولین ساعت متصل خود را منتشر کرده است. موجود در محدوده پیکسل ، دارای سیستم عامل Wear ، سیستم عامل Google است. خلاصه آنچه باید در مورد این محصول بدانید.

تاریخ انتشار ساعت پیکسل Google چیست ?

سالهاست که ما به انتشار قریب الوقوع یک ساعت پیکسل اشاره کردیم. اعتقاد بر این است که ساعت پیکسل راه اندازی می شود در اکتبر 2021, همزمان با پیکسل 6 و پیکسل 6 Pro. اما اتفاق نیفتاده است. در آوریل 2022 ، Google چهره ای از فروشگاه آنلاین خود را ساخت و بخش “ساعت” خود را به جلو قرار داد.

این شرکت سرانجام در Google I/O در 11 مه 2022 اعلام کرد که این ساعت به طور رسمی همزمان با پیکسل 7 و 7 Pro در 6 اکتبر 2022 ارائه می شود. اکنون تمام شده است. امروز در دسترس است.

در کل ، 4 رنگ ارائه می شود. مدل Wi-Fi/Bluetooth در یک مورد سیاه با یک دستبند Obsidian ، نقره ای با دستبند آنتراسیت و طلا با دستبند فندق (فندق) ، در نقره ای با دستبند ذغال (ذغال) ارائه می شود. از طرف خود ، مدل LTE به رنگ مشکی با دستبند Obsidian ، نقره ای با دستبند آنتراسیت و طلا با دستبند فندق در دسترس است.

ویدیو تماشای پیکسل

ساعت با چه قیمتی به بازار عرضه می شود ?

پیکسل ساعت در دو نسخه ، Wi-Fi + Bluetooth و LTE ارائه شده است. ساعت متصل از بازار عرضه می شود 379 یورو در نسخه Wi-Fi خود ، و 429 یورو در نسخه LTE خود. بنابراین در رقابت مانند Galaxy Watch 5 بسیار گرانتر از مدل های معادل آن خواهد بود.

سریال 8 اپل ساعت 8

طراحی ساعت پیش بینی شده توسط Google چیست ?

Google تصمیم گرفت طرحی را که در اطراف ساخته شده است انتخاب کندیک صفحه نمایش بدون مرز. مرزهای اطراف دال لمسی بسیار خمیده است. یک لمس فیزیکی مشابه تاج Apple Watch در مرز راست قابل مشاهده است. گوگل با یک دستبند سیلیکونی که در چندین رنگ موجود است ، ساعت را با ساعت همراه می کند: سفید ، سیاه ، آبی ، نارنجی و آبی. توجه داشته باشید که دستبند سیلیکون مستقیماً با جعبه ساعت هوشمند در تماس است.

این یک ورزش یک صفحه نمایش بسیار خمیده از همه طرف. ما همچنین یک تاج فیزیکی بین دو دکمه در کنار ساعت. در پشت دستگاه می توانید یک سنسور فرکانس قلبی نوری مشاهده کنید. سرانجام ، در سمت ابعاد, پیکسل ساعت تقریباً 12.7 میلی متر ضخامت به قطر 38.1 میلی متر دارد.

ساعت به قطر 41 میلی متر اندازه گیری شده و از آن تشکیل شده است فلز و فولاد ضد زنگ. پشت ساعت استفاده خواهد کرد شیشه در اطراف سنسورها. سه رنگ برای هر نسخه: نقره ای براق ، طلای براق و مت سیاه. در تریلر کوتاه منتشر شده توسط Google قبل از ارائه ، ما متوجه شیشه گوریل شیشه ای می شویم که از پشت از ساعت محافظت می کند.

برگه فنی پیکسل ساعت چیست؟ ?

مانند اپل ، گوگل روی صفحه نمایش AMOLED قرار داده است. Pixel Watch Circuit برای مدیریت برق مستقیماً به چیپست تعبیه شده است که هدف از آن این است که به ساعت متصل اجازه دهد تا به لطف میکروفون به طور دائم گوش کند. بنابراین می توان از Google Assistant بدون نیاز به فشار دادن یک دکمه از قبل در حالی که استقلال خوبی را فشار داد ، استناد کنید. نام این ویژگی “Blackghost” است.

ساعت پیکسل

پیکسل ساعت از همان سنسورهای مشابه Galaxy Watch 4 استفاده می کند ، از جمله به ویژه الکتروکاردیوگرام (ECG). در داخل ساعت ، ما یک پردازنده Samsung Exynos 9110 را پیدا می کنیم ، همان چیزی که برای ساعت اصلی Galaxy استفاده می شود. حتی بیشتر ، این ساعت پیکسل دارای 2 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه است که برای یک ساعت متصل بسیار زیاد است.

سطح استقلال ، ساعت پیکسل دارای باتری 264 میلی آمپر ساعتی است که طبق گفته Google ، آن را 24 ساعت خودمختار ارائه می دهد. با این حال ، به نظر می رسد آخرین اطلاعات نشان می دهد که بار به خصوص کند خواهد بود. 9to5google بنابراین گزارش می دهد که ساعت بیشتر از Galaxy Watch 4 ، یعنی بیش از 110 دقیقه ، به طور کامل شارژ می شود.

پیکسل-پیکسل -7

نرم افزار و ویژگی های تعبیه شده در ساعت متصل چیست ?

Google با داشتن ساعت پیکسل خود ، قصد دارد ویژگی های سیستم عامل خود را ترویج کند: پوشیدن سیستم عامل 3.5 (قبلاً Android Wear) ، نسخه ای از Android که برای پوشیدنی ها طراحی شده است. و البته ، با ادغام کامل در اکوسیستم و خدمات Google شروع می شود. همانطور که این شرکت اعلام کرد ، Pixel Watch از Google Assistant بهره می برد ، با امکان نمایش روی صفحه از طریق یک فرمان صوتی مانند آب و هوا ، قرار ملاقات های آینده در برنامه Google ، رزرو ، اطلاعات مربوط به وضعیت پرواز وی ..

علاوه بر این ، کاربران می توانند از یک برنامه همراه برای ارائه تنظیمات مختلف به ساعت پیکسل خود استفاده کنند. این 15 نوامبر 2022 ، Google اولین به روزرسانی برنامه Watch Pixel را مستقر کرد. از طریق این پچ ، سازنده ادغام بهتری از خدمات Fitbit را ارائه می دهد ، در حالی که چندین مشکل را حل کرده است ، به ویژه در کنار E-SIM.

یکی دیگر از ویژگی های اساسی برای یک ساعت متصل به Google ، امکان پرداخت بدون تماس توسط NFC. این سریعترین و ساده ترین راه حل برای خرید فیزیکی در حال حاضر است: نیازی به بیرون رفتن از کارت بانکی یا تلفن هوشمند نیست ، بلکه به سادگی برای نزدیک شدن به مچ دست خود از خواننده خواننده. پوشیدن سیستم عامل از قبل Google Pay را مدیریت می کند ، بنابراین طبیعی است که ساعت پیکسل چنین عملکردی را داشته باشد.

تقویم دستور کار Google و همچنین یادداشت های Google Keep نیز در هر زمان در صفحه Watch در دسترس خواهند بود. برای فهمیدن ، دیگر نیازی نیست که به لطف Google Maps ، هر دو ثانیه تلفن هوشمند خود را بیرون بیاورید. همچنین می توانید وضعیت مسابقه Uber خود را کنترل کنید بدون اینکه موبایل خود را از جیب خود خارج کنید. از طرف ارتباطات ، Wear Os با نمایش ایمیل ، پیام کوتاه یا تماس هایی که دریافت می کنید ، از Gmail ، پیام و تلفن پشتیبانی می کند ، اما همچنین امکان پاسخ دادن به آن به لطف ورود آواز ساعت هوشمند مجهز به میکروفون. توجه داشته باشید که Google در حال حاضر در تلاش است تا ویژگی های Gmail را در سیستم عامل Wear Ass انجام دهد. از اول دسامبر 2022 ، دومی محدود به اطلاع رسانی ساده ورود ایمیل است.

با تشکر از به روزرسانی نرم افزار مارس 2023 ، Pixel Watch برخی از ویژگی های اضافی مانند Fally Down Detection را دریافت کرد ، ابزاری که از سال 2018 توسط Apple Watch ارائه شده است.

ساعت پیکسل بدیهی است که قادر به نادیده گرفتن ویژگی های مربوط به ورزش یا فعالیت های نظارت نخواهد بود: عبور ، اندازه گیری ضربان قلب ، تعداد کالری سوخته ، مسافت سفر ، زمان سفر … تمام نتایج شما ممکن است از طریق Google Fit نمایش داده شود اما همچنین از طریق برنامه های شخص ثالث مانند Runastic ، Strava یا Lifesum.

Watch Google

و سرانجام ، موسیقی. تغییر آهنگ یا تنظیم حجم از تلفن هوشمند در فعالیت کامل بدنی خیلی کاربردی نیست. تمام دستگاه های صوتی (هدفون یا هدفون) برای انجام این اقدامات کنترل ساده ای را انجام نمی دهند. قادر به مدیریت Spotify ، پخش موسیقی یا دیگران از آنجا که ساعت آن یک راحتی واقعی است.

یکی دیگر از ویژگی های مربوط به موسیقی و توابع صوتی ، پیکسل Watch Pair Pair سازگار خواهد بود. این فناوری به شما امکان می دهد به راحتی یک جفت هدفون را با یک دستگاه متصل مرتبط کنید. برای این کار ، فقط هدفون را با یک محصول با حساب Google کاربر برای اولین بار مرتبط کنید. از آنجا ، تمام دستگاه های دیگر مرتبط با همان حساب می توانند فوراً به همان هدفون متصل شوند (که با حساب نیز همراه خواهد بود).

برنامه MAJ PIXEL WATCH MAJ

گوگل حق ثبت اختراع را به یک فناوری ارائه داده است ساعت متصل خود را با حرکات بررسی کنید به جای اینکه با صفحه لمسی یا دستیار گوگل. این می تواند عملی ترین روش برای تمرکز بر فعالیت شما در هنگام استفاده از ویژگی های ساعت هوشمند شما باشد. تصور کنید که با بغل کردن فقط مشت به عنوان مثال ، در حال دویدن و رفتن به آهنگ بعدی هستید. امکانات غول پیکر است ، به خصوص اگر کنترل ها قابل تنظیم باشند.

Björn Kilburn ، مدیر مدیریت محصول Wear Os ، تأیید کرده است که ساعت باید مرتباً از ویژگی های جدید بهره مند شود. در واقع ، Google متعهد شده است حداقل یک بروزرسانی بزرگ در سال را برای ساعتهای کار شده تحت سیستم عامل Wear مستقر کند. علاوه بر این به روزرسانی های اصلی ، Google به روزرسانی های سه ماهه نیز ارائه می دهد “برای ارائه تجربیات جدید در طول سال”.