برنامه های مترجم فرانسوی و روسیه در Google Play ، ترجمه روسی leket-french | مترجم

ترجمه г decting در فرانسوی

آیا می خواهید نامه ها را به شرکای تجاری ، پیام های گپ یا وظایف روسی به زبان فرانسه ترجمه کنید ? ترویج.فرد فوراً متن روسی شما را به فرانسوی و بیش از 20 زبان دیگر ترجمه می کند.

مترجم فرانسوی و روسیه

این مترجم رایگان می تواند به سرعت از فرانسوی به روسی و روسی به کلمات (مترجم فرانسوی و روسی ، рra ackssскццзззч es) فرانسوی و همچنین جملات کامل ترجمه شود. ترجمه فوری و اعتبار کامل کلمات.
– این برنامه برای افرادی که یک زبان خارجی را مطالعه می کنند بسیار مفید خواهد بود (مسافران ، دانشجویان و همه کسانی که سطح زبان خود را بالا می برند)
– رابط کاربری آن بسیار ساده و آسان برای استفاده است
– با توجه به لیست موارد دلخواه و تاریخ ، می توانید از طریق جدا شده اطلاعات ترجمه شده جستجو کنید

ویژگی های نرم افزاری:
– ترجمه کلمات و جملات.
– ورودی آوازی
– مورد علاقه
– تاریخ
– تنظیمات رابط.

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.

ترجمه “гул” به زبان فرانسوی

متن شما تا حدی ترجمه شده است.
شما نمی توانید بیش از 999 شخصیت ها در یک زمان.
به صورت رایگان در PROMT وصل یا ثبت نام کنید.یک و ترجمه حتی بیشتر !

فرهنگ لغت

и Вы найдете ееререз ack ؛
در شما این مرد را در Google پیدا نخواهید کرد

عبارات (2)

  1. dec dec г‐аа – عینک گوگل
  2. гл кардборд – Google Cardboard

زمینه

и Вы найдете ееререз ack ؛ در شما این مرد را در Google پیدا نخواهید کرد
а терь ، при поarщщ проекта “гу orke” ، و اکنون با Google Oceans.
это ест и и в поисково بزرگتر . این در موتور جستجوی Google است .

калифорния потратиحمت 100 милиардоریف ، майкрософт 38 ، гу ork 19. کالیفرنیا بیش از 100 میلیارد ، مایکروسافت ، 38 ساله ، گوگل ، حدود 19.

я зашла на г‐ ، набрала “криппокоکام اهای менини دارم” ،. بنابراین من به گوگل رفتم ، “مننژیت رمزنگاری” ، سرانجام می بینید.

مثالها فقط برای اهداف زبانی ارائه شده است ، یعنی می توان استفاده از کلمات را به یک زبان و ترجمه های آنها به زبان دیگری مطالعه کرد. آنها با استفاده از الگوریتم های جستجوی داده های دو زبانه به طور خودکار از منابع باز استخراج می شوند. اگر در اصل یا در ترجمه یک هجی ، نگارشی یا خطای دیگر پیدا کردید ، از گزینه “گزارش یک مشکل” استفاده کنید یا ما را بنویسید.

ربات ترجمه

ربات ترجمه

Promt Master nmt

Promt Master nmt

برنامه PROMT موبایل را بارگیری کنید.یکی

مترجم آنلاین رایگان از روسی به زبان فرانسه

آیا می خواهید نامه ها را به شرکای تجاری ، پیام های گپ یا وظایف روسی به زبان فرانسه ترجمه کنید ? ترویج.فرد فوراً متن روسی شما را به فرانسوی و بیش از 20 زبان دیگر ترجمه می کند.

ترجمه دقیق

با promt.یکی ، از ترجمه دقیق فوری متون روسی به زبان فرانسه استفاده کنید و با لیست کاملی از ترجمه ها با نمونه هایی از استفاده در پیشنهادات برای کلمات و عبارات خاص مشورت کنید. تبلیغ کننده رایگان مترجم آنلاین.یکی جایگزین معتبر برای ترجمه گوگل و سایر خدمات است که ترجمه روسی را به زبان فرانسه و فرانسوی به زبان روسی ارائه می دهد.