Google Play Card | شارژ Google Play شما از 15 € | ، خرید Google Play Card آنلاین | کد 24/7 | Dundle (FR)

Google Play Card را بصورت آنلاین بخرید

Contents

کد خود را بلافاصله از طریق ایمیل دریافت می کنید تا بتوانید مستقیم از آن استفاده کنید.

کارت بازی Google

با تشکر از میلیون ها برنامه ، بازی و سایر محصولات ، همه می توانند خوشبختی خود را در Google Play پیدا کنند. برای کشف دنیای سرگرمی بی نهایت ، از جمله بازی های مورد علاقه خود و برنامه هایی که بدون آن نمی توانید انجام دهید ، از کارت فروشگاه Play استفاده کنید. هیچ هزینه یا تاریخ انقضا وجود ندارد و برای شروع بازی هیچ کارت اعتباری لازم نیست. این هدیه ایده آل است ، از جمله برای شما.

  1. کارت فروشگاه بازی را از مقدار مورد نظر خود انتخاب کنید: 15 یورو ، 25 یورو ، 50 یا 100 یورو.
  2. سپس آدرس ایمیل را که می خواهید کارت Google Play را دریافت کنید ، نشان دهید.
  3. سفارش خود را با پرداخت کارت بانکی یا پی پال نهایی کنید. پس از انجام پرداخت شما ، ما کد فروشگاه Google Play خود را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم.
  4. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به راحتی حساب Google Play خود را شارژ کنید و از بازی ها ، برنامه ها و موارد دیگر خود لذت ببرید. لطفاً توجه داشته باشید که داشتن یک حساب Google فرانسوی برای انجام این عملیات ضروری است.

مقدار خود را انتخاب کنید
مقدار را انتخاب کنید (5eur – 300eur)

سوالات متداول

آیا می توانم کارت Google Play را با PayPal بخرم ?

بله ، می توانید کارت Google Play خود را با PayPal خریداری کنید. برای پرداخت کارت فروشگاه Play با PayPal ، به سادگی این روش پرداخت را در صفحه پرداخت انتخاب کنید. به راحتی و با خیال راحت با یک حساب پی پال سفارش دهید و کد Google Play خود را از طریق ایمیل در 30 ثانیه دریافت کنید.

نحوه استفاده از کارت Google Play من ?

برای استفاده از کد Google Play ، آن را در برنامه Play Store یا اینجا وارد کنید.

برای استفاده از این کد ، شما باید در سرزمین اصلی فرانسه ساکن شوید و یک حساب یورو Google Play داشته باشید.

فقط از این کد در Google Play استفاده کنید. هر درخواست کد دیگر می تواند یک کلاهبرداری باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به بازی بروید.گوگل.com/GiftCardsCam.

چرا می توانم از کارت فروشگاه بازی خود استفاده کنم ?

از Google Play Card استفاده کنید و در بازی های مورد علاقه خود مانند Clash Royale یا Pokemon Go پیشرفت کنید ، یا آخرین فیلم ها ، عناوین موسیقی ، برنامه ها و سایر مطالب را خریداری کنید. هیچ کارت بانکی لازم نیست. انتخاب خود را از بیش از یک میلیون برنامه Android و بازی های موجود در Google Play ، بزرگترین پلت فرم بازی موبایل انجام دهید. اعتبار مشمول تاریخ اعتبار نیست. امروز با خود رفتار کنید یا یک دوست عزیز امروز.

برای تبادل کد Google Play خود به چه نوع حساب نیاز دارم ?

داشتن یک حساب Google فرانسوی برای تبادل کد Google Play ضروری است.

اعتبار کارت هدیه Google Play من چقدر است ?

کد Google Play تاریخ انقضا ندارد.

نحوه تماس با Google Play خدمات مشتری ?

برای رفتن به صفحه راهنما اینجا را کلیک کنید.

شرایط و ضوابط

شرایط استفاده: برای مشورت با قوانین محرمانه بودن و نسخه کامل شرایط استفاده ، به آدرس بازی بروید.گوگل.COM/FR-CARD- مدت زمان. کارت هدیه صادر شده توسط Google Commerce Limited (GCL). برای افراد 15 سال و بیش از زندگی در فرانسه معتبر است. یک حساب پرداخت Google و یک اتصال اینترنتی لازم است. فقط برای خرید اعتبار Google Play استفاده شود. کارت هدیه برای موارد واجد شرایط فقط در Google Play. برای خرید کتاب ، دستگاه یا اشتراک خاص قابل استفاده نیست. محدودیت های دیگر ممکن است اعمال شود. بدون هزینه کارت پرداخت ، اعتبار دائمی. غیر قابل تغییر برای گونه ها یا کارت های دیگر ، غیر قابل تجدید و غیر قابل تجمع با فروش غیر از Google Play. نمی توان به دلیل ارزش آن فروخته شد ، رد و بدل شد یا فروخته شد (مگر اینکه قانون به آن نیاز داشته باشد). کاربر در صورت از دست دادن کارت مسئولیت کامل را بر عهده می گیرد. برای کمک ، به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.گوگل.com/googleplay/go/cardhelp.

امتیاز بیشتر بازی

  • در مورد تمام خریدهای خود امتیاز کسب کنید ، از جمله مواردی که از طریق یک برنامه انجام می دهید.
  • با شرکت در رویدادهای ویژه حداکثر 4 برابر امتیاز بیشتر.
  • امتیازات خود را برای موارد خاص در بازی ها یا اعتبار Google Play تبادل کنید.

امتیاز بازی کسب کنید

برای هر خرید 1 € 1 امتیاز برای خرید از طریق برنامه ، برنامه ها ، بازی ها ، فیلم ها ، کتاب ها ، اشتراک ها و موارد دیگر برنده 1 امتیاز کسب کنید.
با شرکت در رویدادهای ویژه 4 برابر امتیاز بیشتر کسب کنید. امتیازات جایزه را امتحان کنید و برنامه ها و بازی های انتخاب شده را انتخاب کنید.

از نقاط بازی استفاده کنید

از امتیازات خود برای به دست آوردن تخفیف و عناصر خاص مانند شخصیت ها ، سنگهای قیمتی و حتی بیشتر در برخی از برنامه های خود و برخی از بازی های مورد علاقه خود استفاده کنید.
همچنین می توانید از امتیازات خود برای اعتبار تعادل Google Play خود استفاده کنید و آنچه را که می خواهید ، از جمله بازی ها ، برنامه ها ، فیلم ها ، کتاب ها و موارد دیگر خریداری کنید.

برای کسب جوایز بیشتر به سطح بعدی بروید

4 سطح وجود دارد. هرچه سطح شما بالاتر باشد ، امتیاز بیشتری در مورد تمام خریدهای خود کسب می کنید.
برخی از سطوح حق جوایز هفتگی ویژه ای را که در سطح رشد می کنند ، می دهد.
وقتی به سطح بالایی می روید ، تا پایان سال بعد در آنجا می مانند.

Google Play Card را بصورت آنلاین بخرید

شما می توانید از این کارت های هدیه فقط در ارز خرید استفاده کنید. مراقب انتخاب پول خوب باشید.

Google Play Card 5 €

دریافت +205 سکه Dundle
دریافت +205 سکه Dundle

Google Play Card 10 €

Google Play Card 10 €
دریافت +226 سکه Dundle
دریافت +226 سکه Dundle

Google Play Card 15 €

Google Play Card 15 €
قابل استفاده در حساب های EUR
دریافت +250 سکه Dundle
دریافت +250 سکه Dundle

Google Play Card 25 €

Google Play Card 25 €
قابل استفاده در حساب های EUR
دریافت +294 سکه Dundle
دریافت +294 سکه Dundle

Google Play Card 50 €

Google Play Card 50 €
قابل استفاده در حساب های EUR
دریافت +406 سکه Dundle
دریافت +406 سکه Dundle

Google Play Card 100 €

Google Play Card 100 €
قابل استفاده در حساب های EUR
دریافت +628 سکه Dundle
دریافت +628 سکه Dundle

کد خود را بلافاصله از طریق ایمیل دریافت می کنید تا بتوانید مستقیم از آن استفاده کنید.

انتخاب بین بیش از 10 مدل مختلف.

سفارش خود را به سرعت و با خیال راحت با یکی از 70 روش پرداخت ما تکمیل کنید.

برای شارژ مجدد حساب خود ، یک کارت بازی آنلاین Google خریداری کنید

شما به دنبال خرید کارت Google Play با کارت اعتباری یا بدون کارت هستید ? نیازی به خارج شدن از خانه خود نیست ! به سادگی کارت هدیه Google Play خود را به صورت آنلاین با یکی از آن دریافت کنید 70 روش پرداخت ایمن مانند پیامک ، تلفن ، پی پال یا حتی با Neosurf. پس از تأیید معامله ، کد شما مستقیماً از طریق ایمیل ارسال می شود. سپس کد خود را در چند ثانیه فعال کنید و از اعتبار پیش پرداخت خود در فروشگاه Play استفاده کنید. سریع ، ایمن و آسان !

مهم : شعار کارت هدیه شما باید با حساب مربوط به حساب فروشگاه بازی شما یکسان باشد.

کارت هدیه Google Play چیست ?

کارت هدیه فروشگاه Play ، همچنین به نام Google Play یا کارت کارت هدیه Google Play نیز به شما امکان می دهد به راحتی یک حساب فروشگاه Play را شارژ کنید بدون نیاز به استفاده یا اتصال کارت بانکی. با تشکر از این مبلغ پیش پرداخت ، اگر همان حساب را با چندین دستگاه به اشتراک بگذارید ، کنترل هزینه های خود را کنترل می کنید ، اما همچنین خانواده خود را نیز کنترل می کنید. مطابق نیاز و بودجه خود را انتخاب کنید: کارت های بازی Google از 5 تا 100 € متغیر است. برای شما کاتالوگ عظیم برنامه ها ، بازی های ویدیویی و فیلم ها !

نحوه خرید کارت Google Play توسط پیام کوتاه ?

امکان پذیر است و آسان است ! برو به ما صفحه پشتیبانی/»کمک به خرید Google Card” در صورت نیاز به کمک به خرید کارت Google Play توسط پیام کوتاه.

تمام سوالات مربوط به کدهای بازی Google

کد کارت Google Play چقدر معتبر است ?

خبر خوب: کد بازی Google شما تاریخ انقضا ندارد. بنابراین این شما هستید که تصمیم می گیرید چه موقع و چگونه می توانید از آن استفاده کنید !

آیا کارتهای بازی Google محدودیت های جغرافیایی دارند ?

بله ، کارت های Google Play مشمول محدودیت های جغرافیایی هستند ، به این معنی که ارز هدیه باید با ارز حساب Google شما مطابقت داشته باشد. شما نمی توانید کارت Google Play خریداری شده در EUR خارج از اروپا را فعال کنید. برای جلوگیری از هر مشکلی ، حتماً کارت مربوط به کشور خود را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با شرایط کلی کارتهای Google Play مشورت کنید.

چه اتفاقی می افتد اگر یک شارژ Google Play را با یک ارز ناسازگار با کشور خود بخرم ?

اگر ارز کارت شما با حساب مربوط به حساب Google شما مطابقت ندارد ، نمی توان در این حساب فعال شد. با این حال ، می توانید با مرکز راهنمای Google Play تماس بگیرید. گزینه دیگر اصلاح منطقه منطقه برای استفاده از بودجه خود برای منطقه مربوطه است ، اما فقط یک بار در سال می توان آن را انجام داد. همچنین می توانید اطلاعات بیشتری در صفحه کمک Dundle ما پیدا کنید.

نحوه استفاده از کد Google Play ?

برای دریافت محتوای دیجیتالی مورد علاقه خود ، از کد کارت Google Play خود به عنوان کارت پرداخت پیش پرداخت استفاده کنید. برای فعال کردن کد خود از یک دستگاه Android ، برنامه Play Store را روی تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید. روی عکس نمایه خود در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید. سپس “پرداخت ها و اشتراک ها” را فشار دهید و سپس “از کارت الکترونیکی استفاده کنید”. و در آخر ، کد Google Play را وارد کرده و روی “استفاده از یک کد” کلیک کنید.

همچنین می توانید کد Google Play خود را از رایانه فعال کنید. برای انجام این کار ، به سایت فروشگاه Google Play بروید و وارد حساب خود شوید.سپس روی “استفاده از یک کد” در منو کلیک کرده و کد هدیه Google Play را وارد کرده و سپس تأیید کنید. و آنجا می روید ! اعتبار پیش پرداخت شما به حساب شما اضافه شده است.

چه چیزی می توانم با کارت پیش پرداخت Google Play خریداری کنم ?

کارت پیش پرداخت شما در فروشگاه بازی برای شما بسیار مفید خواهد بود تا برنامه ها ، بازی های مورد علاقه خود ، ماژول های اضافی را برای خرید یا اجاره فیلم ، سریال و موارد دیگر بدست آورید. با بازی های محبوب مانند Pokémon Go یک دنده بالا بروید ! یا PUBG به لطف اعتبار در معرض خطر ! این یک روش ایده آل برای مشترک شدن در اشتراک های مختلف برنامه Google است ، بدون اینکه بخواهید یک روش پرداخت سنتی را مرتبط کنید.

نحوه مشورت با مانده حساب Google Play من ?

  1. برنامه Google Play Store را روی دستگاه خود باز کنید.
  2. در سمت راست بالای صفحه خود ، روی عکس نمایه خود کلیک کنید.
  3. “پرداخت ها و اشتراک ها” را انتخاب کنید و سپس “روش های پرداخت” و در آخر “تعادل Google Play”. وجوه موجود شما در صفحه بعدی قابل مشاهده خواهد بود.

چگونه می توان از Google Play با iPhone یا iPad استفاده کرد ?

اگرچه کارت هدیه شما فقط از طریق دستگاه Android قابل فعال نیست ، کاربران iOS هنوز هم می توانند از محتوای فروشگاه Play لذت ببرند ! با تشکر از برنامه های Google Play Films and Series و Google Play Books ، همه می توانند سرگرمی های مورد علاقه خود را در حال حرکت ، حتی از یک دستگاه اپل تماشا کنند یا بخوانند.

آیا می توانم از شارژ Google Play برای خرید خانواده استفاده کنم ?

در حال حاضر ، اتصال کارت هدیه برای کتابخانه خانواده Google Play امکان پذیر نیست ، اما محتوای یک حساب شخصی خریداری شده با کارت هدیه می تواند به راحتی با خانواده به اشتراک گذاشته شود.

نحوه ارائه کارت هدیه Google Play ?

شما دیگر وقت خرید ندارید و هیچ ایده هدیه ای برای عزیز خود ندارید ? بنابراین یک کارت Google Play ارائه دهید ، این هدیه ایده آل است ! همه گیمرها ، بازیکنان و فیلمسازان دوست دارند این کارت را دریافت کنند. هدیه خود را با اضافه کردن یکی از صندوق های چاپ رایگان و پیام شخصی و سپس چاپ شخصی کنید. خودشه !

نحوه تماس با خدمات مشتری Google ?

برای مشورت با سؤالات متداول به مرکز کمک Google مراجعه کرده یا برای کمک به صفحه تماس بروید. قربانی کلاهبرداری ? ما شما را به صفحه اختصاص داده شده به کلاهبرداری مرتبط با کارتهای بازی Google راهنمایی می کنیم.

دونل در فرانسه

از زمان اولین کارت هدیه دیجیتالی که در سال 2012 فروخته می شود ، Dundle توسعه داده و دامنه محصول خود را برای پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان فرانسوی خود گسترش داده است. ما انتخاب گسترده ای از کارت های پرداخت پیش پرداخت ، اعتبار برای بازی های ویدیویی و حتی پر کردن تلفنی پیش پرداخت به ویژه برای بازار فرانسه ارائه می دهیم. یک تحویل دیجیتالی فوری ، خدمات عالی مشتری و راحتی پرداخت مطلق ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته را تجربه کنید !

کد خود را بلافاصله از طریق ایمیل دریافت می کنید تا بتوانید مستقیم از آن استفاده کنید.

انتخاب بین بیش از 10 مدل مختلف.

سفارش خود را به سرعت و با خیال راحت با یکی از 70 روش پرداخت ما تکمیل کنید.

نظرات محصول