آهنگ – ردیابی ایمیل – برنامه های موجود در Google Play ، برنامه دقیق پورشه آهنگ – GTS Media Drive

لحظات ضبط تماشایی: پورشه برنامه دقیق آهنگ را گسترش می دهد

به دلیل ارتباط نزدیک با وسیله نقلیه ، PTPA به صورت خودکار چنین رویدادهایی را تشخیص می دهد. مانورهای رانندگی پویا همانطور که با فشار ترمز بالا ، شتاب های قوی یا نیروهای بالاتر G نشان داده شده است به برنامه می گوید که یک لحظه به یاد ماندنی نیز هست. راننده همچنین این فرصت را دارد که لحظات قابل توجهی را به صورت دستی علامت گذاری کند تا آنها را در فیلم ضبط کند.

پیگیری – ردیابی ایمیل

امکانات:
✔✔ بوی ایمیل از برنامه Gmail یا Outlook در Android را ردیابی کنید
inaly همه ایمیل از ارائه دهندگان پشتیبانی می کند: Outlook ، Hotmail ، Office 365 و Google Workspace
– با تمام مشتریان ایمیل دسک تاپ کار می کند
✔ پس از تنها برنامه ردیاب ایمیل بدون پسوند مرورگر
– می دانید چه زمانی ، کجا و تا چه مدت ایمیل شما خوانده شده است
✔✔ بدانید چه کسی ایمیل شما را دقیقاً باز کرده است (فردی ، پیگیری ادراک)
✔✔ پیگیری پیوندها و Titches
track ردیابی ارسال ایمیل
to تأیید ایمیل در زمان واقعی در مورد SENNT ، خواندن ، رو به جلو ، کلیک و باز کردن رویدادها
✔✔ چه موقع دریافت هر اعلان را انتخاب کنید
– برای ظرف شما کاملاً نامرئی است
-یادآوری های پیگیری به موقع برای ایمیل های خوانده نشده
lables برچسب های ردیابی هوشمند برای مرتب سازی کارآمد خواندن ایمیل خواندن

یک بار ثبت نام کنید ، از همه جا استفاده کنید
با آهنگ می توانید ایمیل را در هر دستگاهی که استفاده می کنید ردیابی کنید – ویندوز رایانه شخصی ، تلفن اندرویدی ، رایانه لوحی ، سایش ، آیفون یا مک.
آهنگ همچنین با هر برنامه ایمیلی که استفاده می کنید کار می کند – Gmail ، Outlook ، Mail ، Android Mail و غیره.

در طی یک آزمایش 7 روزه از راه حل ما به صورت رایگان لذت ببرید. پس از آن ، شما می توانید برای عضویت در حق بیمه یا استفاده از نسخه محدود رایگان ، در صورت درخواست ، مجدداً ثبت نام کنید.

✉ مشکلات را تشویق کنید یا با برنامه ما به کمک نیاز داشته باشید? در صورت تمایل به ما در Team@trackApp ایمیل بفرستید.io بنابراین ما می توانیم به شما کمک کنیم تا کارها را اجرا کنید. ✉

برنامه ما کاملاً با خشم گسترده ای از بهره وری محبوب ، برنامه های CRM و برنامه های افزودنی شامل Mailtrack ، Newton Mail ، Rapportive ، Sidekick Hubspot Sales ، Boomerang ، Bananatag ، Yahoo سازگار است! Mail ، Yesware ، Streak CRM ، Microsoft Office 365 ، Microsoft Dynamics 365 و Dropbox.

لحظات ضبط تماشایی: پورشه برنامه دقیق آهنگ را گسترش می دهد

هر پورشه در مسیر مسابقه در خانه است. اما از آنجا که اکثر رانندگان پورشه از اتومبیل های خود در گذرگاه های کوهستانی ، جاده های ساحلی یا سایر مسیرهای بتونی استفاده می کنند ، برنامه Porsche Track Precision (PTPA) دیگر فقط روی روبان های بسته آسفالت تمرکز نمی کند: از همین حالا ، یکپارچه حالت درایو رایگان باعث می شود این امکان وجود دارد که لحظات بسیار زیبایی را در درایو خود ضبط کنید تا دوباره و دوباره از آنها لذت ببرید.

حالت درایو رایگان به طور خودکار لحظات استثنایی را تشخیص می دهد

رانندگان در حال حاضر با کارکردهای تعیین شده PTPA آشنا هستند ، به موجب آن اسناد برنامه از آنها خواسته می شود. برای انجام این کار ، اطلاعات ECU را در وسیله نقلیه از طریق اتصال WiFi با مدیریت ارتباطات پورشه (PCM) دسترسی می دهد و موقعیت وسیله نقلیه ، سرعت ، سرعت موتور ، نیروی ترمز ، زاویه فرمان ، شتاب طولی و جانبی و سایر داده های تله متری را به رانندگی می خواند. فروش فوکوس در حالت درایو رایگان روی مستندسازی درایوهای بتونی است ، فیلم ها فقط به صورت لحظه ای ضبط می شوند ، نامشخص بر روی مدار: وقتی سنسورهای وسیله نقلیه یک رویداد ویژه رانندگی را ثبت می کنند ، یک فیلم یک دقیقه ای ذخیره می شود-30 ثانیه قبل و 30 ثانیه بعد از لحظه.

به دلیل ارتباط نزدیک با وسیله نقلیه ، PTPA به صورت خودکار چنین رویدادهایی را تشخیص می دهد. مانورهای رانندگی پویا همانطور که با فشار ترمز بالا ، شتاب های قوی یا نیروهای بالاتر G نشان داده شده است به برنامه می گوید که یک لحظه به یاد ماندنی نیز هست. راننده همچنین این فرصت را دارد که لحظات قابل توجهی را به صورت دستی علامت گذاری کند تا آنها را در فیلم ضبط کند.

PTPA در صورت تمایل فیلم های ضبط شده را با رسانه در تلفن هوشمند ترکیب می کند. به عنوان مثال ، این می تواند شامل عکس ها و کلیپ های ویدیویی گرفته شده در هنگام استراحت در رانندگی برای مستند سازی سفر در تمام جنبه های آن باشد. حالت درایو رایگان صادقانه در بهینه سازی عملکرد پیگیری شخصی مورد پسند نیست ، کارآیی های تجزیه و تحلیل گسترده PTPA برای مسیر مسابقه محفوظ است.

تست های Jörg Bergmeister حالت درایو رایگان در Rossfeld Panoramastrasse

سفیر برند و درایور تست Jörg Bergmeister آزمایش کرده است. The Leverkusen بومی فیلم های نفس گیر و نتیجه گیری واضح از سفر خود به Berchtesgaden را به ارمغان می آورد: “در مسیر مسابقه ، همه چیز مربوط به زمان دامان و رقابت مستقیم است. در اینجا در Panoramastrasses Rossfeld ، من فقط می توانم بدون هیچ گونه مطبوعاتی از درایو لذت ببرم. با عملکرد جدید درایو رایگان ، لحظات تماشایی به طور خودکار ضبط می شوند. بعداً ، من می توانم درایوهای مستند موجود در برنامه را به راحتی ژاکت کنم و آن لحظات را دوباره مرور کنم.

برنامه ضبط درایو با عملکردهای پیشرفته

با استفاده از حالت درایو رایگان ، PTPA دامنه خود را به جاده های عمومی گسترش می دهد و عملکردهای دقت خارج از جاده را ادغام می کند. نمایش اطلاعات زنده در Apple CarPlay هنگام رانندگی برای حالت درایو رایگان افزایش یافته است. PTPA همچنین اطلاعات اضافی در قالب متن و فیلم دارد. مشتریان می توانند برای معاینه ، جلسات توجیهی دسترسی به آهنگ های مسابقه ، نکاتی در مورد نقاط ترمز و توضیحات عمیق در مورد پویایی رانندگی. همچنین نکاتی در مورد رانندگی در زمین های آسفالت نشده از برنامه دقیق خارج از جاده وجود دارد. عملکردهای آشنا PTPA ، مانند عملکرد تجزیه و تحلیل برای رانندگی در مسیر ، بدون تغییر باقی می مانند.

این برنامه برای Apple IOS (iOS 14 و UP) و سیستم عامل های Android (Android 8 و UP) در دسترس است و می توانید از فروشگاه App App و فروشگاه Google Play به صورت رایگان بارگیری کنید.