Google Play Store: چگونه می توان برای یک برنامه بازپرداخت کرد ، Google Play Store: دوره بازپرداخت در 14 روز در فرانسه تمدید شد

بازپرداخت پلی استور

تاکنون دوره بازپرداخت در فروشگاه Google Play فقط 48 ساعت بود. و این همیشه در مورد کشورهایی که جزئی از EEA نیستند. پس از گذشت این دوره دو روز ، لازم بود که درخواست مستقیماً از توسعه دهنده برای بازپرداخت انجام شود ، که بدست آوردن آن اغلب دشوار است.

Google Play Store: چگونه می توان برای یک برنامه بازپرداخت کرد

بازپرداخت برنامه خریداری شده در فروشگاه Google Play ، این امکان وجود دارد. بعضی اوقات ما برای یک برنامه اندرویدی که در نهایت بسیار ناامید کننده است ، کمی تکان دهنده می شویم. برای بازیابی پول خود بلافاصله و بدون توجیه ، اگر در اتحادیه اروپا زندگی می کنید ، یک دوره انقباض 2 ساعته دارید. ما مانور را از a تا z توضیح می دهیم.

بازپرداخت در فروشگاه Google Play

 • شرایط بازپرداخت فروشگاه Google Play
 • چگونه می توان طی دو ساعت برای استفاده از فروشگاه Google Play بازپرداخت شد ?
 • چگونه می توان پس از دو ساعت بازپرداخت کرد
 • نحوه بازپرداخت مستقیم به توسعه دهنده
 • نظرات

اول از همه باید بدانید که فروشگاه Google Play چندین سیاست بازپرداخت دارد. برای برنامه ها و بازی ها امکان پذیر است ظرف 2 ساعت درخواست بازپرداخت فوری انجام دهید بستگی به خرید دارد. لازم نیست خود را توجیه کنید و بازپرداخت آنی است.

شرایط بازپرداخت فروشگاه Google Play

پس از دو دوره ساعت ، گوگل از امکانات ارائه شده مبهم است. با این حال ، همیشه امکان بازپرداخت پس از دوره انقباض امکان پذیر است. یک توجیه خوب درخواست می شود. مثلا زیرا برنامه کار نمی کند یا اینکه با توضیحات ویرایشگر مطابقت ندارد.

برای انواع دیگر خرید ، مهلت های انقباض متفاوت هستند. شما تاخیر در 7 روز برای کتاب ، Google Play Movies و محتوای سری, مشروط بر اینکه خواندن آنها را شروع نکرده باشید. برای خدمات دیجیتالی مانند خرید یک سرویس ذخیره سازی به عنوان مثال ، شما امکان درخواست بازپرداخت ظرف 14 روز را دارید.

سرانجام احتمال سوم آن است درخواست بازپرداخت مستقیم از توسعه دهنده, به خصوص اگر وقت خود را خارج کنید.

چگونه می توان طی دو ساعت برای استفاده از فروشگاه Google Play بازپرداخت شد ?

شما به تازگی یک برنامه در فروشگاه Google Play خریداری کرده اید. متأسفانه دومی مناسب شما نیست یا روی تلفن هوشمند شما بد کار نمی کند ، می توانید وحشت نکنید طی دو ساعت بدون توجیه بازپرداخت کنید.

 • فروشگاه Google Play را در تلفن هوشمند Android خود باز کنید
 • به صفحه برنامه بروید که می خواهید بازپرداخت شوید
 • مطبوعات
 • با فشار دادن بله تأیید کنید
 • این کار تمام شده است. برنامه بلافاصله حذف می شود.

برنامه بازپرداخت فروشگاه Google Play

در دقایقی که در ادامه می توانید تأیید بازپرداخت را داشته باشید. یک بار دیگر ما آن را تکرار می کنیم این روش فقط در مدت 2 دقیقه پس از خرید یک برنامه کار می کند. بدانید که شما نمی توانید یک برنامه یا یک بازی را برگردانید و دریافت کنید بازپرداخت او فقط یک بار. اگر دوباره آن را خریداری کنید ، هیچ بازپرداخت به شما داده نمی شود.

چگونه می توان پس از دو ساعت بازپرداخت کرد

روش کمی متفاوت است. اگر فرصت درخواست بازپرداخت را در طی دو ساعت از دست داده اید ، هنوز هم می توانید جبران کنید. Google تا زمان بازی ها و برنامه ها مشخص نمی کند ، اما این دوره تا 14 روز می گذرد برای خدمات دیجیتال.

برای درخواست بازپرداخت ، ما باید این فرم را پر کنیم. در حالت دوم ، چندین اطلاعات برای شما درخواست می شود دلیل بازپرداخت. از آنجا که بله ، این روش همچنین برای بازپرداخت برای خرید درون برنامه یا اشتراک ماهانه در یک برنامه بازپرداخت می شود.

پس از آن ، گوگل از شما سؤال می کند که چگونه با شما تماس بگیرید ، بهتر است با تماس انتخاب شوید ، زیرا سریعتر خواهد بود. مطالعه به طور کلی کمتر از یک روز طول می کشد. اگر درخواست شما پذیرفته شده باشد ، دوره بازپرداخت نیز با توجه به روش پرداخت متفاوت است (Google شما را با توجه به وسایل مورد استفاده برای خرید بازپرداخت می کند). برای اطلاع از زمان بازپرداخت با توجه به روش پرداخت خود ، به این صفحه بروید.

نحوه بازپرداخت مستقیم به توسعه دهنده

سرانجام آخرین سناریو ، اگر از دوره 14 روزه فراتر بروید یا نگرانی خود را با برنامه ای که می توانید انجام دهید درخواست بازپرداخت مستقیم از توسعه دهنده, این وظیفه او خواهد بود که تصمیم بگیرد که آیا او بازپرداخت را می پذیرد یا نه.

برای انجام این کار به صفحه برنامه بروید ، سپس در پایین جزئیات ایمیل توسعه دهنده ، آن را کپی کرده و با دلایل بازپرداخت ایمیل ارسال کنید. مدت زمان درمان واقعاً به توسعه دهنده بستگی دارد ، برای توسعه دهندگان بزرگ می تواند چند روز برای چند روز طول بکشد.

در اینجا امیدوارم که این آموزش کوچک برای شما مفید باشد تا شما را بازپرداخت یک برنامه یا خرید درون برنامه ای انجام دهید. و اگر نه قبلاً از بازپرداخت در فروشگاه Google Play استفاده کرده اید ? آیا با این چند سیستم با نگرانی روبرو شده اید؟ ?

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

Google Play Store: دوره بازپرداخت تا 14 روز در فرانسه تمدید شد

فروشگاه Google Play دوره بازپرداخت خرید را به 14 روز در فرانسه و اروپا تمدید می کند. تمدید قابل توجهی از آنجا که این مدت محدود به 48 ساعت قبل از 28 مارس 2018 بود و هنوز هم برای کشورهایی است که جزئی از منطقه اقتصادی اروپا نیستند (EEE). بنابراین مشتری زمان بیشتری برای توجه دارد که یک محصول کار نمی کند یا با قول مطابقت ندارد. در طی دو ساعت از خرید ، همیشه می توان بازپرداخت فوری را بدست آورد.

بازپرداخت فروشگاه Google Play

دوره بازپرداخت در فروشگاه Google Play برای کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEE) و به همین دلیل فرانسه در 28 مارس 2018 تا 14 روز تمدید شد. تغییر خط مشی در گوگل که به مصرف کنندگان اروپایی اجازه می دهد زمان بیشتری برای درک اینکه محصول آنها (برنامه ، بازی ، موسیقی ، کتاب الکترونیکی …) کار نمی کند یا با قول توضیحات مطابقت ندارد.

Google Play Store: دوره بازپرداخت دراز

برای درخواست بازپرداخت خرید در فروشگاه Play پس از دوره ، در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 • از طریق وب سایت به حساب Google Play خود بروید و نه برنامه
 • به قسمت پایین بروید تاریخچه سفارش ها
 • برنامه ، بازی یا موارد دیگری را که می خواهید در لیست بازپرداخت کنید ، پیدا کنید
 • روی کلیک کنید سه نکته کوچک بال سمت راست
 • انتخاب کنید درخواست بازپرداخت
 • گزینه مربوط به وضعیت خود را انتخاب کرده و فرم را پر کنید

تاکنون دوره بازپرداخت در فروشگاه Google Play فقط 48 ساعت بود. و این همیشه در مورد کشورهایی که جزئی از EEA نیستند. پس از گذشت این دوره دو روز ، لازم بود که درخواست مستقیماً از توسعه دهنده برای بازپرداخت انجام شود ، که بدست آوردن آن اغلب دشوار است.

همچنین توجه داشته باشید که شما هنوز یک پنجره عقب نشینی دارید دو ساعت پس از خرید یک برنامه یا یک بازی برای به دست آوردن بازپرداخت فوری. روشی که برای جلوگیری از سوءاستفاده فقط یک بار در هر محصول امکان پذیر است. رویکرد توضیح داده شده در بالا ساده شده است زیرا هیچ فرم برای تکمیل یا اعتبارسنجی از Google وجود ندارد.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست