برچسب Heuer Connected – 42 میلی متر مسکن فولادی – دستبند چرمی سیاه – 6608 ، داستان Tag Heuer ، از ساعت هوشمند گرفته تا ساعتهای نسل جدید

ساعت متصل Heuer

فقط در فروشگاه آنلاین ما موجود است ، ساعت مکانیکی شما در یک مورد اختصاصی تحویل داده می شود. یک پوشش مسافرتی زیبا در بسته شما ارائه می شود تا هنگام مسافرت شما را همراهی کند (برای ساعت ها و لوازم جانبی متصل قابل اجرا نیست). ساعتهای متصل در بسته بندی اختصاصی اختصاصی تحویل داده می شوند.

برچسب Heuer متصل

ابعاد جدید ساعت ساز ، این برچسب ساعت آوانگارد Heuer Connected محدودیت های فناوری را تحت فشار قرار می دهد. این ساعت متصل با ترکیب ویژگی های طراحی آینده نگر با چشمک به میراث ساعت ساز ما ، مواد بالا را با عملکردهای بالا ترکیبی ترکیب می کند.

Watch Watch Watch در آنچه متشکل از آن است ?
سفارش را از طریق تلفن شخصی کنید
یک مغازه پیدا کنید

برچسب Heuer Caliber E4

موارد دلخواه به سبد اضافه می شود
تحویل و بازگشت

سفارش شما به صورت رایگان تحویل داده می شود. بسته به آدرس تحویل ، چندین روش تحویل ایمن هنگام سفارش خود ارائه می شود. اگر از خرید خود راضی نبودید ، مراحل بازگشت و همچنین یک برچسب پیش پرداخت در بسته شما گنجانده می شود تا بازده شما به راحتی انجام شود.

بسته بندی آنلاین اختصاصی

فقط در فروشگاه آنلاین ما موجود است ، ساعت مکانیکی شما در یک مورد اختصاصی تحویل داده می شود. یک پوشش مسافرتی زیبا در بسته شما ارائه می شود تا هنگام مسافرت شما را همراهی کند (برای ساعت ها و لوازم جانبی متصل قابل اجرا نیست). ساعتهای متصل در بسته بندی اختصاصی اختصاصی تحویل داده می شوند.

کارت های اعتباری و بدهی ، پی پال ، انتقال بانکی

کلیه معاملات انجام شده در این وب سایت ایمن و ایمن است. پرداخت های ویزا ، مستر کارت ، ماسترو ، انتقال بانکی ، پی پال ، AmericanExpress ، UnionPay و Discover پذیرفته شده اند.

فعال سازی گارانتی خودکار

با خرید ساعت خود در وب سایت رسمی برچسب Heuer ، ساعت شما با ضمانت 2 ساله بین المللی همراه است. فعال سازی ضمانت شما به طور خودکار توسط TAG Heuer انجام می شود و برای تأیید آن هیچ اقدامی از طرف شما لازم نیست.

ساعت متصل Heuer

آیا به کمک نیاز دارید ?

یک مغازه پیدا کنید

از سال 2015 تا امروز

گذشته و آینده را به هم وصل کنید

با تشکر از فن آوری های جدید ، Tag Heuer میراث غنی و دانش ساعت ساز آن را تصویب می کند. این که آیا پرشور یک تراشه سیلیکونی ، گرداب یا مارپیچ کربن را ترجیح می دهد ، نشان می دهد که آنها همیشه گذشته و آینده برچسب Heuer را به هم وصل می کنند.

ساعت متصل

در نوامبر 2015 ، Tag Heuer اولین ساعت هوشمند هوشمند Smart Smart را ارائه می دهد: Tag Heuer متصل است. با جعبه برچسب Heuer Carrera ، ساعت متصل شامل فناوری است که اخیراً توسط Intel و Google Partners ساخته شده است. از نوامبر 2017 ، خریداران می توانند ساعت دورا را پس از دوره ضمانت دو ساله ، ساعت متصل را برای یک برچسب Heuer Carrera مبادله کنند. سری Modular Connected (2017) به پوشنده اجازه می دهد تا از ماژول ساعت هوشمند به یک ماژول ساعت اتوماتیک برود ، همان دستبند و همان شاخ را نگه می دارد.

Autavia برمی گردد

در میان 16 مدل کلاسیک Autavia از رقابت “Autavia Cup” ، طراحی جدید طراحی در مارس 2017 نعمت های علاقه مندان را به دست می آورد. نسخه های محدود Autavia 85 سالگرد جک هوئر را جشن می گیرند و به قهرمان سوئیسی فرمول 1 ، جو سیفرت ، ادای احترام می کنند ، در حالی که مدل های دیگر الهام گرفته از رنگ های Autavia “Vicroy” و “Orange Boy” هستند. در سپتامبر 2017 ، TAG Heuer با جامعه جمع کننده خود همکاری کرد تا نمایشگاه هایی را در 10 شهر در سراسر جهان ارائه دهد. این موفقیت با بیش از 400 ساعت در معرض نمایش است که از موزه Tag Heuer و مجموعه های شخصی اعضای جامعه Tag Heuer به دست می آید. ورزش های اتومبیل ، قایقرانی ، غواصی ، ساعتهای نظامی … هر شهر خود را از طریق یک موضوع خاص متمایز کرده است.

قطعه Heuer Carrera Fragment

برچسب قطعه محدود برچسب Heuer Carrera نشانگر آغاز حرکت داخلی Heuer 02 است که در یک جعبه برچسب Heuer Carrera یکپارچه شده است. این جنبش از طرح 3-6-9 از Chronographs کلاسیک Heuer از دهه 1960 استفاده می کند و یک منبع تغذیه 80 ساعته را ارائه می دهد. طراحی شده توسط Legend of Hiroshi Fujiwara Streetwear ، Tag Heuer Carrera Fragment با الهام از مدل افسانه ای Heuer Carrera با سه پیشخوان از سال 1968 الهام گرفته شده است.

پنجاهمین سالگرد موناکو

به مناسبت پنجاهمین سالگرد موناکو ، Tag Heuer مجموعه ای از پنج مدل را در نسخه محدود ارائه می دهد که هر کدام سبک یک دهه را منعکس می کنند. زیتون سبز برای دهه 1970 ، پیروزی قرمز برای دهه 1980 ، خاکستری صنعتی برای دهه 1990 ، سیاه و سفید برای دهه 2000 و خاکستری شدید برای سالهای 2010.