زنده: بانک تلفن همراه – برنامه های موجود در Google Play ، Viviv: Bank Mobile در فروشگاه App

زنده: بانک تلفن همراه 4

GmbH توسعه دهنده و زنده GmbH اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در امور محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

زنده: بانک تلفن همراه

Vivid یک برنامه جدید بانک موبایل و سرمایه گذاری است.

بانک و کمیسیون آنلاین بدون کمیسیون از نزدیک مرتبط هستند و باید در دسترس باشند.

اهداف خود را با کمیسیون بدون سرمایه گذاری فقط از 1 درصد و حداکثر 25 ٪ بازپرداخت در مارک های مورد علاقه خود و همچنین IBAN برای سازماندهی امور مالی خود بگیرید.

این مزایا را با برنامه ما کشف کنید:

�� کمیسیون بدون کمیسیون : سرمایه گذاری در سهام و FCB بدون کمیسیون. هنگامی که شما در سهام آمریکایی سرمایه گذاری می کنید ، ما یورو را به دلار به نرخ ارز زنده با حاشیه ثابت پایین تبدیل می کنیم.
�� فقط از 1 درصد سرمایه گذاری کنید : با راه حل سرمایه گذاری جدید Vivid ، بخش های سهام را مستقیماً در برنامه بخرید. برای شروع کار ، حتی برای گرانترین اقدامات دیگر نیازی به 1000 یورو نیست.
�� به یک کاتالوگ بزرگ اقدامات آمریکایی و اروپایی دسترسی پیدا کنید : از بین بیش از 2000 سهم و FCB در یک رابط دوستانه انتخاب کنید.
خرید و فروش فوراً : معاملات در همان لحظه ای که آنها را ارسال می کنید انجام می شود. در زمان واقعی برای تکامل بازار واکنش نشان دهید و هرگز فرصتی را از دست ندهید.
سرمایه گذاری در کمیسیون -ارزهای رمزپایه : فوراً بیش از 50 گوشه از جمله بیت کوین ، اتریوم و لیتکین را بدون کمیسیون خریداری کنید
��‍�� برای مدیریت پول خود از 15 iban استفاده کنید : حداکثر 15 جیب شخصی ایجاد کنید که تمام نیازهای شما را برآورده کند: چندین ارز ، اهداف پس انداز شخصی ، کمیسیون بدون کمیسیون ، مدیریت هزینه های روزانه شما و موارد دیگر.
�� حداکثر 25 ٪ بازپرداخت : با استفاده از کارت زنده خود تا 150 € در ماه برنده شوید. جوایز شما به طور مستقیم با عملکرد مورد نظر شما مرتبط است و بازپرداخت شما با توجه به عملکرد آن افزایش می یابد.
��‍♂ معاملات عالی : برنامه Super معاملات هنگامی که از دوستان خود در Viviver حمایت مالی می کنید به شما پاداش می دهد. در هر اسپانسر ، به بهترین پیشنهادات بازپرداخت ما دسترسی پیدا می کنید.
�� ارسال و درخواست پول : برای ارسال و دریافت پول از شماره تلفن ، آدرس ایمیل یا IBAN استفاده کنید. انتقال پول به دارندگان یک حساب زنده در چند ثانیه با پرداخت واضح.
پرداخت های خود را مدیریت کنید : صورتحساب های خود را با دوستان به اشتراک بگذارید ، پرداخت های آینده خود را برنامه ریزی کرده و نمونه های اتوماتیک خود را مدیریت کنید.
�� با Google Pay به تماس بدون تماس بروید : پرداخت NFC را با Google Pay در هر کجا که هستید انجام دهید.
�� کارت فلزی رایگان : کارت فوق العاده شما هیچ اطلاعاتی برای شناسایی شما ندارد. همه چیز به طور ایمن در برنامه ذخیره می شود. نیازی به حفظ شماره کارت یا سایر کدهای CVV نیست.
�� حداکثر 1000 یورو با برداشت نقدی رایگان : از 50 یورو پول را از هر توزیع کننده در سراسر جهان حذف کنید.
�� حساب های چند واگذاری : به بیش از 150 ارز برای خرید و بیش از 100 ارز برای نقل و انتقالات و سایر معاملات دسترسی پیدا کنید.
�� هزینه های خود را دنبال کنید : تجزیه و تحلیل های ما در برنامه و گزارش های ماهانه به شما کمک می کند تا بدانید که پول شما به کجا می رود.
�� اعلان های فوری : با هر پرداخت یا برداشت به حساب خود یک اعلان دریافت کنید تا همیشه کنترل خود را حفظ کنید.
�� خدمات بانکی قابل اعتماد : پول شما از حمایت از سیستم ضمانت سپرده آلمان (DGS) تا 100000 یورو سود می برد.

GMBH پول زنده شریک خارجی و نماینده مرتبط Solarisbank AG است. اطلاعات بیشتر در مورد زنده.پول
Vivid Invest GmbH یک عامل محدود از CM-Equity Ag است. اطلاعات بیشتر در مورد زنده.پول

پول زنده را بارگیری کنید و از تمام مزایا استفاده کنید: حداکثر 25 ٪ بازپرداخت ، کمیسیون بدون کمیسیون و سیستم جیب برای سازماندهی امور مالی خود.

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.

زنده: بانک تلفن همراه 4+

سرانجام برنامه بانکی ایده آل: رابط کاربری ساده و تصفیه شده است. ما احساس می کنیم که تلاش های زیادی انجام شده است تا برنامه بدون استفاده از ویژگی ها ساده باشد.
با توجه به ویژگی ها ، موردی که باعث شده من به جای دیگری واضح را انتخاب کنم ، امکان داشتن IBAN برای هر زیر حساب است. برای من ، ضروری است: هر ابتدای ماه ، من حقوق خود را در زیر حساب های زیر برای خدمات اینترنتی ، بیمه ، ابزار (آب ، گاز ، برق) و غیره تهویه می کنم و طلبکاران می توانند مستقیماً از زیر مجموعه ها بدون مداخله برآیند. قسمت من. و البته ، من برای پس انداز خود یک حساب فرعی دارم. به این ترتیب ، من کنترل کامل بر امور مالی خود را دارم و در نهایت موفق می شوم پول بگذارم ! من نمی خواهم خیلی طولانی باشم اما شما خواهید فهمید: من Viviver را توصیه می کنم !

پاسخ توسعه دهنده ,

از نظر شما بسیار سپاسگزارم! ما خوشحالیم که می شنویم که شما از خدمات ما راضی هستید. خوشحال است که شما را در بین مشتریان خود قرار دهیم و ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که تجربه شما همچنان مثبت است

نقشه

بسیار حرفه ای متشکرم

پاسخ توسعه دهنده ,

با تشکر از شما برونو ، ما خوشحالیم که شما را در بین مشتریان خود حساب می کنیم

جیب Crypto 2 نگرانی های افتتاحیه.0

من بیش از یک سال است که در Vivid هستم. تا کنون همه چیز خوب پیش رفت ، من توانسته ام سرمایه گذاری کنم و درخواست به خوبی انجام شده است و بانک قابل اعتماد اما نگرانی های بزرگی است. در طول جدید بودن جیب Crypto 2.0 من می خواستم امتحان کنم ، به جز اینکه نگرانی خیلی جوان بودن من شماره مالیاتی ندارم و بنابراین برای نهایی کردن رویه ها نمی توانم یکی را اضافه کنم. اخیراً Vidid به روزرسانی بازپرداخت پول نقد خود را در این جیب معروف برای جایگزینی بخش سود و عمل پیاده سازی کرده است. اما وقتی متوجه شدم که ویدید دسترسی من به این بخش را به دلیل کمبود شماره مالیات مسدود کرده است ، تعجب من را شگفت زده می کنید. AJrd من با فکر کردن به حل مشکل توانستم آن را اضافه کنم اما هیچ چیز کمکی نمی کند . خدمات مشتری نمی داند چه کاری انجام دهد و تمام ایمیل های من ارسال شده در خلاء به پایان می رسد.
به من کمک کنید تا پس از این امتناع تجاری ، مشکل دسترسی را حل کنم تا بتوانم پول خود را در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنم در غیر این صورت بدون دسترسی به این ویژگی اجباری جدید مسدود شده ام زیرا جیب قدیمی من در خواب خواهد بود .

پاسخ توسعه دهنده ,

صبح بخیر,
با تشکر از بازخورد شما. متأسفیم که خدمات مشتری ما هنوز درخواست شما را حل نکرده است و شما ایمیل های خود را نداشته اید. ما خوشحالیم که به جزئیات بیشتری با شما نگاه می کنیم تا بتوانیم شما را تا حد امکان به بازپرداخت در cryptocurrency بازگردانیم. برای انجام این کار ، لطفاً از طریق فرم آنلاین ما در https: // vivid با ما تماس بگیرید.پول/fr-fr/، روی “با ما تماس بگیرید” کلیک کنید و سپس “کد مرجع” را انتخاب کنید و کد مرجع F199 خود را در پیام خود نشان دهید. ما بلافاصله از درخواست شما مراقبت خواهیم کرد. روز خوبی داشته باشی. تیم پول زنده شما

محرمانه بودن برنامه

GmbH توسعه دهنده و زنده GmbH اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در امور محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • اطلاعات مالی
 • محل
 • جزئیات تماس
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

 • مخاطب
 • محتوای کاربر

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش GMBH پول زنده

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک MAC با تراشه Apple M1 یا نسخه بعدی.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی

کپی رایت © GMBH پول زنده

 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه
 • وب سایت توسعه دهنده
 • معاونت
 • توافق محرمانه