پیدایش جدید GV80 را کشف کنید | Genesis ، Genesis GV80 Cup Concept در SUV متوسط ​​اسپرت – راهنمای ماشین

Genesis GV80 Cup Concept به SUV متوسط ​​ورزشی ورزشی اشاره دارد

همانطور که در بالا ذکر شد ، Genesis GV60 نیز بر فناوری تأکید دارد. یکی از ویژگی های آینده نگر برای بخشی از این بسته ، تشخیص چهره CAMRA در قسمت بیرونی است که درایور را مشخص می کند و به طور خودکار درها را باز می کند – بدون کلید یا تلفن هوشمند مورد نیاز.

Genesis GV80

با یک سیستم تعلیق کنترل الکترونیکی برای یک لوله نرم و یک دیفرانسیل کشویی محدود الکترونیکی دیفرانسیل برای کنترل در همه شرایط ، شما و حداکثر شش مسافر با آرامش و آرامش به مقصد خود خواهید رسید.

واضح تر ببینید

داشبورد سه بعدی 12.3 اینچ از حرکت چشمان شما برای وضوح بهینه پیروی می کند. صفحه نمایش اطلاعاتی 14.5 اینچی دارای سیستم ناوبری واقعیت افزوده ما است. این سیستم حتی بدون نیاز به انتقال به یک فروشنده ، به پیدایش وصل می شود تا به روزرسانی های نرم افزاری را در زمان واقعی انجام دهد.

سفر در کلاس اول

وسیله نقلیه شش نفره اختصاصی ما دارای صندلی های ردیف سوم است. مسافران ردیف دوم از صفحه های سرگرمی فردی بهره مند می شوند. همه از لمس چرم و چوب ناپا قدردانی می کنند. سیستم لغو سر و صدای جاده باعث می شود صدای سیستم صوتی واژگان در 18 بلندگو حتی بهتر باشد.

با اطمینان به همه جا بروید

با قدرت حداکثر 300 اسب بخار و حالت میدان ، تقریباً می توانید به همه جا بروید. کمک رانندگی فعال در بزرگراه (HDA II) شما را در مسیر مناسب نگه می دارد و کیسه هوا در جلو منحصر به فرد ما به شما امکان می دهد تا با امنیت کامل به مقصد خود برسید.

Genesis GV80 2.5T 223 کیلو وات (304 اسب بخار) بنزین AWD ، گیربکس 8 -speed – کل مصرف (چرخه مختلط): 11.1 L/100 کیلومتر ؛ نمایش2 (Cyle مخلوط): 248 گرم در کیلومتر (مقادیر WLTP)*. رده بهره وری انرژی g. اینجا کلیک کنید برای دیدن یک نمایش بصری از گروه بهره وری انرژی. نمایش2 حاصل از تولید سوخت: 58.50 گرم در کیلومتر.

Genesis GV80 3.0d 200 کیلو وات (272 اسب بخار) دیزل AWD ، گیربکس 8 -speed – کل مصرف (چرخه مختلط): 9.3 لیتر/100 کیلومتر ؛ نمایش2 (Cyle مخلوط): 243 گرم در کیلومتر (مقادیر WLTP)*. رده بهره وری انرژی g. اینجا کلیک کنید برای دیدن یک نمایش بصری از گروه بهره وری انرژی. نمایش2 ناشی از تولید سوخت: 47.24 گرم در کیلومتر. معادل بنزین: 10.60 لیتر در 100 کیلومتر.

GV80 Luxury Plus

لوکس در تمام عظمت آن

GV80 Luxury Plus پرچمدار دامنه پیدایش است. طراحی بزرگ شش نفره به همه اجازه می دهد تا از راحتی نهایی لذت ببرند و هر سفر را واقعاً لذت بخش می کند.

Genesis GV80 Cup Concept به SUV متوسط ​​ورزشی ورزشی اشاره دارد

Genesis از مفهوم جام GV80 در طی یک رویداد اختصاصی در Genesis House New York در دوشنبه شب رونمایی کرد و به ما نشان داد که نام تجاری لوکس کره ای ژانر SUV مانند جام را انتخاب می کند.

این وسیله نقلیه با داشتن ماگما با رنگ نارنجی روشن ، بیشتر نشانه های طراحی را که ژن ها را از هم جدا می کند ، حفظ می کند ، شامل Grille Grille G-Matrix و همچنین لامپ های Quad در جلو است.

  • همچنین: 2023 Genesis Electried GV70: به طرز ماهرانه ای اجرا شد
  • همچنین: 2023 Genesis Electried GV70 بالاتر از بیشتر رقبا است

تفاوت با GV80 استاندارد ، ادامه لامپ های جلو به گلگیرها ، همراه با Illumina “طراحی شده توسط Genesis” در قسمت پایین گلگیرهای مذکور است.

در قسمت عقب ، سیالیت آیرودینامیکی بهینه شده Cup Concept GV80 توسط یک اسپویلر عقب بالا و لب اسپویلر روی اردک مقعر بیضوی پیچیده است. در همین حال ، لامپ های دم دوگانه واحدهای گسترده ای هستند که در اطراف گوشه ها می پیچند و به گلگیرهای عقب گسترش می یابند.

اندازه چرخ های آلومینیومی جعلی جدید پنج حرفی خاص نیست ، اما احتمالاً 22-23 نشان می دهد که چقدر کوچک به نظر می رسد ترمز.

فضای داخلی مفهوم GV80 Cup در تضاد با چرم سیاه و جیر جیر با دوخت دوتایی ، لوله کشی نارنجی و الیاف کربن در سطوح عملکردی است.

فرمان سه سخنان نقش مهمی در تأکید بر اسپرت وسیله نقلیه دارد ، درست مانند چهار صندلی سطل که باعث افزایش پشتیبانی بدن در حین گوشه و کنار گوشه گوشه می شود. و این را بدست آورید: سفتی ساختاری بدن با یک بریس محکم در پشت صندلی های عقب تقویت می شود.

در حالی که ما انتظار نداریم که آن را به تولید بر روی یک مدل Genesis تبدیل کند ، به ما گفته شده است که مفهوم GV80 به عنوان پیش نمایش برنامه های آینده شرکت عمل می کند. آیا پیدایش به تازگی با یک نوع برش از GV80 پیش می رود? شاید. آیا می توانیم معادل پیدایش از SUV برقی سه ردیف Kia EV9 را ببینیم? اون وای عالی باش.

پوشش ما از نمایشگاه اتومبیل 2023 نیویورک را برای فاش کردن بیشتر مانند این از دست ندهید.

Genesis GV60 SUV برقی بیشتر با مشخصات چشمگیر دفع شد

راهنمای ماشین این هفته به اولین ارائه رسمی Genesis GV60 ، اولین وسیله نقلیه برند کره ای کره ای ، دعوت شد. مدیران شرکت این بار با تأکید بر فناوری و عملکرد ، جزئیات بیشتری را ارائه دادند.

به طور طبیعی ، Genesis GV60 بر روی پلت فرم جدید E-GMP ساخته شده با Hyundai Ioniq 5 و Kia EV6 ، دو EV اختصاصی دیگر که کانادایی ها قادر به خرید در سال 202222 هستند ، ساخته شده است.

  • همچنین: Genesis برای ارائه ترکیب فقط EV تا سال 2025
  • همچنین: GV60 به عنوان اولین SUV تمام الکتریکی Genesis رونمایی شد

GV60 یک ظاهر طراحی شده خاص خود ، از نژاد ، با شکل های نرم تر و گرد تر ، در حالی که بسیاری از نشانه های طراحی پیدایش مانند لامپ های چهار خطی امضاء.

در داخل ، یک صفحه نمایش عظیم نیمی از عرض وسیله نقلیه را شامل می شود و سنجهای سنتی را در این فرآیند جایگزین می کند. همچنین قابل توجه است که کریستال کره ، یک سیم به شکل توپ به شکل توپ که به طور شهودی به رانندگان اطلاع می دهد هنگامی که GV60 آماده رانندگی است (و هنگام خاموش شدن وسیله نقلیه به عنوان روشنایی خلق و خوی خدمت می کند). مطمئناً این یک اسباب بازی خوب است ، اما چه اتفاقی می افتد که هنگام شکست و شما باید آن را ترمیم کنید?

فقط یک باتری

در حالی که Ioniq 5 و EV6 انتخابی از دو باتری را ارائه می دهند ، Genesis GV60 منحصراً با بزرگتر خواهد بود ، که دارای ظرفیت 77 است.4 کیلووات ساعت. دامنه تا 451 کیلومتر تخمین زده می شود ، اگرچه هنوز تعداد دقیق کانادا اعلام نشده است. برای رکورد ، Ioniq 5 مجهز به همان باتری قادر به سفر 480 کیلومتر است.

در بازار خانگی کره جنوبی ، Genesis GV60 در هر دو تنظیمات تک و دو حرکتی در دسترس خواهد بود. باز هم ، ما نمی دانیم که آیا این مورد در اینجا خواهد بود. Genesis Canada ممکن است خیلی خوب تصمیم بگیرد که فقط با یک نوع AWD دو حرکتی برود.

در مورد شارژ ، GV60 با لودرهای سریع DC تا 350 کیلووات سازگار خواهد بود ، و این امکان را برای شارژ باتری از 10-80 سوراخ فقط در 18 دقیقه فراهم می کند. مشابه با فناوری Ioniq 5 ، وسیله نقلیه برای بارگیری (V2L) صاحبان را قادر می سازد تا با استفاده از باتری GV60 ، دستگاه های برق را در حال حرکت شارژ کنند.

حالت های تقویت و رانش

پیدایش به ما گفت GV60 فقط اولین EV نیست بلکه سریعترین آن است. یک مدل عملکرد با 320 کیلووات (429 اسب بخار) و 446 پوند فوت گشتاور برنامه ریزی شده است. اما این را بدست آورید: این یک حالت تقویت کننده خواهد داشت که بازده زمانی موقتی به 360 کیلووات (482 اسب بخار) و گشتاور به 516 پند پا می پردازد و این امکان را می دهد 0-100 کیلومتر در ساعت فقط در ثانیه اجاق گاز.

علاقه مندان به رانندگی اسپرت مورد تجاوز قرار می گیرند زیرا Genesis یک ترفند جالب دیگر در آستین خود دارد: حالت رانش. بله ، این یک شر خواهد بود که می توانید به پهلو رانندگی کنید و از آن لذت ببرید. حالت رانش ضمن ارسال گشتاور بیشتر به چرخ های عقب ، کنترل پایداری را غیرفعال می کند.

تشخیص چهره

همانطور که در بالا ذکر شد ، Genesis GV60 نیز بر فناوری تأکید دارد. یکی از ویژگی های آینده نگر برای بخشی از این بسته ، تشخیص چهره CAMRA در قسمت بیرونی است که درایور را مشخص می کند و به طور خودکار درها را باز می کند – بدون کلید یا تلفن هوشمند مورد نیاز.

در داخل ، یک اسکنر اثر انگشت برای شروع وسیله نقلیه به جای فشار دادن یک دکمه یا استفاده از یک برنامه تلفن همراه وجود خواهد داشت.

علاوه بر این ، دوربین ها به منظور انتخاب نقاط کور ، آینه های جانبی کنوانسیون را جایگزین می کنند ، با تصویر نمایش داده شده در دو صفحه کوچک واقع در گوشه های جلوی کابین. این یک ویژگی کره ای است ، به خاطر شما ، و احتمال دارد حداقل در ابتدا در کانادا قانونی نباشد.

Genesis GV60 در پاییز و در آمریکای شمالی در سال آینده در کره جنوبی راه اندازی می شود ، احتمالاً به عنوان یک مدل 2023. اطلاعات اختصاصی برای بازار کانادا در ماه های آینده سال خواهد شد. ما شما را پست خواهیم کرد.