Google Play: خرید مستقیم از طریق صورتحساب تلفن ، خرید Google Play در فاکتور نارنجی

خرید Google Play شما با قبض نارنجی

Contents

یک مطالعه اخیر ، فرانسه کاهش جعل آنلاین را تجربه می کند. و یک استثنا خواهد بود که ، در سراسر اقیانوس اطلس ، انجمن مبارزات ضد دزدان دریایی خاکستری است. اگر چه.

Google Play: خرید مستقیم از طریق صورتحساب تلفن

از این پس ، Google Play امکان خرید خود را با صورتحساب مستقیم در صورتحساب ماهانه تلفن همراه خود اضافه می کند. این شرکت از اعلام این ابزار جدید پرداخت برای خرید کتاب های دیجیتال ، فیلم یا موسیقی خوشحال است.

05/03/2012 ساعت 5:48 بعد از ظهر توسط Clément Solym

0 واکنش | 0 سهم

05/03/2012 ساعت 5:48 بعد از ظهر

اخبار

در ایالات متحده ، فقط مشتریان سرویس T-Mobile ، AT&T یا Sprint (اما به زودی) می توانند برنامه های Android را بدست آورند و خریدهای خود را در نمره تلفن تغییر دهند. این راه حل همچنین برای مشتریان ژاپنی در Docomo و SoftBank وجود دارد.

این سرویس همچنین در آلمان ، ایتالیا یا اسپانیا و همچنین کره یا در انگلستان معتبر است.

هیچ تاریخی برای بقیه اروپا و فرانسه حتی کمتر اعلام نشده است ، اما بدیهی است که ابزاری که خریدها را ساده می کند و تقریباً باعث می شود فراموش کنید که ما می توانیم در خریدها با چند کلیک از بین برویم … (به Google + مراجعه کنید))

در مورد این مقاله نظر دهید

مقالات بیشتر در مورد همین موضوع

اخبار

دسترسی روزانه به کتاب و خواندن فراگیر ، در اکتبر 2023

از آنجا که ناپدید شدن انجمن Braillenet در سال 2022 ، جلسات ملی کتاب در دسترس همان سرنوشت را پشت سر گذاشت. خوشبختانه ، در سال 2023 ، فدراسیون نابینایان و آمبلیوپ های فرانسه ، با همکاری دانشکده ملی علوم اطلاعات و کتابخانه ها (ENSSIB) ، دستگاه را با دسترسی روزانه به کتاب و خواندن فراگیر ، 20 اکتبر 2023 احیا کرد.

اخبار

نکات خواندن: به بازگشت به مدرسه طعم ماجراجویی اضافه کنید

بازگشت به مدرسه بیش از یک ماه پیش آغاز شده است و تمایل به آزادی ، تعطیلات و ماجراهای ما را به عقب می برد. با همکاری واقعی ، کتابفروشان Kobo با دقت رمان هایی را انتخاب کرده اند که باعث نمی شود ما را ترک کنیم تا به سمت دیگر جهان برویم ، به سفر خود را پس می دهند.

اخبار

مشاوره خواندن: چگونه تعطیلات خود را گسترش دهیم ?

بعد از یک تابستان گرم که به New Horizons منتقل می شود ، شروع سال تحصیلی بدون اینکه کسی بخواهد آن را پیدا کند ، آغاز می شود. با همکاری واقعی ، کتابفروشان Kobo رمان هایی را با دقت انتخاب کرده اند که شما را از زندگی روزمره دور می کند.

اخبار

ژاپن: کتابخانه ملی مجموعه های آنلاین خود را افتتاح می کند

کتابخانه ملی ژاپن یا رژیم غذایی دارای ده ها میلیون سند و گنجینه های تاریخی با ارزش ارزشمند است. از جمله ثروت آن ، مجموعه ای از آثار یا تصاویر دیجیتالی شده ، از جمله بخش رایگان و زیبایی از حقوق. با این حال ، پیدا کردن آنها دشوار است وقتی که ما به زبان میشیما تسلط نداریم ، و کانجی. یک مشکل حل شده: رابط کاربری انگلیسی ایجاد شده است ، که اکنون تحقیقات را در تمام این بادگیر تسهیل می کند.

اخبار

مجموعه کتابخانه ملی سوئیس مقالات ویکی پدیا

کتابخانه ملی سوئیس مجموعه ای دیجیتالی از مقالات ویکی پدیا را در سوئیس ایجاد می کند. مقالات ذخیره شده برای نسل های آینده البته بصورت آنلاین قابل دسترسی هستند.

اخبار

نکات خواندن: چه کتاب هایی برای تعطیلات ساحلی از بین می روند ?

خورشید ، شن و ماسه و اسپری ید. همه شرایط برای استراحت برآورده می شود. بگذارید خودتان از غلتک امواج جذاب شوید و خود را در داستانهایی که زندگی روزمره را می گیرند غوطه ور کنید. با همکاری واقعی ، کتابفروشان Kobo رمان هایی را انتخاب کرده اند که با جو مکان های تعطیلات موافق خواهند بود. چمدان تاشو است: هدایت ساحل.

اخبار

افت دزدی دریایی در فرانسه ، اما این مبارزه در همه جا ادامه دارد

یک مطالعه اخیر ، فرانسه کاهش جعل آنلاین را تجربه می کند. و یک استثنا خواهد بود که ، در سراسر اقیانوس اطلس ، انجمن مبارزات ضد دزدان دریایی خاکستری است. اگر چه.

اخبار

یک کتابخانه آنلاین در مورد سلامتی و بهزیستی ، به 100 زبان مختلف

خدمات دولتی ایالتی ویکتوریا رایگان در استرالیا ، لیست ترجمه های بهداشتی 28.000 منبع آنلاین در 100 زبان مختلف در مورد سلامتی و بهزیستی. برای اولین بار برای مهاجران و پناهندگان از کشور در نظر گرفته شده است ، این کتابخانه چند زبانه منحصر به فرد در جهان استفاده می شود در سراسر جهان. این اداره توسط CEH (مرکز فرهنگ ، قومیت و سلامت) در ملبورن اداره می شود.

اخبار

مالکیت معنوی: “خانه” و ابزاری رایگان برای کمک به ناشران

راه حل های پر هزینه در بازار ، نظارت ، ردیابی و مبارزه با دزدی دریایی ، به ندرت ثابت می کند که در دسترس همه بودجه ها است. برای ساختارهای کوچک ، سازمان بین المللی مالکیت معنوی ابزار جدید خود را مستقر می کند: تشخیص IP Wipo. یک ماژول رایگان ، ارائه ویژگی های مختلف.

اخبار

کتابهای صوتی و پادکست ها: افزایش مصرف در بین فرانسوی ها

Audible خدمات شرکت نظرسنجی Trainingway را ارائه داده است و امروز نسخه سوم گزارش سالانه فرانسوی ها و استفاده های صوتی آنها را منتشر می کند. او ادعا می کند که گوش دادن به کتابهای صوتی در حال پیشرفت است ، به خصوص در بین افراد 15-24 ساله و والدین.

اخبار

Gulli برنامه خود را راه اندازی می کند و محتوای صوتی را ارائه می دهد

اکنون محتوای Gulli از طریق یک برنامه رایگان اقتباس شده با کودکان 3 تا 12 ساله قابل دسترسی است. زنجیره کودکان در قالب قسمت های جدید و Audios محتوای انحصاری را در دسترس قرار داده است.

اخبار

خرس قهوه ای میلیونر کوچک

Bayard Jeunesse می گوید: در سال 2014 ، کانال خرس کوچک قهوه ای YouTube ، میلیون مشترکان را پشت سر گذاشته است. فیلم های ursida انسان شناسی تا به امروز بیش از 815 میلیون بازدید. و بدیهی است ، می داند چگونه نمایش را انجام دهد: او همچنین از یک موزیکال با ارزش بیرون می آید.

اخبار

خواندن دیجیتال: صفحه نمایش می تواند با فرهنگ قافیه کند ?

صفحه ها در همه جا وجود دارند ، و ما تمایل داریم در رابطه با زمان صرف شده در جلوی صفحه ها ، وارد دوره کنترل و ترس شویم. مخصوصاً وقتی صحبت از فرزندانمان می شود. و در این زمینه ، بزرگسالان با مشورت لپ تاپ خود هنگام تماشای تلویزیون با چشم ، پس از گذراندن روز در محل کار در مقابل صفحه رایانه ، مثال خوبی را دشوار می کنند.

اخبار

فرانسوی ها و صفحه های آنها ، داستان عشق

فرانسوی ها ، معتاد به صفحه نمایش ، این یک تحول زیبا است ، که در آخرین فشارسنج دیجیتال توجیه می شود. این نظرسنجی استفاده از فناوری ها را از نظر اطلاعات و ارتباطات بررسی می کند. اولین مشاهده: 8 از 10 نفر تلفن ثابت دارند. اوه ..

اخبار

راحتی که راحت است: حداکثر 5 ساعت خواندن در هفته

از خوانندگان گرفته تا کتابفروشی آنلاین ، کوبو به زودی 15 سال از خواندن در سراسر جهان را جشن می گیرد. شرکت تابعه راکوتن از سال 2012 ، اپراتور در سال 2017 در تایوان مستقر شد و نتایج یک نظرسنجی را در مورد کاربران دستگاه های خود منتشر کرد. 50 ٪ از آنها بین 1 تا 5 ساعت خواندن صرف می کنند ..

اخبار

کاتالوگ برای کارهای ادبی دیجیتال در کبک

تیم ادبیات Laval University Laval در حال ساخت یک پایگاه داده جدید مربوط به تولید عمومی استان Belle است. بنابراین ، پلت فرم کالین آثار قابل رویت ایجاد می کند که تاریخ ادبی قلمرو را نشان می دهد. مقیاس پذیر ، در حال حاضر از نزدیک 400 برگه مستند آثار ژانرهای مختلف ادبی استقبال می کند. برخی از آثار مربوط به سالهای اول علوم کامپیوتر و اینترنت است ، در حالی که برخی دیگر بسیار معاصر هستند.

اخبار

سانسور در دوره شوروی ، 1984 اورول به پرفروش ترین روسیه تبدیل می شود

داده ها بر روی شواهد واقعی ، کتابفروشی Liters را تضمین می کند: در گروه داستان ، رمان دیستوپیایی جورج اورول رهبری را برعهده گرفته است. و این ، از آنجا که کرملین واجد شرایط است ” عملیات نظامی ویژه حمله به اوکراین: نسخه های دیجیتالی فروخته شده از ساختار 45 ٪ افزایش یافته است.

اخبار

17 ٪ از ایتالیایی ها منحصراً از طریق تلفن می خوانند. اما کتاب نیست

در صورت لزوم اثبات این که موبایل ها مکان رو به رشد در زندگی ما را اشغال می کنند ، استفاده از تلفن های هوشمند برای خواندن آثار رشد می کند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که ایتالیایی ها اکنون 17 ٪ برای خواندن منحصراً از طریق تلفن هستند. و این ، بدون تمایز واقعی سن ، از آنجا که آمار مربوط به 15/74 سال است … با این حال ، آنها کتاب مناسب نمی خوانند !

اخبار

کبک: تکامل کتاب دیجیتال ، بین سالهای 2012 تا 2022

با افزایش کلی فروش کتابهای دیجیتال 187 ٪ بین سالهای 2012 و 2021 ، مصرف محتوای دیجیتال به طور پایدار دنیای کتاب ها در کبک را متحول کرده است.

اخبار

2،000 نویسنده منتشر شده در سال 2022 100،000 دلار درآمد کسب کردند

اعتقاد بر این بود که خواننده خانه آمازون از رادارها ناپدید شده است ، تا جایی که خود شرکت دیگر در مورد آن صحبت نمی کند. یا آن را فراموش کرده است. که ننی ! ماه مه گذشته ، ارتباطات از موفقیت تجاری برای نویسندگان خودکار منتشر شده ستایش کرد. موفقیت ، همانطور که باید باشد ، در سرویس انتشارات مستقیم Kindle – که “استفاده” کنید میلیون ها نویسنده در سراسر جهان »». موعود.

اخبار

در کتابخانه ها ، کتاب های دیجیتال کاتالان ها را به خود جلب کرده است

دوره تابستان ، که منجر به ارزیابی ها می شود ، کتابخانه های عمومی کاتالونیا را به ارزیابی کاربردها سوق داد. آژانس EFE گزارش می دهد که از سال 2021 ، وام آثار دیجیتالی برای نسخه دوم (یا دوم دوم ، از یک میلیون نسخه فراتر رفته است ?) سال متوالی. و در این فرآیند ، مؤسسات افزایش ثبت نام ها را ثبت می کنند.

اخبار

در کتابخانه ، واقعیت مجازی نوجوانان مضطرب را تسکین می دهد

سلامت روانی خود را از طریق واقعیت مجازی بهبود بخشید ? این چالشی است که توسط سه کتابخانه آمریکایی آغاز شده است ، برای پاسخ به اضطراب و استرس که به ویژه در بین نوجوانان ذکر شده است. این ابزار منجر به همکاری بین نسلی می شود که یک محیط سالم تر را ارتقا می بخشد.

اخبار

کتاب دیجیتال: پس از بحران سلامتی ، به حالت عادی برگردید

همانطور که از سنت می خواهد ، گزارش آماری سالانه اتحادیه ملی نسخه (SNE) ، که به مناسبت نشست عمومی آن منتشر شده است ، به وضعیت کتاب دیجیتال اشاره می کند. دومی ، برخلاف قالب چاپی ، در سال 2021 به فروش خارق العاده ای معروف نیست.

اخبار

توییتر: نویسندگان مطالب طولانی را منتشر می کنند (سرانجام ?)

توییتر آیا او اصالت بزرگ خود را از دست می دهد ? این شبکه به تازگی ابزار آماده شده طولانی خود را فاش کرده است: بنابراین پست ها را با فرمت طولانی وارد کنید. این ویژگی جدید, یادداشت, در واقع امکان انتشار مطالب در توییتر را بدون محدودیت شخصیت به ویراستاران ارائه می دهد. از طرف دیگر ، توییت روح شروع خود را حفظ خواهد کرد: 280 شخصیت ، نه بیشتر.

اخبار

audioLivre ، کتاب الکترونیکی: پس از همه گیر. رشد ?

از سال 2018 ، یک فشارسنج دیجیتال در تلاش است تا رفتار و کاربردهای خوانندگان را درک کند. این عناصر موجود در فروش و تحولات را از طریق سرزمین های مختلف شامل می شود: کانادا (فرانسوی -اسپیک کردن) ، آلمان / اتریش / سوئیس ، ایتالیا ، اسپانیا ، برزیل و مکزیک. نسخه 2022 به تازگی منتشر شده است ، با دیدگاه های جدید.

اخبار

RMN – Grand Palais Editions سایت آنها را فاش می کند

در اواسط ماه مارس به صورت آنلاین ، سایت RMN-GP Editions ویترین تولید یک کتاب هنری نوآورانه و متنوع را ارائه می دهد ، که قادر به دستیابی به مخاطبان گسترده تر است. اگر در وهله اول به متخصصان خطاب شود – موزه ها و مؤسسات فرهنگی ، ناشران ، کتابفروشان. -، دوستداران هنر و کنجکاو برای انجام اکتشافات جدید مواد در آنجا پیدا می کنند.

اخبار

کتاب دیجیتال: بیسوبیل جدید بین گوگل و آمازون

این محاسبه روابط زیادی بین GAFA را نشان می دهد: در حالی که برنامه Kindle برای اندروید آخرین سنگر آزادی بود ، آمازون دریچه ها را کاهش می دهد. از سال 2011 ، و معرفی مالیات های اپل بر فروش ساخته شده در برنامه های iOS ، گزینه خرید برای کاربران ناپدید شده است. در اینجا یازده سال بعد ، همین دلایل باعث می شود همان تأثیرات باشد ، این بار در محیط گوگل.

اخبار

پینوکیو: ترجمه شده ترین دروغگو در جهان به مدت 150 سال

جهان توانست ماجراهای این عروسک را که قبل از تبدیل شدن به یک پسر کوچک ، با کارتون والت دیزنی ، کمی به چناپان کوچک تبدیل شد ، به خاطر بسپارد. اما داستان Carlo Collodi بسیار بیشتر از اقتباس – علاوه بر این بسیار زیبا – از استودیوهای آمریکایی است. علاوه بر این ، اگر آثار مذهبی را برکنار کنیم ، پینوکیو معلوم می شود که ترجمه ترین کتاب ایتالیایی در جهان است. چه چیزی را اختصاص دهید ? کاملاً ..

اخبار

در چین ، نسل وسواس خواندن دیجیتال

مانند هر جای دیگر ، چین ، کشوری که در آن آلودگی در Covid-19 همچنان در حال افزایش است ، همچنین شاهد شیوه های خواندن ساکنان خود در طول بیماری همه گیر بود. این کتاب دیجیتال ، که خود را در هنگام حبس در فرانسه تحمیل کرده است ، همچنین بازار چین را نادیده می گیرد: آنهایی که زیر 26 سال دارند ، و افزایش تعداد خوانندگان دیجیتال ” یک حرکت جدید در خواندن »، در سطح ملی طبق گفته چنگ وو ، مدیرعامل ناشر ادبیات چین.

اخبار

یک چهارم کتابخانه در فرانسه یک پیشنهاد دیجیتالی دارند

وزارت فرهنگ با گسترش کار نظرسنجی که در سال 2013 با شبکه کارل انجام شده است ، پیشنهاد دیجیتالی را از طریق مؤسسات خواندن عمومی ارزیابی می کند. دو محور تجزیه و تحلیل را هدایت کردند: از یک طرف ، داشتن اطلاعات در مورد پیشنهاد در شهرداری ها ، بین المللی ها و ادارات. از سوی دیگر ، برای ارزیابی تأثیر بحران سلامتی بر مصارف و وام های دیجیتال.

اخبار

وام دیجیتال در اروپا: عواقب مبهم در بازار

مطالعه ای که توسط فدراسیون ناشران اروپایی (FEP) انجام شد در نمایشگاه کتاب کودکان بولونیا (نمایشگاه کتاب کودکان بولونیا) ارائه شد. تأثیر وام الکترونیکی بر عادات خرید کتاب در اروپا نشان می دهد که این ثروتمندترین و تحصیل کرده ترین کلاس ها است که از وام دیجیتال استفاده می کنند. این روش وام گرفتن همچنین منجر به کاهش فروش کتاب های چاپی به جای کتاب های دیجیتال می شود.

اخبار

نقشه argonaut ، یک بستر تعاملی برای خوانندگان جوان

انتشارات Les Argonauts ، که در سال 2021 توسط Katharina Loix Van Hooff ایجاد شده است ، در ادبیات اروپایی تخصص دارد. در حالی که اولین عناوین برای سال 2023 برنامه ریزی شده است ، این ساختار با هدف اختراع پیوند بین ناشر و خواننده است. بنابراین یک نقشه تعاملی جدید ترجمه های فرانسوی اخیر از چهار گوشه اروپا را گرد هم می آورد.

اخبار

این همه گیر هک کردن کتاب ها را با مصونیت بیشتر تقویت کرده است

مطالعه – نتیجه گیری آخرین مطالعه توسط انجمن ناشران ایتالیایی دلگرم کننده نیست – یا تعجب آور است. در طول سال 2021 COVID همه گیر ، هک کردن 5 ٪ در کنار سال 2019 افزایش یافته است. اینها 322 است.000 سهام غیرقانونی روزانه مرتکب می شوند و منجر به جعل کتابهایی می شوند که در ایتالیا انجام شده است.

اخبار

داستان های علمی ، مانگا ، صفحه نمایش: بله ، جوانان دوست دارند بخوانند ، اما به روش خودشان

اعلامیه های هشدار دهنده به طور مرتب به محبت کمی که جوانان برای خواندن دارند اشاره می کنند. کمبود علاقه ، زمان ، اولویت در صفحه ها به جای کتاب . آیا جوانان خیلی دور از دنیای ادبی هستند ? یک مطالعه جدید توسط CNL و موسسه IPSOS ، “Young and Reading” ، این چهارشنبه چهارشنبه نتیجه گیری خود را انجام داد. که در نهایت آنقدر دلسرد کننده نیستند.

اخبار

راهنمای شیوه های خوب خوانندگان برای زندانهای آمریکایی

Le Pen America یک نگرانی را گزارش می کند: خواندن دیجیتال در زندان نباید کتاب ها را تکمیل کند ، بلکه آنها را تکمیل کند. این امر باید دسترسی متنوع تری به خواندن و همچنین مطالب آموزشی داشته باشد و آنها را به قالب کتابهای الکترونیکی محدود نکند. او برای این راهنما راهنمای روشهای خوب خواندن دیجیتال در زندان را منتشر می کند.

اخبار

داستان غم انگیز الگوریتم بد و ویرایشگر پریشان

هنگامی که سناتورها کاپیتان صنعت فرانسه را برای درک خطرات تمرکز رسانه ها ، پاسخ دریافتی دریافت می کنند: ” حتی بزرگتر ، ما کوتوله ها هستیم ، رو به گافام. تظاهرات وینسنت بولور در این موضوع قابل توجه بود. در سراسر کانال ، یک ویرایشگر مستقل بسیار زیاد است و این اظهار نظر را اضافه می کند: ” مشکل البته این است که آمازون بسیار مؤثر ، دوستانه و قدرتمند است. »»

مقالات دیگر در بخش دیجیتال

اخبار

IA: “چرا ابتدا از نویسندگان سؤال نکنید ?»

به مناسبت هفته دیجیتال Nantes ، یک میز گرد, در چهارراه: چالش های سوزش هوش مصنوعی برای کپی رایت, با مشارکت وکلا در نوار Nantes Delphine Ganote-Mary و Carole Couson سازماندهی شده است. دوم ، متخصص در قانون مالکیت معنوی (مارک ها ، حق ثبت اختراعات ، نقشه ها و مدل ها) ، اظهار نظر در مورد لایحه ای که توسط چندین معاون برای نظارت بر هوش مصنوعی توسط کپی رایت ارائه شده است ، و برای ایجاد مشکلات با ذکر کوچک ، مانند سوال کلیشه های هوش مصنوعی و جنسیت.

اخبار

که واقعاً کتابهای شما را خریداری می کنند ? ابزاری برای رمزگشایی خوانندگان

در دنیای انتشار ، دانستن تعداد فروش یک کتاب ضروری است ، اما دانستن اینکه چه کسی این آثار را خریداری می کند حتی بیشتر می شود. در حال حاضر ، GFK و Edistat به عنوان منابع برای تخمین حجم سپری شده اند. اما در مورد صلاحیت خریداران چیست ? برای تکمیل مؤلفه کمی ، داده های Babelio یک راه حل قابل توجه را پیش می برد. خواننده ، همکار من ، برادرم. یا خواهرم ?

اخبار

هری پاتر در قصه گویی: Baguette را فراموش کنید ، هدفون خود را قرار دهید

در تاریخ 27 سپتامبر ، Storytel ، غول سوئدی از کتاب های صوتی پخش ، سال اول خود را در بازار فرانسه جشن گرفت. این شرکت با 18 سال تجربه به عنوان یک رهبر در بازار سوئد ، از بین بازیکنان جهان در این زمینه است. بر خلاف سایر بازارهای که او کتابهای الکترونیکی را در فرانسه نیز ارائه می دهد ، داستان پردازی منحصراً روی کتابهای صوتی متمرکز است.

اخبار

chatgpt: نوبت قیمت پولیتزر است که شکایت خود را علیه OpenAi ارائه دهید

Noose در اطراف پدر Chatgpt ، Openai ، که توسط مایکروسافت حمل شده است ، محکم می شود: شکایات نویسندگان در برابر این شرکت که توسط سام آلتمن به ریاست آن چند برابر شده است. اولین دو نویسنده در ژوئن گذشته ، پل ترمبلی و مونا آواد ، قبل از درخواست تجدیدنظر دیگر توسط نویسندگان سارا سیلورمن ، کریستوفر گلدن و ریچارد کادری در ماه ژوئیه انجام شد. این بار ، چهار پر ، از جمله جایزه پولیتزر 2001 ، مایکل چابون. شکایات علیه Openai هر بار: از کار خود برای آموزش دستگاه ، بدون مجوز یا جبران خسارت استفاده می کند.

اخبار

در حالی که منتظر نوشتن کتاب مستقیم با ذهن او هستید.

تحقیقات اتصال بین مغز و رایانه به طور مداوم در حال پیشرفت است: دستگاه برای بهبود زندگی روزمره افراد فلج ، عملکرد حرکتی یا زبانی را تحت الشعاع قرار می دهد. به تازگی ، دو اختراع از آزمایشگاه های آمریکایی با نتایج شگفت انگیز ارائه شده است.

اخبار

بایگانی اینترنت ، راه حل برای سردبیران و مترجمان تنها ?

به سوال طبیعت و دلیل زندگی از بایگانی اینترنت ، بایگانی دیجیتال که سایت را تأسیس کرده است ، Brewster Kahle ، توضیح می دهد: ” این پلتفرم یک ویراستار نیست ، بلکه یک کتابخانه در خدمت محققان ، دانشگاهیان و عموم مردم است. به منظور نشان دادن این اظهارات ، سازمان غیر انتفاعی مقصر جرم حق چاپ است ، به یک ناشر و مترجم از کتابخانه دانشگاه تا تنهایی یک شهر کوچک در شمال آلمان می دهد.

اخبار

استفان کینگ: “هوش مصنوعی مرا نمی ترساند”

وقتی پادشاه وحشت از ترس صحبت می کند ، بهترین کار این است که با دقت به او گوش دهید. در متنی که توسط اقیانوس اطلس پخش شده است ، پادشاه به دو موضوع پاسخ می دهد. اولین مورد ناشی از آنچه هوش مصنوعی از نوشته های خود برای پیشرفت استفاده می کند. دوم ، این یک تهدید معتبر برای سازندگان است.

اخبار

کتاب های صوتی ، متحدین برای مطالعه رویاها

به منظور مطالعه پیوند بین تجربیات اخیر ، فعالیت مغز یادگیری و محتوای رویاها ، محققان آلمانی از کتابهای صوتی استفاده کرده اند. قبل از مبلغ اندک توسط شرکت کنندگان در یک مطالعه گوش داده شده است ، آنها بدیهی است که بر رویاهای آنها تأثیر می گذارند.

اخبار

دسترسی: چه الزاماتی برای کتابهای دیجیتال ?

در تاریخ 28 ژوئن 2025 ، نیازهای دسترسی تعداد مشخصی از محصولات و خدمات ، در زمان بازار اروپا ، به طور قابل توجهی مورد توجه قرار خواهد گرفت. در میان این کالاها ، کتابهای دیجیتال ، بخشی از تولید آن خواهد بود ” بومی در دسترس است »». با یک سری تعهدات مورد توجه ، برای ناشران و خرده فروشان.

اخبار

Books3: پایگاه داده دزدان دریایی برای رقابت با چتپپ حذف شده

یکی از مهمترین بانکهای اطلاعاتی برای آموزش مدل های زبان AI ، Books3 ، سه سال پس از ایجاد آن به صورت آنلاین کنار گذاشته شده است. مشکلی که او مطرح کرد: 37 گیگابایت متن ، یا تقریبا 200.000 پوند ، کارهای هک شده بود. در میان نویسندگان این بانک: استفان کینگ ، زدی اسمیت یا مایکل پولان.

اخبار

کلاهبرداری در آمازون: بوی آن پس از باران جعلی (با سایر پرفروش ها)

در صنعت کتاب ، گشت و گذار در موفقیت اثری که یک همکار در بازاریابی است ، امری عادی است. کم و بیش الهام گرفته ، تقلید شکوفا می شود: همه چیز برای بهترین و بهترین و بیشتر Moutonnier des Mondes است. با انقلاب خود انتشار ، همراه با خدمات آمازون ، نیازی به کپی کردن نیست: فریب مشتری کافی است.

اخبار

40 سال بعد ، بازگشت یک سریال فرقه توسط Osamu Tezuka ، AI را امضا کرد

خدای مانگا »، Osamu Tezuka ، در سال 1989 درگذشت و کلاسیک هایی مانند این سریال را پشت سر گذاشت آسترو روبات کوچک ، بودا یا داستان 3 آدولف. یکی دیگر از این مانگا که به مرجع ژانر تبدیل شده است جک سیاه, ارسال شده در هفتگی قهرمان Shonen بین سالهای 1973 و 1983. 40 سال بعد ، او احیا می کند ، نه از طریق جراح درخشان ، شخصیت اصلی کار ، Kuro Hazama ، بلکه GPT-4 و انتشار پایدار ..

اخبار

دزدی دریایی: از مانگا تا ناشران فرانسوی ، گوگل در حال تمیز کردن است

موتور جستجوی Google گزارش هایی راجع به بیش از 7 میلیارد آدرس وب دریافت کرده است ، که به عنوان رله های محتوا که در نقض حق چاپ پخش می شود ، مشخص شده است. مانگاها هنوز هم جزء هک ترین آثار هستند ، همانطور که با حضور بیش از حد رسانه های Viz در دارندگان کپی رایت نشان داده شده است.

اخبار

در ترکیه ، قصه گویی زیر چشم سازمان رقابت

نصب شده در ترکیه از سال 2018 ، توزیع کننده داستان های کتاب های صوتی و دیجیتال ، از سوئد ، موضوع تحقیقات توسط اداره رقابت این کشور ، Rekabet Kurumu است. وی مظنون به محدود کردن ورود رقبا به بازار کتاب صوتی است ، به لطف توافق نامه های انحصاری.

اخبار

بازرس کل امور مالی: NFT ، نه یک اثر هنری و نه پشتیبانی

بازرس عمومی امور مالی ، در ماه مه گذشته ، گزارشی به NFT یا ” شناسه ها “و به ویژه در استفاده از آنها در یک چارچوب” وابسته به هنرپیشه »». سرویس بین بخشی از این فرصت استفاده کرد تا برخی از واقعیت ها را در مورد این فناوری نوآورانه ، که گاه قربانی سوء استفاده از زبان است ، به یاد بیاورد.

اخبار

چه تأثیرات زیست محیطی برای جعبه های داستانها ?

جعبه های تاریخی ، بازیکنان دیجیتالی که قادر به تعبیه و توزیع کتاب های صوتی هستند ، طی چند سال چند برابر شده اند. انتشارات خانه های خود را در این طاقچه قرار داده اند ، با پیشنهادات مختلف. به عنوان یک ظاهر الکترونیکی ، این جعبه ها دارای وزن اکولوژیکی قابل توجهی هستند که با توجه به مارک ها و تعهدات آنها متفاوت است.

اخبار

هوش مصنوعی: بیش از 10،000 نویسنده ادعا می کنند

در ایالات متحده ، این اعتراض در مواجهه با توسعه هوشهای مصنوعی مولد ، قادر به نوشتن متن در طیف گسترده ای از موضوعات ، در چند ثانیه در حال رشد است. بیش از 10.000 نویسنده در حالی که اقدامات قانونی در حال افزایش است ، نامه ای آزاد به مدیر عاملان چندین شرکت ارائه داد.

اخبار

مشاوره خواندن: تابستان جلسات غیر منتظره

تابستان مساعد ترین لحظه برای جلسات غیر منتظره است. کتابفروشان Kobo با واقعی کار کرده اند تا مجموعه ای از رمان ها را با داستانهای غنی از پیچ و تاب و چرخش ایجاد کنند. آثار مخصوص انتخاب شده برای ادویه در تعطیلات.

اخبار

ایالات متحده: Z-Library اتهامات را به طور کلی رد می کند

در 16 نوامبر 2022 ، دو شهروند روسی متهم شده بودند ، به عنوان دارندگان فرضیه Z-Library به یک دادگاه فدرال در بروکلین ، به دلیل نقض حق چاپ ، کلاهبرداری و پولشویی پول. امروز ، ایالات متحده از استرداد خود از آرژانتین درخواست می کند ، هنگامی که این دوتایی اتهامات علیه آنها را رد می کند.

اخبار

Jeanne Verne D’Amiens ، خواهرزاده روباتیک ژول

راه اندازی Artéka ، مستقر در Amiens ، برای نوآوری از نظر یادگیری و انتشار اطلاعات به هوش مصنوعی متکی است. در ژوئیه سال 2023 ، آنها یک هوش مصنوعی جدید را به نمونه کارها از اختراعات آموزشی خود اضافه کردند: ژان ورن. راهنمای و مورخ ، او به شیوه ای همهجانبه میراث آمیزین زندگی می کند و ساکنان قابل توجه خود را از جمله یک ژول ون خاص ، دایی خود بیرون می کشد ..

اخبار

هک آسان: دسترسی به یک کلیک در Z-Library ، از رایانه وی

#ZlibraryCase – هر صاحب رایانه لزوماً TOR را از Thor متمایز نمی کند: اگر اول خشم را به خود جلب کند ، کنترل دوم. هیچ ارتباطی بین الوهیت نوردیک و ناوبر تضمین یک گشت و گذار کاملاً ناشناس در وب وجود ندارد. ایده آل در صورت فعالیت که باید تحت رادارها حفظ شود ..

اخبار

چه خوب کتابهای در دسترس است “که شما نه می توانید بخرید و وام بگیرید” ?

فدراسیون نابینایان و آمبلیپ های فرانسه ، رصدخانه آنلاین خود را افتتاح کرد ، ابزاری که از جهل و عدم استفاده از تعهدات دسترسی دیجیتال توسط خدمات عمومی و شرکت های خصوصی گزارش می دهد. علاوه بر کتابخانه های عمومی ، فروشندگان کتاب هایی مانند FNAC ، آمازون یا Cultura مطابق با قانون لازم نیستند.

اخبار

نوشتن محتوا: چرا و چگونه نوشتن ?

چگونه نوشتن حرفه ای محتوای وب ، بهینه سازی سئو ، استفاده استراتژیک از تصاویر و پیوندها و هوش مصنوعی می تواند دید آنلاین شما را بهبود بخشد. محتوای وب خود را برای بهترین نتایج با Google بهینه کنید.

اخبار

فرانسه: مسدود کردن سایت های دزدان دریایی ، اولین قدم به سمت دیستوپی ?

اجرایی برای تأمین و تنظیم فضای دیجیتال ، با هدف “لایحه ، Sren ، تهیه کرد محافظت »فرانسوی های کلاهبرداری آنلاین. این امر باعث می شود تا تأمین کنندگان مرورگر اینترنت بتوانند وسیله ای برای مسدود کردن وب سایت های موجود در لیست ساخته شده توسط دولت ایجاد کنند. برای نمایندگان ناوبر ” رایگان “، موزیلا ،” فرانسه قصد دارد ما را وادار به ایجاد ظرفیت فنی دیستوپی کند »».

اخبار

Liwé ، یک کتابخانه وب 3 برای خرید و فروش کتاب های دیجیتال

NFT ، که تأیید اعتبار یک خاصیت دیجیتالی و منحصر به فرد را تضمین می کند ، واقعاً در دنیای کتاب متحول نشده است. در حال حاضر ، می خواهد به شرکت جوان Liwé ، در مبدأ یک کتابفروشی آنلاین اعتقاد داشته باشد: این فناوری در واقع امکان ایجاد یک بازار استفاده شده برای کتاب الکترونیکی ، حقوقی و پاداش را فراهم می کند ، هر دو برای ناشران که نویسندگان.

اخبار

هوش مصنوعی در یک کاتالوگ کتابخانه ، برای مشاوره بیشتر

روبات ها مدتی است که در کتابخانه ها – به ویژه برای بازخورد – دقیقاً مانند الگوریتم ها حضور دارند. این دوره با هوش مصنوعی است و بزرگترین کاتالوگ مشترک کتابخانه ها نمی تواند از دست بدهد.

اخبار

طبقه خواننده ، عینک خواندن دیجیتال غیرممکن

کتاب چاپ شده ، هرچند که ممکن است ماندگار باشد ، فاقد رقابت است. دیجیتال و صوتی روشهای جدیدی برای خواندن ارائه می دهند ، گاهی اوقات بسیار اصلی. Sol Reader بدون شک کمترین غیرمعمول نیست ، زیرا متن را مستقیماً در مقابل چشم ها به لطف عینک مات نشان می دهد.

اخبار

R-Toon ، برچسب مانگا راکوتن ، نزدیک به وب سایت

در طول پاییز سال 2023 ، Rakuten یک سرویس توزیع طنز دیجیتال به نام R-Toon ارائه می دهد. با همکاری چندین ناشر ژاپنی طراحی شده است ، این به وضوح یک مدل خواندن استایل Webtoon است ، بر اساس پیمایش عمودی. اما با آثار اصلی ، منحصراً دیجیتال.

اخبار

هوش مصنوعی و کپی رایت: پارلمان اروپا برخی از قوانین را تعیین می کند

پارلمان اروپا تصویب شد ، در 14 ژوئن ، قانون AI اروپا ، پروژه تنظیم اطلاعات مصنوعی اتحادیه. برای دستیابی به متن نهایی ، مذاکره با کشورهای عضو اکنون افتتاح می شود. در حال حاضر ، مقررات مربوط به حق چاپ نسبتاً کمی است.

اخبار

با هوش مصنوعی ، داستان نویس می خواهد صدا را باز کند

پلت فرم پخش کتاب صوتی و دیجیتال Storytel با شرکت آمریکایی Elevenlabs همراه است و متخصص در سنتز صوتی دوپ شده در AI است. هدف ? یک ویژگی جدید خواندن خودکار برای عناوین صوتی تنظیم کنید. بنابراین ، شنونده قادر به استفاده از Voiceswitcher خواهد بود تا صدای مورد علاقه خود را انتخاب کند.

اخبار

این بار ، Google واقعاً یاد می گیرد که کودکان را بخوانید

به طور مرتب ، شرکت کالیفرنیایی راه حل های یادگیری را تجربه می کند. در ماه ژوئن ، دستگاه های Android از ویژگی های جدید بهره مند می شوند: بهره وری ، محافظت از داده ها و غیره و پشتیبانی از خوانندگان در این برنامه است. همانطور که از نام آن پیداست ، تمرین خواندن ، به ویژه جوانان مرتبط را هدف قرار می دهد.

اخبار

دزدی دریایی: مسدود کردن سایتهای آینه را تسریع و تقویت کنید

از نظر مبارزه با هک ، استفاده از سیستم عامل و مسدود کردن یک سکو اغلب کافی نیست. همه صفحات و محتوای آنها تقریباً فوراً بر روی یک دوباره ظاهر می شوند سایت آینه »». Arcom و جرایم سایبری پلیس ملی سایبری برای مقابله با پدیده رویه های جدیدی دارند.

اخبار

پاک کردن و Invisibilization: تعصب جنسیتی در ویکی پدیا

آزادی ، مدیریت خود ، شفافیت و بی طرفی ، اینها کلمات کلیدی دائر ycl المعارف مشارکتی ویکی پدیا هستند. حداقل روی کاغذ: به طور مرتب ، این یک سوء رفتار واقعی است که در سایت محکوم می شود و به حالت عملیاتی آن سؤال می کند.

اخبار

گوش دادن به یک کتاب صوتی ، آن را ساده تر می کند ?

همانطور که می دانیم: کتابهای صوتی به طور فزاینده ای در فرانسه و در سراسر غرب مورد تحسین قرار می گیرند ، که با کیفیت همیشه در حال افزایش محتوای تولید شده همراه است. این عمل حداقل یک مکمل برای خواندن ، در بهترین حالت ، روش دیگری برای خواندن است. مطالعه ای که توسط دو محقق دانشگاه شیکاگو امضا شده است ، در مورد ادعای دوم یا حداقل ظرافت جعلی است.

اخبار

کتابهای استفاده شده در بازار “مصرف مسئول”

پس از 15 سال در کتاب دوم ، Recyclivre با همکاری آژانس دیجیتال Big Youth یک بازار فوق العاده مستقل را افتتاح می کند. این سایت با ارائه طیف گسترده ای از کتاب های جدید و استفاده شده با قیمت های مقرون به صرفه ، یک جایگزین مسئول است. این ابتکار هدف تشویق مصرف مسئول بیشتر ضمن حمایت از بوم شناسی و همبستگی است.

اخبار

توصیه نویسندگان انگلیسی برای محافظت از خود در برابر هوش مصنوعی

انجمن نویسندگان (SOA) لیستی از مشاوره در مورد چگونگی محافظت از کار خود را از آنها منتشر کرده است تأثیر فن آوری های جدید »». اتحادیه نیز رسمی است: سیستم های اطلاعاتی مصنوعی (AI) ، در توسعه مداوم ، در حال حاضر تأثیر مستقیمی بر اعضای SOA دارند. همچنین با استفاده از هوش مصنوعی توسط نویسندگان و ناشران درمان می شود.

خرید Google Play شما با قبض نارنجی

به سادگی با فاکتور نارنجی خود تمام خریدهای محتوا و خدمات دیجیتال خود را از Google Play تنظیم کنید

با پرداخت فاکتور نارنجی ، از میلیون ها برنامه اخیر Android ، بازی ها ، عناوین موسیقی ، فیلم ، سریال ، کتاب ، مجله و موارد دیگر لذت ببرید. با استفاده از صورتحساب تلفن همراه خود.

یک زن با قهوه به موبایل خود نگاه می کند

  • ساده تر: همه چیز در فاکتور شما گروه بندی می شود
    جزئیات خرید و اشتراک Google Play در فاکتور نارنجی و نظارت بر مصرف (بخش حساب من => خریدهای چندرسانه ای من) ظاهر می شود.
  • امن تر: بدون ورود به اطلاعات بانکی
    نیازی به افشای شماره کارت اعتباری آن نیست ، نارنجی از ارتباط حساب Google Play خود مراقبت می کند. خریدها با تأیید اعتبار حساب Google Play شما ایمن می شوند.
  • عملی تر: هر فروشگاه Google Play در اختیار شما
    تمام مطالب فروشگاه در دسترس است (بازی ها ، فیلم ها و تلویزیون ها ، برنامه ها ، موسیقی ، کتاب های دیجیتال و همچنین مطبوعات).