Google Play Store: نحوه استفاده از کارت هدیه پیش پرداخت ، Google Play Hediye Kodu Buy | تحویل فوری – mtcgame

Google Play Hediye Kodu

کارتهای هدیه فقط به شما امکان می دهند در فروشگاه Google Play خریداری کنید. در فرانسه ، این بدان معنی است که شما فقط می توانید خریداری کنید:

Google Play Store: نحوه استفاده از کارت هدیه پیش پرداخت

Google Play Store به شما امکان می دهد برنامه ها و خریدهای خود را که توسط کارت ، PayPal ، بلکه از طریق کارت های هدیه یکپارچه شده اند ، خریداری کنید. اینها در بسیاری از نقاط فروش یا اینترنت خریداری می شوند. در اینجا نحوه اضافه کردن تعادل آنها به حساب Google Play و شرایطی که می توانید از آنها استفاده کنید.

Google Play نحوه استفاده از کارت هدیه

شما می خواهید بدون وارد کردن شماره کارت اعتباری یا یک حساب پی پال ، یک برنامه در فروشگاه Google Play خریداری کنید ? شما می خواهید اعتبار خود را برای صرف فروشگاه بازی به یک دوست یا یک عزیز ارائه دهید ? این موارد دلیل کارت هدیه Google Play است. این کارت ها 15 ، 25 یورو ، 50 یورو ، 100 یورو ، 100 یورو یا مبلغ رایگان تا 200 یورو در بسیاری از نقاط فروش (سوپر مارکت ها ، دخانیات ، FNAC ، دارتی و سایر مارک های بزرگ و غیره) فروخته اند و دارند. مزیت شارژ مجدد حساب Google Play خود با پرداخت گونه ها.

نحوه استفاده از کارت هدیه Google Play

برای استفاده از Google Play Card:

 • قسمت خراش را در پشت کارت پیدا کنید تا کد را نشان دهید
 • در تلفن هوشمند خود را باز کنید فروشگاه Google Play
 • رفتن به ≡> از یک کد استفاده کنید
 • کد را وارد کن
 • تایید

همچنین اگر هیچ روش پرداختی را ثبت نکرده اید ، می توانید این کد را در حین خرید وارد کنید و تعادل Google Play صفر است. در این مورد در زمان پرداخت:

 • انتخاب کنید از یک کد استفاده کنید
 • کد را وارد کن
 • تایید

سرانجام ، اگر مقدار کارت هدیه کافی نباشد ، همیشه می توانید با کد دیگری تکمیل کنید ، اما لازم است قبل از خرید حساب خود را شارژ کنید.

چه چیزی را می توانیم با کارت Google Play خریداری کنیم ?

کارتهای هدیه فقط به شما امکان می دهند در فروشگاه Google Play خریداری کنید. در فرانسه ، این بدان معنی است که شما فقط می توانید خریداری کنید:

 • برنامه ها ، فیلم ها ، موسیقی و اشتراک

Google ، با این حال ، در صفحات راهنمای خود مشخص می کند: “کارتهای هدیه به شما اجازه نمی دهند که کتاب های دیجیتالی یا اشتراک های خاص و سایر موارد را در بخش دستگاه Google Play (به عنوان مثال ، تلفن ها ، تبلت ها و لوازم جانبی مرتبط) خریداری کنید”. بنابراین استثنائاتی وجود دارد – تعادل اجازه نمی دهد ، بنابراین ، در اشتراک های Google Play Kiosque مشترک شوید. علاوه بر این ، کارت هدیه به یورو به شما امکان خرید دلار نمی دهد و برعکس.

سرانجام ، کارت های هدیه قابل شارژ ، قابل استرداد یا قابل تعویض برای گونه ها یا کارت های دیگر نیستند.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

Google Play Hediye Kodu

Google Play Hediye Kodu

کارت هدیه فروشگاه Google Play چیست ? پس از خرید کارت هدیه Google Playstore ، بسته ای که خریداری کرده اید به شما امکان می دهد یک ویژگی خاص را در Google Play خریداری کنید. این ویژگی شامل برنامه ها ، بازی ها ، موسیقی ، فیلم و کتاب های دیجیتالی است که می توانید در دستگاه خود از آن لذت ببرید. نحوه استفاده از کارتهای هدیه Google Playstore ? این روند در واقع چندان پیچیده نیست ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی وب سایت Google Play Store خود را ادامه دهید ، سپس در سمت چپ صفحه ، کد Exchange را انتخاب کنید ، سپس روی “Exchange” در منوی جانبی کلیک کنید تا وارد خود شوید رمز. مرحله بعدی از شما می خواهد کد کارت خود را وارد کنید. تأیید کنید که می خواهید پول مبادله کنید. از بسته خود استفاده کنید. کارت های Google Play و محدودیت های منطقه ای برای کد فروشگاهی که می خواهید استفاده کنید ، باید در این منطقه یک حساب کاربری داشته باشید. شما باید در مکانی که مطابق با منطقه مشخص شده کدهای Google Playstore باشد ، یک حساب کاربری باز کنید. کد Playstore Google خود را فوراً از طریق پست الکترونیکی دریافت خواهید کرد آیا می دانید که ما تحویل فوری را به آدرس ایمیل که در زمان خرید وارد کرده اید ارائه می دهیم. این عملکرد پلت فرم ما به شما امکان می دهد بدون اینکه مدتی منتظر بسته خود به بسته خود دسترسی پیدا کنید. فقط می توانید از بسته ای که خریداری کرده اید لذت ببرید. فاکتور پرداخت شما و دستورالعمل های لازم نیز در ایمیل شرح داده شده است. در صورت سؤال ، نمایندگان پشتیبانی مشتری ما خوشحال خواهند شد که شما را راهنمایی کنند ، اعضای پشتیبانی ما اطمینان می دهند که شما به راحتی از بسته خود بهره مند می شوید. درباره کارتهای Google Play در فروشگاه Turkey-tr/Turkey Store کارت هدیه Google Play (TR) مطمئن ترین راه برای به دست آوردن برنامه های Android ، کتاب ها ، کتاب ها و نمایش های شما از یک منبع واحد است. خیلی سریع و مستقیم برای دستگاه Android خود. از طرف دیگر ، کارت هدیه Google Play (TR) تاریخ انقضا ندارد. کدهای Google Play به شما امکان می دهد از برنامه ها ، بازی ها استفاده کنید و موارد دیگر می توانید از اعتبار فروشگاه پیش پرداخت خود برای دسترسی به برنامه ها ، بازی ها و ماژول های اضافی استفاده کنید. از آنجا که اعتبار فروشگاه بازی منقضی نمی شود ، شما هیچ آزادی دارید که تصمیم بگیرید چه چیزی را خرج کنید و چه زمانی. آیا می دانید که می توانید کد Google Play خود را ارائه دهید فقط یک سوال از انعطاف پذیری نیست ، می توانید کارت خود را به یکی از دوستان خود ارائه دهید. برای فرصت خود می توانید بهترین کارتهای هدیه شخصی را داشته باشید. شما می توانید از Google Play Card با i-Phone یا i-pad استفاده کنید آیا می دانید کاربران iOS نیز می توانند از Google Play بهره مند شوند اما نه فقط کاربران Android. هرکسی می تواند از فیلم ها ، موسیقی و کتاب های دیجیتالی ارائه شده توسط Google Playstore لذت ببرد. شما می توانید به راحتی برنامه را در یکی از دستگاه های iOS خود بارگیری کرده و سپس با حساب Google خود ارتباط برقرار کنید تا کد کارت هدیه را که به تعادل شما اضافه می شود ، شارژ کنید.