برچسب های انیمیشن ایموجی – برنامه های موجود در Google Play ، به زودی ، یک فیلم انیمیشن روی ایموجی (بله ، بله) |

به زودی ، یک فیلم انیمیشن روی ایموجی (بله ، بله)

برنامه برچسب های انیمیشن ایموجی راهی متفاوت برای ایجاد احساسات شما با بهترین کیفیت برچسب های ایموجی انیمیشن برای WhatsApp اضافه می کند. ما یک مجموعه بزرگ از حدود 150+ برچسب انیمیشن ایموجی با کیفیت فوق العاده ارائه می دهیم. شما برای چه چیزی می خواهید? دوستان و معشوق خود را با لمس اضافی از سلامتی نشان دهید.

برچسب های انیمیشن ایموجی

برچسب های انیمیشن ایموجی برنامه های بسیاری از برچسب های ایموجی های متحرک زیبا و زیبا. اینها به شما کمک می کند تا چت واتساپ شما بهترین راه برای بیان احساسات خود را که انیمیشن می کنند تجربه کنند.

برنامه برچسب های انیمیشن ایموجی راهی متفاوت برای ایجاد احساسات شما با بهترین کیفیت برچسب های ایموجی انیمیشن برای WhatsApp اضافه می کند. ما یک مجموعه بزرگ از حدود 150+ برچسب انیمیشن ایموجی با کیفیت فوق العاده ارائه می دهیم. شما برای چه چیزی می خواهید? دوستان و معشوق خود را با لمس اضافی از سلامتی نشان دهید.

برچسب های محبوب انیمیشن ایموجی ماه

برچسب های emojis با اقداماتی مانند لبخند زدن ، پوزخند ، خندیدن ، چهره با چشمان بزرگ ، فکر ، غمگین ، عشق ، قلب ، ترسناک و حدود 150+ برچسب ایموجی انیمیشن به بیان احساسات شما با چت های WhatsApp به راحتی کمک می کنند. علاوه بر این ، صفحه چت شما با این برچسب های ایموجی انیمیشن تعاملی خواهد بود.

برچسب های انیمیشن ایموجی مجموعه ای از برنامه های بزرگ برچسب ایموجی را با برچسب های انیمیشن و غیرقانونی در اختیار شما قرار می دهد ، که به افراد کمک می کند تا برچسب های خوب و با کیفیت خوب برچسب های WhatsApp را با دوستان و خانواده خود اضافه و به اشتراک بگذارند.

استفاده از برچسب های انیمیشن ایموجی برای ارسال برچسب WhatsApp
1. برنامه استیکرهای انیمیشن ایموجی را باز کنید و روی هر بسته برچسب emoji انیمیشن که می خواهید WhatsApp کلیک کنید ، کلیک کنید
2. اگر دوست دارید بسته برچسب انیمیشن را دوست دارید روی دکمه “افزودن به WhatsApp” در زیر بسته برچسب کلیک کنید
3. بعد از آن برنامه باز واتس اپ ، به بخش برچسب بروید
4. روی نماد برچسب بسته برچسب انیمیشن WhatsApp که اضافه کرده اید کلیک کنید.
5. می توانید برچسب های ایموجی انیمیشن را که روی بسته ای که اضافه کرده اید پخش کنید
6. روی هر یک از برچسب های انیمیشن ایموجی WhatsApp ضربه بزنید تا آن را با دوستان/گروه ها به صفحه گربه ارسال کنید

برچسب های ایموجی متحرک به درستی کار نمی کنند?
لطفاً نسخه WhatsApp خود را از فروشگاه Play تا جدیدترین به روز کنید. ما تلفن هستیم ، برچسب ها ممکن است بعد از اضافه کردن آنها ناپدید شوند. برای رفع این مشکل ، لطفاً بهینه سازی باتری را برای استیکرهای انیمیشن ایموجی از برنامه Android از تنظیمات باتری غیرفعال کنید.

* سلب مسئولیت:* این برنامه با WhatsApp همراه نیست. به هر طریقی و توسط شخص ثالث توسعه یافته و نگهداری می شود.

با تشکر از شما برای امتحان کردن برچسب های انیمیشن ایموجی. هر روز بارگیری برچسب های انیمیشن ایموجی رایگان را برای WhatsApp شروع کنید و بازخورد خود را با ما در پشتیبانی@zerobulb به اشتراک بگذارید.کم

شروع به ارسال برچسب های انیمیشن ایموجی با برنامه Teday کنید و احساسات را بیان کنید.

به زودی ، یک فیلم انیمیشن روی ایموجی (بله ، بله)

استودیوها با نبرد جنگیدند و سونی در جکپات پیروز شد.

منبع: imgur

زمان خواندن: 2 دقیقه – در مهلت ، Digiday

ایموجی ها در همه جا هستند: در اینترنت ، تلفن های خود ، روی صفحه های تبلیغاتی و حتی در کتاب. به زودی ، آنها به بخش جدیدی از فرهنگ جهانی ما حمله خواهند کرد: سینما.

همچنین بخوانید

سایت Deadline گزارش می دهد که انیمیشن Sony Pictures برای یک پروژه فیلم انیمیشن متمرکز بر ایموجی ها ، حراج های مقابل دو استودیو دیگر (وارنر بروس و پارامونت) را به دست آورد. تقریباً تقریباً یک میلیون دلار. افراد خوش شانس و مبتکران این پروژه اریک سیگل ، تهیه کننده و بازیگر هستند و آنتونی لوندیس ، نویسنده و کارگردان فیلم های انیمیشن مانند Lilo و Stitch 2: Hawaii ، ما یک مشکل داریم! وت کونگ فو پاندا: اسرار اربابان.

سونی در حال حاضر هیچ اطلاعات دیگری را ابلاغ نکرده است. هنوز مشخص است که چگونه این دو مرد در تولید یک نقشه پیرامون تصاویر ساده و بی جان موفق می شوند.

حوزه

اما این سایت می گوید که تولیدکنندگان سونی به این ایده بسیار فشار می آورند ، زیرا یک پروژه موازی با رقبا در حال انجام است ، اما همچنین به دلیل پدیده جهانی که ایموجی ها نماینده هستند. وب بعدی در پایان ماه ژوئن توضیح داد که 74 ٪ آمریکایی ها روزانه از ایموجی ، برچسب یا شکلک استفاده می کنند ، به طور متوسط ​​هشتاد و شش ایموجی یا برچسب در روز. حتی چشمگیرتر ، Digiday گزارش داد که هر روز شش میلیارد ایموجی ، شکلک یا برچسب ارسال می شود و نیمی از عکس های ارسال شده در اینستاگرام شامل یکی از این تصاویر کوچک است.

نکته قوی دیگر ، که مطمئناً در تصمیم به دادن چراغ سبز وزن داشته است: حقوق استفاده از ایموجی ها. “به عنوان مثال برخلاف لگو, مهلت را توضیح می دهد, هیچ حقوقی اساسی برای تسویه حساب وجود ندارد ، که آن را به یک ایده اعتیاد آور برای هالیوود تبدیل می کند ، دقیقاً مانند داستانهای افسانه ای که در حوزه عمومی طبقه بندی شده اند ، که سوخت بسیاری از بلاکباران است “..