Google Workspace (2023) نرخ ها: آنچه هر بسته ارائه می دهد ، فضای کاری Google: نکته مربوط به افزایش قیمت آینده | سیلیکون

فضای کاری Google: نکته افزایش قیمت آینده

به عنوان یک قاعده ، فضای کاری Google موارد زیر در نظر گرفته شده است ارزانترین ابزارهای بهره وری, به خصوص با رقیب اصلی خود ، Microsoft Office 365 در مقایسه.

قیمت فضای کاری Google: آنچه هر بسته ارائه می دهد

ایمیل به لطف پشتیبانی خوانندگان ما کار می کند. ما می توانیم با کلیک بر روی لینک های خود ، یک کمیسیون وابستگی دریافت کنیم. این البته هیچ تاثیری در هزینه اشتراک شما نداشته است.

همه ما گوگل را می شناسیم ، اما اگر شما یک حرفه ای هستید ، احتمالاً در یک زمان یا زمان دیگر از فضای کاری Google شنیده اید ، اگرچه احتمالاً او را تحت نام قدیمی او می شناختید: G Suite.

فضای کاری Google دقیقاً چیست ?

فضای کاری Google ابزارهای اداری مبتنی بر Google بر اساس ابر است. در ابتدا ، او فقط Gmail ، Docs و Sheets را درک کرد ، اما در سالهای اخیر ، گوگل ابزارهایی مانند Google Drive ، Hangouts و Meet Video را اضافه کرده است (در میان بسیاری دیگر).

قیمت فضای کاری Google

به عنوان یک قاعده ، فضای کاری Google موارد زیر در نظر گرفته شده است ارزانترین ابزارهای بهره وری, به خصوص با رقیب اصلی خود ، Microsoft Office 365 در مقایسه.

این همان چیزی است که وی را با میلیون ها شرکت کوچک و متوسط ​​در سراسر جهان محبوب کرده است. بسته های سطح بالاتر عملکردهای پیشرفته بایگانی ، امنیت و مدیریت را ارائه می دهند ، که باعث می شود ادامه برای شرکتهای بزرگ جذاب باشد.

اعلام اخیر در مورد بستن میراث اتصال GED از Google باعث ایجاد یک سپر واقعی شد که می تواند منجر به جذابیت جمعی شود. با توجه به کاربران در خجالت و عصبانی ، بسیاری تعجب می کنند: آیا فضای کاری Google همیشه یک گزینه مناسب است ?

كشف كردن هر آنچه را که باید در مورد قیمت جدید فضای کاری Google بدانید.

قیمت فضای کاری Google: هزینه آن چقدر است ?

فضای کاری Google چهار برنامه اصلی را ارائه می دهد: شروع کننده تجارت, که 5.75 یورو در ماه/کاربر/ماه هزینه دارد و 30 گیگابایت ذخیره سازی در Google Drive را ارائه می دهد تجارت استاندارد, که 11.50 یورو در ماه/کاربر/ماه هزینه دارد و 2 TB ذخیره سازی و همچنین کنترل های امنیتی و اداری اضافی را ارائه می دهد تجارت, هزینه 17.25 یورو در ماه/ماه و 5 TB ذخیره سازی ابر و همچنین ایمنی پیشرفته را ارائه می دهد. وت شرکت، پروژه, که ذخیره سازی نامحدود و چک های پیشرفته را ارائه می دهد – برای به دست آوردن نقل قول باید با سرویس فروش تماس بگیرید.

برای به دست آوردن نقل قول ، باید با بخش فروش تماس بگیرید. اگر شما یک تجارت کوچک باشید و فقط تعداد معدودی از کاربران داشته باشید این می تواند قابل کنترل باشد.

از سوی دیگر, اگر یک تجارت متوسط ​​یا بزرگ هستید و اینکه شما از فضای کاری Google برای پیام رسانی ، ذخیره سازی و بهره وری کل تیم خود استفاده می کنید ، شما ممکن است کمی خجالت زده شود.

با این وجود ، ممکن است دریابید که اگر آنچه برای این قیمت دریافت می کنید ، نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند. بنابراین بیایید ببینیم ابزارها و ویژگی هایی که به عنوان بخشی از هر بسته فضای کاری Google به آنها دسترسی دارید.

چه چیزی بسته بندی فضای کاری Google را محصور کرده است

هر فرمول به شما امکان دسترسی به حساب پیام رسانی خود و تمام ابزارهای بهره وری و همکاری فضای کاری Google را می دهد. تفاوت های اصلی در سطحفضای ذخیره سازی ، کارکردهای ایمنی و سطح کنترل اداری که شما در محصولات دارید.

Google Workspace Starter Google WorksPace استاندارد تجارت Google WorksPace Business Plus Google Workpace Enterprise
قیمت 5.75 یورو /کاربر /ماه 11.50 یورو /کاربر /ماه 17.25 یورو /کاربر /ماه با بخش فروش تماس بگیرید
ایمیل حرفه ای (با زمینه شخصی خود) آره آره آره آره
Google Workspace Products (Gmail ، Drive ، Docs ، Sheets ، Slides ، Agenda ، Hangouts ، ملاقات ، فرم ها ، سایت ها) آره آره آره آره
ذخیره سازی 30 گیگابایت/کاربر 2 سل/کاربر 5 به/کاربر نامحدود
کمک 24/7 آره آره آره آره
سازنده برنامه هیچ آره آره آره
شماره شرکت کنندگان توسط ویدئو کنفرانس 100 150 500 500
امکان ضبط و ذخیره کنفرانس های ویدئویی و صوتی هیچ آره آره آره
پخش زنده در فیلم ملاقات هیچ هیچ هیچ آره
جستجوی ابر (تحقیقات پیشرفته در مورد مقیاس شرکت در Gmail ، درایو ، اسناد و غیره.) هیچ آره آره آره
بررسی های پیشرفته کسب و کار (پیشگیری از دست دادن داده ها ، مرکز امنیت ، مدیریت کلیدهای امنیتی و غیره.) هیچ هیچ هیچ آره
هشدارها در صورت اصلاح اسناد درایو هیچ آره آره آره
Google Vault Security (بایگانی پیام های الکترونیکی و گربه ها ، عملکردهای صادراتی و غیره.) هیچ هیچ آره آره
امکان تعریف قوانین برای مدیریت دستگاه ها هیچ هیچ هیچ آره

فوت و فن : راهی برای کاهش هزینه های ماهانه شما ایجاد آدرس های ایمیل تغییر مسیر رایگان است.

بسته فضای کاری Google برای انتخاب?

فضای کاری Google شروع کننده تجارت

این بسته گزینه خوبی است اگر:

 • شما یک کارگر خود شاغل ، یک کارآفرین یا مالک هستید که یک تیم کوچک را مدیریت کنید (یعنی کمتر از 5 کارمند)
 • شما می خواهید یک آدرس ایمیل در قسمت شخصی خود داشته باشید
 • شما می خواهید از ابزارهای اداری خود از Google استفاده کنید (به عنوان مثال بر خلاف Microsoft Office)
 • شما با قالب های بزرگ پرونده کار نمی کنید و ندارید نیازی به فضای زیادی نیست برای ذخیره پرونده ها و ایمیل های خود
 • شما نیازی به بایگانی ایمیل و پیام های گپ یا کنترل امنیتی اداری و پیشرفته ندارید

با این حال ، اگر شما یک تیم بزرگتر دارید و یا فکر می کنید که 30 گیگابایت فضای ذخیره شخصی کافی نخواهد بود ، ارزش آن را دارد که یکی از فرمول های فوقانی را در نظر بگیرید:

Google WorksPace استاندارد تجارت

تفاوت قیمت 5.20 یورو/کاربر/ماه بین Google Workspace Starter و تجارت استاندارد به این معنی است که بسته استاندارد ممکن است گزینه ای واقع بینانه برای شرکت های خاص نباشد. با این حال ، ما این طرح را توصیه می کنیم اگر:

 • شما یک تیم بزرگ در مقیاس را مدیریت می کنید
 • شما می خواهید به تمام ویژگی های فضای کاری Google دسترسی پیدا کنید شروع کننده تجارت, بلکه دربایگانی ایمیل و پیام (Google Vault)
 • شما نمی خواهید از دست بدهیدفضای ذخیره سازی برای پرونده های شما (2 سل باید برای بیشتر مشاغل کوچک کافی باشد)
 • هماهنگ سازی و اشتراک ثروتمند پرونده ها بین تیم ها و شرکت برای شما ضروری است
 • شما قصد دارید از Google Hangouts برای VideoConferences استفاده کنید و در هر تماس کمتر از 150 شرکت کننده دارید
 • شما نیازی به بررسی های امنیتی اداری و پیشرفته ندارید (مثال: پیشگیری از از دست دادن داده ها یا کلیدهای امنیتی)

البته ، اگر به یک کنترل حتی پیشرفته تر و کارکردهای امنیتی پیشرفته تر نیاز دارید ، می توانید از Business Plus انتخاب کنید.

Google WorksPace Business Plus

با قیمت 15.60 یورو در ماه/کاربر ، این بسته با هدف شرکتهای بزرگ انجام می شود. ما آن را توصیه می کنیم اگر:

 • شما به عملکردهای امنیتی پیشرفته تری نیاز دارید
 • 2 سل در هر کاربر برای شما کافی نیست. برنامه کسب و کار به علاوه به شما امکان می دهد 5 سل در هر کاربر داشته باشید
 • شما مرتباً با حداکثر 500 شرکت کننده ، ویدئوهای بسیار بزرگ را سازماندهی می کنید

Google Workpace Enterprise

این فرمول برای شرکت هایی که به ویژگی های ارائه شده توسط Google Workspace Business Plus نیاز دارند ، ایده آل است ، اما همچنین اگر:

 • شما تیم های بزرگتری دارید و بنابراین نیاز دارید کنترل و امنیت پیشرفته تر در برنامه های فضای کاری Google
 • شما به عملکردهای ایمنی پیشرفته نیاز دارید: قوانین مدیریت دستگاه ها ، مدیریت کلیدهای ایمنی ، پیشگیری از از دست دادن داده ها و غیره
 • علاوه بر دسترسی به بایگانی ایمیل از طریق Google Vault ، شما باید ابزارهای بایگانی شخص سوم مانند Barracuda یا Mailstore را ادغام کنید

مزیت این است که می توانید برنامه های مختلف را برای کاربران مختلف خریداری کنید در شرکت شما. به عنوان مثال ، اگر فقط می خواهید پیشنهاد شرکت برای برخی از کاربران خود داشته باشید ، لازم نیست کل تیم خود را با هم مخلوط کنید. این می تواند به شما در کاهش هزینه ماهانه کمک کند.

توجه داشته باشید : فرمول های ویژه برای مدارس (فضای کاری Google for Education و Google Workspace Enterprise for Education) و سازمان های غیرانتفاعی (فضای کاری Google برای غیرانتفاعی) در دسترس است.

بسته ها را می توان در ماه یا یک سال صورتحساب داد. تخفیف ها می توانند برای بسته های سالانه اعمال شوند ، اما به طور کلی اگر از طریق نماینده Google ثبت نام کنید.

قیمت فضای کاری Google: بازتاب نهایی

ممکن است تعجب کنید که آیا فضای کاری Google ارزش آن را دارد. فضای کاری Google شروع کننده تجارت و تجارت استاندارد مقرون به صرفه تر از بسته های قابل مقایسه Microsoft Office 365 باشید.

علاوه بر این ، شما مجموعه نسبتاً کامل بهره وری اداری و برنامه های پیام رسانی الکترونیکی و الف ظرفیت ذخیره سخاوتمندانه (مخصوصاً برای استاندارد تجارت Google Workspace).

همانطور که توجه کرده اید ، طیف کاملی از فرمول ها با بودجه های مختلف سازگار است ، به این معنی که شما شانس خوبی برای یافتن شخصی دارید که مناسب شما باشد.

البته اگر شما آن را توصیه نمی کنیم بدنیا آمدن جستجو کردن این که یک راه حل میزبانی ایمیل برای کسب و کار شما (به عنوان مثال NameCheap ، تأمین کنندگان بسیار ارزان تر نیز وجود دارند).

اما به نظر ما ، شما برای آنچه می پردازید مقدار مناسبی دریافت می کنید – به اندازه کافی که بتوانید بیشتر کارکردهای اصلی تجارت خود را از طریق Google Workspace انجام دهید.

شما هنوز در مورد فضای کاری Google سؤالی دارید یا می خواهید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید ? در زیر برای ما نظر بگذارید.

نویسندگان

رافایل خاردار

صبح بخیر ! فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت در فرانسه ، من بیش از 10 سال است که در بازاریابی دیجیتال ، آژانس و تبلیغ کننده کار می کنم. من به طور مرتب راه حل های بازاریابی ایمیل را آزمایش و مقایسه می کنم تا به شما در یافتن ابزار مناسب کمک کنم. من همچنین یک کانال YouTube دارم که در آن انواع و اقسام داستانها را می گویم (cf. رافادام) … دریغ نکنید که سوالات خود را از من بپرسید.

رابرت براندل

موسس و مدیر عامل

صبح بخیر ! من رابرت هستم ، متخصص در بازاریابی ایمیل با بیش از 15 سال تجربه به اعتبار وی. بعد از اینکه مهارت های خود را با کار در آژانس در خدمت شرکت های بزرگ کامل کردم ، ایمیل Tooltester را تأسیس کردم: یک وبلاگ پرشور ، که به شرکتهای کوچک و متوسط ​​کمک می کند که در بازاریابی ایمیل شرکت می کنند.

پشت صحنه این بررسی

این مقاله توسط آزمایش کنندگان و کارشناسان ما با توجه به یک روش دقیق نوشته شده است.

فضای کاری Google: نکته افزایش قیمت آینده

فضای کاری Google Denmark Chromebook

قیمت فضای کاری Google در دو سطح افزایش می یابد: بسته های مدولار و یکی از نسخه های سازمانی.

برخی از اشتراک های فضای کاری Google به زودی هزینه های بیشتری را پرداخت می کنند.

تاریخ اول برای به یاد آوردن: 14 مارس 2023. افزایش برای سه نسخه تجاری (استارت ، استاندارد و به علاوه) اعمال می شود. این بسته های “ماژولار” را با آن نگران خواهد کرد. یعنی کسانی که بدون تعهد ، ماهانه با افزودن و حذف کاربران “à la carte” صورتحساب می شوند.

قیمت های عمومی 20 ٪ افزایش می یابد ، به ذکر تنظیماتی که در ارزهای خاصی انجام می شود (مشخص نشده است).

تجارت فضای کاری Google

در فرانسه ، قیمت های فعلی 6 یورو شامل مالیات در هر ماه و برای هر کاربر در استارت تجارت است. 12 یورو در تجارت استاندارد ؛ 18 € در تجارت به علاوه.

بسته سالانه تعمیم یافته در فضای کاری Google

دومین افزایش برنامه ریزی شده مربوط به شرکت استاندارد Google Workspace است. اجرای آن از ماه آوریل آغاز می شود و تا سال 2024 با توجه به حداقل 30 روز از آن خارج می شود.

سطح افزایش به عوامل مختلفی از جمله تعداد مجوزهای مشترک ، روش صورتحساب و شرایط قرارداد بستگی دارد. گوگل مهلت می دهد: برای اشتراک های شامل حداقل 10 مجوز ، سوئیچ قبل از ژانویه 2024 انجام نمی شود.

به موازات این افزایش ، گزینه “بسته سالانه” به کلیه نسخه هایی که می توان به صورت آنلاین از آنها استفاده کرد ، تعمیم داده می شود. این در تاریخ 14 مارس 2023 خواهد بود.

هزینه سالانه

علاوه بر این مشورت کنید:

Google قیمت پیشنهادات فضای کاری را 30 ٪ افزایش می دهد

مجموعه دفتر حرفه ای Google برای همه مشتریان گران تر خواهد بود. همانطور که ماه گذشته اعلام کرد ، این شرکت به تازگی قیمت پیشنهادات مختلف فضای کاری خود را بررسی کرده است. برای مشتریان جدید ، قیمت فرمول های غیر اتصال در حال حاضر است:

 • استارت تجارت: 6.90 یورو/ماه/کاربر به جای 5.20 یورو
 • تجارت استاندارد: 13.80 یورو در ماه به جای 10.40 یورو
 • تجارت به علاوه: 20.70 یورو در ماه به جای 15.60 یورو

بنابراین این افزایش بیش از 30 ٪ است. در عین حال ، Google امکان جدیدی را معرفی می کند که شامل تعامل بیش از یک سال برای پایین آمدن فاکتور است. در این حالت ، فرمول استارت 5.75 یورو در ماه ، استاندارد 11.50 یورو در ماه و بیشترین 17.25 یورو در ماه هزینه دارد. این بدون تعهد بالاتر از قیمت های قبلی است.

برای مشتریان موجود ، این افزایش در جایی بین آوریل و فعلی 2024 انجام می شود ، گوگل با توجه به تعداد مشترکین ، فرمول و تاریخ تجدید آن ، این تغییر را به تدریج اعمال می کند. حداقل 30 روز قبل از افزایش به افراد نگران هشدار داده می شود.

مشتریان ممکن است خود را به این ایده تسلی دهند که فضای کاری دارای ویژگی های جدیدی است که در AI قرار دارد که قرار است در آنها صرفه جویی کند. پیشنهاد فضای کاری رایگان ، که شامل یک آدرس ایمیل شخصی با قسمت شما است ، در دسترس است.

در صفحه اول

کتاب ما را به MacOS Sonoma اختصاص دهید

کتاب ما را به MacOS Sonoma اختصاص دهید

سعادت

آیفون 15: تقریباً ارزانترین آیفون در تاریخ ?

من می خواهم Top: بهترین گزینه برای Airtags چیست؟

من بالا را می خواهم: بهترین گزینه برای Airtags چیست ?

بازسازی: MacBook Air M2 از 1،099 یورو (-200 €)

بازسازی: MacBook Air M2 از 1،099 یورو (-200 €)

27 نظر

نماد

Gregelhombre | 03/15/2023 ساعت 10:37

با عرض پوزش برای سوال تا حدودی احمقانه اما این برای چه کسی است?
فقط ساختارهای بزرگ?

نماد

BRAD64 | 03/15/2023 ساعت 10:50 صبح

Raoolito به خوبی خلاصه کرده است ، و من به خصوص می گویم ایمیلی با قابلیت اطمینان و تحویل برتر !

نماد

Glop0606 | 03/15/2023 ساعت 11:42

برعکس ، فهمیدم که این خصوصاً ساختارهای کوچک با منابع رایانه ای اندک است که پیشنهاد Google در بالا است. اگر مانند یک استارتاپ دیجیتال با کارهای مشترک زیادی هستید ، این یک جایگزین عالی برای Office 365 است.

نماد

raoolito | 03/15/2023 ساعت 10:42

هر ساختاری ، هرچه بیشتر مفید باشد.
همه چیز وجود دارد ، آنلاین است ، فقط یک تلفن هوشمند است و هر سند به طور خودکار قابل اشتراک است ، در صورت لزوم درایو می تواند نامحدود باشد و بسیاری موارد دیگر..
فوق العاده مفید

نماد

Ohmydog | 03/15/2023 در 11:11

یکی از مشکلات هنوز طرح است … ما یک شرکت Gmail داریم و صریحاً ، در مقایسه با Outlook ، هنوز هم بسیار کمتر زیبا است

نماد

llugat | 03/15/2023 ساعت 11:52

چشم انداز ?! آنلاین یا برنامه اداری ?
از آنجا که این دو در یکسان قرار دارند ، جدا از اینکه در مورد برنامه Office صحبت می کنید ، زیرا Google یکی از آنها را ندارد.

نماد

Fredouille14 | 03/15/2023 در 11:18

چه علاقه ای به Office365 و تیم ها ?

نماد

Vince29 | 03/15/2023 ساعت 11:44

که کار می کند ?
تیم ها چه زخمی هستند.

نماد

llugat | 03/15/2023 ساعت 11:46

نماد

دوچرخه سواری مرد هلندی | 03/15/2023 در 16:22

من مشترک می شوم ، ما با تیم ها بیشتر و بیشتر مشکلات داریم ، تا جایی که گاهی اوقات مجبور به جابجایی به Google Meet در ابتدای جلسه می شود زیرا تیم ها خود را انجام می دهند!

نماد

llugat | 03/15/2023 ساعت 11:48

هیچ یک. همه کرمهای خود را دارند. هر یک از این راه حل ها از مزیت و معایب خود برخوردار هستند.
من شخصاً 365 نفر کامل و غیرقانونی مانند SharePoint را پیدا می کنم ، PowerBi هیچ معادل ندارد.
حال باید اعتراف کنیم که گوگل در مورد استفاده از آن سادگی است ، این بدان معنی نیست که O365 پیچیده است.

نماد

کال | 03/15/2023 در 12:23

llugat
آفرین. چه لذت بخش خواندن یک نظر متفکرانه ، مرتبط و عینی 🙂

نماد

cecile_aelita | 03/15/2023 در 13:22

” هیچ یک. همه کرمهای خود را دارند. »»
اوه اون ! اگر همه بتوانند آن را برای همه زمینه ها درک کنند … از بحث های احمقانه زیادی در مورد Gueguerre iOS/Android به عنوان مثال جلوگیری می کند

نماد

Koko256 | 03/15/2023 ساعت 13:29

شیرپوینت چیست ? من در مورد همه پس انداز می شنوم و به طور کلی محدود به یک پرونده مشترک است.

نماد

llugat | 03/15/2023 ساعت 13:42

من می خواهم به راحتی به شما پاسخ دهم و به شما بگویم که این فقط همین است ، اما در واقعیت این مجموعه ای از محصول است که در کنار هم قرار می گیرد که به SharePoint می دهد.

این اجازه می دهد تا در میان دیگران
– برای ایجاد یک وب سایت ، ویترین یا دروازه.
– داشتن سایت های پروژه در یک جعبه و به شما امکان می دهد تا در این گروه به اشتراک بگذارید ، دنبال کنید ، همکاری کنید ..,
– امکان همکاری با کاربران داخلی یا خارجی در یک جعبه ؛
اجازه انتشار اسناد یک شرکت را در سایت و خارج از سایت می دهد,
و غیره…

اما قدرت آن این است که با گذشت سالها 10000 پسوند در اطراف آن به یک چاقوی سوئیسی تبدیل شده است.

گرفتن آن هنوز در Office 365 (M365 اگر می خواهید به روز باشید) در جایی که در آن در OneDrive ، Exchange Online ، Form ، PowerBi ، Sway ،…
و اینکه می توان او را به عنوان جمع کننده راه حل های محبوب مانند Dynamics ، Salesforce از طریق برنامه های HR ، استخدام و غیره تبدیل کرد

به طور خلاصه ، تعریف آن به سادگی در جایی که طرف اساسی آن دشوار است دشوار است.

بیشتر شرکت های بزرگ جهان از آن استفاده می کنند.
بسیاری از ساختارهای بزرگ وجود دارد که تقریباً به طور انحصاری در فضای کاری Google فعالیت می کنند اما به دلیل راه حل هایی مانند SharePoint از O365 در میان دیگران استفاده می کنند.

در حقیقت ، این همچنین بومی یا همراه با گسترش دفتر GED (مدیریت اسناد الکترونیکی ، SIAD (سیستم کمک به تصمیم گیری) و غیره است

نماد

Koko256 | 03/15/2023 ساعت 14:03