GPX Viewer – برنامه های موجود در Google Play ، بارگیری GPX Viewer – اوقات فراغت ، ورزش ، سفر – دیجیتال

بیننده GPX

منوی دیگر در سمت راست بالا (سه نقطه) است ، به شما امکان می دهد ردیابی جدیدی را باز کنید ، کارت خود را تغییر دهید ، به آب و هوا دسترسی پیدا کنید (نسخه Pro) ، یک تصویر (ایده آل برای نشان دادن شکل سفر روز خود) و دکمه های میانبر موجود در بالای صفحه اصلی را سفارشی کنید (پیش فرض: تغییر کارت و پرونده باز).

بیننده GPX

پرونده های GPX ، KML ، KMZ ، LOC را نمایش داده و ویژگی های بیشتری کسب کنید. دریابید که چرا ما یکی از بهترین برنامه های کارت آنلاین با رتبه بندی هستیم. GPX Viewer ردیاب نهایی GPS است: این امکان را به شما می دهد تا GPS ، ناشر ، تجزیه و تحلیل ، در زمان واقعی را دنبال کنید. شما از یک ابزار ناوبری ساده و کامل برای سفرهای و فعالیتهای خود در فضای باز بهره مند می شوید.

GPX ، KML ، KMZ و LOC
• مسیرها ، مسیرها و معیارها را در پرونده های GPX ، KML ، KMZ و LOC تجسم کنید
• از آن زمان ابرداده مسیرها ، جاده ها و نقاط را اصلاح کنید
• از مرورگر استفاده کنید که چندین پرونده را باز می کند و از تاریخ و موارد دلخواه پشتیبانی می کند
• فایلهای GPX را در GPZ و KML در KMZ (بایگانی ZIP) فشرده کنید

آمار سفر Detaille
• تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمار مسیرها و مسیرها
• گرافیک داده مانند ارتفاع یا سرعت را در مسیرها و مسیرهای خود دریافت کنید
• گرافیک و داده های دیگر مانند Cadence ، ضربان قلب ، دمای خارجی را دریافت کنید
• اطلاعات مربوط به نشانه ها را تجزیه و تحلیل کرده و نمادها را تنظیم کنید
• رنگ مسیرها و مسیرها را تغییر دهید
• مسیرها و مسیرها را به عنوان تابعی از ارتفاع ، سرعت ، کادو ، ضربان قلب و دمای خارج رنگ کنید

کارتهای آنلاین
• کارتهای متصل مانند Google Maps ، MapBox ، در اینجا ، Thunderforest و دیگران ، که از داده های OpenStreetMap گرفته شده است ، پیش نمایش: https: // go.جبهه.com/online (Mapbox ، اینجا و کارت های آنلاین Thunderforest باید خریداری شوند)
• OpenWeatherMap برای لایه های رنگی با توجه به شرایط آب و هوایی (باید خریداری شود)
• کارتهای TMS یا WMS را بصورت آنلاین سفارشی کنید

یک ابزار ساده ناوبری
• وضعیت GPS خود را روی کارت تماشا کنید
• با تنظیم موقعیت کارت روی صفحه ، موقعیت GPS خود را به طور مداوم دنبال کنید
• کارت را با توجه به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی یا مدیریت داده GPS خود محور کنید
• با این نظارت GPS و ویژگی های مهم کارت ، GPX Viewer می تواند به عنوان یک ابزار ساده ناوبری استفاده شود
• اعلان ارسال شده هنگامی که موقعیت GPS با فاصله قابل تنظیم نزدیک به نقطه عطف است

ادغام کتاب پیگیری
• آثار و مسیرهای ایجاد شده در دفترچه را همگام سازی کنید – https: // trackbook.برخط

GPX Viewer کاملاً قابل تنظیم است. شما می توانید آن را مطابق نیاز خود تنظیم کنید!

اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته ، کارت های آنلاین ، ابزارهای ناوبری ساده و کارآمد ، یک ردیاب GPS ، GPS برای آهنگ ها ، آمار دوره و سایر ویژگی های مفید بیننده GPX بهترین برنامه برای شما باشد!

بیننده GPX

GPX Viewer – آهنگ ها ، جاده ها و نقاط یک برنامه نقشه برداری و جغرافیایی رایگان است که به شما امکان می دهد از ردپای GPX (و سایر قالب ها) استفاده کنید و موارد جدیدی را ایجاد کنید.

چرا از بیننده GPX استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه بیننده GPX چیست؟ ?

استخوانهای بیننده gpx سازگار است ?

بهترین گزینه برای بیننده GPX چیست ?

شرح

GPX Viewer ابزاری برای نقشه برداری و جغرافیایی است. شما در حال مسافرت هستید ? شما پیاده روی یا فعالیت های دیگر در فضای باز را تمرین می کنید ? GPX بیننده شما را در تمام ماجراهای شما همراهی می کند.

استفاده بسیار آسان ، برنامه شما را مستقیماً روی کارت قرار می دهد. می توانید مسیرهای GPS را در زمان واقعی ، بر روی کارتهای مفصل ، مانند Google Maps, MapBox ، در اینجا ، Thunderforest ، OpenStreetMap و دیگران. از قالب های مختلف ردیابی ، از جمله GPX ، KML ، KMZ و LOCE پشتیبانی می کند.

شما قادر خواهید بود برای تجزیه و تحلیل عملکرد و بهبود آنها ، از آثار ثبت شده ، کیلومتر و ارتفاع ، ارتفاع ، کادر ، ضربان قلب و دمای خارج ، آمارهای مفصلی بدست آورید. همچنین می توانید از سفرهای خود در کارت پشتیبان تهیه کنید.

چرا از بیننده GPX استفاده کنید ?

GPX Viewer یک سیستم GPS است که بسیار فراتر از برخی برنامه های رقیب است. در واقع ، این یک ابزار ردیابی GPS است. می توانید از آن برای مشاهده پرونده های GPX ، KML ، KMZ و LOC استفاده کنید ، بلکه برای ایجاد موارد جدید از سوابق خود نیز استفاده کنید.

از نظر نقشه برداری ، GPX Viewer کارت خاصی ارائه نمی دهد ، می توانید از کارت تولید شده توسط استفاده کنید Google Maps, آن از OpenStreetMap یا دیگران (öpnvkarte ، cyclosm ، openpomap ، stamen و غیره.). لطفا توجه داشته باشید ، برخی از نقشه ها پرداخت می شوند. به این ترتیب ، پیش زمینه ای را که برای ناوبری خود ترجیح می دهید دارید. توجه داشته باشید که کارت پیش فرض آن Google است.

بیننده GPX

این برنامه موبایل عمدتاً برای کوهنوردان ، دوچرخه سواران ، واکرها و غیره در نظر گرفته شده است. برای استفاده از آن ، شما باید یک تلفن هوشمند Android (نسخه iOS) داشته باشید. این امکان را به شما می دهد تا از طریق ضبط آثار موجود را دنبال کنید یا موارد جدیدی را ایجاد کنید. همچنین توجه داشته باشید که GPX Viewer با سرویس TrackBook سازگار است که به شما امکان می دهد آهنگ های GPX ایجاد کنید. اگر یک حساب کاربری TrackBook دارید ، می توانید آن را با GPX Viewer همگام سازی کنید.

رابط کاربری بسیار آسان است. هنگام راه اندازی ، منوی اصلی روی صفحه نمایش داده می شود ، می توانید با کلیک روی قسمت سمت راست آن را جمع کنید (جایی که حدس می زنید کارت پشت آن). می توانید در هر زمان با کلیک بر روی نماد ساخته شده از سه میله افقی (منوی همبرگر) واقع در بالا سمت چپ به شما یادآوری کنید.

بیننده GPX

از این منو ، می توانید تمام ردپای ذخیره شده در دستگاه خود را نمایش دهید ، پایین کارت را تغییر دهید تا توپوگرافی یا ماهواره نمایش داده شود (اگر کارت مورد استفاده شما پشتیبانی می شود و به اینترنت وصل شده اید). برای کاربران دارای نسخه Pro ، توجه داشته باشید که این نیز جایی است که می توانید دکمه ضبط ردیابی را فعال کنید.

منوی دیگر در سمت راست بالا (سه نقطه) است ، به شما امکان می دهد ردیابی جدیدی را باز کنید ، کارت خود را تغییر دهید ، به آب و هوا دسترسی پیدا کنید (نسخه Pro) ، یک تصویر (ایده آل برای نشان دادن شکل سفر روز خود) و دکمه های میانبر موجود در بالای صفحه اصلی را سفارشی کنید (پیش فرض: تغییر کارت و پرونده باز).

سپس فقط باید با فرمت GPX یا KML کارت باز کنید. مسیر سپس ظاهر می شود. اگر رنگ ردیابی مناسب شما نیست ، می توانید آن را از طریق منوی اصلی تغییر دهید. توجه داشته باشید که ، مانند همه سیستم های GPS ، GPX Viewer موقعیت شما را در زمان واقعی از طریق یک نقطه نشان می دهد (که رنگ آن بسته به کارت مورد استفاده می تواند متفاوت باشد).

بیننده GPX

اگر نیاز به استفاده از GPX Viewer در یک منطقه پذیرش کم دارید ، یا اگر بسته شما به شما اجازه نمی دهد کارت را در زمان واقعی بارگیری کنید ، بدانید که نسخه حرفه ای برنامه به شما امکان می دهد کارت ها را ذخیره کنید تا از آنها آفلاین استفاده کنید.

بیننده GPX است ?

در واقع می توانید از GPX Viewer به صورت رایگان استفاده کنید ، به سادگی آن را از طریق لینک مستقیم ما به فروشگاه Play بارگیری کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که این محدود است ، اگرچه مطابق نیاز شما کاملاً قابل استفاده است ، علاوه بر این یک باند تبلیغاتی در پایین برای نسخه Pro دارد.

برای استفاده از همه کارکردها ، به GPX Viewer Pro نیاز دارید. علاوه بر ویژگی هایی که قبلاً به صورت رایگان درج شده است ، امکان بارگیری کارت به منظور دسترسی به آن به صورت آفلاین ، ضبط مسیرها (با صادرات GPX یا KML) از جمله سرعت و ارتفاع و پیش بینی آب و هوا (7 روز) ارائه می دهد.

برای رفتن به Pro ، می توانید به منوی نسخه رایگان بروید و یک خرید یکپارچه انجام دهید ، یا مستقیماً به فروشگاه Play بروید و برنامه کامل GPX Viewer Pro را خریداری کنید.

اخبار آخرین نسخه بیننده GPX چیست؟ ?

برنامه به طور مرتب برای بهبود تجربه کاربر به روز می شود.