بهترین ردیاب GPS برای اسکوتر و موتور سیکلت در سال 2023 ، Georide – بهترین ردیاب GPS برای محافظت و اتصال موتور سیکلت آن

بهترین ردیاب GPS برای محافظت و اتصال موتور سیکلت آن

Contents

ردیاب GPS هر دو به عنوان اسکوتر و موتور سیکلت در اتومبیل سازگار است. از نظر قیمت ، علاوه بر نصب ، این پیشنهاد به اشتراک پرداخت شده با 14.99 یورو در هر ماه نیاز دارد. شما همچنین به دو سال کامل متعهد هستید. ردیاب بیش از سه سال خودمختار خواهد بود.

بهترین ردیاب های GPS برای موتور سیکلت و اسکوتر در سال 2023

به منظور محافظت از وسیله نقلیه خود ، اکنون لوازم جانبی اساسی ، به ویژه در شهرهای بزرگ وجود دارد. انتخاب کامل ما از ردیاب های GPS را برای موتور سیکلت ، یک سرمایه گذاری مفید برای زندگی روزمره کشف کنید.

ردیاب های GPS به طور فزاینده ای برای تجهیز تجهیزات مختلف ما متداول هستند. به عنوان مثال ، برای جلوگیری از تکیه دادن به کلیدهای ما ، به عنوان مثال می توانند لباس کلید را بپوشند. برای اسکوتر ، موتور سیکلت و اتومبیل ، همچنین ردیاب هایی برای قرار دادن وسیله نقلیه خود در هر زمان از روز وجود دارد.

در این انتخاب ، محصولات برجسته به شما امکان می دهد از تلفن هوشمند خود موقعیت موتور سیکلت یا اسکوتر خود را دنبال کنید. ردیاب GPS به شما امکان می دهد اگر یک حرکت مشکوک ثبت شده است ، تشخیص دهید. اگر متأسفانه وسیله نقلیه شما به سرقت رفته است ، ردیاب به شما امکان می دهد مکان آن را در زمان واقعی پیدا کنید. بهترین محصولات ژانر را در اینجا کشف کنید. اگر می خواهید از دوچرخه خود محافظت کنید ، ما همچنین مجموعه ای از بهترین ردیاب های GPS اختصاصی را داریم.

به منظور استفاده کامل از آن ، ما به انتخاب وسایل نقلیه برقی گرایش داریم:

 • بهترین اسکوتر برقی
 • بهترین دوچرخه های برقی
 • بهترین اسکوتر برقی
 • بهترین موتور سیکلت های الکتریکی
 • بهترین اتومبیل های برقی

Monimoto 7: بهترین ردیاب GPS برای موتور سیکلت

ردیاب Monimoto 7 برای موتور سیکلت و GPS

برند Monimoto نسخه GPS Tracker خود را برای وسایل نقلیه ارائه می دهد. Monimoto 7 با سهولت در استفاده از رقابت متمایز می شود. ابتدا ردیاب GPS باید نصب شود. با فرمت جمع و جور آن ، به راحتی می توان آن را روی موتور سیکلت یا اسکوتر قرار داد. شما باید از گردنبندهای سفت کننده اطمینان حاصل کنید و کاربرد موبایل را با همین نام ، موجود در فروشگاه Play و App Store نصب کنید.

در ساخت آن ، این محصول دارای دو باتری لیتیوم 1.5 ولت است که می تواند جایگزین شود. استقلال اعلام شده توسط این برند 12 ماه یا بیشتر است. ESIM یکپارچه است. این امر به شما این امکان را می دهد که در صورت استفاده از یک فعالیت غیرمعمول یا عدم وجود کلیدهای خود در هنگام شروع وسیله نقلیه ، در کمتر از یک دقیقه از طریق برنامه فراخوانی کنید. نشان تحویل شده با شما به شما امکان می دهد عملکرد ضد سرقت ردیاب را “خلع سلاح” کنید.

دو ماه اشتراک در طول خرید شما برای این ردیاب GPS برای موتور سیکلت ارائه می شود ، سپس دو یورو اشتراک ماهانه را در سیم کارت حساب کنید.

نقاط قوت مونیموتو

 • نصب آسان
 • استقلال یک ساله
 • واکنش پذیری

Georide: ایمنی موتور سیکلت در جیب شما

برند فرانسوی Georide با سومین نسل از ردیاب های GPS ، یک شیء با کیفیت کوچک را ارائه می دهد که قادر به مدیریت عناصر بسیار بیشتر از ایمنی ساده است. در این حالت ، راه اندازی فرانسوی ادعای رهبری ردیاب های GPS برای موتور سیکلت در فرانسه است. این نسخه سوم از Georide همچنین یک زنگ خطر ، یک ردیاب سقوط یا تصادف و یک ضد سرقت است. بدیهی است ، همه چیز با یک برنامه اختصاصی تلفن همراه کار می کند.

دو عمل برنامه ریزی شده است. اولین مورد اتصال Georide به موتور سیکلت شما است. لازم است که حداقل اسکلت وسیله نقلیه خود را برای نصب آن بدانید. در داخل آن یک سیم کارت است که اجازه می دهد تمام داده های لازم را برای استفاده و امنیت مناسب آن ارسال کند. بنابراین می توان در زمان واقعی موقعیت برچسب را دنبال کرد.

این کل هنوز با 329 یورو به بازار عرضه می شود ، که باید 5 یورو در اشتراک اضافه شود. بودجه قابل توجهی برای در نظر گرفتن.

نقاط قوت نسل سوم جورید

 • ساده برای استفاده
 • تطبیق پذیری عملکردها
 • موقعیت در زمان واقعی

Pegasus: ردیاب GPS برای موتور سیکلت بدون اشتراک

Pegase GPS Placeur

دوباره در اینجا ، این یک مارک فرانسوی است که خوب عمل می کند. مانند دو مدل ذکر شده در بالا ، هدف از این محصول جلوگیری از سرقت نیست ، بلکه ارائه امنیت اضافی و همچنین نظارت روزانه وسیله نقلیه شما است. ردیاب GPS برای Moto Pegasus در مقابل رقابت دارای یک دارایی واقعی است: عدم اشتراک آن با وجود تراشه یکپارچه سیم کارت.

نصب به روشی نسبتاً ساده انجام می شود. فقط کافی است Pegase خود را به موتور سیکلت در سطح باتری آن وصل کنید و سپس آن را در یک مکان امن ، آرم به سمت بالا قرار دهید. پس از ایجاد کل ، تمام آنچه باقی مانده است پیوند دادن محصول به برنامه موبایل Pégase Moto است. این با هر دو دستگاه Android و iOS سازگار است. پس از انجام اولین سفر شما ، یک نظارت دقیق و دقیق در تلفن هوشمند خود خواهید داشت.

کل از 299 یورو فروخته می شود. اما مراقب باشید ، این محصول در حال حاضر تا ماه سپتامبر خارج از انبار است.

نقاط قوت پگاسوس

 • بدون اشتراک برای پرداخت
 • نصب آسان
 • همچنین در خارج از کشور کار می کند

Invoxia: ردیاب GPS برای اسکوتر ارزان و با احتیاط

ردیاب

در این بخش بازار ، همه محصولات بسیار گران هستند. بنابراین سرمایه گذاری در بودجه موتور سیکلت کاملاً اساسی است. با استفاده از محصول از Invoxia ، شما تضمین می کنید کمتر از 100 یورو بپردازید. علاوه بر این ، خرید این بسته همچنین شامل 3 سال اشتراک است. سپس 10 یورو در سال بشمارید تا از پیگیری بهره مند شوید. مزیت محصول نیز تطبیق پذیری آن است ، زیرا می توانید این ردیاب را برای موتور سیکلت در یک ماشین قرار دهید.

مانند تمام محصولات تشکیل دهنده این انتخاب ، ردیاب GPS از Invoxia نیز با یک برنامه کاربردی موبایل اختصاصی کار می کند. نرم افزار ناشناس در فروشگاه Play و App Store در دسترس است. این شیء شامل سیم کارت نیست ، اما به لطف شبکه کم مصرف “Lora” کار می کند. شما هر 3 دقیقه یک GPS را به روز خواهید کرد. برنامه همچنین به شما امکان می دهد مناطقی را تعریف کنید تا هنگام بیرون آمدن برچسب به شما هشدار دهید.

از نظر استقلال ، Invoxia 6 ماه برگزار می کند و می توانید آن را از طریق کابل USB شارژ کنید.

نقاط قوت Invoxia

 • ردیاب GPS مقرون به صرفه
 • تطبیق پذیری محصول
 • یک باتری قابل شارژ

TRAKMY: موقعیت هر وسیله نقلیه را بکشید

ما مدتهاست که قبل از ارائه این محصول به شما فکر کرده ایم. در واقع ، به نظر نمی رسد که نتیجه با خریداران اجماع باشد. با این حال ، Trakmy نظر مشتریان ناراضی خود را در نظر می گیرد ، هر چه وسیله نقلیه مورد نظر. زیرا نقطه قوت ردیاب GPS تطبیق پذیری آن است. او قادر به تجهیز اتومبیل ، موتور سیکلت ، اسکوتر و حتی قایق است.

این پیشنهاد همچنین برای سهولت نصب آن مشخص است. ساخت ردیاب GPS برای موتور سیکلت ها امکان اصلاحات متعدد را فراهم می کند. یا از طریق پیچ هایی با استفاده از سوراخ های ارائه شده برای این منظور ، یا به لطف یک برچسب 3M برای خرید علاوه بر این. برنامه سازگار با Android و IOS امکان را برای مشخص کردن مناطق هشدار فراهم می کند ، اما همچنین یک تاریخ نظارت کامل ارائه می دهد. این نرم افزار کاملاً رایگان است.

کل هزینه 119 یورو ، با اولین سال اشتراک ارائه شده است. سپس ، 3.90 یورو پرداخت ماهانه به شما تحمیل می شود.

نقاط قوت Trakmy

 • مفید بر روی اسکوتر ، موتور سیکلت یا ماشین
 • برچسب های منطقه هشدار
 • استقلال 5 سال

Coyote Secure Rider: متخصصان اعتماد

برای منظم قیر ، Coyote یک نام آشنا است. این شرکت توسط یک سیستم جامعه ، بلکه خدمات نیز فعالیت می کند. با استفاده از راه حل Rider Secure Coyote ، شما حق دارید یک ردیاب GPS را که توسط یک حرفه ای قرار دارد قرار دهید. در مقدمه بدانید که این نصب 199 یورو برای شما هزینه خواهد کرد. می توان آن را هم در خانه و هم در امتیاز Carglass انجام داد.

ردیاب GPS هر دو به عنوان اسکوتر و موتور سیکلت در اتومبیل سازگار است. از نظر قیمت ، علاوه بر نصب ، این پیشنهاد به اشتراک پرداخت شده با 14.99 یورو در هر ماه نیاز دارد. شما همچنین به دو سال کامل متعهد هستید. ردیاب بیش از سه سال خودمختار خواهد بود.

وقتی متوجه ناپدید شدن وسیله نقلیه خود هستید ، برای شروع باید با خدمات Coyote تماس بگیرید. یک رویکرد تا حدودی خسته کننده که می تواند باعث اتلاف وقت شود.

نقاط قوت کویوت ایمن است

 • استقلال 3 ساله
 • غیر قابل کشف
 • یک سرویس در دسترس 24 ساعت شبانه روز

Apple Airtag: همراه ایده آل Tracer GPS

سیب

اولین بار طراحی شده است که به صفحه اصلی شما وصل شود ، Apple Airtag همچنین می تواند به یک برچسب مانیتورینگ فوق العاده مؤثر تبدیل شود. با استفاده از بلوتوث ، فقط صد متر طیف وسیعی دارد. این ممکن است محدود به نظر برسد ، اما وقتی به این واقعیت اضافه می کنیم این واقعیت است که هر آیفون اطراف می تواند آنها را تشخیص دهد ، تقریباً 800 میلیون کاربر برای شبکه Findmy تکمیل شده اند.

در عمل ، این شبکه امکان پیگیری در زمان واقعی در مناطق شهری را فراهم می کند. بنده شما روزانه از دوچرخه خود استفاده می کند و به دقت قابل توجه دستگاه گواهی می دهد. یکی از اصلی ترین مزایای Airtag این است که به هیچ اشتراک نیاز ندارد و یک سال استقلال (با باتری دکمه قابل تعویض) دارد.

همه چیز کامل نیست ، با این حال ، اگر وسیله نقلیه شما به عنوان مثال جابجا شود ، هشدار غیرممکن است. و اگر هیچ آیفون در این نزدیکی نباشد ، پیدا کردن آن از نظر منطقی غیرممکن خواهد بود. آخرین ضعف: Airtag نیاز به یک محصول اپل دارد. بنابراین اگر از طرفداران اندرویدی هستید ، استفاده از آن غیرممکن است.

اگر ما آن را به عنوان ردیاب اصلی GPS توصیه نکنیم ، Airtag به لطف نرخ مقرون به صرفه و اختیار خود ، یک سیستم پشتیبان گیری ضد پتک خوب خواهد بود. خود ماژول 35 یورو هزینه دارد که به آنها پشتیبانی می شود. بسیاری وجود دارند ، اما ما به ویژه از نینجا کوه قدردانی می کنیم. او به راحتی و با احتیاط مستقر می شود و هزینه زیادی ندارد. ما در مورد تست Apple Airtag ما در مورد آن با جزئیات بیشتری در مورد آن می گوییم.

نقاط قوت Apple Airtag

 • یک قیمت کوچک
 • تشخیص بسیار سریع و دقیق در مناطق شهری
 • استقلال یک سال و باتری قابل تعویض

چگونه ردیاب GPS خود را برای موتور سیکلت یا اسکوتر انتخاب کنیم ?

از کجا می توانید ردیاب GPS خود را روی موتور سیکلت خود قرار دهید ?

همانطور که در انتخاب ما دیده اید ، همه تولید کنندگان اتصالات مختلفی را برای محصولات خود ارائه می دهند. برخی مستقیماً به بسته الکتریکی وسیله نقلیه شما متصل می شوند در حالی که برخی دیگر مستقیماً در محفظه مورد نظر شما قرار می گیرند. اگر همه تولید کنندگان با سهولت نصب ارتباط برقرار کنند ، این وظیفه شماست که مطابق سطح دانش خود در مقابل وسیله نقلیه انتخاب کنید.

چرا از ردیاب GPS اسکوتر استفاده کنید ?

به دنبال ایده های دروغین نباشید ، یک شیء از ژانر را روی موتور سیکلت خود قرار دهید یا اسکوتر شما از پرواز بالقوه آن جلوگیری نمی کند. این فقط یک امنیت برای شما است و راهی آسان تر برای کمک به پلیس در صورت ناپدید شدن آن را پیدا می کند. بنابراین سرمایه گذاری در چنین شیء با قیمت موتور سیکلت در حال حاضر کمتر است. علاوه بر این ، برخی از دستگاه ها همچنین می توانند تطبیق پذیری کافی داشته باشند تا با یک ماشین یا حتی یک قایق نیز کار کنند.

ردیاب GPS موتور سیکلت و اسکوتر چگونه کار می کند ?

چندین فناوری برای کار با ردیاب GPS وجود دارد. بیشتر مدل های انتخاب ما حاوی سیم کارت در درون آنها از طریق شبکه GSM است. از طریق یک اشتراک ماهانه ، محصول حرکات غیرمعمول وسیله نقلیه شما را تشخیص می دهد و مستقیماً با شما تماس می گیرد. چه با یک تماس ، یک پیام کوتاه یا ایمیل. برخی از دستگاه ها به شما امکان می دهند مناطق هشدار را بلافاصله سیگنال حرکت مظنون موتور سیکلت خود را تعریف کنید. دیگران برای جلوگیری از اشتراک سیم کارت از طریق شبکه رادیویی می روند.

پیوندهای خاصی از این مقاله وابسته است. ما همه چیز را در اینجا توضیح خواهیم داد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

معاملات خوب Frandroid

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

با خبرنامه ما هیچ برنامه خوبی را از دست ندهید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

بهترین ردیاب GPS برای محافظت و اتصال موتور سیکلت آن

در صورت عدم مجهز بودن ، چگونه می توانید در بهترین شرایط به یک سفر جاده ای بروید بهترین ردیاب GPS برای موتور سیکلت? در این برنامه iPhone و Android می توانید با سهولت از موتور سیکلت خود محافظت کنید.

آمار دیداری

بهترین ردیاب GPS موتور سیکلت برای رفتن به یک سفر جاده ای

در صورت عدم مجهز بودن ، چگونه می توانید در بهترین شرایط به یک سفر جاده ای بروید بهترین ردیاب GPS برای موتور سیکلت? در این برنامه iPhone و Android می توانید با سهولت از موتور سیکلت خود محافظت کنید.

Georide به طور خودکار سفرهای شما را از طریق برچسب GPS موتور سیکلت و به شما امکان می دهد بعداً دوباره آنها را ببینید. اگر دو سفر متوالی از Tracker Georide Moto GPS انجام شده است ، می توانید آنها را با هم ادغام کنید تا آنها فقط یکی را انجام دهند و سپس آن را با فرمت صادر کنید .GPX به طوری که می توانید آن را از طریق هر مرورگر یا موتور سیکلت کتاب جاده ای دیگر بخوانید. شما حتی می توانید آن را برای دوستی که مایل به بارگیری برنامه موتور سیکلت Georide نیست ، ارسال کنید ، و هنوز هم قادر به کشف مسابقه شما ایجاد شده از ردیاب موتوری خودمختار خواهد بود.

بصری با ارتعاش Notif ، اشتراک موقعیت و صفحه اصلی در برنامه

یک ردیاب GPS موتور سیکلت برای کاهش تعداد پروازها

به رسمیت شناخته شده است که داشتن ردیاب GPS موتور سیکلت به کاهش تعداد پروازهای وسیله نقلیه کمک می کند. او همیشه در مورد کاهش خطر عمل نمی کند ، مگر اینکه دزد نگران باشد که متوجه جعبه GPS برای موتور سیکلت شود و از بازیگری جلوگیری کند ، اما به پیدا کردن آسان وسیله نقلیه کمک می کند تا وسیله نقلیه برداشته شود. شما یک قدم جلوتر از او بردارید ، زیرا می توانید به پلیس اطلاع دهید که به موقعیت ارائه شده توسط موتور سیکلت GPS Tracer با سیم کارت در دو چرخ خود می رود و قبل از اینکه دزد را لمس کند یا عزیز را برای پرواز قطعات شروع کند ، پیدا کنید مثال.

هدف ، در هنگام ایجاد ژئورید ، جبران ناکارآمدی زنگ صدا مستقل بود. ایده این است که موتور سیکلت خود را به یک ردیاب GPS تجهیز کنید که می تواند به مالک در مورد تشخیص لرزش غیرمعمول هشدار دهد ، و سپس آن را دقیقاً تا حد امکان ژئولوژیک کند. به منظور جلوگیری از هرگونه قطع برق ، Georide در صورت قطع داوطلبانه از باتری خودمختار نیز استفاده می کند. برچسب GPS ضد موتور سیکلت برای Android و iOS کار می کند.

تصویری موتور سیکلت با Notive

یک جعبه موتور سیکلت متصل که به عزیزانتان اطمینان می دهد

جعبه موتور سیکلت متصل ما به منظور اطمینان به کسانی که نزدیک راننده هستند طراحی شده است. بسیاری از آنها نگران هستند وقتی دوست ، برادر یا خواهر ، والدین یا فرزند وی بدون دانستن اینکه آیا در این راه هر حادثه ای برای او رخ خواهد داد ، با موتور سیکلت می روند.

Georide مجهز به یک ردیاب در حال سقوط است که به شما امکان می دهد در صورت سقوط راننده روی موتور سیکلت ، به افراد انتخاب شده هشدار دهید یا دچار حادثه شود. عزیزان شما در صورت دریافت این اعلان می توانند با کمک تماس بگیرند و به لطف ردیاب GPS موقعیت خود را به آنها بدهید.

تیم ما تصمیم گرفته است یک برنامه موتور سیکلت Android را تهیه کند که بدون فکر کردن به باز کردن آن در تلفن هوشمند شما می تواند کار کند. بنابراین ، تمام ظرفیت های آن حتی اگر فراموش نکنید که برنامه را راه اندازی کنید ، کاربردی خواهد بود.

یک تجربه باورنکردنی تجربه موتور سیکلت را دوباره کشف کرد

ما معتقدیم که هر دوچرخهسواری باید این آزادی را داشته باشد که بدون استرس ، اشتیاق خود را زندگی کند ، در امان باشد و با کسانی که برای او حساب می کنند در ارتباط باشند.

ردیاب موتور سیکلت

محصول/قهرمان/موتورسواری. png

مؤثرترین ردیاب GPS برای یافتن و محافظت از موتور سیکلت خود در برابر سرقت.

✅ بیش از 400000 مشتری فتح شده. �� چندین بار اهدا شد.

محصول/قهرمان/موتورسواری. png

نظارت بر GPS و تاریخچه ضد هشدار در استقلال در زمان واقعی تا 6 ماه اشتراک شامل 3 سال رادار مجاورت با زنگ زدن

در فرانسه ، 1 موتور سیکلت هر 10 دقیقه یا بیشتر از 50،000 موتور سیکلت در سال به سرقت می رود

ردیاب GPS Invoxia را کشف کنید ، راه حلی برای نظارت بر موتور سیکلت و یافتن آن در صورت پرواز.

Tracker GPS Invoxia روی دسته های دسته آویزان شده است

نظارت بر موقعیت GPS

موتور سیکلت خود را پیدا کنید و هر 3 ، 5 و 10 دقیقه موقعیت های آن را دنبال کنید ، به محض حرکت (بسته به پیکربندی و شبکه)

باتری

در صورت سرقت هرگز خود را بدون باتری پیدا نکنید. به لطف طراحی بهینه شده آن ، تا 6 ماه بین دو شارژ.

هدیه

3 سال اشتراک گنجانده شده در شبکه Lora یا Sigfox و سپس از 24.95 یورو در سال.

هوشیاری

سه فناوری جغرافیایی (بلوتوث ، Wi-Fi ، GPS) برای به حداکثر رساندن عملکرد ردیاب GPS شما.

یک شبکه نوآورانه اختصاص داده شده به اشیاء متصل

ردیاب GPS Invoxia بدون سیم کارت یا اشتراک ماهانه کار می کند. او از شبکه های کم جریان یا Sigfox کم استفاده می کند که به او اجازه می دهد تا نسبت به سایر ردیاب های GPS خودمختار و مؤثرتر باشد.

طرح شبکه ای که توسط GPS Tracker Invoxia استفاده می شود (در

توصیفات

چندین هزار وسیله نقلیه و کالاهای سرقت شده یافت شده

محصول عالی من موتور سیکلت خود را سرقت کردم و به لطف این ردیاب آن را پیدا کردم. توصیه می کنم.

شخصی می خواست دوچرخه را به کار من منتقل کند و او در این عمل گرفتار شد.

موتور سیکلت من به سرقت رفته و به لطف ردیاب و رادار بلوتوث با کمک پلیس که موتور سیکلت من در یک کامیون است متوجه شدم. پلیس برای بازیابی وسیله نقلیه پوند را آورد.

من دیروز به لطف خدمات پلیس موتور سیکلت خود را پیدا کردم. من از خدمات شما بسیار خوشحالم ، من خوب کار کردم تا یک ردیاب را روی موتور سیکلت خود نصب کنم. او در یک جعبه در زیرزمین بود.

اکنون برای من ضروری است. ردیاب بسیار قابل اعتماد و مؤثر است. این یکی که برای موتور سیکلت من استفاده می شود ، در زمان واقعی مکان خود و همچنین هشدارهای حرکتی ، تمایل به من می گوید. واقعاً چیزی برای گفتن نیست !

من در کمتر از 1 ساعت توانستم موتور سیکلت خود را پیدا کنم. ارتعاشات در ساعت 10:06 بعد از ظهر تشخیص داده شد ، موتور سیکلت چند کیلومتری خانه من منتقل شد و با کمک پلیس ساعت 11 بعد از ظهر. موتور سیکلت من دوباره در خانه من بود.

حتی باهوش تر با IFTTT

ردیاب GPS Invoxia می تواند با سایر برنامه ها در تعامل باشد. مثال: وقتی ماشین از گاراژ خارج می شود ، زنگ هشدار به طور خودکار شروع می شود. اگر فرزند شما مدرسه را ترک می کند یا از یک منطقه امنیتی از پیش تعریف شده خارج می شود ، می توانید ایمیل هایی را برای هشدار به شما دریافت کنید. در مواقع اضطراری ، یک دکمه هشدار به آن اجازه می دهد تا موقعیت خود را با کاربران حساب به اشتراک بگذارد. امکانات نامحدود است.

GPS Tracker Invoxia در مقابل موتور سیکلت

آنها به ما اعتماد دارند

آخرین مقالات را کشف کنید

آرم 01net

آرم به همراه خودکار

آرم autoxpo

آرم le-paris

آرم Les-numerics

آرم Mac4ever

آرم 01net

آرم به همراه خودکار

آرم autoxpo

آرم le-paris

آرم Les-numerics

آرم Mac4ever

ردیاب جی پی اس

موقعیت GPS هر 3 ، 5 یا 10 دقیقه

هشدار خروجی ورودی/منطقه

استقلال تا 6 ماه

سازگار با IFTTT

هشدار واقعی ضد وقت

رادار مجاورت با آهنگ زنگ

اشتراک شامل 3 سال است

کمک آنلاین

14 روز برای تغییر نظر خود

مشخصات فنی

چرخ فلک/بزرگ/Moto-1-Fr.jpg

در تماس باش

برای دریافت بهترین پیشنهادات ، اخبار و مشاوره های ما در پیش نمایش ثبت نام کنید

دو چرخ که هنوز هم تعداد زیادی دارند

در فرانسه هر 10 دقیقه یک موتور سیکلت به سرقت می رود ! در کل ، بیش از 100000 پرواز دو چرخ هر سال یا حدود 150 پرواز در روز مشخص می شود.

Tracker GPS Invoxia: یک راه حل کلید در دست برای محافظت از دو چرخ شما در برابر سرقت ..

ردیاب GPS برای موتور سیکلت های Invoxia به شما امکان می دهد تا هر زمان که روی وسیله نقلیه خود چشم خود را حفظ کرده و در صورت پرواز واکنش نشان دهید تا هرگونه اضطراب را از شما دور کند. این که آیا شما یک پیروزی 675 ، BMW R یا Suzuki 650 دارید ، هر موتورسیکلت سزاوار محافظت مؤثر از ضدیت است !

ردیاب GPS Invoxia ترکیب ، قابلیت اطمینان و اختیار. آن را در قسمت برتر یا زیر صندلی بکشید تا هر 3 ، 5 یا 10 دقیقه از موقعیت خود پیروی کنید و در صورت حرکت مشکوک ، تخریب یا تغییر تمایل (بیشتر از 30 درجه) در زمان واقعی هشدار دهید -هشدار سرقت.

… با استقلال ضبط و هزینه متوسط

این چراغ GPS از شبکه های Lora یا Sigfox با مصرف کم استفاده می کند ، که به آن اجازه می دهد از استقلال چند ماهه ، بدون سیم کارت و بدون هزینه های اضافی بهره مند شود: اشتراک به مدت 3 سال و سپس فقط از 24.95 یورو در سال گنجانده شده است.

تیم های ما باعث می شوند که ردیاب GPS به طور روزانه تکامل یابد ، به یاد داشته باشید که آن را به طور مرتب به روز کنید تا از آخرین ویژگی ها بهره مند شوید !