ملاقات با دوستان خارجی – برنامه های Google Play ، Govar ، یک برنامه تبادل زبانی رایگان برای بهبود در انگلیسی – دیجیتال قرن

Govar ، یک برنامه تبادل زبانی رایگان برای بهبود در انگلیسی

سالن های بحث عمومی
با مردم از سراسر جهان در همان مکان ملاقات کنید. از مبادله فرهنگی جهانی استفاده کنید!

با دوستان خارجی ملاقات کنید

با افراد خارجی ملاقات کنید ، شرکای تبادل زبانی را پیدا کنید یا به سادگی مرور زمان عمومی را جستجو کنید تا ببینید چه اتفاقی در جهان می افتد. استفاده از یک برنامه تبادل زبانی یا فقط برای دیدار با دوستان بین المللی بسیار عالی است.

ترجمه های فوری
با فشار دادن یک دکمه ، متن ، انتشار یا نمایه را ترجمه کنید. با هر کسی تماس بگیرید و نگران مانع زبان نباشید!

پیام صوتی
ارسال و دریافت پیام های صوتی. تلفظ خود را تمرین کنید و به زبان مادری گوش دهید!

افکار خود را به اشتراک بگذارید
وبلاگ عمومی مکانی ایده آل برای به اشتراک گذاشتن افکار خود با کل جهان است. سلام کنید و با همه ارتباط برقرار کنید!

سالن های بحث عمومی
با مردم از سراسر جهان در همان مکان ملاقات کنید. از مبادله فرهنگی جهانی استفاده کنید!

پژوهش
دوستان بین المللی را در بسیاری از مکان ها پیدا کنید. آنها را بر اساس سن ، جنس و کشور مرتب کنید.

حالت شب (اختیاری)
چشمان خود را ذخیره کنید تا شب به صفحه روشن نگاه کنید. چشمان شما متشکرم! همچنین باعث صرفه جویی در عمر باتری می شود.

اگر شما یک سازمان دهنده مسافرتی هستید یا دوست دارید از برنامه های سفر استفاده کنید ، این برنامه همچنین می تواند برای شما مفید باشد. می توانید از زبان مادری سؤال کنید و به ساکنان کشور که می خواهید از آنها بازدید کنید مشاوره سفر کنید.

بی نظیر بیش از یک برنامه مکاتبات ساده یا بحث تبادل زبانی برای برقراری ارتباط با خارجی ها است ، همچنین یکی از معدود برنامه های مکالمه کاملاً رایگان است ، بدون اشتراک و بدون محدودیت تعداد پیام هایی که می توانید ارسال یا دریافت کنید. این یکی از بهترین انواع برنامه های اجتماعی موجود است.

اگر در مکانی زندگی کنید که دیدار با خارجی ها دشوار باشد ، دوست داشتن بین المللی دشوار خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید هنگام زندگی در مکانی که نمی توانید کسی را پیدا کنید ، با دوستان ژاپنی یا کره ای ملاقات کنید ، می تواند یک مشکل باشد. بی نظیر به شما امکان می دهد به راحتی با دوستان خارجی یا شرکای زبانی از بسیاری از کشورها ملاقات کنید.

آیا می خواهید به انگلستان سفر کنید? با یک انگلیسی انگلیسی تمرین کنید!
می خواهم به اسپانیا بروم? تبادل زبانی به زبان اسپانیایی با یک سخنران بومی از بارسلونا!
تایلندی را یاد بگیرید? یک شریک زبانی در تایلند پیدا کنید!
شما به سفر به میلان می روید? با صحبت با ایتالوفون های واقعی ایتالیایی را بیاموزید و در حالی که آنجا هستید ، خود را دوست کنید.

اگر می خواهید یک شریک زبانی پیدا کنید یا به سادگی دوستانی در خارج از کشور پیدا کنید ، هم اکنون بدون مجوز بارگیری کنید و ماجراجویی بین المللی خود را شروع کنید!

Govar ، یک برنامه تبادل زبانی رایگان برای بهبود در انگلیسی

هر روز می توانید در مورد ویدئو کنفرانس با افرادی که انگلیسی نیز یاد می گیرند بحث کنید. Govar همچنین ابزارهای ترجمه را برای ساده سازی مبادلات ارائه می دهد.

تصویر برنامه Govar

ارسال شده در 31 مه 2023 در 3:32 بعد از ظهر

برای یادگیری یک زبان ، هیچ راز و NBSP وجود ندارد: شما باید تا حد امکان آن را تمرین کنید. مشکل این است که اگر شما توسط افرادی که به زبان گفته می شوند احاطه نشده اید ، پیشرفت دشوار است. بهترین راه حل برای یافتن خبرنگاران به صورت آنلاین است. امروز تعداد زیادی از سایت ها و برنامه های یادگیری زبانی وجود دارد که به شما خجالت انتخاب می کند. در میان اینها ، Govar ، یک برنامه کمک متقابل جامعه برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد.

ارز با بیگانگان برای بهبود

هر روز ، جلسات در زمان های خاص برگزار می شود. برخی از اسلات ها به شما امکان می دهند در مورد باران و هوای خوب صحبت کنید ، هنگامی که برخی دیگر به موضوعات خاص مانند ادبیات اختصاص داده می شوند. این امر به ویژه عملی است اگر می خواهید واژگان را در مورد یک موضوع به دست آورید و با افراد با علایق مشترک ملاقات کنید. آنها می توانند از سراسر جهان به دست بیایند و همه هدف شما و NBSP هستند: پیشرفت در انگلیسی. بومیان در جلسات خاصی شرکت می کنند تا به شما در رسیدن به این هدف کمک کنند.

مشترک شدن در خبرنامه

تصویر Govar Illustration با افراد VisioConfencence

تصویر برنامه Govar با افراد در فیلمبرداری ویدئو کنفرانس و عملکرد ترجمه باز

برای شرکت در یکی از این جلسات ، به سادگی روی مواردی که از طریق صفحه اصلی مورد علاقه شما هستند کلیک کنید. پس از آن باید سطح انگلیسی و NBSP خود را نشان دهید: مبتدی ، متوسط ​​، پیشرفته … در صورتی که واقعاً نمی دانید پاسخ دادن ، می توانید یک آزمایش سریع را مستقیماً در Govar انجام دهید تا مهارت های خود را ارزیابی کنید. هدف این است که شما را با افراد با همان سطح خود در تماس قرار دهیم.

پس از آن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام خود را نشان دهید و به جلسه بپیوندید. رابط کاربری شبیه به نرم افزار بزرگ ویدئو کنفرانس در بازار و NBSP: دکمه ای برای فعال کردن میکروفون ، دیگری اختصاص داده شده به دوربین و یک گربه. برای جلوگیری از سکوت طولانی ، Govar پیشنهاد می کند که موضوعات در مورد مکالمه مقابله شوند. در صورت عدم درک یک کلمه ، می توانید به عملکرد ترجمه اعتماد کنید. همچنین یک فرهنگ لغت در دسترس و زیرنویس برای ساده کردن درک وجود دارد.

مانند اکثر برنامه ها و سایت های تبادل زبانی ، Govar کاملاً رایگان است و NBSP! شما می توانید آن را از فروشگاه App مانند فروشگاه Play بارگیری کنید و هم اکنون به یک جلسه بپیوندید تا یادگیری انگلیسی خود را تسریع کنید.