Google پیشنهادات اشتراک خود را ساده می کند و سه فرمول را راه اندازی می کند – دیجیتال ، سرویس اشتراک YouTube به 80 میلیون مشترک مشترک می رسد

خدمات اشتراک YouTube به مارک 80 میلیون مشترک می رسد

بنابراین گوگل با سه فرمول اشتراک روی بازوها روی کاغذ یافت می شود که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند. ما گمان می کنیم که این شرکت در پایان پیشنهاد خود را ساده تر خواهد کرد ، اما برای لحظه ای همه این موارد برای ما تا حدودی خشن به نظر می رسد.

Google پیشنهاد اشتراک خود را “ساده” می کند و سه فرمول را راه اندازی می کند

YouTube Premium ، Music Premium و پخش موسیقی ، این سه فرمول اشتراک است که Google به زودی در فرانسه و در بسیاری از کشورهای دیگر ارائه می دهد. چشم انداز خاصی از سادگی.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

گوگل این شهرت را دارد که همیشه چندین محصول را که با یکدیگر رقابت می کنند راه اندازی کند و آخرین اعلامیه غول تحقیق احتمالاً اوضاع را بهبود نمی بخشد. در واقع ، در تلاش برای “ساده سازی” پیشنهاد اشتراک موسیقی خود ، این شرکت اکنون سه پیشنهاد مجزا از اشتراک ماهانه را ارائه می دهد.

YouTube Red ، که تاکنون هرگز در فرانسه راه اندازی نشده است ، سرانجام وارد مناطق ما خواهد شد ، اما نام جدیدی به نام YouTube Premium خواهد داشت. این سرویس در ایالات متحده 12 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت (بنابراین احتمالاً به اندازه یورو) و امکان دسترسی به کل کاتالوگ YouTube را بدون تبلیغات فراهم می کند و فیلم ها را در پس زمینه می خواند یا آنها را برای مشاهده آفلاین بارگیری می کند. مشترکین همچنین به “خلاقیت های اصلی” YouTube ، که سریال آنهاست ، دسترسی خواهند داشت کبرا کای ، چرخش از بچه کاراته باز.

برای کسانی که علاقه مند به مصائب جانی لارنس و دانیل لاروسو نیستند ، می توان به سادگی در فرمول موسیقی* مشترک* مشترک شد. در یوتیوب. پیشنهادی که احتمالاً در هر ماه 9.99 یورو در اروپا هزینه خواهد داشت و بنابراین با موسیقی اپل و سایر Spotify این سر جهان رقابت خواهد کرد. و با توجه به قدرت تایپ YouTube ، به ویژه با کاربرد آن در تمام تلفن های اندرویدی که در اروپا فروخته شده است ، Google به خوبی می تواند یک مزیت مقدس را در اختیار داشته باشد. اما این بدون شمارش یک سرویس سوم از Mountain View: Google Play Music است.

ساده سازی گوگل

در واقع ، اشتراک موسیقی موسیقی که این شرکت 6 سال پیش راه اندازی کرده است ، هرگز واقعاً نتوانسته است خود را به همان روشی که رقبای خود ادعا می کند ، ادعا کند ، با وجود این واقعیت که این برنامه در تمام موبایل های Android بارگذاری شده است. این سرویس که در حال حاضر در فرانسه با قیمت 9.99 یورو در ماه موجود است ، نه تنها به میلیون ها عنوان موجود در سیستم عامل های دیگر گوش می دهد ، بلکه MP3 خود را نیز بارگیری می کند. اشتراک موسیقی نمایشنامه به طور خودکار با حق بیمه موسیقی مزایایی* ،* و برعکس ادغام می شود.

بنابراین گوگل با سه فرمول اشتراک روی بازوها روی کاغذ یافت می شود که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف خود هستند. ما گمان می کنیم که این شرکت در پایان پیشنهاد خود را ساده تر خواهد کرد ، اما برای لحظه ای همه این موارد برای ما تا حدودی خشن به نظر می رسد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

تمام اخبار دیجیتالی را در Google News دنبال کنید

خدمات اشتراک YouTube به مارک 80 میلیون مشترک می رسد

فیس بوک توییتر

این دو سرویس اشتراک ، مکمل کسب درآمد رایگان گوش دادن به YouTube ، به هنرمندان این امکان را می دهد تا دو منبع درآمد در YouTube داشته باشند. سپتامبر گذشته ، یوتیوب اعلام کرد که وی طی 12 ماه گذشته به 6 میلیارد دلار در صنعت موسیقی کمک کرده است. در میان این 6 میلیارد دلار ، 30 ٪ درآمد توسط کپی رایت دریافت شده در سومین کاربر محتوای موسیقی در YouTube تولید می شود. YouTube Premium پیشنهادات موسیقی YouTube و YouTube را بدون تبلیغات ، در پس زمینه یا آفلاین ، در دستگاه های تلفن همراه یا تلویزیون جمع می کند. از زمان راه اندازی آن در سال 2018 ، تجربه کاربر دائماً بهبود یافته است ، با ویژگی هایی مانند طرفین After (که دسترسی منحصر به فرد به پخش محتوا را زنده می کند).

کاتالوگ موسیقی YouTube اکنون بیش از 100 میلیون آهنگ رسمی و همچنین کاتالوگ بزرگی از اجرای زنده ، ریمیکس ها و قطعات منتشر نشده دارد.
از زمان راه اندازی YouTube Music و Premium YouTube ، این برند با شرکت هایی مانند سامسونگ ، اپراتورهایی مانند SoftBank (ژاپن) ، Vodafone (اروپا) و LG U+ (کره) همکاری کرد ، و خدماتی مانند Google One. در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این شرکا نقش اساسی در این موفقیت داشته اند و ما همچنان در بهبود تجربه موسیقی هواداران در سراسر جهان همکاری خواهیم کرد.”.