ما وصل می شویم – برنامه های موجود در Google Play ، Volkswagen ما در فروشگاه App وصل می شویم

Volkswagen We Connect 4

توسعه دهنده ، فولکس واگن ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

ما متصل می شویم

Net یا We Connect: با برنامه جدید اختصاص داده شده به خدمات تلفن همراه آنلاین شما از Volkswagen ID ، اتصال با یک طراحی بصری همراه است. Volkswagen خود را ثبت کنید و از برنامه We Connect به عنوان وسیله اتصال مستقیم وسیله نقلیه خود استفاده کنید و از تمام مزایا استفاده کنید.
نمای کلی از مزایای ارائه شده توسط برنامه We Connect:
• دسترسی بصری و آسان به اطلاعات زیادی در مورد وسیله نقلیه و وضعیت آن.
• عملکرد عملی وسیله نقلیه کنترل از راه دور از تلفن هوشمند شما. به عنوان مثال ، گرمایش ثابت خود را برنامه ریزی کنید ، به سادگی با استفاده از برنامه We Connect. قفل کردن و قفل درها و تنه چمدان نیز از راه دور امکان پذیر است.
• سریعتر فولکس واگن خود را پیدا کنید ، با یک کلیک روی آخرین موقعیت پارکینگ.
• مقصد بعدی را بدون کوچکترین استرس به سیستم ناوبری ارسال کنید
• تلفن هوشمند خود را به عنوان کلید موبایل *** پیکربندی کنید و سایر کلیدهای تلفن همراه را برای دوستان یا اعضای خانواده خود تأیید کنید/مدیریت کنید
• حتی عملکردهای مفیدتر برای وسایل نقلیه برقی. به عنوان مثال حالت بار باتری را بررسی کرده و فرآیند بار را راه اندازی یا متوقف کنید.
از توابع انتخاب شده مانند “تایمر مدت پارکینگ” می توان با ساعت هوشمند اندرویدی شما استفاده کرد
با تشکر از ثبت نام ساده در برنامه و شناسه جدید Volkswagen ، وسیله نقلیه شما حتی سریعتر به تلفن هوشمند شما وصل می شود.
_______
*در دسترس بودن خدمات توصیف شده هم به وسیله نقلیه و هم به تجهیزات آن بستگی دارد. لطفاً سازگاری را در www بررسی کنید.فولک واگن کار.کم. برای استفاده از خدمات We Connect ، به یک حساب کاربری Volkswagen ID نیاز دارید و باید به ما متصل شوید و با نام کاربری و رمز عبور خود به هم وصل شوید. همچنین لازم است که یک قرارداد را به هم وصل کنیم و به ترتیب جداگانه تر با Volkswagen AG ارتباط برقرار کنیم. برای ما به علاوه ، شما 90 روز از تحویل وسیله نقلیه برای ضبط آن در www دارید.پورتال.فولکس واگن-ما.com و از خدمات به صورت رایگان برای کل دوره توافق شده استفاده کنید.
** استفاده نیاز به بررسی هویت از طریق فرآیند شناسایی فولکس واگن دارد.
*** برای استفاده از کلید موبایل ، یک قرارداد جداگانه Sepact باید بصورت آنلاین با Volkswagen AG نتیجه گیری شود. فقط با سیستم ناوبری اختیاری “Discover Pro” و در ترکیب با برنامه We Connect موجود است. در ابتدا ، دو کلید تلفن همراه رایگان در دسترس قرار می گیرد: آنها می توانند در طی 4 سال پس از نتیجه گیری قرارداد We Connect فعال شوند. فروش یک کلید موبایل نیاز به بررسی هویت انتقال دهنده از طریق فرآیند شناسایی فولکس واگن دارد. پس از نصب روی یک تلفن هوشمند سازگار ، کلید موبایل برای یک سال در ترمینال مورد نظر معتبر است. شما یک نمای کلی از سازگاری در www پیدا خواهید کرد.فولک واگن کار.کم.

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.

Volkswagen We Connect 4+

Cosmo Q عزیز ، از بررسی و مشاوره مفید شما بسیار سپاسگزارم! بله ، در بسیاری از جعبه ها می تواند با مراجعه به تنظیمات تلفن یا نصب مجدد برنامه ، داده ها و حافظه پنهان برنامه خود را پاک کند. خوشحالیم که می شنویم مسئله شما برطرف شده است. در صورتی که هنوز با این مشکل روبرو هستید ، لطفا با ما در Weconnect-Support@Volkswagen تماس بگیرید.از. با احترام ، تیم ما اتصال شما.

صلیب

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام capurugi ، از نظر عالی شما و 5 ستاره متشکرم. ما بسیار خوشحالیم که شما از برنامه اتصال ما قدردانی می کنید و آرزو می کنیم که از خدمات خود لذت ببرید. در صورت لزوم از طریق پست الکترونیکی در آدرس Weconnect-support@volkswagen در صورت لزوم با ما تماس بگیرید.از. صادقانه ، تیم شما ما اتصال می دهیم.

کاربرد آسان

کاربرد بسیار مفید برای استفاده آسان است

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام Tonybel51 ، از نظر شما و ارزیابی مثبت متشکرم. ما خوشحالیم که شما برنامه و خدمات آن را به کار گرفته اید و مطمئن هستیم که ما دائماً در حال کار برای بهبود عملکرد برنامه خود هستیم. در صورت لزوم ، لطفا با ما در Weconnect-Support@Volkswagen تماس بگیرید.از. صادقانه ، تیم ما اتصال.

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، فولکس واگن ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده های مرتبط به شما

  • اطلاعات مالی
  • اطلاعات تماس
  • مخاطب
  • کاربر خوشحال
  • تاریخچه جستجو
  • شناسه ها
  • استفاده از داده ها

داده ها به شما مرتبط نیستند

داده های زیر ممکن است جمع آوری شود اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

آیفون سازگاری به iOS 13 نیاز دارد.0 بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 بعد.

English, Albanian, Bulgarian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Icelandic, Italian, Japanese, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Norwegian Bokmål, Polish, Portuguese, Romanian, , Slovak, اسلوونی ، اسپانیایی ، سوئدی ، ترکی ، اوکراینی

کپی رایت © Volkswagen AG