آمازون روز نخست: موسیقی آمازون را به صورت رایگان امتحان کنید ، موسیقی آمازون – برنامه های موجود در Google Play

موسیقی آمازون

به مناسبت روز نخست آمازون از 4 ماه رایگان در موسیقی آمازون نامحدود لذت ببرید.

آمازون روز نخست: موسیقی آمازون را به صورت رایگان امتحان کنید

به مناسبت روز نخست آمازون ، اعضای نخست آمازون می توانند از 4 ماه رایگان در آمازون موسیقی نامحدود بهره مند شوند.

این پیشنهاد برای اعضای نخست آمازون محدود و منحصراً محفوظ است. معمولاً می توانید پیشنهاد نامحدود موسیقی آمازون را به مدت 1 ماه آزمایش کنید و سپس این پیشنهاد به 9.99 یورو در هر ماه تغییر می کند ، با امکان لغو آن در هر زمان. به مناسبت روز نخست ، 1 نیست ، اما 4 ماه برای شما رایگان است.

از پیشنهاد ویژه روز آمازون با پیشنهاد موسیقی آمازون استفاده کنید !

من از 4 ماه استفاده می کنم

Amazon Music Unlimited ، البته از هر رایانه Mac یا PC ، بلکه از یک صفحه لمسی یا یک تلفن هوشمند در دسترس است. علاوه بر این ، این سرویس کاملاً با هوش مصنوعی معروف الکسا و مدلهای اکو مرتبط با آن سازگار است. شما در اختیار خود 100 میلیون عنوان در اختیار خود قرار داده اید بدون هیچ گونه تبلیغاتی. این لیست هر هفته غنی و به روز می شود.

4 ماه رایگان در موسیقی آمازون نامحدود اما برای چه مدت ?

نسخه نامحدود موسیقی آمازون حتی بیشتر می شود زیرا به شما امکان می دهد از سرعت 10 برابر بالاتر از نسخه استاندارد لذت ببرید. علاوه بر این ، شما با تعریف HD و Ultra HD پرونده هایی در اختیار دارید. آهنگهای گوش به این ترتیب می توانند به 24 بیت و 192 کیلوهرتز برسند. ما اینجا هستیم ، بسیار تا حد زیادی با کیفیت سلام.

البته آمازون می توانست در آنجا متوقف شود اما اینگونه نیست. در واقع ، چندین هزار عنوان از Dolby Atmos و همچنین 3D با سیستم صوتی 360 واقعیت بهره مند می شوند. برای دستیابی به چنین نتیجه ای ، آنها توسط کارشناسان مهندسی صدا مخلوط شدند.

بیش از یک بانک اطلاعاتی موسیقی ساده ، Amazon Music Unlimited شما را در یک تجربه گوش دادن غوطه ور می کند که هم نوآورانه است و هم از کیفیت عالی. خداحافظی با آهنگهای ساده در mp3.

به مناسبت روز نخست آمازون از 4 ماه رایگان در موسیقی آمازون نامحدود لذت ببرید.

نوشتن BFMTV در تحقق این محتوا شرکت نکرد. BFMTV احتمالاً وقتی یکی از خوانندگان ما از طریق پیوندهای یکپارچه در این مقاله به خرید می پردازد ، پاداش دریافت می کند.

موسیقی آمازون

ما نحوه کشف و پخش موسیقی مورد علاقه خود را تغییر می دهیم. با تبلیغات رایگان به موسیقی گوش دهید – کارت اعتباری لازم نیست. اعضای نخست می توانند از همه موسیقی عاری از موسیقی لذت ببرند. با این حال ، با Amazon Music Unlimited دسترسی نامحدود داشته باشید و هر آهنگ ، در هر زمان و هر مکان را پخش کنید.

با عضویت نخست خود بدون هیچ هزینه اضافی همراه است:
• تمام موسیقی تبلیغات
• موسیقی جدید را بر اساس امثال خود کشف کنید
• Shuffle بازی هر هنرمند ، آلبوم ، لیست پخش طلا

موسیقی آمازون نامحدود:
• دسترسی نامحدود به 100 میلیون آهنگ
• هر آهنگ ، بدون آگهی را انتخاب و پخش کنید
• به صورت آفلاین گوش دهید
• پرش نامحدود

یا لیست برای موسیقی پخش رایگان ، کارت اعتباری لازم نیست:
• هزاران ایستگاه و لیست های پخش برتر
• موسیقی جدید را بر اساس امثال خود کشف کنید
• کارت اعتباری لازم نیست

لیست پخش خود را وارد کنید:
• لیست های پخش موجود را از سایر سیستم عامل های موسیقی به موسیقی آمازون در یک قدم سریع PHA منتقل کنید. در http: // www بیشتر بدانید.وابسته به آمازون.com/لیست پخش

موسیقی من:
• به موسیقی که از آمازون خریداری کرده اید گوش دهید – MP3S یا Autrip CD/Vinyl. خریدهای آمازون شما به صورت رایگان در ابر آمازون ذخیره می شود

Amazon Music Unlimited: از 4 ماه رایگان در پلت فرم جریان لذت ببرید

موسیقی آمازون نامحدود

آمازون اخیراً از دو تاریخ پاییز نسخه روز نخست خود 2023 رونمایی کرد. چند هفته قبل از رویداد تجاری, اعضای سرویس آمازون نخست و کلیه مشتریان جدید Amazon Music نامحدود ساکن در سرزمین اصلی فرانسه می تواند سرویس پخش موسیقی را در طی یک آزمایش کند دوره 4 ماهه.

برعکس ، کسانی که آمازون نخست ندارند نیز می توانند موسیقی آمازون را به صورت نامحدود امتحان کنند ، اما در طول مدت زمان 3 ماه. در پایان دوره رایگان ، یک بدهی مستقیم ماهانه 9.99 یورو مرتبط با پیشنهاد فردی انجام می شود. اما از آنجا که این پیشنهاد بدون تعهد است ، اشتراک مورد نظر ممکن است در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای لغو شود.

به عنوان یک یادآوری یا برای اطلاعات ، پیشنهاد نامحدود موسیقی امکان دسترسی به بیش از 100 میلیون عنوان و بهترین پادکست ها را بدون تبلیغات ، در صورت تقاضا و در پخش صوتی با کیفیت بالا فراهم می کند. سرانجام ، باید بدانید که این پیشنهاد در 11 اکتبر 2023 به پایان می رسد. یا روز دوم و آخر روزهای آمازون فلش روزهای نخست.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست