ترجمه Google – ترجمه انگلیسی – نمونه های فرانسوی | متن Reverso ، دانلود ترجمه Google را برای Futura به صورت رایگان بارگیری کنید

دانلود ترجمه Google

هنگامی که در رابط اصلی ترجمه Google در تلفن هوشمند (یا رایانه لوحی) خود قرار دارید ، علاوه بر دکمه دوربین ، یک دکمه مکالمه نیز دارید. این دکمه به شما امکان می دهد ترجمه مکالمه فوری را فعال کنید. قبل از کلیک بر روی آن ، شما باید دو زبان مورد استفاده را نشان دهید (مال شما و آن از همبستگی شما).

ترجمه “ترجمه گوگل” به زبان انگلیسی

ما فقط فرانسوی صحبت می کنیم ، استفاده می کنیم مترجم گوگل برای مکاتبات خارجی.

ما فقط فرانسوی صحبت می کنیم ، ما استفاده کردیم ترجمه گوگل برای مکاتبات خارجی.
من استفاده می کنم مترجم گوگل, اما این پاناسه نیست.
من استفاده می کنم ترجمه گوگل, اما این یک پاناسه نیست.

صفحات در بهاسا اندونزی یا زبانهای خارجی را می توان با ترجمه کرد مترجم گوگل.

نوشته شده به Bahasa اندونزی یا زبان های خارجی را می توان با ترجمه کرد مترجم گوگل.

اگر به تور راهنمایی فرانسوی آلمانی ما آمده اید ، می توانید با یک یا دو زبان با مضامین نمایشگاه و این بدون در تعامل با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید مترجم گوگل.

اگر به برج راهنمای چک-انگلیسی ما آمده اید ، می توانید به راحتی با دیگران در یک یا شاید دو زبان در مورد موضوعات نمایشگاه و بدون مترجم گوگل.

بهانه فرانسوی ما! به جای یک مترجم رسمی ، ما استفاده می کنیم مترجم گوگل.
بهانه ای برای فرانسوی! به جای یک مترجم رسمی ، ما استفاده می کنیم ترجمه گوگل.
بنابراین ، این نیز با مترجم گوگل که من این fanfiction را خوانده ام.
بنابراین با آن نیز هست ترجمه گوگل من این فن را خواندم.
برخی از افراد فقط به لطف نمایش می دهند مترجم گوگل!
برخی از افراد صرفاً از طریق ارسال می کنند مترجم گوگل!!
من استفاده کردم مترجم گوگل برای درک بخش خوبی از آنچه در بالا نوشتید.
من استفاده کردم مترجم گوگل برای درک بخش عادلانه ای از آنچه در بالا نوشتید.
متن ترجمه شده با مترجم گوگل, من صحبت نمی کنم انگلیسی را خیلی خوب
متن ترجمه شده با ترجمه گوگل, من انگلیسی خوب صحبت نمی کنم

این من یا مترجم گوگل توهین. او درباره انگلیسی شما در انجمن چیزهای زیادی نمی فهمد.

آیا آن است یا طلا ترجمه گوگل در مورد انگلیسی خود در انجمن چیز زیادی درک نکنید.

آلبوم دوم “فون دن لتزن دینگن” نام دارد که طبق گفته مترجم گوگل به معنای “آخرین چیزها” است ؛).

آلبوم دوم با عنوان “فون دن لتتن دینگن” ، که توافق نامه ای با آن است ترجمه گوگل به معنای “آخرین چیزها” است ؛).

هیشل خوب را انتخاب کنید مترجم گوگل خارج از صدا می تواند راحتی بیشتری برای ما به ارمغان بیاورد. فاز
انتخاب هیشل خوب مترجم گوگل از طریق Via Voice می تواند راحتی ما را به ارمغان بیاورد. فاز

برای تسهیل مبادلات با جامعه انگلیسی -اسپیک ، همچنین توصیه می شود متن خود را به انگلیسی ترجمه کنید مترجم گوگل.

برای تسهیل مبادلات با جامعه فرانسوی زبان ، می توانید متن خود را با انگلیسی ترجمه کنید ترجمه گوگل.

برخلاف آنچه من فکر می کنم بسیار ساده است برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (شما باید حداقل انگلیسی را بدانید یا استفاده کنید مترجم گوگل).

غیرقانونی آنچه می توانم فکر کنم سرمایه گذاری در املاک گورو بسیار ساده است (او باید انگلیسی را بشناسد یا از آن استفاده کند ترجمه گوگل).

با مترجم گوگل برای اندروید ، کلمات و عبارات را در بیش از 60 زبان ترجمه کنید.
کلمات و بین بیش از 65 را با استفاده از مغازه ها ترجمه کنید مترجم گوگل برای اندروید. فحش.
خوشبختانه ، من دوستان اسپانیایی دارم تا به من در ترجمه کمک کنند (یا مترجم گوگل !).
خوشبختانه من برخی از دوستان اسپانیایی برای کمک به من در ترجمه (یا مترجم گوگل!).

من فرانسوی صحبت می کنم ، استفاده می کنم مترجم گوگل به طوری که می توانید من را درک کنید ، پیام اصلی به زبان فرانسه در زیر آمده است.

من فرانسوی صحبت می کنم ، استفاده می کنم ترجمه گوگل به طوری که می توانید من را درک کنید ، پیام اصلی به زبان فرانسه در زیر آمده است.

غذا خوشمزه بود ، ما آن را از یک منوی کوچک ایتالیایی سفارش دادیم که با آن ترجمه کردیم مترجم گوگل و کمک پیشخدمت.

غذا خوشمزه بود ، ما از یک منوی کوچک ایتالیایی که با آن ترجمه کردیم سفارش دادیم مترجم گوگل و از پیشخدمت کمک کنید.

محتوای بالقوه نامناسب

مثالها به شما در ترجمه کلمه یا بیان مورد نظر در زمینه های مختلف کمک می کنند. آنها نه توسط ما انتخاب شده و نه تأیید می شوند و می توانند حاوی کلمات یا ایده های نامناسب باشند. نمونه هایی را که اصلاح شده یا خارج شده گزارش دهید. ترجمه های مبتذل یا آشنا به طور کلی با قرمز یا نارنجی مشخص می شوند.

هیچ تمایلی به دیدن نمونه های بیشتر آن وجود ندارد آسان وت رایگان
نتیجه ای برای این جستجو وجود ندارد.
نمونه های بیشتر بار نمونه ای را نشان می دهد

جدید: Reverso برای ویندوز

با یک کلیک از هر سایت یا برنامه ترجمه کنید .

دانلود به صورت رایگان
ترجمه از صدا, امکانات آفلاین, مترادف, ترکیب, بازی ها تحصیلی

نتایج: 347 . دقیق: 347 . زمان سپری شده: 130 ms.

ما به میلیون ها نفر و سازمان های بزرگ کمک می کنیم تا به طور مؤثرتر و دقیق تر در همه زبانها ارتباط برقرار کنند.

دانلود ترجمه Google

با تشکر از Google ترجمه (Google Translate) شما قادر خواهید بود متن مورد نظر خود را در یکی از صدها زبان ارائه شده توسط این ابزار (فرانسوی ، انگلیسی ، ژاپنی ، آلمانی ، کره ای ، روسی و غیره ترجمه کنید.). شما می توانید از هر مرورگر وب از سرویس آنلاین (وب سایت) استفاده کنید ، یا یکی از برنامه های تلفن همراه را برای تلفن های هوشمند یا تبلت تحت Android یا iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید. توجه داشته باشید که ترجمه Google همچنین برای مرورگر اینترنت شما برنامه افزودنی ارائه می دهد (پیوندهایی که ما در اینجا قرار داده ایم مواردی است که از آن استفاده می کند کروم).

برای کاربر کافی است که متن منبع را وارد کند: ترجمه Google به طور خودکار زبانی را که در آن نوشته شده است تشخیص می دهد و ترجمه ای را به زبان پیش فرض ارائه می دهد. کاربر سپس امکان کپی کردن ترجمه را در کلیپ بورد ، به اشتراک گذاری آن از طریق ایمیل یا از طریق توییتر و گوش دادن به رونویسی صوتی ترجمه دارد. اگر بخواهد ، می تواند به طور مستقیم اسناد را وارد کند (در قالب های Doc ، Docx ، ODF ، PPT ، XLS و غیره.) و ترجمه Google نتیجه ترجمه را روی صفحه نمایش می دهد.

ویژگی های اصلی ترجمه Google چیست ?

این که آیا شما در سرویس آنلاین یا برنامه های تلفن همراه هستید ، اصل یکسان است. شما یک قسمت ورود به متن دارید که در آن می توانید متن خود را تایپ کنید ، یا یک کپی/چسباندن را از یک متن از برنامه دیگر تهیه کنید.

وب رابط ترجمه Google

شما می توانید بلوک را به گونه ای پیکربندی کنید که زبان به طور خودکار تشخیص داده شود ، یا با نشان دادن زبان اصلی ، باید زبان مقصد را نشان دهید. ترجمه همزمان با تایپ انجام می شود. پس از اتمام ، روی فلش کلیک کنید ، این دو متن را به هر دو زبان نمایش می دهد ، و حتی می توانید به آنها گوش دهید (با کلیک بر روی بلندگو کوچک).

توجه داشته باشید که سرویس آنلاین همچنین امکان ترجمه پرونده های کامل (در Docx ، Docx ، ODF ، PDF ، PDF ، PPTX ، PS ، RTF ، TXT ، XLS ، XLSX) را امکان پذیر می کند. ترجمه روی صفحه انجام می شود (برخلاف دلهره به عنوان مثال ، که یک فایل جدید را با همان فرمت در اختیار شما قرار می دهد) ، طرح بندی نگه داشته می شود. با کشیدن مکان نما خود به صفحه ، می توانید متن اصلی را مشاهده کنید.

پرونده های وب ترجمه Googel

وقتی از برنامه موبایل استفاده می کنید ، می توانید برخی از ترجمه های خود را ذخیره کنید ، هنگامی که می خواهید بعداً آنها را نگه دارید.

توجه داشته باشید که می توانید برنامه تلفن همراه خود را نیز تنظیم کنید که هنگام استفاده از برنامه های دیگر ، ترجمه را به شما ارائه دهد. برای انجام این کار باید گزینه را در تنظیمات فعال کنید ، سپس به برنامه ترجمه Google اجازه دهید تا از طریق دیگران کار کند.

ویژگی های اضافی ترجمه Google چیست ?

ترجمه تصویر

با استفاده از برنامه تلفن همراه Google Translation در تلفن هوشمند (یا رایانه لوحی) می توانید از این سرویس بخواهید که تصاویر را ترجمه کند. این امر به ویژه هنگامی که در خارج از کشور در کشوری هستید که زبان خود را نمی شناسید جالب است.

برای استفاده از این ابزار ، به سادگی ترجمه Google را روی دستگاه تلفن همراه خود باز کنید ، سپس بر روی نماد دوربین واقع در زیر جعبه متن کلیک کنید. سپس می توانید از متن برای ترجمه عکس بگیرید (به عنوان مثال علامت ترافیک) و برنامه نتیجه را در زبان شما به شما می دهد. همچنین می توانید این کار را با عکسی که قبلاً در کتابخانه خود انجام دهید ، انجام دهید ، زیرا وقتی در دوربین هستید ، روی نماد کوچک به شکل یک منظره کلیک کنید.

تصویر ترجمه گوگل

همچنین می توانید از برنامه ترجمه Google خود از یک متن استفاده کنید و آن را ترجمه کنید. این عملکرد همچنین از دوربین استفاده می کند. ابزار تیراندازی را از طریق ترجمه Google باز کنید ، سپس دکمه Scanner را انتخاب کنید. متن را با دستگاه خود اسکن کنید و سپس روی دکمه Round کلیک کنید که گویی عکس بگیرید. ترجمه Google سپس تصویر را اسکن می کند و متن موجود در آنجا را تشخیص می دهد. شما فقط باید روی کلمات کلیک کنید تا یک ترجمه دریافت کنید. توجه داشته باشید که می توان ترجمه را فقط بخشی از عکس درخواست کرد.

اسکن ترجمه گوگل

ترجمه های آفلاین

مانند Google Maps به شما امکان می دهد یک قسمت کارت را به خاطر بسپارید تا بتوانید یک ناوبری را حتی آفلاین کنید ، ترجمه Google به شما امکان می دهد فرهنگ لغت ترجمه را بارگیری کنید ، در صورت عدم استفاده از دستگاه شما از آن استفاده کنید. در واقع ، برای اینکه همیشه دقیق ترین ترجمه را به شما ارائه دهد ، ترجمه Google از فرهنگ لغت آنلاین سرویس برای ترجمه های خود استفاده می کند. با بارگیری یک فرهنگ لغت ، می توانید ترجمه های آفلاین ایجاد کنید.

طرح ترجمه Google

ترجمه مکالمات

هنگامی که در رابط اصلی ترجمه Google در تلفن هوشمند (یا رایانه لوحی) خود قرار دارید ، علاوه بر دکمه دوربین ، یک دکمه مکالمه نیز دارید. این دکمه به شما امکان می دهد ترجمه مکالمه فوری را فعال کنید. قبل از کلیک بر روی آن ، شما باید دو زبان مورد استفاده را نشان دهید (مال شما و آن از همبستگی شما).

سپس روی مکالمه کلیک کنید. ماژول ای که ظاهر می شود دو دکمه در پایین صفحه با میکروفون ارائه می دهد. با توجه به شخصی که صحبت می کند و زبانی که از آن استفاده می کند ، روی دکمه سمت راست کلیک کنید (توجه داشته باشید که امکان تغییر زبان نیز از این رابط کاربری است). وقتی یکی از شما صحبت می کند ، متن سخنرانی وی در بالای صفحه و ترجمه زیر ظاهر می شود. ترجمه حتی با صدای بلند خوانده می شود (می توانید پخش خودکار را از طریق منوی تنظیمات مسدود کنید).

مکالمه ترجمه گوگل

این ماژول به شما امکان می دهد با یک فرد زبان خارجی مکالمه کنید حتی اگر هیچ یک از شما زبان دیگری را کنترل نکنید. توجه داشته باشید دکمه سوم در پایین مرکز که امکان تشخیص خودکار زبان را فراهم می کند. از تغییر میکروفون هر بار جلوگیری می کند.

مشخصات فنی

اخرین بروزرسانی 19 سپتامبر 2023
مجوز مجوز رایگان
بارگیری 436 (30 روز گذشته)
نویسنده شرکت گوگل.
سیستم های عامل پسوند Google Chrome ، Android ، iOS iPhone / iPad ، سرویس آنلاین
دسته بندی ها اینترنت ، سفر