Hello Bank (2023) بررسی ها: این بانک آنلاین ارزش چیست?, سلام تست بانک: BNP Paribas تمام بانکداری موبایل – Les Numériques

سلام تست بانک: تمام بانک تلفن همراه BNP Paribas

برجسته سازی خدمات به مشتری یک نکته اساسی در اکوسیستم Hello Bank است و چیزی وجود دارد. بانک آنلاین گروه BNP Paribas از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. از یک طرف ، می توان یک نقطه تماس فیزیکی در هر آژانس BNP در فرانسه داشت حتی اگر این بانک از طریق تلفن یا بصورت آنلاین تماس بگیرد ، تیم سلام از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر در روزهای هفته و از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در دسترس است. شنبه.

سلام بانک! : نظر ما در مورد بانک آنلاین BNP Paribas

تحت رهبری گروه BNP Paribas ، Hello Bank از یک شبکه بانکی که خود را اثبات کرده است در حالی که استقلال خاص خود را اثبات کرده و خدمات شایسته بهترین بانک های آنلاین موجود در بازار را ارائه می دهد ، سود می برد. سلام بانک با ارائه پیشنهادات بسیار رقابتی ، خدمات با کیفیت مشتری و خدمات اضافی ، به وضوح بخشی از منابع ما است. در اینجا نظر کامل ما است.

ویژگی های Hello Bank !

�� باز کردن نخست حداکثر 180 یورو ارائه شده: 80 یورو برای هر حساب اول افتتاحیه + 100 یورو در صورت تحرک بانکی
rat رتبه بندی درآمد 0 €
بانکداری کارته سلام یکی ، سلام نخست (ویزا)
�� اولیه 0 €
��frais حساب رایگان
��parraine آره
�� برنامه Android/ iOS
سیار Apple Pay / Paylib
��3d امن آره

سلام بانک ! در چند کلمه

ممکن است قبلاً فرمول معروف را شنیده یا دیده باشید ” موبایل مثل شما “جایی. همانطور که می توانید شک کنید ، پشت این کلمات است که سلام بانک فلسفه او را پنهان می کند. این بانک آنلاین که در سال 2013 توسط BNP Paribas راه اندازی شد ، در سالهای اخیر رشد شدیدی را تجربه کرده است تا بتواند خود را به بسیاری از کشورهای اروپایی مانند بلژیک ، آلمان ، اتریش یا ایتالیا صادر کند.

با توجه به دانش شرکت مادر و سهم بیش از 2،000 آژانس فیزیکی شبکه BNP Paribas ، Hello Bank اعتماد به نفس بیش از 3 میلیون مشتری را به دست آورده است. علاوه بر این ، علاوه بر سادگی پیشنهاد آن و مزایای هزینه های صفر ، محصولات بانکی از بانک های سنتی بخش قابل توجهی از تجربه مشتری را به خود اختصاص می دهند. طراحی مجدد پیشنهاد خود که در سال 2020 آغاز شده است ، سلام بانک در تلاش است تا ضمن رقابت با نئونکوهایی که امروز هنوز هم سعی می کند از آن استفاده کند ، دید خود را به دست آورد.

دو پیشنهاد ، از جمله یک رایگان

دو مورد از این موارد وجود دارد ، سلام بانک یک تعمیرات اساسی از پیشنهاد خود را آغاز کرد. از سطح کارت های مختلف برای حساب های جاری خارج شوید ، بیایید با خواندن ساده به دو پیشنهاد ارائه دهیم: سلام یک و سلام Prime. تفاوت بین این دو حساب عمدتاً در استفاده مورد نظر است: وقتی اولین مورد بدون قید و شرط و رایگان در دسترس باشد ، اما با حاشیه استفاده محدود ، دیگری برای استفاده کامل تر با یک بیمه و حق بیمه بسته خدمات ، ارزش افزوده در نظر گرفته شده است. در خارج از کشور ، اما لزوماً گران تر است. دومی همچنین حداقل 1000 یورو در درآمد ماهانه درخواست می کند در حالی که سلام یک کارت برای همه در دسترس است. در اینجا خلاصه کامل این دو پیشنهاد است.

  • کارت ویزا هیلو
  • سلام کارت ویزای برتر + سلام کارت مجازی Prime

Hello Bank همچنین پیشنهادات خاصی را برای حساب های پیوسته به دو سطح کارت ویزای اختصاصی (کلاسیک و اول) ارائه می دهد ، اما ما برای این اطلاعیه روی حساب های فردی تمرکز خواهیم کرد.

سلام یکی سلام به نخست
قیمت رایگان 5 € /ماه
سپرده اولیه از 10 € از 10 €
نوع جریان مجوز منظم فوری یا تأخیر
شرایط درآمد هیچ یک حداقل 1000 €
پرداخت خارج از کشور رایگان و نامحدود رایگان و نامحدود
برداشت خارج از کشور رایگان و نامحدود* رایگان و نامحدود
سقف پرداخت 1000 € /ماه بین 1200 تا 2500 € در ماه (بسته به درآمد)
سقف برداشتن 400 یورو در هفته بین 500 تا 1000 € در هفته (بسته به درآمد)
انتقال بین المللی 50،000 یورو خارج
ورودی نامحدود
50،000 یورو خارج
ورودی نامحدود
باز و بسته شدن حساب رایگان رایگان

*در کلیه توزیع کنندگان BNP Paribas و شرکت های تابعه رایگان

مزیت Hello Bank در بسیاری از رقبای خود ، تمایز درستی بین پیشنهادات آن است. اگر سلام یکی برای استفاده روزانه یا استفاده ثانویه برای هزینه های کوچک کاملاً فکر شده است ، سلام نخست شامل تمام بسته های حق بیمه است که یک بانک آنلاین حق دارد با قیمت بسیار پایین ماهانه ارائه دهد.

علاوه بر این ، این دو پیشنهاد از یک کاتالوگ بهره مند می شوند ” هزینه های صفر “از آنجا که علاوه بر این ، هر پیشنهادی ، ما حق داریم:

  • بدون هزینه نگه داشتن حساب
  • بدون هزینه عدم تحرک
  • بدون تعهد
  • بدون هزینه خاتمه
  • بدون کمیسیون عملیات
  • بدون هزینه پرداخت در خارج از کشور (با کارت و هزینه های مبادله)

هنوز برخی از تفاوت های ظریف در مورد برخی از عملیات مانند برداشت وجود دارد. آنها واقعاً رایگان هستند که از بیش از 2،000 توزیع کننده BNP و در پایانه های شریک – علاوه بر شبکه های اتحاد جهانی – در فرانسه و خارج از کشور ساخته شده اند. برای دومی ، Hello One Card هنوز 1 یورو در هر عملیات درخواست می کند ، و آن را به کارتی تبدیل می کند که سفر به سفر دشوار است ، به خصوص در کشورهایی که پرداخت پول نقد مهم است.

Hello One Card نیز با نقل و انتقالات فوری متمایز می شود. آنها همچنین در صورت صادر از پلت فرم وب سلام بانک یا در آژانس BNP Paribas ، در معرض کمیسیون ها – هنوز 1 یورو – هستند. آنها با این حال عاری از برنامه هستند.

توجه داشته باشید که در هر دو مورد ، این پیشنهادات در یک نسخه دوتایی موجود است ، برای ایجاد حساب های مشترک بسیار عملی است. این خصوصیات در همه موارد حتی در مورد سلام در مورد سلام یکسان است. سلام دوتایی Prime در ماه 8 یورو ذکر شده است.

سرانجام ، Hello Bank اخیراً یک پیشنهاد تجاری داشته است ، یک حساب کاربری برای متخصصان مستقل (صنعتگران ، معامله گران ، حرفه های لیبرال ، آزادکار و غیره) طراحی شده است. این حساب در ماه 10.90 یورو در هر ماه ذکر شده است ، دسترسی به خصوصیاتی که برای جوانب مثبت از قبیل عدم وجود هزینه های نقل و انتقالات و پرداخت ها اعم از یورو و یا با پول ، حتی در حالت فوری ، دسترسی به ویژگی هایی را فراهم می کند. متخصصان همچنین حق ارائه خدمات مشتری خاص Hello Team Pro را دارند که 6 روز از 7 در دسترس است.

چگونه حساب خود را تغذیه کنیم ?

مزیت یک بانک آنلاین در مقایسه با یک Neobank نیز از طرف شبکه مادر خود حاصل می شود. در مورد Hello Bank ، می توان از آژانس های BNP Paribas برای واریز چک یا گونه ها برای تهیه حساب خود استفاده کرد. خوش آمدید و عملکرد عملی ، حتی می توانید یک چک را از طریق تلفن هوشمند خود با برنامه اسکن کنید و مقدار اعتبار شده در حساب خود را پس از اعتبار سنجی پیدا کنید. بدیهی است که نقل و انتقالات بانکی نیز امکان پذیر است و به جز بیرون آمدن به خارج از کشور ، مبلغی را تحمل نمی کند.

شما باید قبل از گرفتن کارت خود صبر کنید

چه از طریق تلفن همراه و چه رایانه ای ، ثبت نام در Hello Bank سریع است و فقط ده دقیقه طول می کشد. اسناد درخواست شده کم و بیش همان جا است: دو سند هویت ، اثبات آدرس ، دنده ، آخرین اثبات درآمد و اسکن امضای دستنویس. پس از ارسال این اسناد ، فقط دو روز طول می کشد تا یک دنده موقت سلام سلام بانک را دریافت کنید که برای اولین بار برای تأیید اعتبار ایجاد کنید. اما از اینجاست که این تجربه لکه دار شده است: چهار روز پس از ارسال اولین سپرده ، حساب تأیید می شود. دسترسی به حساب مشتری شما کاملاً امکان پذیر است ، اما سلام بانک هیچ خبری از کارت بانکی نمی دهد. سرانجام ، ما کارت را در نامه ثبت شده 16 روز کاری پس از اولین اقدامات برای ایجاد حساب دریافت کردیم ، بدون اینکه هیچ وقت پیگیری دریافت کنیم.

سپرده اولیه و مدیریت اضافه برداشت

مانند اکثر بانکهای آنلاین ، سلام بانک از مشتریان جدید خود سهم خود را در حساب جدید تضمین می کند. این مبلغ بسته به درآمد متفاوت است و به صلاحدید بانک است ، که بدون شک براساس اطلاعات داده شده در باز کردن حساب استوار است. سلام یکی بدون قید و شرط در دسترس است در حالی که پیشنهاد Hello Prime برای اشتراک خود به حداقل 1000 یورو در ماه نیاز دارد.

به حق بیمه خوش آمدید

به عنوان یک شرکت تابعه یک بانک سنتی (BNP Paribas) ، Hello Bank یک مدل خرید استراتژیک را اتخاذ می کند که به همان اندازه است. اگر Neobanques تمایل به رها کردن این جنبه به نفع کلمه دهان داشته باشد ، بانک آنلاین از ضرب عملیات ویژه خوش آمدید دریغ نمی کند. بنابراین ما در مبلغ ارائه شده برای افتتاح یک حساب – که اغلب با گذشت زمان پخش می شود – یا رایگان کارت Hello Premium در طی یک دوره معین ، حساب می کنیم. برای اطلاع از پیشنهادات فعلی ، به یاد داشته باشید که به طور مرتب با بخش معاملات خوب ما یا مقایسه کننده اختصاصی ما مشورت کنید.

حمایت

علاوه بر پاداش های استقبال ، Hello Bank همچنین امکان حمایت از یک عزیز یا حمایت مالی را ارائه می دهد. بانک آنلاین 20 یورو برای هر شخصی که در یک حساب مشترک است – خواه سلام یک ، پاداش یا مشترک – و 1 سال اشتراک در یک کارت سلام Prime که برای شخص حمایت مالی ارائه شده است ، ارائه می دهد.

بیمه ، پیشنهادات و خدمات Hello Bank !

Hello Bank شریک سازمان ویزا است که به همه مشتریان خود بسته بیمه ای را ارائه می دهد که خاص خود است. بدیهی است ، کارت ویزای پریمیوم – مطابق با پیشنهاد سلام نخست – بالاترین سطح بیمه را دارد.

اما سلام بانک ، همانطور که در مورد Boursorama با Société Générale وجود دارد ، این مزیت را دارد که از شرکت مادر BNP Paribas حمایت کند. بنابراین ، این بانک قادر به ارائه محصولات بانکی اضافی است که معمولاً برای بانک های سنتی محفوظ است. بنابراین می توان در اعتبار مصرف کننده (نرخ ثابت) یا حتی وام مسکن مشترک شد. مزیت اول این است که مستقیماً از برنامه یا رابط وب قابل انجام است در حالی که دوم هنوز درخواست پشتیبانی یک مشاور تلفن را دارد.

علاوه بر این محصولات ، Hello Bank همچنین افتتاح کتاب پس انداز به نام سلام را ارائه می دهد+. دومی بدون هزینه و مقیاس پذیر از 0.05 تا 0.10 ٪ بسته به مقدار صرفه جویی رایگان است.

بازپرداخت به مشترکان غایب

سلام بانک خدمات ارائه نمی دهد بازپرداخت نقدی که از طریق یک پلت فرم یا ویژگی اختصاصی خود است. از طرف دیگر ، می توان از طریق سایت های بازپرداخت نقدی Igraal ، EbuyClub یا Swagbucks (دیگران در دسترس هستند) که شرکای بانکی آنلاین هستند. ما دوست داشتیم Hello Bank همانطور که در مورد برخی از رقبا وجود دارد ، سکوی خود را ارائه دهد.

خدمات مشتری در Hello Bank ارزش دارد ?

برجسته سازی خدمات به مشتری یک نکته اساسی در اکوسیستم Hello Bank است و چیزی وجود دارد. بانک آنلاین گروه BNP Paribas از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. از یک طرف ، می توان یک نقطه تماس فیزیکی در هر آژانس BNP در فرانسه داشت حتی اگر این بانک از طریق تلفن یا بصورت آنلاین تماس بگیرد ، تیم سلام از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر در روزهای هفته و از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در دسترس است. شنبه.

جدا از آن ، سایت Hello Bank دستیار مجازی خود را دارد سلام. دومی ، با این حال ، به عنوان یک ربات عمل می کند و برای هدایت مشتریان به مقالات و پیوندهای مرتبط با تحقیقات راضی است. مزیت آن این است که از پلتفرم وب ، برنامه ها ، پیام رسان فیس بوک و حتی در Google Home در دسترس باشد. سایت Hello Bank همچنین در یک انجمن آنلاین بسیار فعال حساب می شود که به شما امکان می دهد به راحتی پاسخی برای یک سوال پیدا کنید. حساب توییتر نیز بسیار فعال است و از طریق پیام های خصوصی به سرعت پاسخ می دهد. در این مورد ، تقریباً بی عیب و نقص است.

و رمزنگاری ?

بسته به موقعیت BNP Paribas در این زمینه ، Hello Bank محصولی را ارائه نمی دهد که امکان سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری را فراهم می کند. برای گفتن حقیقت ، حتی امکان انتقال وجوه از یک سکو امکان پذیر نیست ، در ذهن. این موقعیت در مورد ارزهای رمزپایه هنوز هم با این اصل یک بانک بر اساس استفاده از مواد مخدر نشان می دهد ، این همچنین مورد بانک های آنلاین مانند Boursorama یا Orange Bank است.

نظر ما در مورد برنامه Hello Bank Mobile !

تجربه مشتری یک بانک آنلاین لزوماً به برنامه تلفن همراه آن بستگی دارد. حتی اگر امکان مدیریت حساب خود از طریق پلت فرم وب وجود داشته باشد ، تجربه موبایل در مرکز اکوسیستم Hello Bank باقی می ماند ، همچنین می توانیم بگوییم که دومی فقط در آن شرکت کرده است. برنامه Hello Bank موجود در Android و iOS انتظارات اصلی را برآورده می کند و ضمن ارائه یک رابط کاربری واضح ، ساده و غیر تهاجمی ، ویژگی های مشترکی را ارائه می دهد. دومی از مدیریت بودجه گرفته تا طبقه بندی هزینه ها تا اصلاح سقف ها و فعال سازی ها یا عدم پرداخت آنلاین و خارج از کشور. اقدامات ایمنی مانند مسدود کردن کارت یا مدیریت تشخیص صورت یا دیجیتال نیز بخشی است.

جدا از کارکردهای کلاسیک ، ما امکان یافتن آژانس های BNP Paribas را از طریق فعال سازی GPS یادداشت می کنیم. برای حساب های اصلی ، کارت مجازی می تواند از طریق عملکرد NFC دستگاه شما و با پیوند حساب بانکی آن به روشهای پرداخت سازگار مانند Apple Pay ، Paylib استفاده شود. مانند پرداخت LYF ، سلام بانک حتی به شما امکان می دهد چاپ هایی را با دوستان مستقیم از برنامه ایجاد کنید ، که از باز کردن چندین سیستم عامل برای دستیابی به آن جلوگیری می کند. سرانجام ، در مورد N26 ، می توانید اعلان های جریان زنده را فعال کنید یا نه.

تعجب آور تر ، Hello Bank یک برنامه در MACOS ارائه می دهد. این طراحی و طرح کلی رابط وب را به خود اختصاص می دهد و به سادگی نسخه های برخی از پرونده ها را ذخیره می کند-مانند دنده آن به طور مستقیم در رایانه شما.

سلام تست بانک: تمام بانک تلفن همراه BNP Paribas

سلام بانک

نه سال پس از راه اندازی آن ، شرکت تابعه 100 ٪ موبایل BNP Paribas متنوع شده است ، اما همیشه برای افراد یک پیشنهاد تنگ با دو حساب مختلف ارائه می دهد: یک و نخست.

ارائه

نه سال پس از راه اندازی ، سلام بانک در مارس 2022 اعلام کرد که 700000 مشتری در فرانسه جذب کرده است ، اما این تأسیس در آلمان ، بلژیک و ایتالیا نیز موجود است. برای این شرکت تابعه BNP Paribas ، کلید موقعیت یابی یک پیشنهاد کامل بانکی است ، اما تا حد امکان ساده است تا کاربران آن بتوانند از آن به طور مستقل با آیفون خود استفاده کنند. در واقع ، حتی اگر بانک یک برنامه اندرویدی ارائه دهد ، شرکت اپل را با برنامه ای اختصاص داده شده به iOS (مانند همه بانک های مقایسه ما) و دیگری در MACOS ترجیح می دهد. هیچ پیشنهاد پرداخت تلفن همراه با Android در دسترس نیست.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

خصوصیات حساب

جدا از پیشنهاد حرفه ای به نام Hello Business و با هدف خود اشتغالی ، Hello Bank برای افراد دو پیشنهاد ، یک و حق بیمه ، که هر دو در انفرادی یا حساب مشترک کاهش می یابد ، به نام Duo ارائه می دهد. ابتدایی ترین پیشنهاد ، یکی ، کاملاً رایگان است ، اما به کارت مجوز سیستماتیک مرتبط است (یعنی هر پرداخت ، ترمینال به بانک متصل می شود تا تأیید کند که پول خوبی برای حساب وجود دارد). این دسترسی به کل محصولات فعلی ، پس انداز و اعتباری از Hello Bank ، به استثنای کارتهای مجازی که برای Hello Prime Customers رزرو شده است – و بنابراین اضافه برداشت غیر مجاز. از طرف دیگر ، برخی از خدمات مانند نقل و انتقالات فوری یا برداشت به توزیع کنندگان به غیر از گروه های این گروه (1 یورو در فضای SEPA ، 1.5 ٪ از مبلغ خارج از منطقه یورو) پرداخت می شود.

پیشنهاد حق بیمه ، به نام Hello Prime ، برای یک حساب شخصی 5 یورو در ماه و 8 یورو در ماه برای یک حساب مشترک صورتحساب می شود. گفته می شود ، حتی اگر مانند سلام یکی حداقل مبلغ برای واریز حساب برای باز کردن آن وجود ندارد ، و نه تعهدی برای محلول درآمدی آن ، این پیشنهاد برای افرادی که دارند محفوظ است حداقل 1000 یورو خالص درآمد ماهانه. این بیمه اضافی ، دسترسی ممتاز به خدمات به مشتری و چند سرویس اضافی را ارائه می دهد (مجاز کشف شده و امکان انتخاب کارت بدهی تأخیر ، یک کارت مجازی برای پرداخت در وب ، یا حتی صدور نقل و انتقالات فوری بدون هزینه یا برداشت از پول در هر نقطه در بدون هزینه).

این دو حساب حق تمام خدمات کلاسیک (دفترچه چک ، چک بانکی) ، پس انداز (PEL ، CEL ، LDDS ، BRACE ، بیمه عمر و غیره را می دهند.) و اعتبار برای بانک ها. در زمانی که این آزمایش انجام شده است ، سلام بانک هنوز علاقه ای به خدمات مالی مناسب از وب ندارد. بنابراین ، هیچ خدمتی در ارتباط با ارزهای رمزپایه و نه سیستم تجمیع فاکتورها یا خریدهای موجود در برنامه ارائه نمی دهد ، همانطور که می تواند با پیشنهاد اقامت خود Revolut انجام دهد.

توجه داشته باشید که اگر در سایت پنهان باشد ، در واقع پیشنهادی برای جوانان از 12 سالگی وجود دارد: Hello Bank Origins. فقط والدین یا نماینده ای که دارای یک حساب بانکی سلام است ، می تواند آن را برای کودک نوپای خود ، از رابط بانکی خود ایجاد کند. دومی با کارت بانکی با مجوز سیستماتیک ، با 500 یورو هزینه در طی 30 روز و برداشت 200 یورو در طی هفت روز یک حساب جاری خواهد داشت. برداشت ها در سراسر جهان رایگان است ، هر آنچه توزیع کننده انتخاب کرده است. کودکان همچنین می توانند به برخی از محصولات پس انداز مانند جزوه دسترسی پیدا کنند.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

کاربرد

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از Hello Bank ، بهتر است در Apple World از Android باشید. در واقع ، حتی اگر این برنامه برای دومی نیز وجود داشته باشد ، در دو نسخه اپل موجود است: یکی برای iOS و دیگری برای MACOS در صورتی که نمی خواهید از طریق سایت آنلاین بروید. به همین ترتیب ، با Lyf و Paylib ، Apple Pay تنها راه حل پرداخت تلفن همراه است که توسط Hello Bank ارائه شده است. Google Pay ، Samsung Pay Users و دیگران راه خود را طی می کنند.

این اختلافات ایجاد شده ، بقیه یکسان است. شما خدمات مانند “کلید دیجیتال” برای تأیید اعتبار پرداخت های خود یا سایر عملیات بانکی از برنامه ، جمع آوری حساب های مختلف بانکی یا جغرافیایی توزیع کنندگان بلیط ها. توجه داشته باشید که اگر امکان انجام چک از برنامه وجود داشته باشد ، می توانید آنها را در اتوماتیک شبکه BNP Paribas نیز واریز کنید – که این مورد در مورد دیگر بانک تلفن همراه گروه بانک تلفن همراه ، نیکل نیست. مدیریت سقف های هزینه و برداشت ، مسدود کردن برخی مصارف (پرداخت بین المللی توسط منطقه جغرافیایی ، پرداخت بدون تماس یا عدم وجود ، مخالفت با کارت) و دیگران نیز مستقیماً در برنامه قابل دسترسی هستند. و اگر شخصی سازی کارت امکان پذیر نباشد ، قبل از پایان سال مجاز به یادآوری کد پین به طور مستقیم در برنامه خواهد بود.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

خدمات پس از فروش

Hello Bank’s After -Sales خدمات به خصوص کلاسیک است: کمک آنلاین با سؤالات متداول ارائه شده ، و در برنامه امکان گپ زدن با یک ایمیل ، گربه یا مشاور تلفنی. برخی از خدمات قبل از تأیید اعتبار مستقیم از صفحه برنامه برنامه قابل دسترسی هستند: پیشرفت پرونده افتتاحیه را دنبال کنید ، با کارت خود مخالفت کنید ، یک مالیات را به چالش بکشید ، یک توزیع کننده را پیدا کنید یا به سؤالات متداول دسترسی پیدا کنید (کاربر سپس به وب سایت بازگردانده می شود). با این حال ، تمام مشتریان Hello Bank در یک مارک یکسان قرار ندارند. پیشنهادات Hello Prime (پرداخت شده) دسترسی ممتاز به خدمات پس از فروش 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته در +33 1 40 14 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10.