Google Review: نحوه دیدن آنها? بررسی های تأیید شده ، چگونه می توان بررسی های Google خود را مشاهده کرد? و چگونه آن را ترک کنیم?

چگونه می توان بررسی های Google خود را مشاهده کرد? و چگونه آن را ترک کنیم

Contents

با این حال ، جمع آوری آنها کافی نیست. آیا می دانید چگونه بررسی های این موتور جستجو را مشاهده کنید ، تا از بازپرداخت الکترونیکی خود پیروی کنید ? چگونه می توان نظرات خود را در Google My Business یا Google Maps نمایش داد ، تا تأثیر آنها را بر اعتبار شرکت اندازه گیری کند ? رهبر را دنبال کنید !

Google Review: نحوه دیدن آنها ?

چگونه می توان بررسی های Google خود را مشاهده کرد

برداشت نظرات مثبت در Google عملکرد شرکت ها را 39 ٪ بهبود می بخشد , همه بخش های ترکیبی (کاست ، 2022). تأثیر بررسی مشتری دیگر اثبات نمی شود: در موتور جستجوی ارجح فرانسوی ، نقش آنها تعیین کننده است.

با این حال ، جمع آوری آنها کافی نیست. آیا می دانید چگونه بررسی های این موتور جستجو را مشاهده کنید ، تا از بازپرداخت الکترونیکی خود پیروی کنید ? چگونه می توان نظرات خود را در Google My Business یا Google Maps نمایش داد ، تا تأثیر آنها را بر اعتبار شرکت اندازه گیری کند ? رهبر را دنبال کنید !


بررسی مشتری: چقدر برای تجارت شما مهم است ?

بررسی مشتری با نمرات و توصیفات به اشتراک گذاشته شده توسط مصرف کنندگان ، به دنبال تجربه خرید آنلاین یا فروشگاهی مطابقت دارد. شرکت ها می توانند این ارزیابی های مشتری را به دو روش مختلف بدست آورند:

 • سپرده خودجوش : مشتریان آزادانه یک یادداشت و یادداشت در وب به اشتراک می گذارند.
 • نظرات درخواست شده : شرکت ها پرسشنامه های رضایت را از طریق راه حل به عنوان عقیده تأیید شده توسط Skeepers ، برای به دست آوردن نظرات معتبر و معتبر ارسال می کنند.

به طور متوسط ​​، نظرات معتبر به طور متوسط ​​افزایش گردش مالی 15 ٪ در نظر گرفته می شود (گودال ، 2022). این نظرات بر اعتبار ، بازپرداخت الکترونیکی و شهرت شرکت تأثیر می گذارد. اطلاعیه ها اطلاعات ارزشمندی هستند که باید ارزش گذاری شوند: وقتی این مطالب در کانال های مختلف وب منتشر می شود (شبکه های اجتماعی ، صفحه تجارت من و غیره.) ، آنها همچنین ترافیک و ارجاع طبیعی (SEO) شرکت را افزایش می دهند.

شما درک کرده اید: جمع آوری و انتشار بررسی های مشتری تأثیر مثبت بر تجارت شما دارد. کاربران اهمیت بیشتری به آن می بخشند. به طور متوسط, 88 ٪ از مصرف کنندگان قبل از خرید در اینترنت با نظرات مشورت می کنند و 73 ٪ قبل از خرید فروشگاه همان رفلکس را دارند (منبع: actutionVip).

ارقام مربوط به l

ارقام: اهمیت نظرات برای یک فروشگاه آنلاین و یک فروشگاه فیزیکی


چگونه می توان بررسی های مشتری خود را در Google مشاهده کرد ?

Google پرکاربردترین موتور جستجو در فرانسه است. کاربران قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ، از آن برای جستجوی اطلاعات در مورد یک برند ، مقایسه چندین محصول/خدمات یا اطمینان حاصل می شوند.

تعداد ستارگان و شهادت مشتری از جمله مشهورترین عناصر است. و از آنجا که آنها بازپرداخت الکترونیکی شما را تعیین می کنند ، وظیفه شما این است که آنها را از نزدیک نظارت کنید !

بررسی های خود را در Google کسب و کار من مشاهده کنید

برای دیدن بررسی های مشتری خود از یک برگه تجارت من ، در اینجا مراحل دنبال کردن در تلفن همراه آورده شده است:

 • مرحله شماره 1: به حساب کاربری من به Google خود وصل شوید . به داشبورد خود دسترسی خواهید یافت.
 • مرحله N ° 2: روی بخش “نظر” کلیک کنید (که اغلب در پایین مانیتور وجود دارد).
 • مرحله شماره 3: برای دسترسی به لیست همه نظرات ، روی “مشتری” کلیک کنید.

در اینجا نحوه مشاهده نظرات مشتری Google خود در رایانه آمده است:

 • مرحله شماره 1: به برگه تجارت من به Google خود وصل شوید.
 • مرحله 2: به صفحه جانبی ، روی داشبورد دسترسی پیدا کنید.
 • مرحله آخر: بخش “آخرین نظرات” را برای دیدن جدیدترین بررسی ها یا بخش “نظرات” برای دیدن همه نظرات پیدا کنید.

برگه کسب و کار من برای یک تجارت Google

برگه کسب و کار من برای یک تجارت Google


بررسی های خود را در Google Maps مشاهده کنید

در اینجا نحوه مشاهده بررسی های مشتری خود از Google Maps ، از طریق تلفن همراه آورده شده است:

1. به برنامه Google Maps متصل شوید.

2. روی دکمه “منو” کلیک کرده و صفحه کسب و کار خود را انتخاب کنید.

3. مرحله آخر: بر روی برگه “توجه” کلیک کنید تا بررسی های دریافت شده را ببینید ، پاسخ دهید یا دوباره بخوانید.

در اینجا نحوه مشاهده بررسی های مشتری خود از Google Maps ، در رایانه ای آورده شده است:

1. به حساب Google Maps متصل شوید.

2. مرورگر اینترنت مرتبط با Google Maps را راه اندازی کنید و حساب کاربری خود را انتخاب کنید.

3. روی “توجه” ، روی پرونده شرکت خود کلیک کنید. شما قادر خواهید بود همه بررسی ها و ارزیابی های مشتری را جمع آوری کنید.

بررسی مشتری که در Google Maps ظاهر می شود

بررسی مشتری که در Google Maps ظاهر می شود


چرا برخی از بررسی های مشتری نامرئی هستند ?

پس از اتصال به Google My Business یا Google Maps ، تعجب می کنید که چرا برخی از بررسی های مشتری پیدا نشده است ? دلایل مختلف می تواند بر نمایش نظرات در وب تأثیر بگذارد.

نظر مشتری حذف شده است

اگر نظرات جمع آوری شده به قوانین گوگل احترام نگذارد ، موتور جستجو به طور بالقوه آنها را حذف می کند. هنگامی که یک نظر توسط Google حذف می شود ، سپس به طور قطعی از پرونده شما ناپدید می شود. در اینجا دلایلی ایجاد می کند که نظرات ایجاد می کند:

 • از اطلاعات شخصی (به عنوان شماره تلفن) در مشاوره حضور دارند.
 • نظر است یک کپی و چسباندن : هنگامی که Google نسخه های موجود در محتوای کاربر را تشخیص می دهد ، توصیفات حذف می شوند.
 • سردبیر نظر است مدیر حساب Google : شما مجاز به ارائه نظر در مورد تجارت خود نیستید ! فقط کاربران می توانند شهادت خود را در پرونده شما به اشتراک بگذارند.
 • محتوای نظر در نظر گرفته می شود تکان دهنده ، خطرناک یا خاموش. ارتباط نظرات اغلب توسط Google مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

نظر مشتری در صف قرار می گیرد

در طول مدیریت و تعدیل بررسی ها ، موتور جستجو در صف ها قرار می گیرد. این مرحله می تواند چند روز طول بکشد ، قبل از اینکه نظرات در اینترنت قابل مشاهده باشد.

مشتری نظر ننوشته است

اگر هیچ بررسی مشتری در Google شما قابل مشاهده نیست فضای کسب و کار من یا پرونده Google Maps … شاید مشکل در جای دیگر باشد !

برخی از کاربران اینترنت هیچ حساب Google ندارند و مایل به ایجاد یکی برای به اشتراک گذاشتن نظر نیستند. سایر مشتریان پس از یک تجربه خرید ، به طور خودجوش به اشتراک گذاری شهادت خود فکر نمی کنند.

برای دعوت از آنها برای به اشتراک گذاشتن نظرات پس از خرید خود ، در اینجا توصیه های ما است: اعزام پرسشنامه های رضایتمندی بعد از تجربه آنلاین یا فروشگاه ها !

دانشکده سکوی D

در مواجهه با بستر بررسی مشتری بررسی های تأیید شده

با یک سکوی که توسط Skeepers تأیید شده است ، شما جمع آوری و انتشار بررسی مشتری در وب را تسهیل می کنید. راه حل ما همچنین Google را به عنوان شریک زندگی دارد: کلیه بررسی های جمع آوری شده را می توان در صفحه Google My Business یا Google Maps شما به اشتراک گذاشت.

برای ادامه ، می توانید بررسی های تجاری Google My Google خود را در وب سایت خود به اشتراک و نمایش دهید. همه ، به لطف نصب ساده و آسان ویجت بررسی مشتری. با این مقاله مشورت کنید برای دانستن بیشتر !

چگونه می توان بررسی های Google خود را مشاهده کرد ? و چگونه آن را ترک کنیم ?

جادوگر

امروزه ، نظرات Google نقش مهمی در ایجاد شهرت خوب برای یک شرکت دارد.

با این حال ، پیدا کردن نظرات شما یک چیز نسبتاً پیچیده است. اینها روشهای مختلفی هستند که می توانند به شما کمک کنند بررسی های Google خود را مشاهده کنید.

ما این تجزیه و تحلیل را در 3 بخش تجزیه خواهیم کرد: Google Business My Business ، بررسی نقشه Google و بررسی های Google Play

محتویات صفحه

بررسی های خود را در Google کسب و کار من مشاهده کنید

کاملاً امکان پذیر است به سادگی بررسی های Google My Business خود را ببینید و همچنین پاسخ هایی را که منتشر کرده اید پیدا کنید.

از تلفن همراه یا رایانه لوحی

برای اینکه بتوانیم با نظرات خود در Google My Business مشورت کنیم ، ضروری است برنامه را راه اندازی کنید از دستگاه آن. سپس لازم است حساب Google خود را که به برنامه مرتبط است ، متصل کنید.

سپس می توانید مستقیماً با نظرات دریافت شده در Google My Business مشورت کنید. این با انتخاب گزینه “مشخصات تجاری” و سپس با فشار دادن انتخاب “اعلامیه”.

از یک کامپیوتر

در صورتی که می خواهید نظر خود را در Google پیدا کنید ، تجارت من وجود دارد ، وجود دارد راهی برای دستیابی به آن. کلیک بر روی دکمه دسترسی “انتخاب حساب Google” مرتبط با فعالیت ضروری است.

سپس برای اتصال باید رمز عبور را وارد کنید. وقتی حساب باز است ، بررسی های جدید دریافت شده را مشاهده خواهید کرد.

همچنین می توانید نظرات خود را در گذشته و همچنین پاسخ های خود پیدا کنید.

How-sye-avis-google

بررسی های خود را در Google Maps مشاهده کنید

کاملاً امکان پذیر است نظرات را که به شما داده اید مرور کنید در یک مکان. برای انجام این کار ، شما فقط باید با حساب Google که به شرکت مرتبط است ، به Google Maps دسترسی پیدا کنید.

از تلفن همراه یا رایانه لوحی

برای دسترسی به نظرات Google خود از دستگاه های خود ، ابتدا باید برنامه را راه اندازی کنید Google Maps. پس از اتصال به حساب سمت راست ، باید دکمه منو را فشار داده و صفحه کسب و کار خود را انتخاب کنید.

سپس برگه “توجه” را انتخاب خواهید کرد. تمام عقایدی که از شما باقی مانده است ظاهر می شوید پس ظاهر می شود. پس از آن می توانید به آنها پاسخ دهید و در صورت تمایل آنها را دوباره بخوانید.

از یک کامپیوتر

روشی که برای دیدن نظرات در صفحه کسب و کار شما دنبال می شود بسیار زیاد است ساده تر و سریعتر. در واقع ، اتصال به نقشه های Google فقط کافی خواهد بود.

پس از آن ، شما باید مرورگر اینترنت را که به Google Maps مرتبط است ، راه اندازی کنید. سپس یک لیست حساب نمایش داده می شود و شما باید انتخاب کنید.

سپس باید به صفحه شرکت خود بروید و قسمت “اعلامیه” را پیدا کنید. بنابراین ممکن است لیست تمام نظرات را که با تمام جزئیات باقی مانده است مشاهده کنید.

نظرات خود را در Google Play مشاهده کنید

چندین نفر مایل به مشورت با نظرات خود در مقابل بازی های Google Play هستند. اما روند پیگیری است ناهمسان از تلفن همراه و یک کامپیوتر.

از تلفن همراه یا رایانه لوحی

آن وجود ندارد تنها یک راه برای مشورت نظرات خود در Google Play از تلفن همراه یا رایانه لوحی. برای انجام این کار ، دسترسی به هر یک از پرونده های توصیفی برنامه ها یا محتوایی که مورد بررسی قرار داده اید ضروری است. سپس باید فروشگاه Play را شروع کنید و انتخاب مورد علاقه شما را انتخاب کنید. سپس ، لازم است که اعمال شود ، به توضیحات خود دسترسی پیدا کنید و انتخاب “اعلامیه” را انتخاب کنید. این جایی است که شما عقایدی را که ما از شما رها کرده ایم پیدا خواهید کرد.

از یک کامپیوتر

اگر می خواهید نظرات خود را در Google Play از یک رایانه شخصی مشاهده کنید, شما باید متصل شوید. سپس ، لازم است صفحه برنامه یا بازی خود را که در نوار سمت چپ است انتخاب کنید. وارد این مرحله ، شما باید برنامه مورد نظر را فشار دهید و نظرات شما ظاهر می شود. شما قادر خواهید بود آنها را مشورت یا حذف کنید.

چگونه می توان نظر خود را در Google ترک کرد ?

مرحله 1: نقشه های Google را باز کنید

با باز کردن نقشه های Google در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود (تلفن هوشمند یا رایانه لوحی) شروع کنید. اگر از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید ، حتماً برنامه Google Maps را نصب کرده اید. اگر اینگونه نیست ، آن را بارگیری کنید و آن را از فروشگاه Google Play (Android) یا App Store (iOS) نصب کنید.

مرحله 2: جستجوی تأسیس در Google

در نوار جستجو در بالای صفحه ، نام تأسیس یا مکانی را که می خواهید نظر خود را ترک کنید تایپ کنید. همچنین می توانید کلمات کلیدی مربوط به مکان یا فعالیت موسسه را اضافه کنید. کلید “Enter” را روی صفحه کلید یا دکمه جستجو (یک شیشه بزرگنمایی) روی تلفن همراه فشار دهید تا جستجو را راه اندازی کنید.

مرحله 3: تأسیس را انتخاب کنید

پس از انجام جستجو ، لیستی از مؤسسات مربوطه ظاهر می شود. برای دسترسی به برگه اطلاعات خود ، بر روی مؤسسه مورد علاقه خود پیدا کرده و کلیک کنید.

مرحله 4: به بخش “اطلاعیه” دسترسی پیدا کنید

در برگه اطلاعات تاسیسات ، صفحه را به پایین بروید تا بخش “اعلامیه” را پیدا کنید. در اینجا نظرات باقی مانده توسط سایر کاربران را مشاهده خواهید کرد.

مرحله 5: نظر خود را ترک کنید

برای شروع نوشتن نظر خود بر روی دکمه “نوشتن یک بررسی” یا روی نماد مداد (از طریق تلفن همراه) کلیک کنید. از شما دعوت می شود با انتخاب تعدادی از ستاره ها (1 تا 5 ، 5 بهترین نت) به تأسیس یادداشت کنید. سپس ، در جعبه متن ، نظر خود را با جزئیات بیشتر تجربه خود با تأسیس ، جنبه های مثبت و منفی و هر عنصر مرتبط دیگر بنویسید. سعی کنید در ارزیابی خود واضح ، مختصر و صادق باشید.

مرحله ششم: نظر را منتشر کنید

هنگامی که نظر خود را نوشتید و یک یادداشت اختصاص داده اید ، روی دکمه “ناشر” یا “ارسال” کلیک کنید تا نظر خود را با انجمن Google Maps به اشتراک بگذارید. اکنون نظر شما توسط سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود و قادر خواهد بود به آنها در تصمیم گیری های آگاهانه در مورد تأسیس مورد نظر کمک کند.

بنابراین ! شما اکنون در مورد Google نظر خود را ترک کرده اید. از به اشتراک گذاشتن تجربه خود با سایر موسسات دریغ نکنید تا به جامعه کمک کنید تا انتخاب های بهتری داشته باشید.

سرریز با اشتیاق به بازاریابی و ارتباط در 27 سالگی ، من هیچ چیز به فرصت نمی گذارم. در موفقیت.FR ، من دانش خود را با استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی به عنوان انجمن برای مبادلات خود تقسیم و به اشتراک می گذارم. ماموریت من ? فانوس دریایی باشید که پروژه های خود را به سمت موفقیت هدایت می کند.