Grindr for Android – بارگیری APK از Uptodown ، بارگیری Grindr (رایگان) در iOS ، Android – کتابخانه نرم افزار

برنامه Grindr

Grindr با حضور در بیش از 190 کشور و با بیش از هفت میلیون مرد ثبت نام شده ، بزرگترین شبکه اجتماعی برای بچه های همجنسگرا ، دوجنسگرا و ناهماهنگ در جهان است. این ابزار ارتباط بین دو نفر را از هر جای دنیا بسیار تسهیل می کند و برای استفاده هر کسی واقعاً در دسترس است.

گودال

Grindr یک شبکه اجتماعی است که بچه های همجنسگرا و دوجنسگرا را که می خواهند با سایر افراد در نزدیکی آنها به روشی کاملاً و ناشناس ملاقات کنند ، بدون نیاز به اطلاعات شخصی و یا مجبور به پر کردن پروفایل با اطلاعات محرمانه برای ثبت نام ، گرد هم می آورد.

این برنامه از مکان دقیق هر کاربر استفاده می کند ، که این افراد را برای پیدا کردن دیگران که در نزدیکی آنها هستند ، تسهیل می کند. در یک نگاه می توانید پیدا کنید که کاربران نزدیک هستند و در این لحظه دقیق آنلاین هستند.

شما می توانید پروفایل های موجود را با توجه به مقادیر خاصی فیلتر کنید که به شما در یافتن آقایانی که نزدیک به سلیقه ها و ترجیحات خاص شما هستند کمک می کند. بنابراین ، شما می توانید آن را حل و فصل کنید تا فقط با افرادی که در سن خاصی هستند ، صحبت کند ، ظاهر خاصی دارد یا به دنبال یک نوع خاص از رابطه هستید.

در هر مکالمه می توانید متن ، عکس و مکان های دقیق را وارد کنید ، یا در صورت انجام این کار ، کاربر را مسدود کنید. هنگامی که چت با یک پسر شروع می شود ، اگر شهرها را تغییر ندهید ، مکالمه باقی می ماند تا بتوانید بدون توجه به فاصله ، با آنها ادامه دهید. علاوه بر این ، در گپ خصوصی که با مخاطب دیگر ایجاد می کنید ، می توانید با داشتن حریم خصوصی بیشتر و بدون محدودیت عکس هایی ارسال کنید.

Grindr با حضور در بیش از 190 کشور و با بیش از هفت میلیون مرد ثبت نام شده ، بزرگترین شبکه اجتماعی برای بچه های همجنسگرا ، دوجنسگرا و ناهماهنگ در جهان است. این ابزار ارتباط بین دو نفر را از هر جای دنیا بسیار تسهیل می کند و برای استفاده هر کسی واقعاً در دسترس است.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 6 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

اندازه پرونده Grindr APK برای Android چیست?

پرونده APK Grindr حدود 150 مگابایت را اشغال می کند. بنابراین برای استفاده از برنامه به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج نخواهید داشت.

آیا می توان از Grindr به صورت رایگان در Android استفاده کرد?

بله ، استفاده از Grindr در Android رایگان است. طبق معمول با این نوع برنامه برای دیدار با افراد ، Grindr شامل خریدهای درون برنامه ای است که مزایای خاصی به شما می دهد.

چه تعداد پروفایل می توانم هر دو را در Grindr تجسم کنم?

در Grindr ، شما می توانید تا 600 پروفایل مشورت کنید تا با افراد جدید در نزدیکی خود ملاقات کنید. این پروفایل ها در کاربرد اصلی برنامه ظاهر می شوند.

آیا می توانم پروفایل هایی را که مین را در Grindr تماشا می کردند ، ببینم?

بله ، می توانید پروفایل هایی را که در Grindr تماشا کرده اید ، به شرط اینکه در نسخه برتر برنامه مشترک شده باشید ، مشاهده کنید. این یکی از مزایایی است که می توانید در برنامه دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.گودال.اندروید
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی شبکه های اجتماعی
زبان فرانسوی

گودال

گودال

Grindr یک برنامه ملاقات موبایل برای مردان همجنسگرا یا دوجنسگرا است. این سرویس در سال 2009 توسط نهاد در نزدیکی Buddy Finder ، LLC و کارآفرین جوئل سیمخای در ایالات متحده راه اندازی شد. وی بعداً با دانستن اینکه وی با ثبت نام 30،000 کاربر پس از ذکر وی در برنامه تلویزیونی ، اوج کاربران در انگلستان داشته است ، محبوبیت خود را به دست آورد تخت گاز .

در این فرآیند ، بنیانگذار اظهار داشت که گریندر در بیش از 192 کشور جهان در سراسر جهان فعالیت می کند ، برنامه موبایل دارای فعالیت قوی در اروپا ، آمریکا و جاهای دیگر است. در سال 2022 ، بیش از 13 میلیون کاربر داشت.

نحوه استفاده از Grindr ?

بارگیری Grindr آسان است ، با ایجاد یک حساب کاربری در برنامه تلفن همراه شروع کنید. به محض انجام این کار ، شما باید جغرافیایی را فعال کنید زیرا این سرویس بر این اساس است که به شما اجازه می دهد تا با افراد اطراف ملاقات کنید. سپس می توانید با اضافه کردن نام مستعار ، توضیحات و عکس ها ، نمایه خود را ایجاد کنید.

علاوه بر این ، تصاویر شما می توانند در Grindr عمومی یا خصوصی باشند ، می توانید آلبوم های خصوصی ایجاد کنید که فقط با کاربران مورد نظر خود به اشتراک می گذارید.

با Grindr ، می توانید از فیلترها استفاده کنید تا تحقیقات خود را شخصی سازی کنید تا با افرادی که به دنبال همان چیزهای شما هستند ملاقات کنید. برای انجام این کار ، می توانید برچسب ها را به علایق خود اضافه کرده و از آن در تحقیقات خود استفاده کنید.

در غیر این صورت ، Grindr دارای پیام های خصوصی است که می توانید به راحتی در عکس های خصوصی ارتباط برقرار کنید و تبادل کنید. به طور موازی ، می توانید اعضای خود را به موارد دلخواه خود اضافه کنید یا گزارش دهید و افراد را مسدود کنید.

بارگیری Grindr رایگان است ، برای نصب برنامه تلفن همراه در تلفن هوشمند خود نیازی به پرداخت ندارید. پس از آن ، شما می توانید از پیشنهاد رایگان راضی باشید یا خود را به سمت فرمول های پرداخت شده xtra و نامحدود گرایش دهید. در این حالت ، بسته به اشتراک شما ، اشتراک بین 9 تا 11 دلار در هفته باز می گردد.

با استفاده از یک اشتراک پرداخت شده به چرخ ، از چندین مزیت بهره مند می شوید ، از جمله عدم وجود تبلیغات ، بلکه به طور همزمان 600 پروفایل را مشاهده می کنید ، افرادی که در حال حاضر آنلاین هستند و با عکس پروفایل می کنند. این همچنین به شما امکان می دهد فیلترها را بر اساس مکان ، وضعیت رابطه و موارد دیگر اضافه کنید.

سازگاری برنامه جلسه چیست؟ ?

Grindr را می توان از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی بارگیری کرد. هدف این است که برنامه تلفن همراه را از آنجا که مبتنی بر جغرافیایی است ، نصب کنید ، در این صورت این پلت فرم با Android و iOS سازگار است.

گزینه های Grindr چیست ?

Grindr برنامه جلسه مرجع در هنگام پرداختن به مردان همجنسگرا و دوجنسگرا است. این مبتنی بر جغرافیایی است تا بتوانید با کاربران اطراف ملاقات کنید. به طور کلی ، ویژگی های کلاسیک مانند ایجاد یک پروفایل با نام اول ، توضیحات و عکس ها یا امکان برقراری ارتباط از طریق پیام رسانی فوری وجود دارد. از طرف دیگر ، بدانید که گزینه های دیگری برای این سرویس وجود دارد ، مانند Tinder.

اگر نمی خواهید Grindr را بارگیری کنید ، بدانید که می توانید Tinder را انتخاب کنید. در واقع ، برنامه جلسه این امکان را برای شما نشان می دهد که آیا می خواهید با مردان ، زنان یا هر دو ملاقات کنید. یک بار دیگر ، بهترین نتیجه این است که از برنامه در تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، با Android و iOS کار می کند. شما می توانید روی پیشنهاد رایگان حساب کنید یا یک اشتراک ماهانه را در نظر بگیرید که قیمت آن با توجه به معیارهای مختلف غیر عمومی ، مانند سن یا جنسیت متفاوت است. در هر صورت ، شما بین فرمول های Plus ، Gold و Platinum انتخابی دارید.

مانند Grindr ، Tinder یک برنامه موبایل است که بر اساس جغرافیایی ساخته شده است. از تنظیمات می توانید حداکثر فاصله یا گروه سنی و ژانر افرادی را که می خواهید ملاقات کنید اضافه کنید. پس از آن ، این سرویس پروفایل هایی را بر اساس این معیارها ارائه می دهد و شما باید آنها را به سمت راست یا چپ صفحه تغییر دهید. در صورت مانند Mutuel ، شما می توانید از طریق پیام های مستقیم ارتباط برقرار کنید.

در غیر این صورت ، شعار نیز وجود دارد ، یک سرویس جلسه که توسط. خود بنیانگذار Grindr. این در طی سال 2022 راه اندازی شد ، بنابراین برای لحظه ای بسیار محبوب تر از همتای خود است ، لازم است که در سالهای آینده در حال توسعه باشد. در ضمن ، این یک برنامه تلفن همراه است که با Android و iOS کار می کند. در مواجهه با رقیب خود ، این برنامه در حال شرط بندی عکس هایی از چهره های هوش مصنوعی و ممنوعیت ارسال عکس های جنسی است. در غیر این صورت ، از نظر ویژگی ها کاملاً مشابه است.