تست درخشش Heatzy: یک رادیاتور مقرون به صرفه و کامل – تست خلبان دیجیتال ، Heatzy: به سادگی رادیاتورهای برقی خود را وصل کنید! دیجیتالی

تست خلبان Heatzy: به سادگی رادیاتورهای برقی خود را وصل کنید

قبل از بستن همه چیز ، Heatzy پیشنهاد می کند که آیا این پرونده به خوبی با رادیاتور ارتباط برقرار می کند. برای انجام این کار ، لازم است که جریان الکتریکی را دوباره فعال کرده و حالت ترموستات را در منوهای رادیاتور فعال کنید. او با توجه به برند متفاوت نامگذاری شده است: بنابراین دریغ نکنید که خود را در کتابچه راهنمای کاربر رادیاتور خود غوطه ور کنید. به نظر می رسید عاقلانه است که Heatzy حداقل نشانه هایی را برای بهترین تولید کنندگان شناخته شده ارائه می دهد … در مورد ما ، ما باید خود را در حالت “prog” قرار دهیم و سپس گزینه “خلبانی توسط ماژول خارجی” را فعال کنیم.

تست درخشش گرمایی: یک رادیاتور متصل مقرون به صرفه و کامل

یادداشت نوشتن: 4 از 5

در حال حاضر به دلیل راه حل های خود که به شما امکان اتصال هر رادیاتور برقی را می دهد ، Heatzy با درخشش آن حتی بیشتر می رود ، یک انتقال دهنده پر از گزینه ها. اینجا آزمون اوست.

ارائه

درخشش یک رادیاتور برقی است که در سه قدرت (1000 ، 1500 و 2000 W) در دسترس است تا بتواند با سطح و حجم اتاق مورد استفاده قرار گیرد. آنها با قیمت های مربوطه 159 ، 179 و 209 € ارائه می شوند. شما آن را حدس زده اید ، ایده این است که بتوانید رادیاتور متصل خود را از راه دور کنترل کنید: آن را روشن یا خاموش کنید ، آن را برنامه ریزی کنید ، تنظیمات و غیره را پیکربندی کنید., البته البته برای صرفه جویی در مصرف انرژی ضمن بهبود راحتی.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

عکسبرداری

برای آزمایش ما که در بخشی از پانزده متر مربع انجام شده است ، ما مدل 1500 W را حفظ کردیم که اندازه گیری 595 80 80 x 565 میلی متر برای وزن تقریبی 13 کیلوگرم است. رادیاتور با بدنه فلزی سفید است. در داخل ، ما یک بدن گرمایش سرامیکی پیدا می کنیم. این ماده گرما را ذخیره می کند تا آن را به روشی ثابت و همگن پخش کند. این فناوری طبق مارک تجاری اجازه می دهد. “برای ترکیب تابش فوری و گرمای ملایم“”.

در بالا ، یک صفحه کنترل لمسی برای کنترل رادیاتور بدون نیاز به ترسیم تلفن هوشمند خود وجود دارد. پایان کل صحیح است ، اما ما با نگاه کردن به آن ، به ویژه در مورد همایش های مارک های اصلی ، بهتر دیده ایم. این قابلیت اطمینان محصول را فرض نمی کند ، اما نقاشی قطعات فلزی در مکان های خاصی کامل نیست. هیچ چیز فلج کننده و مهمتر از همه چیز قابل مشاهده نیست ، زیرا گسل های نوری مشاهده شده در پشت رادیاتور یا حتی در زیر قرار دارند.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

راحتی اشتغال

نصب با هر کنفرانس الکتریکی یکسان است. برای انجام این کار ، Heatzy ایده خوبی برای تهیه الگوی دارد. هنگامی که به دیوار ضبط شد ، دقیقاً نشان می دهد که برای رفع پشتیبانی ، سوراخ های موجود در دیوار را سوراخ کنید. راحت است. بنابراین شما فقط به یک مته ، پیچ گوشتی و یک سطح نیاز خواهید داشت.

از کیفیت تثبیت غافل نشوید ، زیرا کودک وزن خود را وزن می کند. این برند مچ پا چند ماده ای استاندارد را ارائه می دهد ، اما بسته به مواد دیوار شما ، از استفاده از اصلاحات خاص تر دریغ نکنید. سیستم براکت اجازه می دهد تا رادیاتور قرار داده و به سرعت حذف شود. یک مزیت برای عملیات نگهداری یا تمیز کردن احتمالی.

سپس عملیات اتصال الکتریکی را بیاورید که البته باید پس از قطع برق خانه انجام شود. نصب خیلی پیچیده نیست. ما سه پسر کلاسیک را پیدا می کنیم ، یعنی فاز ، Neutral و Pilot Thread. دومی فقط در صورتی مفید است که خانه شما دارای ترموستات اتاق باشد ، ما در مورد ما از آن استفاده نخواهیم کرد. بنابراین کافی است که حافظه پنهان را از محل خروجی دیواره رادیاتور خارج کنید تا سیم های فاز و خنثی درخشش را به نصب الکتریکی خود جایگزین و وصل کنید. استفاده از کلاسیک ها برای پیچ خوردن یا یک سیستم سریع Wago امکان پذیر است. پس از جابجایی حافظه نهان ، رادیاتور را به پشتیبانی دیواری آن آویزان می کنیم و جریان را قرار می دهیم. دستکاری بسیار ساده است.

سرانجام ، درخشش باید با برنامه Heatzy جفت شود ، همان چیزی که برای جعبه هایی که آزمایش کرده ایم استفاده می شود.

این عمل فقط چند دقیقه طول می کشد و ، مانند اغلب اوقات ، باید در نظر داشته باشید که این دستگاه فقط با شبکه های WiFi در 2.4 گیگاهرتز سازگار است. اما حساسیت رادیاتور قرار داده شده در یک اتاق نسبتاً دور از مرکز خانه بسیار خوب به نظر می رسید ، در هر صورت بهتر از مورد همان مارک. خیلی سریع ، بنابراین درخشش به شبکه خانه و به اینترنت متصل می شود تا از برنامه پیکربندی و حل شود.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

کاربرد

ما رابط نسبتاً تصفیه شده ای را که قبلاً در پرونده آزمایشی با آن روبرو بوده ایم پیدا می کنیم. صفحه اصلی تجهیزات مختلف مارک ارائه شده در قالب یک لیست را گرد هم می آورد.

ما به طور متفاوتی از کنوانسیون های خلبان شده از طریق مورد Heatzy و رادیاتورهای متصل به برند را متمایز می کنیم. مجموعه ای از نمادها برنامه نویسی و تعویض بین سه حالت معمول (راحتی ، محیط زیست و یخبندان رایگان) را فعال می کند. از کلاسیک بنابراین ، به جز این که درخشش به شما امکان می دهد فراتر از راه حل های اتصال مبتنی بر سیم خلبان ، چه در 4 یا 6 سفارش باشید.

برای فهمیدن ، لازم است “لغزنده“در خط مربوط به هماهنگی. سپس سه نشانه دما را مشاهده خواهید کرد: دمای اتاق و آنهایی که برای حالت های راحتی و محیط زیست تنظیم شده اند. اولین مورد بر اساس کاوشگر ادغام شده در درخشش است و یک مقدار اصلاح شده را برای در نظر گرفتن گرمای آزاد شده توسط آن نشان می دهد. بر خلاف مورد خلبان سیم ، از برنامه امکان تنظیم دمای هدف را مستقیماً از برنامه امکان پذیر است. دیگر لازم نیست این پیکربندی را در کنترل های ادغام شده در رادیاتور تهیه کنید.

که در “لاغر“در برگه Convector ، اما در جهت دیگر این بار ، ما با سه گزینه جدید روبرو می شویم: اولین حالت ایجاد برنامه را راه اندازی می کند (حداکثر. 5 متفاوت) با انتخاب روز به روز و روز به روز و حالت کار (راحتی ، محیط زیست و غیره). ما همان گسل های کوچک را مانند مورد Heatzy می یابیم: برنامه نمی تواند به حالت منظره تغییر کند و اندازه نشانگرها در زیر انگشتان بزرگ مالهابیل ما کمی کوچک به نظر می رسد. گزینه دوم برای والدین است ، زیرا به آنها اجازه می دهد کنترل های فیزیکی را که در رادیاتور یکپارچه شده اند مسدود کنند. سرانجام گزینه سوم با حالت “تعطیلات” مطابقت دارد. سپس رادیاتور برای چند روز برش داده می شود تا تعریف شود.

البته این رادیاتور از سازگاری با دستیاران صوتی از گوگل و آمازون بهره می برد. در پایان ما با یک برنامه کامل و استفاده بسیار آسان روبرو هستیم. ما با ناپایداری ، چه در Android یا iOS روبرو نشده ایم.

تست خلبان Heatzy: به سادگی رادیاتورهای برقی خود را وصل کنید !

یادداشت نوشتن: 4 از 5

خلبانی سیستم گرمایش از راه دور خود به شما امکان می دهد ضمن حفظ محیط زیست پس انداز کنید. Heatzy فرانسوی این موضوع را درک کرده و یک راه حل ساده و ارزان برای اتصال رادیاتورهای برقی خود ارائه می دهد.

ارائه

Heatzy یک برند کوچک از فناوری فرانسوی است که برخی از راه حل های متصل برای گرمایش را ایجاد می کند. خلبان Heatzy به شکل یک مورد کوچک است که از طریق سیم خلبان به یک رادیاتور برقی متصل می شود. این امکان را به شما می دهد تا با تغییر حالت عملیاتی آن (راحتی ، محیط زیست و غیره) و با ایجاد برنامه نویسی به منظور مثال برای تغییر در حالت ECO در طول روز خالی بودن قسمت ، رادیاتور را از تلفن هوشمند خود مدیریت کنید. برای انجام این کار ، این پرونده از طریق Wi-Fi به اینترنت متصل می شود.
این پرونده به قیمت 49 یورو و بسته سه 124.95 یورو فروخته می شود که 15 ٪ کاهش دارد. خواهید فهمید ، شما به یک مورد گرم توسط رادیاتور برقی نیاز دارید.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

راحتی اشتغال

قبل از شروع نصب مناسب ، باید برنامه Heatzy موجود را برای تلفن های هوشمند Android و iOS بارگیری کنید. از طریق ایجاد یک حساب بدون تعجب پیش می رود. سپس ، ابزارهای لازم به یک پیچ گوشتی مسطح کوچک محدود می شوند اگر مانند ما تصمیم به رفع تثبیت با چسب تهیه شده داشته باشید. مراقب باشید ، برای جلوگیری از هرگونه خطر ، منبع تغذیه عمومی باید قطع شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که رادیاتور را از دیوار دور کنید تا به اتصال مخفی دسترسی پیدا کنید. رادیاتورها مستقیماً از طریق یک دومینو یا یک سیستم رفع سریع به ورود الکتریکی متصل می شوند. در مورد ما ، سیم خلبان رادیاتور از زمان استفاده نشده به هیچ چیز وصل نمی شود.

اتصال مسکن بسیار ساده است زیرا به سادگی لازم است کابل های خود را در همان مکان هایی با رادیاتور قرار دهید: سیم قهوه ای (فاز) محفظه با سیم قهوه ای رادیاتور و سیم آبی (خنثی) مورد با آن رادیاتور. سپس سیمهای خلبان سیاه رادیاتور و کیس را در یکی از محل های مخروطی جمع می کنیم. دومینو را در کنار ورود فعلی لمس نکنید. و اکنون ، سخت ترین قسمت انجام می شود ، پیشینی.

قبل از بستن همه چیز ، Heatzy پیشنهاد می کند که آیا این پرونده به خوبی با رادیاتور ارتباط برقرار می کند. برای انجام این کار ، لازم است که جریان الکتریکی را دوباره فعال کرده و حالت ترموستات را در منوهای رادیاتور فعال کنید. او با توجه به برند متفاوت نامگذاری شده است: بنابراین دریغ نکنید که خود را در کتابچه راهنمای کاربر رادیاتور خود غوطه ور کنید. به نظر می رسید عاقلانه است که Heatzy حداقل نشانه هایی را برای بهترین تولید کنندگان شناخته شده ارائه می دهد … در مورد ما ، ما باید خود را در حالت “prog” قرار دهیم و سپس گزینه “خلبانی توسط ماژول خارجی” را فعال کنیم.

ما سپس به نامه ای که در دفترچه راهنما شرح داده شده بود ، دنبال کردیم که باعث می شود که آیا ارتباط صحیح است. برای انجام این کار ، از دکمه کنترل مسکن تا زمان انقراض رادیاتور استفاده کنید. مرحله بعدی جفت شدن بین برنامه و پرونده است. ما با اولین مشکل خود با سیستم گرما روبرو شدیم. در واقع ، این پرونده نمی خواست به شبکه Wi-Fi House متصل شود. برنامه نشان می دهد که فقط شبکه های 2.4 گیگاهرتز. با این حال ، ما از یک سیستم استفاده می کنیم مش TP Link Deco که مانند اکثر محصولات از این نوع ، یک SSID واحد ارائه می دهد که یک شبکه 2.4 گیگاهرتز و یک شبکه 5 گیگاهرتز را پنهان می کند. در این شرایط ، حتی اگر یک شبکه فعال 2.4 گیگاهرتز وجود داشته باشد ، این پرونده نمی تواند وصل شود. ما پس از ده دقیقه آزمایش ناموفق ، به پیدا کردن راه حل رسیدیم. ما به سادگی یک شبکه مناسب را فقط در گروه 2.4 گیگاهرتز ایجاد کردیم. این کار به پایان رسید و ما قبل از چسباندن پرونده روی دیوار ، سوکت را بستیم.

موضوع خلبان quèsaco ?

رادیاتورهای برقی ، که به آن کنوانسیون ها نیز گفته می شود ، مجهز به یک سیم اضافی کوچک ، به طور کلی سیاه هستند که علاوه بر خنثی (آبی یا خاکستری) و فاز (قرمز یا قهوه ای) می آید. موضوع آزمایشی یک ویژگی فرانسوی است که توسط مقررات حرارتی نسخه 2000 اجباری شده است ، به عبارت دیگر RT2000. دو نوع سیم خلبان وجود دارد: 4 -Arnders Pilot Wire و سیم خلبان 6 -ARDERS که اخیراً ظاهر می شوند. اولین مورد قادر است از رادیاتور بخواهد که به حالت “راحتی” ، “Eco” ، “خارج از یخبندان” برود یا متوقف شود. دوم امکان ارائه دو سفارش اضافی را ارائه می دهد: دمای راحتی – 1 درجه و دمای راحتی – 2 درجه. مورد Heatzy محدود به مدیریت سیم های خلبانی 4 -Arders است.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

کاربرد

صفحه اصلی برنامه Duos (های) رادیاتور/مسکن را ارائه می دهد. در مورد ما ، فقط یک محصول نصب شده است و بنابراین با اتاق کودک اول مطابقت دارد. سپس یک سری آیکون ها ظاهر می شوند. اولین مورد برای برش رادیاتور ، دوم برای تغییر به حالت “راحتی” ، نکته سوم به سمت حالت “Eco” و چهارم به سمت حالت “خارج از یخبندان”.

برای حالت “راحتی” ، سیستم تنظیم دما را به صورت دستی به طور مستقیم روی رادیاتور در نظر می گیرد. این به عنوان پایه ای برای حالت “Eco” است که مطابق با درجه 3.5 درجه سانتیگراد کمتر از حالت “راحتی” است. این استاندارد در فرانسه است. خیلی بد نیست که به صورت دستی دمای رادیاتور را تنظیم کنید. گرما را ناجوانمرد ، اما محدودیت فناوری سیم خلبان است.
با فشار دادن نمادهای ارائه شده در بالا ، حالت عملکرد رادیاتور متصل را تغییر خواهید داد. یک پشتیبانی طولانی همچنین یک چرخ فلک را نشان می دهد که به شما امکان می دهد 30 دقیقه ، 60 دقیقه ، 90 دقیقه یا 120 دقیقه حالت “تقویت” را فعال کنید. این ویژگی در حال حاضر فقط در iOS موجود است.
با کشیدن پرچم کنترل به سمت چپ ، سه امکان دیگر ظاهر می شود: برنامه نویسی سواحل عملیاتی رادیاتور ، برش LED ها و دکمه کنترل در مورد و فعال شدن حالت “تعطیلات” که رادیاتور را برای چند روز تعریف شده کاهش می دهد توسط تو.

با شروع برنامه نویسی در چشمان ما تلاش واقعی برای صرفه جویی در مصرف انرژی است. این سیستم 5 برنامه مختلف را به شما ارائه می دهد. پیکربندی به خودی خود خیلی پیچیده نیست ، اما لازم است که یک رابط کاربری را که همیشه آسان نیست یا حداقل دستکاری کنید ، انجام دهید: همه چیز با برنامه انجام می شود که در حالت چشم انداز تغییر نمی کند. برخی از کشویی ها برای انگشتان بزرگ ما کمی کوچک هستند. ما قدردانی می کنیم که Heatzy یک رابط وب مانند ترموستات های لانه ارائه می دهد ، به عنوان مثال.
وحشت نکنید ، با این وجود بسیار خوب انجام شده است ، و در عرض چند دقیقه یک سناریوی اول را ایجاد می کنیم که بهینه سازی مصرف برق امکان پذیر است.

ما دیده ایم که یک جعبه گرم توسط رادیاتور در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است برنامه ریزی همه دستگاه های خانه به صورت جداگانه خسته کننده باشد. به همین دلیل است که برنامه امکان جمع آوری جعبه ها در “مناطق گرمایش” را فراهم می کند. بنابراین مهم خواهد بود که همه رادیاتورهای اتاق خانه را گرد هم آورند تا همه آنها یک عمل یکسان داشته باشند. این عمل با یک کشیدن ساده و عملی انجام می شود. یکی دیگر از موارد دیگر ، امکان کنترل پرونده از طریق یک دستیار صدا وجود دارد. برای تست ما ، قبل از اتصال آن به Google Home ، مهارت آمازون الکسا هیتزی را نصب کردیم.