Google – ترجمه پرتغالی – نمونه های فرانسوی | متن Reverso ، ترجمه Google 10 ساله است: بازگشت به این سرویس باورنکردنی

ترجمه Google Portuguese

بنابراین ، اخیراً ، گوگل عملکرد “لنزهای کلمه” را اعلام کرده است. این قابلیت که توسط یک فرانسوی کوچک در Mountain View ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد تا هنگام خارج از کشور ، اطلاعات مربوط به پانل ها ، علائم یا منوها را در رستوران بخوانید.

ترجمه “Google” به زبان پرتغالی

او همچنین می تواند راه هایی را برای به دست آوردن بهترین رتبه از شما فراهم کند گوگل با اجتناب از نسخه برداری.

Pode fornecer-lhe Maneiras کشیش برای کسب رتبه Melhor گوگل, evitando conteúdo muplicadado.
متأسفانه ، ما اطلاعات تماس را نداریم گوگل.
Infelizment ، não temos forme de contactar گوگل.
خوب ، من یک ساعت مشخص را با گوگل و این موارد جالب را پیدا کرد.
BEM ، EU Gastei Alguma Hora com گوگل او در کنترل علاقه های Alguns جالب است.
متون زبانهای دیگر ترجمه های اتوماتیک از طریق API از گوگل.
os textos de outras línguas são transuções automáticas از طریق API گوگل.
بازپرداخت من این است که یک گیاه وانیل را با استفاده از خط پیدا کنید گوگل.
memp recomendation é en bontrar um headling do vanilla na linha usando o گوگل.

Widevine یک عملکرد مدیریت حقوق دیجیتال DRM است که اخیراً توسط راه اندازی شده است گوگل در نسخه ICS.

widevine é uma função de gerenciamento de sayitos digitais drm hearmetrehmete راه اندازی pelo گوگل آیات NA ICS انجام می دهد.

این همان چیزی است که وقتی به دنبال تصویر بودم بیرون آمد گوگل.
ایمان به ایمان و چه چیزی aporeceu وقتی که pesquisei یک تصویر نیست گوگل.
محتوای بالقوه نامناسب

مثالها به شما در ترجمه کلمه یا بیان مورد نظر در زمینه های مختلف کمک می کنند. آنها نه توسط ما انتخاب شده و نه تأیید می شوند و می توانند حاوی کلمات یا ایده های نامناسب باشند. نمونه هایی را که اصلاح شده یا خارج شده گزارش دهید. ترجمه های مبتذل یا آشنا به طور کلی با قرمز یا نارنجی مشخص می شوند.

ترجمه Google 10 ساله است: بازگشت به این سرویس باورنکردنی

ترجمه Google امروز 10 ساله است. سرویس ترجمه آنلاین از 29 آوریل 2006 به خوبی سفر کرده است. برای یادآوری ما از بازگشت مسیر Google به مراحل اصلی این سرویس باورنکردنی که ژانر را متحول کرده است.

ترجمه Google 10 سال

بنابراین امروز 10 سال پیش ، Google ترجمه Google را راه اندازی کرد. در آن زمان این شرکت از تصور این سرویس ترجمه آنلاین به دور از کاربران برای برقراری ارتباط با یک زبان خارجی تبدیل شده بود.

با گذشت سالها ، این سرویس به پیشرفت خود ادامه داده است. در اصل ترجمه Google قادر به ترجمه فقط به دو زبان بود. امروز ما 103 داریم. و اگر ترجمه گوگل در این زمینه به مرجع تبدیل شده است ، برای هیچ چیز نیست.

وقتی وارد بازار شد ، این سرویس قبلاً به دلیل دیدار با بسیاری از رقبا بود. اما طبق معمول ، گوگل در سهولت استفاده از سرویس و سرعت آن شرط بندی کرده است. شرط موفقیت آمیز.

امروز ، کمتر از 500 میلیون کاربر ترجمه Google. هر روز ، اینها هستند 100 میلیارد کلمه ترجمه شده. رایج ترین ترجمه ها از انگلیسی به اسپانیایی ، عربی ، روسی ، پرتغالی و اندونزیایی است و تعداد زیادی از آنها مربوط به روندهای فعلی است. به عنوان مثال سال گذشته یکی از ترجمه ترین کلمات “سلفی” بود.

مترجم گوگل

یکی دیگر از عناصر جالب ، 92 ٪ ترجمه ها در خارج از ایالات متحده انجام می شود. برزیل کشور شماره 1 است. ما طبقه بندی ترجمه های انگلیسی به پرتغالی ها را بهتر درک می کنیم.

قدرت ترجمه Google این است که به لطف کاربران می توان آن را بهبود بخشید. جامعه همیشه در گوگل ارزش قابل توجهی داشته است. بنابراین, 3.5 میلیون نفر بیش از 90 میلیون کمک کردند.

ترجمه Google هنوز هم هر روز در حال بهبود است

Google به آنچه با سرویس ترجمه آنلاین خود انجام داده بسیار افتخار می کند. اما غول آمریکایی قصد ندارد در آنجا متوقف شود. دائماً پیشنهاد بهبود خدمات را می دهد و ویژگی های واقعاً چشمگیر را ارائه می دهد.

ما از آنچه در ده سال گذشته به دست آورده ایم خوشحال و افتخار می کنیم اما می خواهیم حتی برای شکستن سد زبان نیز پیش برویم. – گوگل –

بنابراین ، اخیراً ، گوگل عملکرد “لنزهای کلمه” را اعلام کرده است. این قابلیت که توسط یک فرانسوی کوچک در Mountain View ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد تا هنگام خارج از کشور ، اطلاعات مربوط به پانل ها ، علائم یا منوها را در رستوران بخوانید.

Google Translate Lens Word

فقط برنامه را شروع کرده و منو را با اپتیک دوربین هدف قرار دهید. در آنجا ، منو به عنوان مثال فوراً ترجمه می شود. شما همان منو را خواهید دید اما به زبان خود. برای آزمایش آن در لهستان ، می توانم به شما بگویم که واقعاً جادویی است و از داشتن شگفتی های ناخوشایند در رستوران جلوگیری می کند.

در همین راستا ، Google اکنون بحث و گفتگو را به دو زبان مختلف با ترجمه فوری ارائه می دهد. باز هم واقعاً عظیم است.

سرانجام ، و حتی اگر به نظر می رسد برای بعضی از آنها جزئیاتی است ، اکنون می توان بدون اتصال به اینترنت از برنامه ترجمه کرد. به نظر می رسد چیزی شبیه به آن نیست ، اما اغلب ما از خارج از کشور به اینترنت دسترسی نداریم و قادر به برقراری ارتباط با سرنوشت بدون این ارتباط هستیم ، یک لذت واقعی است.

مترجم گوگل

بنابراین شما درک کرده اید ، ترجمه Google یک سرویس افسانه است. من شخصاً دیدم که این سرویس در سالهای تحصیلات در زبان خارجی تکامل یافته است. بدیهی است ، در یک سطح از آموزش عالی ما از ابزارهای دقیق تر و کامل تری استفاده می کنیم.

  • همچنین بخوانید: تمام نکات اساسی ترجمه Google

اما امروز ، برای گفتن اینکه ما یک مترجم به اندازه ترجمه Google در دست ، با ویژگی های شگفت انگیز ، واقعاً خوشبختی خالص است. پس بیایید آرزو کنیم تولدت مبارک به ترجمه Google !

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

ترجمه Google Portuguese

راجر

بگذارید خودتان با یک افسانه هدایت شوید

Eraser_header 1_magic

پاک کن جادویی و عکسهای Google بیشتر در Google One آمده است

توسط Esteban Kozak Dina Berrada

0. وبلاگ هدر

Android 13 ، شماره خوش شانس: آخرین ویژگی ها و به روزرسانی ها

0. وبلاگ هدر

زندگی در دنیای چند منظوره با اندروید

ارائه ماسهبازی حریم خصوصی در Android

برنامه های تلفن همراه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما هستند. در حال حاضر ، بیش از 90 ٪ برنامه های Google Play رایگان هستند که به میلیون ها نفر اجازه می دهد ..

این 2022: بهتر با اندروید و خیلی بیشتر

توسط تیم Google Canada