Google Pixel Watch Test WiFi – Watch Connected – UFC -que Choisir ، تست ساعت پیکسل: آنچه را که دوست داشتیم ، که ما را ناامید کرد

تست ساعت پیکسل: آنچه ما دوست داشتیم ، چه چیزی ما را ناامید کرد

یادداشت منتشر شده در تاریخ 10/26/2022

تست WiFi Watch Google Pixel

مدتها در انتظار ، WiFi Watch Pixel اولین ساعت متصل غول است گوگل که خدمات Fitbit را ادغام می کند.

سازنده طراحی گرد و کمی خمیده خود را برجسته می کند ، حضور دستیار صوتی آن و اقدامات بهداشتی بیشمار.

پیکسل Watch در نسخه Wi-Fi یا 4G (+50 €) در دسترس است و با سیستم عامل Wear OS 3 کار می کند.5. این تنها با تلفن های هوشمند Android سازگار است (از نسخه Android 8).

این صفحه نمایش 30 میلی متر AMOLED با وضوح 450 450 پیکسل ، 32 گیگابایت حافظه داخلی و باتری با ظرفیت 294 میلی آمپر ساعت.

این ساعت ضد آب دارای سنسورهای زیادی (متر فرکانس قلب ، پودومتر) است که می تواند مقدار زیادی از اندازه گیری ها را انجام دهد.

نظر کامل تستر برای مشترکان محفوظ است

این بخش برای مشترکین سایت Quechoisir محفوظ است.ارگ

اشتراک در !
و بلافاصله به تمام مطالب دسترسی پیدا کنید از سایت quechoisir.ارگ

قبلاً در سایت مشترک شده است ?
خود را مشخص کنید تا تمام محتوای سایت را نمایش دهید

تست ساعت پیکسل: آنچه ما دوست داشتیم ، چه چیزی ما را ناامید کرد

Google Pixel Watch

چند هفته می گذرد که ما اولین ساعت متصل از Google به مچ دست را می پوشیم. دسته جدیدی از تجهیزات مهم برای غول آمریکایی ، که در یک بازار فوق العاده توسط اپل دخالت می کند. در مورد این تلاش اول چه فکر کنیم ? عناصر پاسخ.

نظر 01Net.کم

Google Pixel Watch LTE

  • + طراحی ، بسیار موفق
  • + یک رابط کاربری ، ساده و دلپذیر
  • + تخصص Fitbit ، از جمله نظارت بر خواب
  • – استقلال خیلی کم
  • – صفحه نمایش سزاوار بزرگتر بودن بود
  • – قیمت خیلی زیاد است

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 10/26/2022

برگه فنی

Google Pixel Watch LTE

سیستم از سیستم عامل 3 بپوشید.5
سیستم های سازگار Android 8
پردازنده سامسونگ Exynos 9110
رم 2 گیگابایت
ظرفیت ذخیره سازی موجود 32 مگابایت

پرونده کامل را ببینید

این یک فراموشی است که بگوییم اولین ساعت متصل Google انتظار می رود: تقریباً ده سال که شرکت آمریکایی به این بازار علاقه مند است. تا کنون او راضی بود که استخوانی را به استخوان تولید کنندگان خود فراهم کند ، بدون اینکه هرگز نتواند محصولی را به اندازه قانع کننده اپل ارائه دهد. دلایل چندگانه است … اما Google اولین مسئول آن است ، زیرا او به سرعت در سیستم عامل های پی در پی خود (Android Wear ، سپس پوشیدن سیستم عامل) بسیار به ندرت به روز می شود.

اما همه چیز در سال 2020 با خرید Fitbit ، متخصص در اشیاء ورزشی متصل و تناسب اندام تغییر کرد. گوگل با در دست گرفتن دانش و فن آوری های خود ، از یک کلاه عبور کرده است که امروز به آن اجازه می دهد تا نظارت بر فعالیت های بدنی بسیار محکم را ارائه دهد. در عین حال ، او نقاط قوت خود را با سامسونگ متحد کرد ، که هرگز بازار ساعت مچی متصل را رها نکرده است ، و به تنهایی در گوشه خود موفق به ارائه بهترین ساعت ها برای اندروید با سیستم عامل Tizen خود شد.

میوه این همه ، ساعت پیکسل چند هفته است که روی مچ دست ما بوده است. و وقت آن است که نقاط قوت و ضعف هایی را که مشاهده کرده ایم با شما به اشتراک بگذاریم.

Google Pixel Watch با بهترین قیمت قیمت اساسی: 379 یورو

آنچه ما دوست داشتیم

طرحی که چیزی برای حسادت به اپل واچ ندارد

ما با امتیازات مناسب شروع می کنیم. و پرش اول. ساعت پیکسل در واقع یک ساعت زیبا است که در بازار اشیاء متصل چندان مکرر نیست. او حتی چیز زیادی برای حسادت به اپل واچ ندارد ، که این یک مرجع در این زمینه است. او به ویژه لوکس ارائه یک صفحه نمایش گرد را پرداخت می کند ، که اپل همیشه علی رغم درخواست های اصرار برخی از مشتریان ، از ساختن آن امتناع ورزیده است. ما به خصوص نحوه ترکیب صفحه در این پرونده را دوست داریم ، بسیار ارگانیک و به ویژه موفق است.

Google Pixel Watch

این سنگریزه کوچک و مینیمالیستی کوچک ، به همه جا می رود و به انتخاب های گوگل شهادت می دهد: ما در اینجا به دور از ساعتهای ورزشی متصل هستیم ، با طراحی بسیار غالباً مشخص تر و مرد. باید گفت که ساعت پیکسل نیز یک ساعت کوچک است. بر خلاف رقیب خود از اپل ، او فقط در 41 میلی متر در دسترس است. بنابراین این مزیت را دارد که کاملاً با اکثر مچ دست ها ، از جمله بهترین ها سازگار شود. وزن کم آن (36 گرم بدون دستبند) همچنین به این معنی است که ما آن را خیلی سریع فراموش می کنیم و می توان آن را بدون هیچ مشکلی در تمام طول روز پوشید … و تمام شب.

ما فقط از یک چیز پشیمان خواهیم شد: دستبند تهیه شده ، در سیلیکون ، جذاب ترین و به وضوح در تضاد با جذابیتی نیست که ساعت منتشر می کند. دستبندهای موفق تر دیگر در دسترس است ، اما هزینه اضافی حداقل 59 یورو برای پرداخت آن را نشان می دهند.

Google Pixel Watch

سیالیت و سادگی رابط

بیایید صریح باشیم ، هنگام خواندن برگه فنی خود ، ما در مورد سیالیت عمومی رابط و راحتی استفاده از این ساعت شک داشتیم. این در واقع توسط یک تراشه قدیمی Samsung Exynos 9110 ، که در اواخر سال 2018 به بازار عرضه می شود ، تقریباً یک ابدیت در دنیای فناوری های جدید است.

این یک عدم درک است که بگوییم بنابراین ما از عملکرد دستگاه شگفت زده شدیم. دستگاه به انگشت و چشم پاسخ می دهد و پیاده روی در منوهای شما خوشایند است. مانند سامسونگ Galaxy Watch 5 ، رابط Wear OS 3.5 ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد … اما ما آماده می شویم. به خصوص از آنجا که ، مانند تلفن های هوشمند خود ، Google خلوص را انتخاب کرده است: از شماره گیری ، فقط طول می کشد تکان خوردن به سمت پایین برای دسترسی به تنظیمات سریع ، از تکان خوردن به سمت بالا برای اعلان ها و جارو در سمت راست و در سمت چپ برای همین تأثیر: آشکار کردن “کارت” ، یعنی ابزارک های اینترنتی که به عملکردهای اصلی یک برنامه نصب شده دسترسی پیدا می کنند.

Google Pixel Watch

همه اینها نسبتاً بصری و ساده است ، اما ما هنوز از برخی عجیب و غریب ارگونومیک پشیمان هستیم. مسلماً ، تاج دوار بسیار کاربردی است و مانند Apple Watch ، کنترل دقیق تر پارامترهای خاص را فراهم می کند (تنظیم زنگ خطر, کتیبهg در یک منوی طولانی …) انگشت خود را به آنجا بکشید. بلکه برای دسترسی به برنامه های خود برای فشار انگشت ، و همچنین کارت های Google Pay از یک ضربه سریع دو برابر. دکمه ثانویه از طرف دیگر ضعیف قرار گرفته است – در قسمت پایین پرونده ، نزدیک مچ دست – و بسیار مفید نیست ، مگر اینکه از دستیار دعوت شود. ما دوست داشتیم که بتوانیم به عنوان مثال برای قطع یک تمرین یا سایر اقدامات متنی در برنامه ها خدمت کنیم.

خواب ، نه ، فعالیت قلبی: Fitbit to Controllers

Google از خرید Fitbit به هیچ وجه دور نیست ! در طول پیکربندی ، از شما دعوت می شود نه تنها از حساب Google خود استفاده کنید ، بلکه برای ایجاد یا اتصال به یک حساب Fitbit برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های سلامتی خود نیز دعوت می شود.

Pixel Watch برای ضبط فعالیت بدنی خود کار بسیار خوبی انجام می دهد. GPS وی در مسابقه یا پیاده روی دقیق بود ، حتی اگر بسته به مسافرتهایی که انجام داده ایم ثروت های مختلفی را تجربه کرده ایم. علاوه بر این ، در طول یک جلسه ورزشی بسیار کارآمد است: ما در طی یک خروجی 12 کیلومتری 15 ٪ باتری کمتری شمارش کردیم که بسیار عالی است.

و از این نکته قابل توجه تر است زیرا برای بقیه ، استقلال کلی دستگاه کاملاً وحشتناک نیست (به تصویر زیر مراجعه کنید). Pixel Watch همچنین چیزی منحصر به فرد دارد: نظارت دوم در هر ثانیه فعالیت قلبی ، به ویژه در مراحل بازیابی مفید است. دیدن ردیابی دستگاه در زمان واقعی ضربان قلب تقریباً جذاب است !

Google Pixel Watch

اما آنچه واقعاً ما را متحیر کرد ردیابی خواب است. Fitbit آن را در طول سالها به یک تخصص تبدیل کرده است ، و او به ویژه در اینجا موفق است. پیکسل ساعت و برنامه Fitbit خلاصه ای از شب خود را هر روز صبح به شما ارائه می دهد ، و دقیقه به دقایقی مراحل بیداری و خواب عمیق ، پارادوکسیکال یا سبک را نشان می دهد. با این حال بهتر ، ساعت پیکسل حتی با تشخیص رضایت جزئی ما در مقابل یک قسمت خسته کننده از ما شگفت زده شد حلقه های برق. بد نیست.

چه چیزی ما را ناامید کرد

یک صفحه نمایش خیلی کوچک !

پیکسل ساعت مطمئناً زیبا است ، اما کوچک است ، شاید خیلی کوچک باشد. ما لزوماً آن را فوراً متوجه نمی شویم ، زیرا به نظر می رسد صفحه نمایش او کل صفحه جلوی را به دست می آورد. اما این طور نیست: گوگل با انتخاب طراحی و رابط کاربری خود را به طرز ماهرانه ای پنهان کرده است. تمام شماره گیری های ارائه شده به طور پیش فرض تاریک هستند ، بنابراین محدودیت های صفحه را پیشنهاد نمی کنند. اما فقط با اعلان های خود مشورت کنید تا درک کنید: سطح نمایش محدود است و فضای کمی برای نمایش اطلاعات روی صفحه می گذارد.

Google Pixel Watch

کوچک بودن صفحه به شما کمک نمی کند که متن را روی صفحه کلید وارد کنید (دیکته صوتی را با دستیار ترجیح می دهید) یا یک کادر گفتگو را انتخاب کنید ، آنها در برخی موارد کم هستند. استفاده از آن قابل قبول نیست ، اما چند دهم اینچ اضافی امتناع نمی کردند. بدون شک ما سال آینده به نسخه 44 یا 45 میلی متر برای پر کردن این نقص حق خواهیم داشت.

استقلال کافی

این بزرگترین مشکل در پیکسل ساعت است و همچنین تا حدودی به دلیل کاهش ابعاد آن است: استقلال ساعت کاملاً خوب نیست. گوگل وعده 24 ساعت استفاده را می دهد. گاهی اوقات به آنها می رسیم ، گاهی اوقات ، ما فراتر از آنها می رویم ، حتی. اما بیشتر اوقات ، ساعت پیکسل قبل از بازدید از شماره گیری شما را رها می کند. این خصوصاً در صورت استفاده از آن در طول روز برای برقراری دو یا سه تماس ، و البته وقتی GPS و هدفون بلوتوث خود را فعال می کنید تا نیم ساعت دوید کنید.

این بسیار ناامید کننده است ، به خصوص اگر شبانه از ساعت خود استفاده کنید تا خواب خود را دنبال کنید. از آنجا که شما باید زمان مناسب برای شارژ مجدد آن را پیدا کنید: صبح ، هنگام دوش ? کمی کوتاه است ، حتی اگر سریعاً شارژ شود (یک ساعت ، حدود). عصر ، بازگشت از کار ? خوب ، اما اگر می خواهید آهسته شوید ، از استفاده از آن جلوگیری می کند. یک سردرد واقعی.

مسلماً ، بیشتر ساعتهای متصل ، از جمله Apple Watch ، یک استقلال بسیار محدود دارند. اما ما می توانستیم امیدوار باشیم که گوگل در این زمینه بهتر عمل می کند و این طور نیست. خیلی بد.

ادغام به دور از کامل بودن

بنابراین ، بله ، ما از نظر داده های بهداشتی از دانش داده های بهداشتی استفاده می کنیم. اما با استفاده از ساعت پیکسل ، گفته می شود که این سرویس ها سزاوار این بودند که بهتر در ساعت و اندروید ادغام شوند. ما اغلب این تصور را داریم که دو جهان مختلف در ساعت همزیستی دارند. نماد این: برنامه Fitbit ، که بدیهی است باید برای همگام سازی ساعت بارگیری شود … در حالی که Google قبلاً یک برنامه یکپارچه را به Android (FIT) ارائه می دهد که می تواند کاملاً این دفتر را ساخته باشد. برنامه Fitbit ، کمی زشت ، به دور از پاسخ دادن به توپ های طراحی مدرن Android: Fit هم زیباتر و هم ارگونومیک تر است.

Google Pixel Watch

یکی دیگر از علائم این مشکل: اگر یک مرکز لانه دارید ، مجهز به عملکرد “خواب” است و از آن برای نظارت بر شبهای خود استفاده کنید ، داده های این دو دستگاه را به خود اختصاص ندهید. Nest Hub داده های خود را به صورت مناسب ، ساعت پیکسل در Fitbit ارسال می کند. عملی نیست.

تصور استفاده از محصولی که Fitbit “در عجله” گیر کرده است مکرر است. گاهی اوقات باعث ایجاد موقعیت های سرگرم کننده می شود. به عنوان مثال ، برنامه Fitbit این ساعت شما را به تشویق شما به طور مرتب تشویق می کند … حتی اگر در بزرگراه رانندگی می کنید ، پس از راه اندازی یک سفر طولانی در Google Maps !

Google Pixel Watch Test: جذاب ترین گزینه برای کاربران Android

Google Pixel Watch Test: جذاب ترین گزینه برای کاربران Android

در کنار اعلام شد پیکسل 7 وت پیکسل 7 طرفدار, پیکسل Watch محصول جدید 2022 در Google است. آ فکر ساعت متصل و بهینه شده برای اندروید, که از ادغام پیشرفته تناسب اندام و عملکردهای بهداشتی Fitbit بهره می برد ، یک برند اکنون متعلق به Google است.

طراحی: یک سبک ساعت ساز کلاسیک و زیبا

گوگل با ترسیم ساعت پیکسل خود سعی نکرد چرخ را دوباره اختراع کند و این خوب است. این ساعت با طراحی دایره ای بسیار تصفیه شده ، تاج و تاج آن و صفحه خمیده آن ، دارای سبک کلاسیک است که عمدتاً از Tocantes آنالوگ الهام گرفته است. این یک ظرافت با احتیاط را نشان می دهد اما چشم را به خود جلب می کند. در واقع ، در طول آزمایش ما ، بسیاری از مردم ما را در مورد منشاء این ساعت زیر سوال بردند که در مقایسه با قالب مربع Apple Watch و سبک رایج تر Galaxy Watch 5 ، امضای زیبایی شناختی قابل تشخیص و متمایز است.

پیکسل ساعت فقط در جعبه های استیل ضدزنگ 41 میلی متر موجود است. اندازه متوسطی که متناسب با بیشتر مچ دست های زن و مرد باشد. اما این می تواند کمی برای الگوهای بزرگ باشد.

یک ساعت راحت برای پوشیدن

این طراحی بسیار همگن تصور شیرینی را که هنگام پوشیدن ساعت از نظر جسمی تجربه می کنیم ، می دهد. از اولین لحظات در مچ دست ما ، برای ما به نظر می رسید راحت و شگفت آور آشنا. چند دقیقه کافی بود که فراموش کنیم که ساعت پیکسل را پوشیدیم ، که شهادت به یک طراحی موفق است.

نسخه آزمایشی ما با یک دستبند سیلیکون یکسان با آن تحویل داده شد Fitbit Sense 2 اما با یک سیستم اصلاح سریع کمی متفاوت. وسیع ترین دستبند برای ورود به لبه پرونده است ، کاملاً با شکل دایره ای آن ازدواج می کند. با فشار دادن یک دکمه Flush به این مورد که به سختی از آن جدا می شویم ، ایستاده است.

خواه مواد مورد استفاده یا مونتاژ باشد, ساعت پیکسل سطح پایان عالی دارد. ما فقط یک ناراحتی کوچک برای از بین بردن دستبند سیلیکون داریم که تعریق را حفظ می کند ، که می تواند باعث احساس کمی ناخوشایند شود. اما این مشکلی است که با استفاده از این نوع دستبند در همه ساعت ها پیدا می کنیم.

صفحه و رابط: Fitbit to Google Saugy

ساعت پیکسل از یک صفحه نمایش AMOLED استفاده می کند که 320 امتیاز در هر اینچ با روشنایی 1000 نیت نشان می دهد. توسط یک گوریل شیشه ای تقویت شده در برابر خراش و شوک محافظت می شود. در کل ، او است روشن و کاملاً قابل خواندن در هر شرایط روشنایی. برخی از انتقادات از حضور گاه قابل مشاهده در یک صفحه نمایش نسبتاً ضخیم غافل شده است. درست است که در بعضی موارد متمایز است ، به خصوص وقتی که اعلان ها را پیمایش می کنید ، با نقشه های آب و هوا یا Google مشورت کنید. برخی از شماره گیری های شفاف نیز این مرزها را برجسته می کنند. اما ما متوجه نشدیم که این تجربه را آزار داده است زیرا سطح صفحه نمایش همیشه متناسب با استفاده است.

ساعت پیکسل انتخاب بزرگی از شماره گیری های توزیع شده در 19 موضوع را ارائه می دهد. شماره های بسیاری از برنامه های کاربردی وجود دارد ، با عوارض قابل تنظیم برای انتخاب شماره انتخاب ، ضربان قلب ، دستور کار ، کالری مصرفی ، سطح باتری … بسیاری از شماره گیری های آنالوگ ، شماره گیری های اختصاص داده شده به نظارت بر سلامتی /تناسب اندام (کالری ، فاصله ، دقیقه در منطقه فعال وجود دارد. ، مراحل و غیره). اصلی ترین آنها بدون شک شماره گیری های ویستا هستند ، اما در حال حاضر فقط سه نفر وجود دارد. ما شماره گیری را دوست داریم که به شما امکان می دهد حداکثر 30 عکس شخصی از Google Photos را در نمایش پرده ای نمایش دهید که می توانند به صورت دستی انتخاب شوند. ما این محتوا را در برنامه Watch می یابیم و می توانیم شماره گیری ها را مستقیماً از ساعت شخصی سازی کنیم.

شماره گیری که به شما امکان می دهد نمایش پرده ای از 30 عکس شخصی از Google Photo را نمایش دهید. © مارک زافاگنی

Pixel Watch Watch در زیر Wear OS 3 کار می کند.5 و ویژگی های اصلی تناسب اندام سلامت و Fitbit را در بر می گیرد. کسانی که با ساعت ها و دستبندهای Fitbit آشنا هستند ، از هم جدا نمی شوند . علاوه بر این ، Pixel Watch با برنامه Fitbit که داده های مربوط به فعالیت های روزانه ، فعالیت های ورزشی و همچنین نظارت بر خواب و ضربان قلب را به آن منتقل می کند ، ارتباط برقرار می کند.

ناوبری در رابط ساعت ، حرکات کشویی را به سمت چپ یا راست برای پیمایش از طریق کارت (تعداد مراحل ، تمرینات بدنی ، ضربان قلب ، خواب ، شستشوی دست و غیره) ترکیب می کند. ترتیب کارتها را می توان با استراحت روی یکی از آنها و سپس حرکت دادن آن با استفاده از فلش ها تغییر داد.

پیمایش عمودی ، که می تواند روی انگشت یا تاج انجام شود ، به شما امکان می دهد کنترل پنل را باز کرده و با اعلان ها مشورت کنید. دکمه فیزیکی واقع در کنار تاج برای بازگشت به برنامه ها و توابع اخیراً استفاده شده استفاده می شود. با فشار دادن تاج ، به لیست کاملی از برنامه ها دسترسی پیدا می کنیم. یک پشتیبانی مضاعف سرویس پرداخت بدون تماس Google Pay را راه اندازی می کند. ارگونومی عمومی واضح و مؤثر و مؤثر است.

ساعت به شما امکان دریافت و برقراری تماس تلفنی را می دهد. همکاران ما وقتی مکالمه در یک محیط نسبتاً آرام انجام می شد ، مکالمه را روشن دانستند. از طرف دیگر ، کیفیت صوتی بلندگو کمی ناامید کننده است ، با تأثیر قابل توجهی و اشباع و هجوم وقتی که حجم به حداکثر فشار می یابد. همچنین شرم آور است که ما نمی توانیم کارت دسترسی را به مخاطبین اضافه کنیم تا تماس ها را تسهیل کنیم.

سنسور قلبی مؤثر

ساعت پیکسل دارای سنسورهایی است که ساعتهای متصل به آن به ما عادت کرده اند: ضربان قلب ، ECG ، GPS ، قطب نما ، ارتفاع سنج ، شتاب سنج و ژیروسکوپ. متأسفانه, ادغام ویژگی های Fitbit به همان اندازه که انتظار دارید پیشرفت نمی کند. بنابراین ، Google Watch به طور خودکار آموزش را تشخیص نمی دهد و هشدارهای ضربان قلب بالا و پایین را ساطع نمی کند. بنابراین بسیاری از کارکردها که در دستبندهای Fitbit و ساعتها یافت می شوند. همانطور که در مورد دوم ، لازم است که از خدمات Premium Fitbit اشتراک داشته باشید تا از پیشرفته ترین آمار و تجزیه و تحلیل ها ، به ویژه در مورد خواب ، سلامت قلب و استرس بهره مند شوید. Google قصد دارد اندازه گیری سطح اکسیژن موجود در خون (SPO2) و همچنین سقوط سقوط را اضافه کند.

بگذارید نکته خوبی برای دقت سنسور ریتم قلبی. با توجه به آزمایش تطبیقی ​​ما با کمربند قلب قفسه سینه (قابل اطمینان ترین ابزار نظارت برای ورزش) ، ساعت پیکسل اندازه گیری های بسیار نزدیک را ارائه می دهد. به طور کلی ، استفاده از Google Watch برای نظارت بر فعالیت های بهداشتی و ورزشی مشابه تجربه Fitbit است. اما با افزودن توابع متصل بیشتر و خدمات یکپارچه مانند Google Pay ، Google Maps و Assistant Google, Pixel Watch تطبیق پذیری بیشتری را برای استفاده روزانه ارائه می دهد.

علاوه بر این, صاحبان تلفن های هوشمند پیکسل از کارکردهای منحصر به فرد که امکانات Watch Google را گسترش می دهند ، بهره مند می شوند : ارتباط اکسپرس برای جابجایی سریع بین دستگاه های پیکسل ، کنترل خواندن چندرسانه ای ، موقعیت مکانی تلفن هوشمند یا هدفون پیکسل ، کنترل تجهیزات اتوماسیون منزل از طریق برنامه Google Home. ما به خصوص از عملکردی که به شما امکان می دهد دوربین تلفن هوشمند را برای گرفتن عکس های از راه دور کنترل کنید ، قدردانی کردیم. می توانید بین ماژول عقب و دوربین جلو تغییر دهید ، یک تأخیر را برنامه ریزی کرده و از تاج برای بزرگنمایی استفاده کنید. همه چیز سیالیت بی عیب و نقص است.

استقلال و عملکرد

گوگل تا 24 ساعت استقلال اعلام می کند. در استفاده ، با محتوا با مشورت با اعلان ها ، تماس تلفنی کوتاه ، دنبال کردن یک شب خواب و بدون استفاده از صفحه نمایش دائمی ، می توانیم به راحتی از این مدت فراتر برویم. در این شرایط ، ما به طور کلی حدود 30 ٪ باتری بعد از 24 ساعت بودیم. ناگفته نماند که استفاده شدیدتر از GPS برای آموزش یا هدایت ناوبری و نمایش دائمی ، تأثیر بسیار بیشتری بر عمر عمر باتری خواهد گذاشت. در کل ، موارد ، شارژ اضافی روزانه ضروری است. این بدون شک نکته اصلی ناامیدی این ساعت پیکسل است.

پیکسل ساعت از یک شارژر القایی استفاده می کند که در پشت پرونده مقابله می شود. © مارک زافاگنی

اجراها رضایت بخش است ، ترکیبی از Exynos 9110 SoC از سامسونگ با یک قشر پردازنده Cortex M33 اطمینان حاصل می کند آنچه برای واکنش و سیالیت برای همه کارکردها لازم است.

در برابر رقابت

مقایسه ساعت پیکسل با Apple Watch تا آنجا که این ساعت ها به اکوسیستم های مختلف ارائه می دهند. اگر به جهان Android بچسبیم ، Galaxy Watch 5 به عنوان رقیب اصلی ساعت پیکسل بوجود می آید. این مزیت را دارد که در دو اندازه جعبه (40 و 44 میلی متر) در دسترس باشد و از 279 یورو مقرون به صرفه تر باشد. اما سبک او کمتر جذاب است و استقلال او کم و بیش شبیه به او بیشتر در Google Watch نمی دهد. ورزشکارانی که به دنبال کارکردهای پیشرفته تر پیگیری هستند ، ترجیح می دهند به ساعت هوشمند تخصصی مانند Garmin Epix (Gen 2) یا آخرین مدل های Polar و Suunto روی آورند. همچنین گزینه Fitbit با Sense 2 (که در حال حاضر آزمایش می کنیم) وجود دارد که برای او استقلال چند روزه دارد ، یک پیگیری پیشرفته ، اما عملکردهای متصل به هم پیچیده تر.

نتیجه

در زمان ترازنامه می توانیم این را بگوییم ساعت پیکسل به طور کلی موفقیت آمیز است. Google توانست به آن سبکی ارائه دهد که هم متمایز باشد و هم در کنار هم قرار می گیرد و باعث می شود روزانه پوشیدن و استفاده از آن بسیار دلپذیر باشد. تعادل بین کارکردهای متصل و برنامه های بهداشتی و تناسب اندام برای کاربرانی که بیش از همه به دنبال تطبیق پذیری هستند مناسب خواهد بود. Pixel Watch تا به امروز جذاب ترین گزینه در دسترس کاربران Android است.

آزمون کامل را بخوانید

  • یادداشت نوشتن