تلویزیون پلوتون – تلویزیون و فیلم های زنده – برنامه های موجود در Google Play ، تلویزیون پلوتو – بارگیری

تلویزیون پلوتون برای ویندوز

رقیب اصلی این نرم افزار Molotov TV است. همچنین می توان به نقل از Captvty ، که برخی از کانال های تلویزیونی اسپانیایی فرانسوی را پخش می کند. با این حال ، هیچ یک از این دو برنامه حاوی پیشنهاد پخش مجدد نیست و فیلم ها در صورت تقاضا به اندازه تلویزیون پلوتون بزرگ و متنوع است.

تلویزیون پلوتون – تلویزیون و فیلم های زنده

سرویس جریان ضروری تلویزیون و سینما اکنون در کانادا موجود است. به بیش از 100 کانال تخصصی ، بیش از 20،000 ساعت محتوا ، هزاران فیلم و سریال های تلویزیونی و طیف وسیعی از کانال های فرانسوی و همه به صورت رایگان نگاه کنید ! تلویزیون پلوتون بهترین تلویزیون را ارائه می دهد ، خواه فرقه ، جرم و کمدی. در تلویزیون پلوتون چیزی برای همه وجود دارد:

– blockbusters ؛
– سریال تلویزیونی فرقه ؛
– سری وحشتناک جرم و درام واقعی ؛
– سریال و کمدی های خنده دار ؛
– نمایش های زبان فرانسوی ؛
-انتخاب برنامه های تلویزیونی واقعیت ؛
– آخرین اخبار.

انتخاب خود را در کاتالوگ فیلم ها و سریال های ما در صورت تقاضا یا از طیف گسترده ای از کانال های پخش کننده محتوای بین المللی و کانادایی ، به ویژه:
– کمدی تلویزیونی پلوتون: برای خنده دار ترین ، به یاد ماندنی ترین و عالی ترین فیلم ها که باعث می شود در تمام طول سال روی زمین بچرخید ، کمدی تلویزیونی پلوتون را تماشا کنید. با داشتن یک کاتالوگ جنون و یک لیتری پوچ ، مکان مناسبی برای ایجاد حیله های شما است.
– درام تلویزیونی پلوتون: در درام تلویزیونی پلوتون ، فیلم های جدی گرفته می شوند … به طور جدی. شما می توانید در آنجا برخی از بزرگترین درام های همه زمان ها ، در تمام جلال لمس کننده و گاه دلهره آور ، اضطراب آنها و واقع گرایی خام آنها را پیدا کنید.
-PLUTO TV Action: وقت آن است که با پریدن از بالای آسمان خراش ، رانندگی هواپیماهای آتش نشانی ، شرکت در تعقیب و صرفه جویی در جهان ، یک دنده بالا بروید. اکشن تلویزیونی پلوتون به شما بلوک ها ، ستاره ها و دوز خوبی از سرگرمی های انفجاری می دهد.
-پناهندگی: سازندگان Sharknado به ما Asylum می آیند ، کانال که در آن بهترین لذت های شرم آور کوچک را از نظر فیلم و تلویزیون در VO ، با اکشن-ماجراجویی ، داستان های علمی ، وحشت ، هیجان و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. پاپ کورن و آبجو سخت !
– کریسمس 365: این کریسمس هر روز در کریسمس 365 است ، با لمس فیلم های کریسمس برای کل خانواده ، هر فصل.
– Thriller 365: مراقب باشید ، می تواند باعث لرزیدن شود. کانال Thriller 365 در فیلم های تعلیق وحشتناک تخصص دارد که نام آنها را به ژانر داده است.

سریال مورد علاقه شما در جریان 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته ، در تلویزیون پلوتون در دسترس است. به تمام فصول NCIS ، NCIS: NEW ORLEANS ، NCIS: لس آنجلس و قاضی جودی نگاه کنید. خود را با سریال های فوق العاده کانادایی مانند Love It یا List It ، CHOTPED CANADA و سریال و سریال محبوب: Security Border: Security Border Security سرگرم کنید. شما احساس دلتنگی می کنید ? تلویزیون پلوتون همچنین هاوایی را 5-0 پخش می کند ، این سفر دریایی سرگرم کننده و بسیار بیشتر است.

غالباً برگردید تا تمام فیلم ها و سریال های جدید را که هر روز به تقاضا اضافه می کنیم از دست ندهید. ماراتن های هزاران فیلم و سریال های تلویزیونی را ، هنگامی که می خواهید زنجیر کنید !

تلویزیون پلوتو را بارگیری کنید و امروز تلویزیون را به صورت رایگان تماشا کنید.

تلویزیون پلوتون برای ویندوز

تلویزیون پلوتو

تلویزیون پلوتون نرم افزاری است که به شما امکان می دهد نگاه کنید جریان ویدیویی و برنامه های زنده, گویی جلوی تلویزیون. همچنین حاوی سیستم پخش مجدد برای دیدن یا مرور خود سریال و فیلم. تلویزیون پلوتون یک سرویس رایگان است که محتوای آن به زبان فرانسه در دسترس است.

پلت فرم اصلی تلویزیون قابل مقایسه با تلویزیون پلوتون Molotov TV است. این برنامه تعداد زیادی از آن دارد برنامه های فرانسوی, به عنوان مثال سریال های Cordiers ، Judge و Cop ، بلکه همچنین گزارش ها ، مستندها یا برنامه های تلویزیونی واقعیت.

نحوه استفاده از تلویزیون پلوتون ?

استفاده از تلویزیون پلوتون برای همه قابل دسترسی است. این نرم افزار تحت ویندوز ، اندرویدی ، مکوس یا iOS. می توانید برنامه را مستقیماً از مرورگر وب باز کنید. علاوه بر این ، و برخلاف اکثر برنامه های رقیب ، شما ندارید نیازی به ایجاد حساب نیست لذت بردن از.

ویژگی های تلویزیون پلوتون چیست؟ ?

تلویزیون پلوتون آسان است و شامل بسیاری از برنامه های تلویزیونی موجود است زنده یا پخش مجدد. اینها مسئله تلویزیونی مجدداً منتقل نشده است ، بلکه بیشتر است فیلم های خاص جریان می یابد متشکل از برنامه های مورد علاقه شما: فیلم ها ، سریال ها ، صابون ها ، گزارش ها ، برنامه های تلویزیونی واقعیت.

گزینه های تلویزیونی پلوتون چیست ?

رقیب اصلی این نرم افزار Molotov TV است. همچنین می توان به نقل از Captvty ، که برخی از کانال های تلویزیونی اسپانیایی فرانسوی را پخش می کند. با این حال ، هیچ یک از این دو برنامه حاوی پیشنهاد پخش مجدد نیست و فیلم ها در صورت تقاضا به اندازه تلویزیون پلوتون بزرگ و متنوع است.

تلویزیون پلوتون پرداخت می شود یا رایگان است ?

تلویزیون پلوتون یک برنامه کاملاً برنامه است رایگان, که نیازی ندارد ثبت نام یا ایجاد حساب به کاربران آن. با این حال ، این شامل تبلیغات به موقع بسیاری است ، که فیلم ها و برنامه های شما را در حدود هر ده دقیقه قطع می کند و بنابراین می تواند به تجربه آسیب برساند.

تلویزیون پلوتون ، تلویزیون فرانسوی زنده یا پخش مجدد

اگر Pluto TV به شما اجازه نمی دهد کانال های تلویزیونی یا پرداخت شده عموم مردم را به صورت زنده تماشا کنید ، با این وجود به کاربران این امکان اجازه می دهد تا به طور قانونی به طور مستقیم به یک محتوای گسترده از تلویزیون فرانسوی دسترسی پیدا کنند. بسیاری از فیلم ها یا سریال های فرانسوی و خارجی وجود دارد.

تلویزیون پلوتو برنامه های تلویزیونی و برنامه های زبان فرانسه را منحصراً پخش می کند. همچنین این مزیت آزاد بودن را دارد ، حتی اگر این بدان معناست که تبلیغات گاهی اوقات مشاهده برنامه های شما را قطع می کنند.

  • یک سرویس پخش مجدد ارائه شده
  • دسته بندی هایی که برای مرتب کردن برنامه های خود به خوبی فکر شده اند
  • یک سیستم مورد علاقه برای حفظ فیلم های مورد علاقه خود