پرنده: اجاره اسکوترهای برقی در شهر! | Hérouville Saint Clair ، Bird به شدت قیمت اجاره اسکوتر برقی خود را افزایش داده است – Numerama

پرنده قیمت اجاره اسکوترهای برقی خود را به شدت افزایش داده است

آینده زیست محیطی شبه جزیره Hérouvillaise روشن تر می شود و به تازگی نام مجمع الجزایر را گرفته است. آن را کشف کنید.

پرنده: اجاره اسکوترهای برقی در شهر !

به منظور ارتقاء تحرک نرم در قلمرو خود ، شهر Hérouville Saint-Clair در حال انجام آزمایش با همکاری شرکت پرنده است. از 19 آوریل 2021 ، Hérouvillais بالای 18 سال می تواند با اجاره اسکوتر برقی پرنده ، توزیع شده در شهر ، از یک روش حمل و نقل پایدار ، امن و راحت جدید استفاده کند. با برنامه پرنده در تلفن هوشمند قابل دسترسی است.

از 18 سالگی در دسترس است – ترافیک مشمول کد بزرگراه – بندر کلاه ایمنی توصیه شده.

برای اطلاعات بیشتر به اینترنت مراجعه کنید.موذی.CO و وبلاگ https: // www.موذی.CO/FR/گروه/وبلاگ/و پرنده را در:

 • توییتر: birdride
 • فیس بوک: bird
 • اینستاگرام: bird
 • LinkedIn: bird

اگر سوالی دارید ، می توانید در Hello@Bird با پرنده تماس بگیرید.هم

Hérouville Saint-Clair ، اولین شهر در نرماندی که از یک سرویس خرد تحرک به ساکنان خود استقبال می کند

در شهر ، از 19 آوریل 2021 ، 49 پارکینگ اسکوترها در مرحله اول در نزدیکی Tramway Stops ، اتوبوس ، پارکینگ ، به منظور حمایت از چند مدلی و سپس به تدریج در سراسر شهر راه اندازی شده است. این اسکوتر برای افراد بالای 18 سال رزرو شده است. این وسایل نقلیه را می توان در مسیرهای جاده و چرخه ، ضمن احترام به کد بزرگراه ، با حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت استفاده کرد. پوشیدن کلاه ایمنی برای همه کاربران بسیار توصیه می شود. عملیات آگاهی از ایمنی جاده به محاصره و برطرف کردن اقدامات بهداشتی منجر می شود.

در حال حاضر پارکینگ های اتومبیل نیز قابل مشاهده نیستند ، وقتی می بینید که اسکوتر برقی پرنده که روی زمین قرار گرفته اند ، محل سپرده و برداشت این وسایل نقلیه است. یک علامت گذاری زمین به زودی آنها را نشان می دهد.

چگونه کار می کند ?

 1. برنامه پرنده را در فروشگاه Google Play یا فروشگاه App App بارگیری کنید,
 2. ایجاد یک حساب شخصی و اضافه کردن یک روش پرداخت (کارت بانکی یا یک حساب پی پال),
 3. از برنامه موجود در برنامه ، یک اسکوتر پرنده را نزدیک به خود پیدا کنید,
 4. کد QR را اسکن کنید یا کد ثبت شده در اسکوتر را وارد کنید,
 5. روی اسکوتر شروع کنید ، حرکت را راه اندازی کنید ، با فشار دادن دکمه با انگشت شست و خاموش ما ، با رعایت دقیق کد بزرگراه ، شتاب دهید.
 6. برای بستن سفر خود ، باید اسکوتر خود را با عصا در یک مکان پارکینگ شهری (واقع در برنامه موبایل پرنده) قرار دهید و از آن عکس بگیرید تا مسابقه به پایان برسد و همچنین جریان حساب خود را به پایان برساند.
 7. برای شارژ مجدد باتری ، شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، این پرنده شرکت است که از آن مراقبت می کند !

منطقه ترافیک و نقاط پارکینگ

استفاده از این اسکوترها فقط در قلمرو Hérouville Saint-Clair ، در مناطق مشخص شده امکان پذیر است. وسایل نقلیه باید در نقاط مشخص شده در برنامه موبایل پرنده گرفته و واریز شوند. وسایل نقلیه به طور دائم ژئولوژیک می شوند ، آنها در مناطق غیر پوشیده غیرفعال می شوند.

 • منطقه آبی روی نقشه: منطقه عملیاتی که منطقه ترافیک را با اسکوتر خود محدود می کند.
 • منطقه قرمز روی نقشه : مناطقی که برای گردش مناسب نیستند: Bois de Lébisey ، فضای سبز روبروی استادیوم پرشور ، پرستاوین.
 • شماره های روی کارت یا نقاط “P” در برنامه نشان می دهد پارکینگ اسکوتر.

اگر از منطقه عملیاتی فراتر بروید یا بخواهید در مناطق قرمز رانندگی کنید ، اسکوتر کند می شود و متوقف می شود.

نرخ

 • 1 یورو باز کردن اسکوتر و سپس 20 سنت در دقیقه.
 • پرنده بسته هایی را برای تسهیل انتقال از استفاده از ماشین جداگانه برای استفاده از میکرو تحرک ارائه می دهد:
  • یک روز از سفرهای نامحدود 30 دقیقه تا 8.90 یورو
  • یک بسته ماهانه از مسیرهای نامحدود در 30 دقیقه 34.99 €
  • یک بسته نامحدود نامحدود ماهانه با 3.99 یورو
  • یک بسته همبستگی برای دانشجویان و افراد متقاضی کار با 15 سنت در دقیقه (با 0 یورو باز کردن قفل). برای بهره مندی از آن ، از طریق ایمیل به Bonjour@Bird با سرویس پرنده تماس بگیرید.CO درخواست می کند از بسته همبستگی در کلر Hérouville با ضمیمه اثبات استفاده کند.

  این بسته به شما امکان می دهد از اسکوتر با چندین بازیابی استفاده کنید ، اما در پایان سفر باید آن را در یک پارکینگ مشخص شده در برنامه پرنده قرار دهید ، نمی توانید آن را به خانه خود برگردانید.

  مدیریت اسکوتر

  پرنده متعهد می شود تمام ناوگان اسکوتر خود را برای کاربرانی که می توانند تمام سوالات خود را به Hello@Bird ارسال کنند ، مدیریت کند.هم . در واقع ، این سرویس کاملاً از راه دور و از راه دور اداره می شود. اسکوتر ها به طور دائم ژئولک می شوند.

  ببینید

  عکسهای جلوی CCA ها با مقامات منتخب و خدمات

  CCA های این شهر برای تسهیل تمرین دوچرخه در ارتباط با Véli’sol کمک مالی می کند

  از اول ژانویه سال 2023 ، شهر هروویل همکاری با Véli’sol ، ساختار Maison du Vélo ، واقع در Caen ایجاد کرده است.

  ستاره

  شرم آور ستاره ها – جنون بلند ، گراند دل ، پارک بزرگ

  بسته به تعداد ستاره های موجود در کلر Hérouville Saint-Clair ، یک کمپین ترسناک در هفته های آینده می تواند ایجاد شود ، به ویژه در مناطق جنون High ، Big Delle و پارک بزرگ.

  روزهای میراث

  روزهای میراث اروپایی: کلان هروویل را به طور متفاوتی کشف کنید !

  روزهای بعدی میراث اروپایی در تاریخ 16 و 17 سپتامبر 2023 برگزار می شود. برنامه ای از بازدیدهای Hérouvillaises ارائه می شود !

  Travux Place du Café de Simages

  جاده ها در خیابان های خاصی در هروویل کار می کنند

  به دنبال شورش ها ، کار جلد آسفالت در هروویل روز دوشنبه 11 و سه شنبه 12 سپتامبر توسط شرکت Eiffage برگزار می شود.

  با داوطلبان بصری تماس بگیرید

  داوطلب برای Beauregard des Sorciers 2023 شوید !

  جادوگران ، جادوگران 11 تا 99 ساله ، باتجربه یا کارآموز ، جهان عجیب و غریب را از جادو به مگگل در 28 و 29 اکتبر در Beauregard des sorceiers کشف می کنند !

  Visual Eula 60 سال از شهر

  Hérouville Saint-Clair ، این روز تولد ما است !

  در ماه اکتبر ، در نوامبر و دسامبر ، اجازه دهید شصتمین سالگرد شهر جدید را با هم جمع کنیم !

  و همچنین در کلر هروویل

  آینده زیست محیطی شبه جزیره Hérouvillaise روشن تر می شود و به تازگی نام مجمع الجزایر را گرفته است. آن را کشف کنید.

  شبه جزیره چشم انداز بصری HSC

  شهر Hérouville Saint-Clair یارانه ای از قیمت دوچرخه را تا 20 ٪ از قیمت دوچرخه ارائه می دهد ، در حدود 100 یورو. اطلاعات بیشتر.

  مسیر حلقوی حلقوی

  برای اینکه شهر و ولسوالی های آن یک محیط زندگی دلپذیر را ارائه دهند ، همه ما باید بازیگر و موتورهای احترام به قوانین محله خوب و شهروندی باشیم.

  این شهر عملیات مدنی ، آموزشی و زیست محیطی “1 تولد = 1 درخت” را ادامه می دهد. شنبه ، 15 آوریل ، در Bois de Lébisey ، خانواده ها برای بازدید از مزارع آمدند..

  1 arbe 1 تولد

  پاسخ برای رویه های شما: پروکسی ، iSte از مراکز رای گیری ، ارزیابی کننده می شود. اینجاست !

  پرنده قیمت اجاره اسکوترهای برقی خود را به شدت افزایش داده است

  پرنده // اسکوتر منبع: numerama

  قیمت اجاره یک اسکوتر پرنده به طور ناگهانی 66 ٪ افزایش یافت. یک تغییر خطرناک برای جامعه که با رقابت شدید روبرو است.

  اگر آنها به هزینه های خود نگاه نکنند ، ممکن است کاربران معمولی اسکوتر پرندگان تعجب آور باشند. شرکت شناور آزاد قیمت استفاده از این وسایل نقلیه را افزایش داده است ، و نه فقط کمی: 1 یورو برای باز کردن قفل دستگاه و 25 سنت در دقیقه استفاده در برابر 15 سنت قبل. مقدار اضافی ممکن است در نگاه اول سبک به نظر برسد ، اما این افزایش 66 ٪ است.

  یک سفر ده دقیقه ای اکنون 3.50 یورو هزینه دارد که قیمت آن با فرمول قدیمی به 2.50 یورو افزایش یافته است (که قبلاً داده نشده است).

  اسکوتر پرندگان جدید در پاریس // منبع: numerama

  اسکوتر پرندگان جدید در پاریس

  پرنده توسط Numerama در مورد دلایل این تغییر قیمت ، لاکونیک است: ” به منظور تراز کردن آن در بازارهای دیگر ، قیمت اسکوتر ما به 25 سنت در دقیقه افزایش یافته است. یک چیز مسلم است: بازارهای مربوطه در فرانسه نیستند ، زیرا همه رقبای پرنده تاکنون سیستم پرداخت را در 15 سنت نگه داشته اند.

  چنین افزایشی برای خطر افت شدید استفاده است. در پاریس ، دوستداران اسکوتر با ده سرویس مختلف برای انتخاب خراب می شوند. این شرکت آمریکایی می تواند برای ادامه جذب مشتری روی پارک بسیار بزرگ اسکوتر خود حساب کند ، اما برخورد با سایر غول های ژانر که آهک و پیچ هستند ، دشوار خواهد بود.

  تکامل جهانی قیمت

  افزایش قیمت پرندگان محدود به فرانسه نیست و قبلاً ایالات متحده را لمس کرده بود: شاید این “بازار” باشد که پرنده می خواهد صحبت کند.

  همانطور که Verge در آوریل گذشته گزارش داد ، هزینه استفاده از یک پرنده در چندین شهر صعود کرد ، و گاهی اوقات تا آنجا که طبق برخی از کاربران اینترنت دو برابر می شود. این برند تنها در این مورد نیست زیرا طبق گفته Indystar ، آهک نیز به فرمول 25 سنت در ایندیاناپولی رفت.

  به گفته دو رسانه ، این افزایش قیمت به دلیل اتهامی است که شرکت ها اکنون باید بپردازند تا حق نصب اسکوتر های خود را در شهر داشته باشند. در پاریس ، این نوع مالیات در اوایل ماه آوریل تحمیل شد و برای یک اپراتور مانند پرنده (که هزاران اسکوتر دارد) 60،000 یورو در سال است. بدون جواب این برند ، دشوار است بدانید که آیا این هزینه جدید پشت تغییر قیمت است.

  این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط توییتر تهیه شده است.
  برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از توییتر را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به شما امکان می دهد محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Anumoid و آن را به اشتراک بگذارید شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

  پرنده با تغییر فرمول پرداخت خود ، خطر بزرگی را به خود می گیرد که می تواند بازار را تغییر دهد. با توجه به تأثیر شرکت در این منطقه ، سایر اپراتورها ممکن است وسوسه شوند که با قیمت های جدید همسو شوند. هنوز مشخص است که آیا کاربران تغییر را می پذیرند یا اسکوتر را برای ذخیره کیف پول خود رها می کنند.

  آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید