Hellotalk: زبان را در فروشگاه App یاد بگیرید ، برنامه ای برای گفتگو با بلندگوهای فرانسوی – سلام صحبت – فرانسوی معتبر

برنامه برای صحبت کردن

یک روز بدون دریافت ایمیلی که به من می گوید ادامه نمی یابد: “یوهان ما قوانین معتبر فرانسوی را دنبال می کنیم ، ما به لطف درسهای شما بهبود می یابیم اما می خواهیم به زبان فرانسوی با هم گپ بزنیم. آیا می توانید یک گروه اسکایپ ایجاد کنید ?»

Hellotalk: زبان 12 را بیاموزید+

برنامه چت یادگیری مبادله زبان خارجی Hellotalk

برای iPad طراحی شده است

   شماره 71 در آموزش
   8.2 k یادداشت ها

   لیزاراردین ، ​​03/03/2019

   عالی !!

   من واقعاً عاشق این برنامه هستم که او به من اجازه داد تا با افراد زیادی ملاقات کنم و خودم را به زبان انگلیسی بهبود بخشم ، پیشرفت بزرگی را دیدم که بعد از یک هفته استفاده ، بسیار کاربردی و استفاده از طراحی بسیار جالب است و اطلاعات ساده و قابل مشاهده است. به دست آوردن حالت VIP اما ما خیلی خوب می توانیم از برنامه استفاده کنیم و این همان چیزی است که ما واقعاً موظف نیستیم بپردازیم تا به درستی از آن استفاده کنیم و هرچه قیمت حالت VIP بیشتر باشد ، واقعاً زیاد نیست ، من به شدت توصیه می کنم Hellotalk به من کمک کند خیلی ممنون

   HEDY76353364 ، 03/01/2022

   عالی

   من تقریباً 1 سال است که از آن استفاده می کنم. برنامه در حالت رایگان است. من وارد حالت VIP نشدم (پرداخت).
   برای من بیش از اندازه کافی است. تماس های زیادی وجود دارد که جدی نیست. اما من پیدا کردم که خوشبختی خود را در 3 با ما تکامل می بخشد.
   من هر روز آنجا هستم و سطح من به زبان انگلیسی از A2 به B2 می رفت. اکنون من C1 را هدف قرار می دهم.
   با جدی بودن در فرانسوی ، افراد جدی به زبان انگلیسی پیدا می کنید. برد – برد.

   Missdominique ، 04/05/2020

   مد تاریک ?

   من واقعاً این برنامه را دوست دارم !
   او به من کمک می کند تا سطح انگلیسی خود را بهبود ببخشم و بتوانم با کاربران در سراسر جهان مبادله کنم بسیار عالی است ! فقط مشکل. من می خواهم که بتوانم حالت تاریک این برنامه را داشته باشم. خیلی ممنون !

   پاسخ توسعه دهنده ,

   از پیشنهاد شما بسیار سپاسگزارم! ما مطمئناً تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا قبل از تصمیم گیری به طور کامل آن را بررسی کنیم. اگر نظر یا پیشنهادی دیگری در مورد برنامه ما دارید ، لطفاً برای پشتیبانی از تیم ، یک پیام درون برنامه ای را برای ما ارسال کنید.کم.

   محرمانه بودن برنامه

   توسعه دهنده برنامه گفتگوی چت یادگیری مبادله زبان خارجی HelloTalk اعلام کرده است که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در موضوعات محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

   داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

   داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

   داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

   داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

   داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

   • خریدها
   • محل
   • محتوای کاربر
   • شناسه ها
   • تشخیص

   شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

   اطلاعات

   برنامه چت یادگیری مبادله زبان خارجی Heellok

   سازگاری آیفون به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. مک به MACOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد از آن و یک MAC با تراشه Apple M1 یا نسخه بعدی.

   فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، اسپانیایی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، فارسی ، پرتغالی ، روسی ، تایلندی ، ترکی ، ویتنامی

   صحنه های 12+ صحنه های نادر/متوسط ​​جنسی یا برهنگی صحنه های نادر/متوسط ​​که برای بزرگسالان محفوظ است (پیشنهادی)

   برنامه برای صحبت کردن

   15 آگوست برنامه ای برای گفتگو با Francophones – سلام صحبت

   برنامه را به صورت رایگان و به سادگی با کلیک بر روی اینجا بارگیری کنید.

   یک روز بدون دریافت ایمیلی که به من می گوید ادامه نمی یابد: “یوهان ما قوانین معتبر فرانسوی را دنبال می کنیم ، ما به لطف درسهای شما بهبود می یابیم اما می خواهیم به زبان فرانسوی با هم گپ بزنیم. آیا می توانید یک گروه اسکایپ ایجاد کنید ?»

   همانطور که در قسمت 3 از “سؤال یوهان” به شما گفتم من راه حل بهتری پیدا کردم. این برنامه Hallotalk است. این یک برنامه است رایگان به شما این امکان را می دهد تا مستقیماً با افرادی که فرانسوی آنها زبان مادری است بحث کنید.

   او این فرصت را به شما می دهد تا این افراد را پیدا کنید ، به طور مستقیم از طریق تلفن هوشمند خود با آنها گپ بزنید و حتی با آنها گپ بزنید. همه چیز به طور مستقیم در برنامه اتفاق می افتد ، نیازی به استفاده از سرویس دیگری نیست (Skype ، Google Plus …). به نظر من این یک مزیت است.

   بارگیری برنامه سریع و رایگان است و ایجاد حساب بسیار ساده است. شما اطلاعات شخصی را وارد می کنید (نام مستعار ، جایی که زندگی می کنید ، زبان مادری خود را …) سپس زبانی را که دوست دارید تمرین کنید و همچنین سطح خود را در این زبان نشان می دهید.

   سپس می توانید افرادی را با سطح مورد نظر خود در یک زبان جستجو کنید ، به عنوان مثال یک اسپانیایی فرانسوی. شما درخواست مشارکت را برای این افراد ارسال می کنید و اگر درخواست تماس شما را بپذیرید می توانید بدون حرکت از شما با مردم فرانسوی گپ بزنید.

   شما می توانید بر اساس مکان جستجو کنید (من یک آمریکایی را پیدا کردم که 40 کیلومتر از خانه من زندگی می کند) یا با ملیت (در مورد شما یک فرانسوی ، یک بلژیکی …).

   این برنامه خدمات ترجمه و نوت بوک خوب دیگری را برای مستند سازی عباراتی که یاد می گیرید ارائه می دهد. 100 زبان ارائه می دهد.

   من به شما اجازه می دهم همه اینها را خودتان کشف کنید. شما هیچ چیز رایگان را خطر نمی کنید رایگان است.

   صبر نکنید ، بارگیری کنید همین الان.

   هشدار: من با Hellotalk همکاری کردم. در ازای این بررسی, سایت معتبر فرانسوی برای یادگیری فرانسوی به افرادی که از این برنامه استفاده می کنند ذکر خواهد شد. من بدون آزمایش آن ، برنامه را به شما توصیه نمی کردم و اگر مطمئن نبودم که این به شما کمک می کند. خودتان را ببینید